Skocz do zawartości
IGNORED

AA Hyperion IV a Hyperion IV Plus - różnice


jackobtone

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe z której konkurencyjnej firmy jest ohmygod? Tak zajadle walczy o 'swoje'. Jednak ma trochę racji i po części zgadzam się z Nim jak również z większością z Was, ale ta Jego zawziętość...

Cena nowych hypków zdecydowanie mnie odwiodła od jakiegokolwiek zainteresowania nimi, a sam jestem posiadaczem AA. Nawet nie chciało mi się czytać opinii na ich temat bo dla mnie ta cena to też przesada. Ja wszystko rozumiem, czas, wiedzę, zaangażowanie, pomysł, ale to całe audio zwariowało i nie piszę tylko o AA. W cenie 9000zl można kupić dobre auto. Ktoś powie, że można, ale stare i nie wiadomo ile tym pojeździ. No tak, z tym że tylko w audio ceny nie spadają wraz z wiekiem, ba, często rosną:-)

Teoretycznie kolumny które kiedyś kosztowały np. 10000zł po 10 latach powinny kosztować max 3000, ale nie w audio. Cena spadnie, ale do 6000, żeby następnie podskoczyć do 8000 bo nowy model z kosmetyczną zmianą kosztuje już 20000. Zawsze znajdzie się jeleń.  Ktoś powie stolarka jest droga, ok, ale skoro sama stolarka dwóch kolumn kosztuje np. 2000zl, to zakup mebli kuchennych na wymiar do średniej wielkości kuchni powinien kosztować 30000zł, a tak nie jest. No chyba, że ze złotymi klamkami. A meble to zawiasy, prowadnice i inne duperele oraz dużo materiału. Stolarka w kolumnach to MDF i ładne lico.

Nawiązując do odbarwiającego się forniru, to każde drewno zmienia barwę pod wpływem słońca czyli to normalne jak ktoś ma kolumny przy oknie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo Ty, z gadzam się w 100%,elektronika tak jak i kolumny głośnikowe wycenia w są od czapy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, piszcz4 napisał:

Ciekawe z której konkurencyjnej firmy jest ohmygod? Tak zajadle walczy o 'swoje'. Jednak ma trochę racji i po części zgadzam się z Nim jak również z większością z Was, ale ta Jego zawziętość...

Cena nowych hypków zdecydowanie mnie odwiodła od jakiegokolwiek zainteresowania nimi, a sam jestem posiadaczem AA. Nawet nie chciało mi się czytać opinii na ich temat bo dla mnie ta cena to też przesada. Ja wszystko rozumiem, czas, wiedzę, zaangażowanie, pomysł, ale to całe audio zwariowało i nie piszę tylko o AA. W cenie 9000zl można kupić dobre auto. Ktoś powie, że można, ale stare i nie wiadomo ile tym pojeździ. No tak, z tym że tylko w audio ceny nie spadają wraz z wiekiem, ba, często rosną:-)

Teoretycznie kolumny które kiedyś kosztowały np. 10000zł po 10 latach powinny kosztować max 3000, ale nie w audio. Cena spadnie, ale do 6000, żeby następnie podskoczyć do 8000 bo nowy model z kosmetyczną zmianą kosztuje już 20000. Zawsze znajdzie się jeleń.  Ktoś powie stolarka jest droga, ok, ale skoro sama stolarka dwóch kolumn kosztuje np. 2000zl, to zakup mebli kuchennych na wymiar do średniej wielkości kuchni powinien kosztować 30000zł, a tak nie jest. No chyba, że ze złotymi klamkami. A meble to zawiasy, prowadnice i inne duperele oraz dużo materiału. Stolarka w kolumnach to MDF i ładne lico.

