Skocz do zawartości
IGNORED

Czy dalej będziecie jeść mięso?


Przemysław_51508

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

Widzisz nie każdy jest oblatanym po świecie szoferzyną... 

Dla mnie np. ten reportaż był szokiem...

I to jest właśnie cały Wasz problem. Bo gdybyście "oblatanymi po świecie szoferzynami" byli, to takich reportaży naoglądalibyście się trochę na żywo w całej EU. Wtedy mielibyście szansę zrozumieć, że o ile w sensie bezwzględnym można faktycznie być w szoku, to w sensie względym należałoby raczej powiedzieć utrzymujemy standardy UE. Dlatego o ile sprawie należy się krytyka, to robienie afery na skalę UE jest nieporozumieniem.

 

44 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

A afera jest, skoro nawet moje ulubione radyjo FIP,  które wiadomościami raczy co godzinę przez trzy minuty, zaczyna od skandalu z 'viande polonaise' - polskim mięsie - znaczy, że dym wielki dopiero się podniesie i Polska (jej urzędasy) znowu dała dupska.

Kolejny przyczynek do upadku pizdniętych... 

Tak zaślepiła Was nienawiść do PiS i KK, że nie zauważacie, jak wasz kraj ktoś od wewnątrz rozpier..la. Takie z was polaczki, przez małe "p". Cudzego chwalicie, swojego nie znacie. Fanatyzm i bezmyślność moherowego bereta. Tylko samoocena przerośnięta, bo nie nosi bereta. 

 

23 minuty temu, muls napisał:

gwoli prawdy nasza wolowina jest najtansza w europie i stad kupowana.

Brawo! Odkryłeś podstawową zasadę handlu.

 

1 godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

...naiwnie wierzyłem, że kupując w sklepie nie "od chłopa", mam gwarancję tego, że towar nawet jeśli nie najzdrowszy to przynajmniej nie jest niebezpieczny... 

A teraz nadal naiwnie wierzysz, że towar z poza Polski jest wspaniały. Jak można dać sobą tak manipulować Przemysławie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, szymon1977 napisał:

rawo! Odkryłeś podstawową zasadę handlu.

brawo wreszcie zrozumiales na czym  polegata ta taniosc.Na standartach.

c

16 minut temu, szymon1977 napisał:

że nie zauważacie, jak wasz kraj ktoś od wewnątrz rozpier..la. T

rosumiem ze zydy.

16 minut temu, szymon1977 napisał:

A teraz nadal naiwnie wierzysz, że towar z poza Polski jest wspaniały. Jak można

bo JESZCZE tamta wolna PRASA nic takiego nie doniosła.Wynurzenia dosc ograniczoneg0o kierowcy to za malo na opinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szymon1977 napisał:

Wtedy mielibyście szansę zrozumieć, że o ile w sensie bezwzględnym można faktycznie być w szoku, to w sensie względym należałoby raczej powiedzieć utrzymujemy standardy UE.

Rzeczywiście wystarczy porównać np. taki bazar ze wszystkim plus żarcie w Polsce do takiego samego gdzieś powiedzmy w UK żeby ci było łatwiej.

Nie widzisz różnicy?

5 minut temu, szymon1977 napisał:

Tak zaślepiła Was nienawiść do PiS i KK, że nie zauważacie, jak wasz kraj ktoś od wewnątrz rozpier..la. Takie z was polaczki, przez małe "p". Cudzego chwalicie, swojego nie znacie. 

Żeby uściślić każdy, podkreślam każdy polski rząd dołożył swoje do tego chlewu, który mamy teraz. Z tą różnicą że teraz mamy u władzy hiper populistów, co odbija się na każdym, kto płaci u nas podatki. Co do KK to raczej nikt na razie z aferę mięsną go nie wiązał. 

Co mamy chwalić, polską żywność, nafaszerowaną pestycydami, antybiotykami, produkowaną bez żadnej realnej kontroli przez jedną z najbardziej roszczeniowych grup zawodowych? A może mamy chwalić polski system oświat, sprawność służb itd?

16 minut temu, szymon1977 napisał:

jak wasz kraj ktoś od wewnątrz rozpier..la.

