Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki odtwarzacz blue ray 4k


mpl09

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. 

Panowie proszę uprzejmie o radę, chcę zakupić amplituner pioneer 933 i do tego odtwarzacz blue ray, myślę o pioneer X300 lub sony UBP X800 który z nich będzie lepszy,musi mieć dolby atmos chcę kolekcjonować koncerty blue ray i filmy również w tym 4k,mój tv to sony bravia 55X8509C 4k,

Albo jaki amplituner będzie lepszy niż ten pioneer w podobnej kasie, musi być 7.2, odtwarzacze też nie muszą być te wymienione przeze. 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam LG 4K BD 970. Nie polecam. Brak obsługi 30/60 fps z USB. Jest tylko dla 24/25 FPS. DV jest OK. LG nie aktualizuje SW. Player jest tani i radzi sobie z DVD/CD i BD. Cichy napęd. I tyle. Daje także YT i NETFLIX z flagą Dolby Vision i ATMOS AUDIO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG już nie produkuje BLU Rayów, wypuścili tylko model 4K ale się nie bawiłem.
Odtwarzacze to wymierający gatunek, nie szalałbym tu  bardzo, podejdź do Media Markt kup np. najtańszy Sony UBP X500, weź do domu na 30 dni i zobacz czy czegoś brakuje ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz urządzenia proporcjonalnej jakości do amplitunera, to proponuję kupić odtwarzacz do kompletu, bez szaleństw cenowych :) Jak szaleć to z Oppo, ale to inna liga :)

HiFi System

Ostródzka 273 Warszawa

www.hifisystem.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, HiFiSystem napisał:

Jeżeli szukasz urządzenia proporcjonalnej jakości do amplitunera, to proponuję kupić odtwarzacz do kompletu, bez szaleństw cenowych :) Jak szaleć to z Oppo, ale to inna liga :)

HiFi System

Ostródzka 273 Warszawa

www.hifisystem.pl

Dzięki, ale za drogo, na moje możliwości, 

Kupiłbym do kompletu,ale napiszcie jak to jest z tym skalowaniem, czy pionieer x300 odtworzy mi 1:1 to co jest na filmie 4k,czy nie? 

Bo jeżeli to wezmę pioniera, 

Znowu gdzieś czytałem że sony UBP X800 do muzyki się też sprawdzi? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Mpl09

nie idź w odtwarzacz, ta kasę dołóż lepiej do ampli i kup Denona x2500 lub Marantza 5012  oba maja Dolby Vision, Dolby Atmos do tego kup Apple TV4K czy np NvSchild i po sprawie

Ja zacząłem od Blu Ray Sony BDP-S550 w 2009 roku służył mi po dziś dzień ale w między czasie miałem Xboxa One , po tem One S w końcu pojawił się One X i czy widziałem różnice względem Blu Ray na filmach FullHD??? Delikatnie było lepiej ale nie warte kupna konsoli. W między czasie kupiłem TV Sony 75xe9405 wiec przyszedł czas na wykorzystanie konsol pod 4K no tu już było bardzo dobrze, z racji tego ze jestem Aplowcem kupiłem Apple TV4K i co??? A no to ze wygoda obsługi, filmy w Atmos i Dolby Vision... większość filmów w Polsce nie jest w Dolby Vision a tu tak. Byłem zasowolony choć chciałem kupić sobie Oppo i zostawić do bardzo Ciekawych i widowiskowych treści Filmowych , niestety wycofali go a ja kupiłem Pioneera UDP-LX500 i co a no to ze jest to Bardzo Dobry odtwarzacz ale po dwóch tygodniach jak go miałem postanowiłem sprzedać i teraz już wiem ze nigdy nie wrócę do odtwarzaczy. Apple wynagradza mi wszystko to co potrzebuje i chce mieć. Właśnie sprzedałem wszystkie filmy na nośnikach (260tytulow w tym 80- 4K ) sony, konsole tez poszły jak bułeczki został mi teraz tylko Pioneer do sprzedaży

Tak wiec ja bym dołożył do ampli ta kasę która masz na odtwarzacz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinos89, dziękuję za odpowiedź, też myślałem że tylko kupię amplituner pioneer 933 i luz, ale korci mnie jak oglądam Rogera Watersa w in the flesh(trąbka na cmentarzu) , żeby zobaczyć takie koncerty na blue ray,coś z mccartneya itd. 