Nawiązując do odbarwiającego się forniru, to każde drewno zmienia barwę pod wpływem słońca czyli to normalne jak ktoś ma kolumny przy oknie. 

ohmyGOd jest zwyklym konsumentem audio i muzyki i nie pracuje w zadnej firmie z branzy

ktorego wkurza windowanie cen do nieba na produkty ktore nie sa tego warte kolumny wzmaczniacze

i cala reszte tego......nowotworu w branzy okreslanego jako audio-voodooo kable roznej masci kondycjonery audiofilskie podstawki

i generalnie robienie ludzie w h...a

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde hobby niestety jest kosztowne. Dla ludzi "z ulicy" kwoty za sprzęt audio, profesjonalne rowery, gitary są abstrakcyjne. 

Wzmacniacz za 15k?, rower za 20k?, gitara za 15k?. Jesteście porąbani chyba..

 

Niestety w dużej mierze jest to racja:). 

Ja już na tyle oprzytomniałem że nie wrzucę w sprzęt +300% kasy dla poprawy jakościowej o 9%.

Niektórzy, jeszcze nie oprzytomnieli a niektórzy nigdy nie oprzytomnieją i na nich właśnie żerują specjalistyczne firmy..

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, budyn napisał:

Ja już na tyle oprzytomniałem że nie wrzucę w sprzęt +300% kasy dla poprawy jakościowej o 9%.

Jest w tym sporo racji. Ja już odsłuchiwałem przeróżny sprzęt, generalnie do pułapu 30k za same kolumny i po moich doświadczeniach wiem tyle - stwórz swojemu sprzętowi za 5000PLN odpowiednie warunki akustyczne a zapomnisz o sprzęcie za 30000PLN. Za dobrą akustykę sprzęt Ci się mocno odwdzięczy. Temat często pomijany a jakże ważny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasja czy hobby, ok, każde kosztuje. Znaczki, monety potrafią kosztować krocie bo taki a nie inny rok, mennica, stan itd. Tak się składa, że kolarstwo to moja pierwsza i największa miłość więc mam porównanie i tu sytuacja jest inna niż w audio, bo z każdą wydaną złotówką idzie w parze jakość i maleje waga. I to jest wymierne. Co prawda w ostatnich latach jest mnóstwo nowinek od których może rozboleć głowa i ceny też wysokie, ale relacja tej ceny jak wspomniałem wyżej jest adekwatna do jakości. A w audio jak to w audio. Ceny nie wiadomo skąd. Przykłady podał choćby Szymon.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, piszcz4 napisał:

Tak się składa, że kolarstwo to moja pierwsza i największa miłość

Witam w klubie! Również jeżdżę a ostatnio zacząłem się zastanawiać nad śrubkami tytanowymi :)

Zaraz po kolarstwie fotografia i melomania na równi. Wszystko swoje kosztuje niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, piszcz4 napisał:

Tak się składa, że kolarstwo to moja pierwsza i największa miłość więc mam porównanie i tu sytuacja jest inna niż w audio, bo z każdą wydaną złotówką idzie w parze jakość i maleje waga. I to jest wymierne. Co prawda w ostatnich latach jest mnóstwo nowinek od których może rozboleć głowa i ceny też wysokie, ale relacja tej ceny jak wspomniałem wyżej jest adekwatna do jakości.

Ta. Dokladasz 1000zl do koła o 2g lżejszego. 

1 minutę temu, jackobtone napisał:

Witam w klubie! Również jeżdżę a ostatnio zacząłem się zastanawiać nad śrubkami tytanowymi :)

O właśnie o tym napisalem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im lepszy sprzęt (najczęściej i droższy) tym lepszych warunków akustycznych potrzebuje by pokazać swoją przewagę.

Systemy za 5000 za całość są na tyle kiepskie że nawet dobra akustyka nie wiele pomoże. Owszem, dobra akustyka umożliwi pokazać taniemu systemowi jego zakres możliwości jak również przedstawi i podkreśli jego techniczne wady, które będą już przepastne wobec dobrze złożonego, lepszego i niestety droższego systemu, powiedzmy za 50 tys. czy więcej.
 Ja tam po dobroci nigdy nie wrócę do taniego systemu, na początku tylko się wydaje, że te tanie są wystarczająco dobre. Chyba że ktoś ma niską wrażliwość na jakość dźwięku to i Kasprzak wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pit80 napisał:

Im lepszy sprzęt (najczęściej i droższy) tym lepszych warunków akustycznych potrzebuje by pokazać swoją przewagę.

