Skocz do zawartości
IGNORED

Czy dalej będziecie jeść mięso?


Przemysław_51508

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, slawek.xm napisał:

no to masz przechlapane:)

Nie jest tak źle. Trzymam się świetnie, jem ze smakiem na prawdę dużo różności. Muszę tylko uważać na kilka popularnych artykułów spożywczych, po których boli mnie brzuch, albo dostaję sraczki. No i po wegatariańskim obiedzie muszę poprawić laską kiełbachy, bo inaczej ręce mi się z głodu trzęsą. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

...na zachodzie normalną rzeczą jest zgłosić pirata drogowego  u nas to wstydliwy donos.  Krętactwo i cwaniactwo i przyzwolenie na nie...

Nie ogarniasz pewnej rzeczy: każdy naród na swoje wady i zalety. A Ty krytykujesz naród własny, jego wady konfrontując z zaletami narodów innych. Przejrzałbyś na oczy, gdyby nie udało Ci się wytłumaczyć z piractwa drogowego, o którym doniesiono, a którego nie popełniłeś. Uwierz mi, za granicą jeszcze gorsze sk***ysyństwo niż u nas. 

Godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

Nie podpisuj się pod tym co ja napisałem... 

Musiałbym łamiąc nogę uderzyć się w głowę. Masz jakieś poważniejsze jazdy: najpierw podpisujesz mnie pod bzdurami, które sam wymyślasz, a gdy udało Ci się napisać coś sensownego, to uroiło Ci się, że ja się pod tym podpisałem. Dość orginalny to sposób prowadzenia dyskusji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, szymon1977 napisał:

Przejrzałbyś na oczy, gdyby nie udało Ci się wytłumaczyć z piractwa drogowego, o którym doniesiono, a którego nie popełniłeś.

Wzruszająca historia. Twoja własna?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

Wzruszająca historia. Twoja własna?

Nie Przemciu. To połączenie Twojego zachwytu nad internetowymi legendami o wspaniałości innych narodów, z moimi obserwacjami tej ich "wspaniałości" w praktyce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szymon1977 napisał:

z moimi obserwacjami tej ich "wspaniałości" w praktyce.

Twoje obserwacje zależą od puntu, w którym przyszło ci siedzieć i przez to twój punkt widzenie może być mocno ograniczony. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chłopi" Reymonta też o ile pamiętam zaczynają się od sceny, kiedy krowa Boryny zapada na jakiś ostry krwotok wewnętrzny czy coś takiego i właściciel ją dorzyna, żeby nie złamać tabu w postaci zakazu jedzenia padliny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przemysław_51508 napisał:

Twoje obserwacje zależą od puntu, w którym przyszło ci siedzieć i przez to twój punkt widzenie może być mocno ograniczony. 

Z pewnością jest szerszy od Twojego z nad klawiatury. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być bardzo naiwnym by przypuszczać że proceder ujawniony przez TVN miał miejsce tylko w jednej rzeźni.

Jak na razie są doniesienia o działaniach innych państw. A co z mięsem, które trafiło na nasz rynek i pewnie trafia dale, za sprawą innych przedsiębiorczych ubojni?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było śmieszniej parę światłych komentarzy do afery.

JarekDlaczego tvn zrobił z tego taka sferę na cała Europę Czy nie mogli zrobić tego dyskretniej na swoim podwórku Rolnicy maja problem z wieprzowina ,kurczakiem a teraz wołowina Myśle ze rolnicy powinni (podziekowac)tvn

PiotrNa całym świecie znajda się tacy co będą chcieli zarobić kombinując Przepraszam za słowa ale Piepszony TVN rozdmuchał to na cały świat To szkodzi Polskiemu rolnictwu a można było to załatwić na szczeblu lokalnym

BykTak nasza wołowina jest wszędzie nawet ostatnio była widziana Lidlu na księżycu ! Rolnicy musimy podziękować TVN za świetna promocję!

HENRYMoże to taka prawda jak z urodzinami Hitlera doprowadzić rzeżnię do upadłości potem ją przejmie jakiś polak urodzony w Izraelu bo ostatnio właśnie wraca do Polski dużo Polaków urodzonych w Izraelu

POTo Jest Nagonka na Polskie to znaczy ze wszystkie mieso jest niedobre a jedna krowa miala zlamana noge

 

rzeźnikNo i teraz wszystkie zakłady mięsne jak leci zapłacą za jedna nieuczciwą ubojnie, a swoją drogą dziennikarze TVN zamiast najpierw zgłosić sprawę do służb weterynaryjnych, prokuratury, policji od razu zrobili ze sprawy news tygodnia. Podobne przypadki mają miejsce również w innych krajach ale tam dziennikarze wykazują się odrobiną zdrowego rozsądku.