A bez odtwarzacza nie ma gdzie obejrzeć całych koncertów w domu 

I tak rozkminiam

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Dlatego ja kupiłem Apple TV4K i mam wszystko, koncerty, filmy, muzykę zdjęcia wszystko w jednym. A pioneera miałem i w tych pieniądzach polecam. Co prawda ja go kupiłem w Niemczech miałem 5miesiecy i poszedł za 900 zł z gwarancja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mpl09 napisał:

UBP X800

X800 tylko wersja 2 lub bardzo ciekawy X700 z Atmos i Vision. X700 charakteryzuje się brakiem obsługi urządzeń sieciowych i ciut gorszą obudową. Posiadam X700 oraz X800v1 i gdybym miał wybierać - pozostałbym przy X700 z powodu Dolby Vision. Nie zapowiada się też z mojej strony przesiadka na X800v2 - nie potrzebuję obsługi sieci i NAS. Miałem 1000ES i poza lepszą sekcją audio stereo (dedykowaną) nic więcej nie wnosił, co gorsze nie posiadał DVision.

Osobiście polecam Sony w takiej kolejności: X700, X800v2. Obraz jest rewelacyjny - obok stoi ARCAM UDP411, więc Sony nie mają się czego wstydzić w tym zakresie.

Na plus X700/X800v1

Szybkość działania, cichy mechanizm w trakcie pracy, rozpoznawanie praktycznie każdych płyt (łącznie z tymi nagranymi), aplikacje takie jak Netflix czy Spotify.

Minus dla X700:

Obsługa z USB dysków tylko do 1TB

Minus dla X800v1:

Brak Dolby Vision.

 

10 minut temu, Marcinos89 napisał:

Dlatego ja kupiłem Apple TV4K

Przystawka, która już dawno została zjedzona przez konkurencję na androidzie w każdym aspekcie, o porządnych odtwarzaczach nawet nie wspomnę. I piszę to jako uzytkownik produktów Apple od 1992 roku, łącznie ze wszelkiej maści iZabawkami.

W przypadku Apple TV 4K doskonałym rozwiązaniem jest InFuse, odpowiednik  PLEX,'a ale niestety ma swoje poważne ograniczenia w postaci np. jakości dźwieku (brak obsługi ścieżek nieskompresowanego dźwięku, a to przy koncertach jest istotne. Maksymalna obsługa dźwięku to 24/48kHz, co w wielu przypadkach starczy - ale nie zawsze. 

Apple TV bez środowiska Apple w domu to taki kastrat, a i tak za ta pieniądze lepiej kupić właśnie któryś z odtwarzaczy np. Sony, gdzie jakość UHD z płyty bije na głowę wszelkiej maści jabłkowe przystawki. Zresztą obecna generacja SONY z ich Android TV całkowicie wyklucza potrzebę stosowania dodatkowo Apple TV. Dzięki wbudowanej funkcji smart TV na bazie Androida jest dokładnie wszystko to, co może mieć Apple TV, bez wydawania dodatkowych 900 złotych.

 

 

13 minut temu, Marcinos89 napisał:

 koncerty, filmy, muzykę zdjęcia wszystko w jednym.