Systemy za 5000 za całość są na tyle kiepskie że nawet dobra akustyka nie wiele pomoże. Owszem, dobra akustyka umożliwi pokazać taniemu systemowi jego zakres możliwości jak również przedstawi i podkreśli jego techniczne wady, które będą już przepastne wobec dobrze złożonego, lepszego i niestety droższego systemu, powiedzmy za 50 tys. czy więcej.
 Ja tam po dobroci nigdy nie wrócę do taniego systemu, na początku tylko się wydaje, że te tanie są wystarczająco dobre. Chyba że ktoś ma niską wrażliwość na jakość dźwięku to i Kasprzak wystarczy.

a ja mysle ze w slepym tescie bys nie rozpoznal

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rafal735r napisał:

Ta. Dokladasz 1000zl do koła o 2g lżejszego

O właśnie o tym napisalem.

Jak dołożysz 1000zl do koła to będziesz miał koło połowę lżejsze i wytrzymalsze. Wierz mi, odczujesz to od razu w każdej sytuacji

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ohmygod napisał:

a ja mysle ze w slepym tescie bys nie rozpoznal 

Czego? Systemu powiedzmy za 5000 z dajmy te  JBL Studio vs system dajmy 30tys z Hyperion IV plus??? Przyjmuję zakład. Ustalmy stawkę. Niech nią będzie właśnie para Hyperion IV plus publicznie zamówiona u Audio Academy, wchodzisz??? :)

Systemy zapewniam, więc nie będziesz się musiał martwić o ich organizację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pit80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, piszcz4 napisał:

Jak dołożysz 1000zl do koła to będziesz miał koło połowę lżejsze i wytrzymalsze. Wierz mi, odczujesz to od razu w każdej sytuacji

 

 

Jasne ale tylko jak porównujesz koła za 1,5k a 2,5k.

Teraz porównaj wagi kół za 8k a tych za 9k i daj znać:)

 

W każdej branży - im dalej w las tym przyrost jakości zmniejsza się wprost do wydawanej kasy.

Tak było jest i będzie.

Każdy musi sobie zadać pytanie jak daleko chce w to brnąć i czy nie lepiej zamiast kabla za 5k jechać zobaczyć kawałek świata..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, piszcz4 napisał:

Jak dołożysz 1000zl do koła to będziesz miał koło połowę lżejsze i wytrzymalsze. Wierz mi, odczujesz to od razu w każdej sytuacji

 

 

bo  widze masz problem z nadmiarem wolnej gotowk

wymiana kol tytanowych srubek czy kupno scigalki za 15 tys -

liczy sie przyjemnosc jaka daje sport - a takie rzeczy o o ktorych piszesz to sa dla zawodowych sportowcow

nie  dla amatora

ty nie masz zadnego chobby - ciebie nakreca wydawanie kasy

gdybys mial jezdzic dajmy na to na starym goraku i nic nie dokladac mysle wcale bys tylka nie ruszyl zeby sobie pojedzic

akurat jazda na rowerze to najmniej kosztowne hobby - wystarczy nawet stary rower i to wszystko

tansze jest tylko chyba bieganie wystarcza tylko buty shorty i koszulka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ohmygod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ohmygod napisał:

akurat jazda na rowerze to najmniej kosztowne hobby - wystarczy nawet stary rower i to wszystko

Po tym co teraz napisałeś kompletnie straciłem do Ciebie zaufanie. Szkoda bo pisałeś z sensem:)

Fajny offtop swoją drogą się zrobił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, budyn napisał:

Po tym co teraz napisałeś kompletnie straciłem do Ciebie zaufanie. Szkoda bo pisałeś z sensem:)