Nie ktoś tylko właśnie polaczki cwaniaczki od zwykłego robola na budowie po ministra w rządzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Przemysław_51508 napisał:

Co mamy chwalić, polską żywność, nafaszerowaną pestycydami, antybiotykami, produkowaną bez żadnej realnej kontroli przez jedną z najbardziej roszczeniowych grup zawodowych? A może mamy chwalić polski system oświat, sprawność służb itd?

Nie Przemciu, macie zrozumieć, że poza Polską wcale nie jest lepiej. Jest inaczej, ale nie lepiej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

Nie ktoś tylko... 

Bezmyślność taka jak Twoja. Nie znam drugiego narodu, w którym rodak tak bardzo stałby przeciwko rodakowi.

7 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

Żeby uściślić każdy, podkreślam każdy polski rząd dołożył swoje do tego chlewu, który mamy teraz. 

Jedyne zdanie Twojego autorstwa, w którym masz rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, szymon1977 napisał:

ć taka jak Twoja. Nie znam drugiego narodu, w którym rodak tak bardzo stałby otzeciwjo rodakowi. 

bo najwyzszy czas juz tego drugiego rodaka edukowac.Jak widac nie bedzie latwo.Swoim tez sprzeda gnoj.

Nawet do szkol POLSKICH.

Buk chonor oiczysna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, muls napisał:

...bo najwyzszy czas juz tego drugiego rodaka edukowac.

Nie widzę nadziei. Trzeba przeczekać aż przeminiecie razem z moherami. I wierzyć, że własnego kraju nie rozpier...cie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2019 o 10:27, szymon1977 napisał:

Bo gdybyście "oblatanymi po świecie szoferzynami" byli

Jako oblatany po "świecie" :))) musiałeś nie jedno zjeść. Zapewne najwięcej w PL. Przydrożne kebabownie, grochówkownie i inne świeże "leżaki" . Może dlatego taka Twoja reakcja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stench
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksport na poziomie 5,5mld EUR. A podejżane 2,5T. Powiedzmy 5EUR/kg. Wychodzi 12,5EUR.

5.500.000.000 do 12.500

czyli

440.000 do 1

Brawo reporteże i opinio publiczna! 

-----

Godzinę temu, muls napisał:

a tego nie widac?

A tego?

1 godzinę temu, szymon1977 napisał:

...gdybyście "oblatanymi po świecie szoferzynami" byli, to takich reportaży naoglądalibyście się trochę na żywo w całej EU.

Ktoś dla własnych interesów Wasz kraj rozpier...a, Wy mu jeszcze klaskacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szymon1977 napisał:

Brawo reporteże i opinio publiczna.

To tylko to co pokazuje ten reportaż w jednej ubojni. Czytałeś fragment o tym, że proceder skupu leżaków jest powszechny. Że ludzie nadal dzwonią i oferują "leżaki" pomimo tej mini burzy...Czy jak zwykle, czyli po raz -n! nie doczytałeś...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hi_aro napisał:

Czytałeś fragment o tym... 

Dużo więcej w życiu widziałem niż fragmenty, do których ogranicza się Wasze wyobrażenie o otaczającej nas rzeczywistości. Staliście się pionkami w czyjejś grze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szymon1977 napisał:

Dużo więcej w życiu widziałem

Czytanie Ciebie to jak kabaret... Coś jak komentarze dzieci w przedszkolu...

".... ja widziałem gołą nogę naszej pani..." :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że w Polsce nie ma wołowiny kulinarnej. W sklepach dostępna jest "rasa" Mućka/Krasula. Prawdziwa wołowina musi dojrzewać 4-6 tygodni, a nawet dłużej i kosztuje od 30 euro/kg w górę.  Czy warto? Kto próbował, ten wie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena adekwatna do jakości. Chyba nie oczekujesz, że Polska będzie za 5€ eksportować towar warty 30€?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 chiba orientujesz sie ze pierzysz.

14 minut temu, szymon1977 napisał:

ekujesz, że Polska będzie za 5€ eksportować towar warty 30€?

 

czyli sprzedajesz wlasnym dzieciom chore gowno bo tanie.To jest ta polska wlasnie.

ierwsza krowa, wciągnięta do zakładu, była bez głowy. Padlina. Oniemiałem. Byłem w takim szoku, że nie wiedziałem, co się w ogóle dzieje. Każda kolejna sztuka leżała. Z pysków sączyła im się piana". Patryk Szczepaniak, dziennikarz "Superwizjera", który zatrudnił się w rzeźni skupującej chore i padłe krowy, opowiada o tym, co widział i jak został zdekonspirowany. (http://www.tvn24.pl)p

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, muls napisał:

...czyli sprzedajesz wlasnym dzieciom chore gowno bo tanie.To jest ta polska wlasnie.