Do dnia, w którym Apple nie wyłączy którejś z usług lub przestanie wspierać Apple TV. Wystarczy odłączyć się od sieci zewnętrznej i jedynie na bazie wewnętrznej sieci próbować skorzystać z Apple TV 4. Staje się bezużyteczną puszką plastiku. Jeśli ktoś kocha być uwiązany na smyczy do jakiejś firmy - to OK. Ja preferuję na 1 miejscu własne zasoby muzyki i filmów po sieci wewnętrznej + dyski NAS + jako drugie rozwiązanie korzystanie z zewnętrznej sieci do oglądania multimediów (Netflix dla przykładu). Ale do tego dobry smart TV wbudowany = to, co oferuje Apple TV 4K 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

arkadowski 

masz racje co do odtwarzaczy.

ja kupiłem Apple bo zależy mi na wygodzie , brak płyt walających się na pułkach  itp. ja jestem zadowolony w mojej odpowiedzi nie było niczego czego bym narzucał na kupno, tylko podałem przykład. Wiem tez ze są ograniczenia ale mi naprawdę to wystarcza i niczego więcej nie potrzebuje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Marcinos89 napisał:

arkadowski 

masz racje co do odtwarzaczy.

ja kupiłem Apple bo zależy mi na wygodzie , brak płyt walających się na pułkach  itp. ja jestem zadowolony w mojej odpowiedzi nie było niczego czego bym narzucał na kupno, tylko podałem przykład. Wiem tez ze są ograniczenia ale mi naprawdę to wystarcza i niczego więcej nie potrzebuje... 

A ja chwalę tych, co dokonują świadomego wyboru. Apple TV nie jest złe, ma swoje zalety w szczególności posiadając inne urządzenia Apple. Ale nadal nie dorówna np. X800v2 Sony. Oczywiście wszystko kwestia priorytetów. Przerobiłem wszystkie Apple TV od 1 modelu, do 4K wracałem z 7-8 razy i... no nie, można to rozwiązać lepiej i nie b yć uwiązanym do Apple id.

5 minut temu, Krzaku666 napisał:

Ale jak ktoś chce zbierać koncerty na Blu-Ray to musi mieć odtwarzacz,, do fizycznych nośników jest potrzebny,

I nie ma, że boli :) Wbrew pozorom wcale to nie jest taki ból, a i fajnie wyglądają płyty BD z koncertami na półce (i pisze to zwolennik koncertów i filmów wersji w plikach .ts/mkv) :) z dysku HDD/NAS w jakości 1:1

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, arkadowski napisał:

A ja chwalę tych, co dokonują świadomego wyboru. Apple TV nie jest złe, ma swoje zalety w szczególności posiadając inne urządzenia Apple. Ale nadal nie dorówna np. X800v2 Sony. Oczywiście wszystko kwestia priorytetów. Przerobiłem wszystkie Apple TV od 1 modelu, do 4K wracałem z 7-8 razy i... no nie, można to rozwiązać lepiej i nie b yć uwiązanym do Apple id.

I nie ma, że boli :) Wbrew pozorom wcale to nie jest taki ból, a i fajnie wyglądają płyty BD z koncertami na półce (i pisze to zwolennik koncertów i filmów wersji w plikach .ts/mkv) :) z dysku HDD/NAS w jakości 1:1

 

Dziękuję, 

arkadowski, będzie sony x700

A który amplituner byś polecił z tej trójki :

ONKYO TX NR686

PIONEER 933

DENON AVR-X1400H

Z góry dziękuję 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Marcinos89 napisał:

Apple wynagradza mi wszystko to co potrzebuje i chce mieć. Właśnie sprzedałem wszystkie filmy na nośnikach (260tytulow w tym 80- 4K )

To nie bardzo rozumiem co teraz oglądasz na tym AppleTV. No chyba, że zrobiłeś sobie kopie tych filmów, które miałeś na nośnikach. Z tym, że przy kopi 1:1 cena dysków na przechowywanie tego przekroczyłaby Ci cenę oryginałów, więc nie wiem gdzie tu zrobiłeś interes...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Te filmy już w większości miałem wykupione. Czy to interes czy nie ważne ze regał pusty a czy jestem w trasie (Ipad) czy jestem w pracy (IPhone) zawsze mogę włączyć se film i oglądać to na co mam ochotę, a dzięki temu ze miałem dany film na dwóch nośnikach i trzeci na Apple to mogłem se porównać obrazy i doszedłem do wniosku ze Apple zostaje a reszta w diabły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Marcinos89 napisał:

Dlatego ja kupiłem Apple TV4K i mam wszystko, koncerty, filmy, muzykę zdjęcia wszystko w jednym.