Fajny offtop swoją drogą się zrobił.

sorry ale to ty odleciales chyba ze mowisz o zawodowym kolarstwie

a ja mowie z zwyklej rekreacyjnej jedzie - bez chwalenia sie ani sprzetem ani wyczynami po prostu tak dla siebie nie na pokaz dla kreacji wizerunku

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ohmygod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, pit80 napisał:

Systemy za 5000 za całość są na tyle kiepskie że nawet dobra akustyka nie wiele pomoże. Owszem, dobra akustyka umożliwi pokazać taniemu systemowi jego zakres możliwości jak również przedstawi i podkreśli jego techniczne wady, które będą już przepastne wobec dobrze złożonego, lepszego i niestety droższego systemu, powiedzmy za 50 tys. czy więcej.

Nie zgodzę się z tym, przerabiałem to i mam zupełnie inne zdanie. No ale tak jak ja nie zgadzam się z Tobą tak i Ty nie musisz zgadzać się ze mną.
Przerabiałem to ze sprzętami z przedziału do 30000PLN, każde grało w pokoju przygotowanym akustycznie ( nie było to Audio Video Show zaznaczam) i wszem wobec stwierdzam, że tam zaczyna się swoisty przerost formy nad treścią.
Sam mam system, który jako nowy kosztował jakieś 8000-9000 PLN i wyżej bym po prostu już nie szedł. Po prostu audio voodoo mnie nie dotyczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, robert19091990 napisał:

Nie zgodzę się z tym, przerabiałem to i mam zupełnie inne zdanie. No ale tak jak ja nie zgadzam się z Tobą tak i Ty nie musisz zgadzać się ze mną.
Przerabiałem to ze sprzętami z przedziału do 30000PLN, każde grało w pokoju przygotowanym akustycznie ( nie było to Audio Video Show zaznaczam) i wszem wobec stwierdzam, że tam zaczyna się swoisty przerost formy nad treścią.
Sam mam system, który jako nowy kosztował jakieś 8000-9000 PLN i wyżej bym po prostu już nie szedł. Po prostu audio voodoo mnie nie dotyczy.

po prostu jestes rozsadnym gosciem z dystansem - takim co nie da sobie kitu wciskac

taka postawa jest najlepsza 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohmygod jeżdżę po górach od 19 lat, zaczynałem od stalowego Rometa ważącego 20kg którego zajeździłem na amen, jeżdżę rowerem nawet w śniegu, zrobienie ponad 200 km w ciągu jednego dnia  nie jest dla mnie problemem więc nie mów mi proszę co mnie nakręca. Za to wszyscy już tu widzimy co Ciebie nakreca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda na rowerze za 500zł a 15 000 także robi wielką różnicę w sprawianej przyjemności sportowej.
 

ohmygod, z niecierpliwością czekam na przyjęcie zakładu. Trzymając się swojej swojej postawy i przekonań możesz łatwo zarobić 8900.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, budyn napisał:

Fajny offtop swoją drogą się zrobił.

Nie znudziło Wam się jeszcze... ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, piszcz4 napisał:

Ohmygod jeżdżę po górach od 19 lat, zaczynałem od stalowego Rometa ważącego 20kg którego zajeździłem na amen, jeżdżę rowerem nawet w śniegu, zrobienie ponad 200 km w ciągu jednego dnia  nie jest dla mnie problemem więc nie mów mi proszę co mnie nakręca. Za to wszyscy już tu widzimy co Ciebie nakreca

wiesz  jestes jakims ektremum ale nie kazdy robi 200 dziennie na rowerze

bez obrazy  wiekszosc jest normalna to co zaprezentowales to brzmi jak jakis sport wyczynowy maratony itp

masz jakis problem - nie potrafisz sie kontrolowac a 200 km na rowerze to nie sport to charowka

moze warto przystopowac ?