Problem w tym, że taki jest cały świat, a nie tylko Polska. Jedyne czym się Polska od innych krajów różni, to że polaczki takie jak Wy, zamiast spróbować poradzić sobie z problemem, to sami swój kraj niszczą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie swiat jest taki tylko ty.Sprobuj sobie to mieso jesli sa durnie zeby to kupic po 2 euro.Bo tyle jest warte.Bedziemy esksportowac i wszyscy beda nas po dupie calowac.A my bedziemy kupowac padłe.

wiesz jak Unia dowiedziala sie wczesniej ze cos jest nie tak.Bo oni maja swoje statystyki i wiedza ile bydla pada i choruje.Przecietnie.A my nie mamy padliny w statystykach.U nas jest ameryka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, muls napisał:

Sprobuj sobie to mieso jesli sa durnie zeby to kupic po 2 euro

Kolejnema bzdura bez refleksji. Myślisz, że mielone po £3 w detalu z lokalnej masarni jest lepsze? A może to z lokalnego Lidla? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, muls napisał:

chiba orientujesz sie ze pierzysz.

Nie wyprowadzaj go z błędu...Śmiesznie jest, ale co gorsza strasznie. Dorosły człowiek takie farmazony popełnia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, muls napisał:

Bo ten swiat to kontroluje.

Mam pomysł: nie niszcie Polski - zniszcie cały Świat. Przynajmniej w swej głupocie będziecie sprawiedliwi. 

2 minuty temu, muls napisał:

...refleksje to jak mam taka zeby z toba juz nie gadac.

Nic konstruktywnego do tej pory nie powiedziałeś, więc mała strata. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast ty objawiles cala swoja glupote i o to chodziło.Bo ja jestem mlot na idiotow a Polski do tego nie mieszaj bo to ty robisz z niej gowno.

ile zyskuje ubojnia, która przyjmuje leżące albo martwe zwierzęta?

Bardzo dużo. To doby biznes: w praktyce to siedem-osiem razy większy zysk niż w przypadku zdrowych krów.

 

a teraz zapoznaj sie z wywiadem tego idioty ktorego ty nasladujesz ale juz peka co nie zmienia sprawy ze nadal idiota

ogo winić za to, że Europa jest wściekła na Polskę za eksportowanie mięsa z chorych lub padłych zwierząt? Długo minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski winił za to... dziennikarzy, którzy ujawnili aferę. Po ostrych reakcjach Zachodu szef resortu rolnictwa zmienił jednak stanowisko i postanowił w końcu działać. Już niedługo w ubojniach nastąpią zmiany

Przypadek był incydentalny, ale niewątpliwie psuje on wizerunek polskiej żywności –

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , komentując

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) o procederze skupowania przez rzeźnie chorych lub padłych krów, które są przerabiane na mięso.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, muls napisał:

Przypadek był incydentalny, ale niewątpliwie psuje on wizerunek polskiej żywności –

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , komentując

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ... 

A co miał powiedzieć? Że będzie walczyć o embargo? Zrozumcie chłopcy, że jak ktoś rozkręca aferę napisał szcząc wizurunek naszego kraju, to nie po to, abyście dobre mięso jedli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szymon1977 napisał:

A podejżane 2,5T.

Podejrzane z jednej ubojni. Czy jesteś na tyle naiwny czy udajesz. Problemem nie jest jedna ubojnia, bo proceder handlu leżakami był praktykowany w całym kraju. Myślisz że wszystko szło tylko tam?

 

1 godzinę temu, szymon1977 napisał:

Problem w tym, że taki jest cały świat, a nie tylko Polska. Jedyne czym się Polska od innych krajów różni, to że polaczki takie jak Wy, zamiast spróbować poradzić sobie z problemem, to sami swój kraj niszczą.

Czyli co mam pilnować rolników, żeby padliną nie handlowali. Jeśli to robili wiedząc, że to nielegalne a tak było. To mam ich głęboko w dupie, tak jak oni mnie sprzedając "leżaki". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.