Jakość obrazu i dźwięku od Appla a z płyty to dwie różne bajki.Tanio też nie jest.Ale co kto woli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Czy ja wiem filmy 55 na własność a wypożyczenie 15 złoty na 48h a płyta 160-190zl

Co do dźwięku podam przykład Jurassic World Falen Kingdom na Blu ray jest dynamika, na 4k jak by realizatorowi suwak się zsunął i jest ciszej i mniej driveru na Apple 4K Dolby Vision jest natężenie jakie powinno być czyli takie jak na Blu ray a co do obrazu to ja nie widziałem różnicy między płyta a Apple. Nie wiem czy pisałem ale tv jest po kalibracji specjalnie pod Apple wiec może dlatego nie widziałem różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia kalibracji, braku danych i kompresji nie oszukasz. Na TV netflix też wymiata, gorzej na projektorze.

Apple nie lubię i nigdy nie testowałem ale porównywałem klika hitów z netflixa i wszystkie wypadały gorzej. Filmy które osiągają przyzwoity bitrate są po prostu ok, dźwięk to DD+ i zawsze, we wszystkim jest gówniany. Niestety co film to inna historia. Nie uwierzę że firma, która zasłynęła z nabijania klientów w butelkę nie liczy pieniędzy i ma coś lepszego.

Apple nigdy nie kupię, podobnie samsunga bo nie nawidzę jak mnie firma zmusza do szybkiego i regularnego wymiany urządzenia.

nie kolekcjonuję nośników... kilka mi zostało ale wszystko sukcesywnie sprzedaje, to nie ma sensu. Jak nie widzisz różnicy to... farciarz :)

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Marcinos89 napisał:

ja nie widziałem różnicy między płyta a Apple. Nie wiem czy pisałem ale tv jest po kalibracji specjalnie pod Apple wiec może dlatego nie widziałem różnicy.

Bez obrazy, musisz iść do okulisty. Kompresja dla Apple TV filmów jest tak duża, że aż oczy bolą. Dynamika dźwięku nie ma nic wspólnego z Dolby Vision. Na koniec- samo Dolby Vision jako sygnał, że obraz zawiera DV nie daje nic przy takiej kompresji - więc lipa na całości. Dolby Vision ma sens przy dobrej klasy matrycach + wysokim bitrate. A tego nie da się zapewnic z tej przystawki. 

Co do samego obrazu - ziarno na ziarnie, do tego artefakty widoczne przy każdej czarnej scenie. Im lepszej klasy TV tym bardziej to widać. I jeszcze jedno - aby Apple TV mogło naprawdę odtwarzać filmy w idealnej jakości 1:1 musi byc zainstalowany na nim Plex lub InFuse. W każdym z tych przypadków nie ma mowy o bezstratnym TrueHD czy DTS-HD MA. O Dolby Atmos nie wspomnę. Te programy nie wspierają tych formatów z dźwiękiem bezstratnym (co najwyżej 24/48)

Jak pisałem powyżej, przerobiłem wszystkie mozliwe generacje Apple TV o reszcie swojego udziału mn. wiele lat temu w projekt HandBrake nawet nie wspomnę. Nie - Apple TV to kastrat jakości, do tego w dniu w którym Apple wyłączy autoryzację Apple id wszystkie filmy kupione ale i sama przystawka pójdą do kosza. 

Nie jest to żaden dobry pomysł. Do TV TYLKO i wyłącznie dobry odtwarzacz BD-UHD z np. USB i wsparciem dysków HDD.Dodatkowe aplikacje smart - to już na dziś posiadają TV. jako wbudowany np. Android TV (nieustępujący AppleTV).