ja kiedys biegalem zaczalem biegac   zanim to sie stalo trendy i modne bo to byl rok 1998 i mieszkalem na wsi

ludzie patrzyli sie na mnie jak na przyglupa - ale wiem ze chialem coraz wiecej i wiecej bic rekordy coraz dluzej dalej

az zrozumialem ze zaczyna to byc moja obsesja i pewnego dnia zupelnie jak forrest gump uznalem ze wystarczy

i to byla dobra decyzja

 

5 minut temu, pit80 napisał:

Jazda na rowerze za 500zł a 15 000 także robi wielką różnicę w sprawianej przyjemności sportowej.
 

ohmygod, z niecierpliwością czekam na przyjęcie zakładu. Trzymając się swojej swojej postawy i przekonań możesz łatwo zarobić 8900.

ale ja nie musze bic rekordow wyczynow full relax kontakt z przyroda swierze powietrze ptaszki

krajobrazy - widze ze tu sa sprzetomaniacy - a tu nie chodzi o sprzet tylko o zwykly relax na swierzym powietrzu rower ?

musi byc sprawny lekko chodzic - tyle wystarczy

 

 

10 minut temu, pit80 napisał:

Jazda na rowerze za 500zł a 15 000 także robi wielką różnicę w sprawianej przyjemności sportowej.
 

ohmygod, z niecierpliwością czekam na przyjęcie zakładu. Trzymając się swojej swojej postawy i przekonań możesz łatwo zarobić 8900.

w filmach barei byli zwyciezcy konkursu "mistrz złotej patelni" ty widze jestes mistrzem zlotego ucha

a jesli ze sluchu nie jestes w stanie okreslic wysokosci tonu czy  nuty to daruj sobie

takie testy - na nic ci one

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ohmygod napisał:

po prostu jestes rozsadnym gosciem z dystansem - takim co nie da sobie kitu wciskac

taka postawa jest najlepsza


Ja po prostu szanuję zdanie innych ale też chcę żeby moje zdanie także szanowano.

Nie umniejszam sprzętom za 50000 PLN ale zwyczajnie dla mnie (i nie tylko) różnice w brzmieniu są takie, że po prostu nie wydałbym takich pieniędzy na sprzęt, nawet jeśli miałbym "miliony na koncie" i nie miał co robić z nadmiarem gotówki. Dlaczego? Skoro sprzęt za 10000 PLN grający w tych samych warunkach, równych dla wszystkich zagrał tak, że różnica brzmieniowa między sprzętem za 50000PLN była na tyle znikoma, że 15 osób uczestniczących w odsłuchach trudno było wskazać ten, który bardziej ich porwał no to raczej nie jest oznaką, że wszystkim "słoń na ucho nadepnął" tylko tym, że w pewnym momencie jest przerost formy nad treścią. To tyle.

Poza tym nie zapominajmy, że musi istnieć pewnego rodzaju synergia, czyli zestawienie zasilania ze źródłem i wzmacniaczem. To nie jest audio voodoo, to zdrowe podejście.

Jeżeli zestawimy wzmacniacz za 10000PL z źródłem za 3000zł z kolumnami za 1500 zł  i zagra to kapitalnie to jest to mimo wszystko słaby system?  Nie

Jeżeli zestawimy wzmacniacz za 1500 zł, źródło za 3000 zł z kolumnami za 15000 zł i zagra to kapitalnie to będzie to mimo wszystko słaby system?  Nie

Jeżeli zestawimy wzmacniacz, źródło i kolumny i każde kosztuje powiedzmy 2000 zł ( nieważne czy nowe czy używane) i zagra to kapitalnie to będzie to mimo wszystko słaby system? Nie


Zrodziła się jakaś chora wyobraźnia, że zamiast uszami to słucha się ceną. Musi być drogie żeby zagrało. Ja tą drogą nie podążam. Podążam za swoim słuchem i nie uważam, że "słoń na ucho mi nadepnął" .