Tego się Kolego nie da obronić żadną miarą, jeśli jesteś z Katowic - zapraszam - pokaże Ci na 75" ekranie Premium Sony jak wyglądają artefakty i ziarno z filmu pobranego/przerobionego na potrzeby Apple TV 4K oglądanego poprzez iTunes (z rozszerzeniem m4v lub mp4) Na dodatek te formaty nie wspierają DTS-HD MA, TrueHD, czy Atmos'a. O jakości prawdziwego 4K HEVC z dużą ilościa danych/s mozna zapomnieć. Niestety jakkolwiek to zabrzmi - z gufna pasztet nigdy nie będzie.

Pozostaje więc Apple TV 4K, dysk sieciowy, InFuse (najlepiej licencja lifetime, bo opłata co miesiąc by oglądać własne filmy jest smiesznością) oraz kupowanie płyt BD (nie 4K - ich nie da się obecnie zgrać) i  wychodzą koszty takie, że mija się to z celem. Taniej wyjdzie odtwarzacz UHD-BD i kupno BD. Kto nie lubi zbierać płyt - może to samo uzyskać dostawiając do np. X800 dyski NAS i po sieci pójdą filmy MKV z każdym dźwiękiem - bez konieczności pchania się w InFuse.

Jak widzisz Kolego - przerabiałem setki konfiguracji, szukając optymalnego rozwiązania dającego jakość obrazu i dźwięku godną TV najnowszych generacji + odcięcie się od smyczy korporacji decydujących kiedy dane urządzenie umiera technologicznie.

Nic nie pobije w temacie jakości klasycznego rozwiązania typu odtwarzacz, a "lepsze" Apple TV jest wrogiem dobrego i stoi w sprzeczności z jakością.

Oczywiście, na iPad'zie wszystko wygląda przyzwoicie, taki urok tabletu. Na najnowszym obecnie jaki wyszedł też zabieram ulubione filmy - często na szybko je konwertując na własne potrzeby do jakości 7-8Mbps. I na iPad'xie wyglądają OK. I tylko na iPad'zie i tylko na 13" MacBook Pro - pod warunkiem, że ten drugi sprzęt nie ma klatki stop. A na TV - w takiej jakości artefakty i brak czerni + ziarno to z filmów dla Apple TV by Apple iTunes - norma! Nawet na iMac 5K czy iMac Pro jakie stoją mi na biurku te filmy rażą brakiem ostrości, brakiem czerni, artefaktami i ziarnem.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, arkadowski napisał:

Co do samego obrazu - ziarno na ziarnie,

netflix podobnie.

MAC i podobnie ma tragicznie skalibrowane ekrany, jest wow i tyle w dodatku szybką gubią nastawy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Marcinos89 napisał:

Przepraszam bardzo ale jedno mi nie daje spokoju co to za tv 75’ Sony klasy premium??? 

ZF9

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinos89 nie ma co się obrażać. Tobie odpowiada ta jakość, więc ok - to chyba najważniejsze. Ale prawda jest taka, że jeśli sprzedałeś taką kolekcję BD to ogromny błąd. Na obrazie 120 cali doceniłbyś jakość Blu-raya, bo na 15" czy 20" wszystko wygląda dobrze, ale rozmiar robi tu sporą różnicę.
A opowiadanie o niesamowitych cenach płyt to bzdura. Może nowości i wydania 4K są rzeczywiście drogie, ale wystarczy dobrze poszukać i można kupować dosłownie za grosze (niestety nie w Polsce).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Qbakos

ja się nie obrażam, tylko uznałem ze nie ma sensu wdawać się w dyskusje i udowadniać komuś ze sprzęt audio to nie pępek świata... 

 

wydale 20 tys. na tv bo chciałem mieć najnowszy by za rok czy za dwa go nie wymieniać, a reszta to dodatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli potrzebujesz dobrej sekcji audio, to zapraszam do wypożyczenia na testy Pioneera UDP-LX800. Godnie zastąpi Oppo ;)

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Te odtwarzacze oppo czytają bdrom? tzn. oczywiście kopie blureji, które mam na półce, a których boję się zarysowac i je przegrałem? Mam prosty lg i łyka wszystko, chciałoby się coś lepszego, ale jeśli nie bedzie czytal bdromów? bedzie wyswietlal jakies dziwne komunikaty?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.