Jerzy Herzyk z Harpia Acoustics napisał dawno temu takie zdanie " Może są jakieś branże w których droższe jest lepsze ale na pewno nie należy do nich Audio" . Ja pod tym się podpisuję.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ohmygod - Widzisz, wydaje Ci się ze wszyscy są nienormalni, a tak się składa że dookoła są ludzie, którzy od życia wymagają po prostu więcej niż Ty. 

Zakończmy tę dyskusję, to donikąd nie zmierza. Każdy wie swoje i uważa swoje, nie przekonamy się na wzajem a co więcej każdy ma chociaż po trosze racji.

Odsłucham IV i IV plus i innych kolumn i dam znać.

Amen

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jackobtone

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ohmygod napisał:

ale ja nie musze bic rekordow wyczynow full relax kontakt z przyroda swierze powietrze ptaszki

krajobrazy - widze ze tu sa sprzetomaniacy - a tu nie chodzi o sprzet tylko o zwykly relax na swierzym powietrzu rower ?

musi byc sprawny lekko chodzic - tyle wystarczy

Ja mówię

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i zakładzie odróżnienia systemów za 5tys vs 30tys, stwierdziłeś, że ich nie odróżnię.
Odróżniając 10 na 10 udowodnię, że system za 5 tys vs 30 czy 100tys to nie żadne voodoo, robert19091990 może być arbitrem.

ohmygod przyjmujesz po męsku zakład czy nadal będziesz pisał tu brednie godne komentarzy na stronie marketu rtv a nie forum hobbystycznego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jackobtone napisał:

do ohmygod - Widzisz, wydaje Ci się ze wszyscy są nienormalni, a tak się składa że dookoła są ludzie, którzy od życia wymagają po prostu więcej niż Ty. 

Zakończmy tę dyskusję, to donikąd nie zmierza. Każdy wie swoje i uważa swoje, nie przekonamy się na wzajem a co więcej każdy ma chociaż po trosze racji.

Odsłucham IV i IV plus i innych kolumn i dam znać.

Amen

moze masz racje ja zawsze unikam  skrajnosci

1 minutę temu, pit80 napisał:

Ja mówię

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i zakładzie odróżnienia systemów za 5tys vs 30tys, stwierdziłeś, że ich nie odróżnię.
Odróżniając 10 na 10 udowodnię, że system za 5 tys vs 30 czy 100tys to nie żadne voodoo, robert19091990 może być arbitrem.

ohmygod przyjmujesz po męsku zakład czy nadal będziesz pisał tu brednie godne komentarzy na stronie marketu rtv a nie forum hobbystycznego?

jestem przekonany  15 zestawow roznych tanich i drogich z taka sama glosnoscia utworami

sluchasz i masz po tych odsluchach wskazac zestaw najdrozszy

liczba slepych odlsuchow ok 15-20 tak zeby wykluczyc przypadek jesli

w minium 75 % procent przypadkow wskazesz najdrozszy set to jestes kozak

oczywiscie w kazdej rundzie inny repertuar ale z ta samo glosnoscia - utworow takich ktore malo znasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohmygod przy poziomie twojej frustracji zaczynam rozumieć ukryte znaczenie twojego nicka:-)

bez odbioru

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helena mam zawał... Tak powinna się zakończyć ta dyskusja. :-) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jackobtone napisał:

Odsłucham IV i IV plus i innych kolumn i dam znać.

Znam jedną osobę, która dokonała modyfikacji swoich Hyperionów IV do standardu IV plus i jest bardzo zadowolona.

Osobiście nie miałem okazji posłuchać, więc z zainteresowaniem czekam na Twoje wrażenia. Ciekawy jestem czy pokryją się z tym o czym mi opowiadano.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30 + Tannoy Revolution XT 8F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, piszcz4 napisał:

ohmygod przy poziomie twojej frustracji zaczynam rozumieć ukryte znaczenie twojego nicka:-)

bez odbioru

Pozdrawiam

patrzac na to co sie dzieje w branzy audio

mysle moj nick jest jak najbardziej ok

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.