 

S.KTvn robi to na zlecienie zachodu,jak tak dbaja o nasze zdrowie to czemu tego nie zgłosili natychmiast ?

itd...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

Trzeba być bardzo naiwnym by przypuszczać że proceder ujawniony przez TVN miał miejsce tylko w jednej rzeźni.

A kto tak przypuszcza?

Godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

...parę światłych komentarzy do afery.

Komentarze pokazują drugą stronę sprawy. No bo po co niby zrobiono aferę, zamiast sprawę przekazać prokuraturze? Trzeba być wyjątkowo naiwnym, aby dać się w to wszystko wciągnąć. 

.....

"PiotrNa całym świecie znajda się tacy co będą chcieli zarobić kombinując Przepraszam za słowa ale Piepszony TVN rozdmuchał to na cały świat To szkodzi Polskiemu rolnictwu a można było to załatwić na szczeblu lokalnym" 

 

Ot to. Ktoś dla własnych interesów nasz kraj niszczy, a internetowi mądrale się jeszcze cieszą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, szymon1977 napisał:

A kto tak przypuszcza?

Komentatorzy tacy jak powyżej, oraz ci którzy woleli by zamieść sprawę pod dywan dla "dobra" branży.

9 minut temu, szymon1977 napisał:

Komentarze pokazują drugą stronę sprawy. No bo po co niby zrobiono aferę, zamiast sprawę przekazać prokuraturze? Trzeba być wyjątkowo naiwnym, aby dać się w to wszystko wciągnąć. 

Ja mam w dupie rodzimy przemysł mięsny oraz polskich rolników, którzy nie potrafią lub nie chcą oczyścić swojego podwórka ze wszelkiej maści cwaniaczków, którzy w dupie mają konsumenta gdy kasa się zgadza. Jak dostaną po dupie przez ograniczenie eksportu i spadek popytu na rynku wewnętrznym to może sami zaczną zgłaszać podejrzane ogłoszenia i zakłady przerabiające padlinę na kebab. 

Co do tego dlaczego nie zgłaszali tego odpowiednim służbom to odpowiedź masz w reportażu. 

Pamiętasz pracownika ubojni, który zgłaszał proceder i co z tego wynikło?

Po za tym dziennikarze są od tego by pokazywać tego typu afery, a nie od tego by z nimi walczyć. 

18 minut temu, szymon1977 napisał:

Ot to. Ktoś dla własnych interesów nasz kraj niszczy, a firumowi mądrale się jeszcze cieszą.

Masz ochotę żreć padlinę, twoja sprawa. Ja wolę gdy takie afery wychodzą na światło dzienne, bo dzięki temu może będzie paru cwaniaczków na rynku mniej, a kolejni zastanowią się dwa razy czy przekręt będzie opłacalny. 

22 minuty temu, szymon1977 napisał:

Ot to. Ktoś dla własnych interesów nasz kraj niszczy, a firumowi mądrale się jeszcze cieszą.

Nasz kraj niszczy wszechobecne cwaniactwo i przekonanie, że przepisy są po to by je łamać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szymon1977 napisał:

No bo po co niby zrobiono aferę, zamiast sprawę przekazać prokuraturze? Trzeba być wyjątkowo naiwnym, aby dać się w to wszystko wciągnąć. 

a co byś zrobił z księżmi pedofilami... Sprawy są ciągle zgłaszane do kurii i ona ma to w niepoważaniu. Gdyby nie wolne media ciągle żył byś w ciemnocie. A tak sprawy oddolnie są nagłaśniane. Taki jest właśnie cel nagłaśniania spraw.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

Nasz kraj niszczy wszechobecne cwaniactwo... 

Tak płytkę tezę może wystosować jedynie ktoś, kto nie zdaje sobie sprawy, że inne kraje nie zbudowały swojej potęgi tylko na uczciwości i dobrym sercu. Zastanawiam się, dlaczego roportaż tak mną nie wstrząsnął. Może dlatego, że jako kierowca ciężarówki, a także pracownik pewnej fabryki, widziałem na własne oczy, jak wygląda to w innych krajach UE? Mógłbym kilka takich reportaży nakręcić. O tym, co widziałem w zagranicznych restauracjach tylko z obowiązku wspomnę, bo to nieco inny kaliber. Ale jeśli zapytasz, to Ci opowiem historyjkę o owocach morza.

Godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

Komentatorzy tacy jak powyżej, oraz ci którzy woleli by zamieść sprawę pod dywan dla "dobra" branży.

Czyli idioci nieco mniejszego kalibru niż Ci, co zadowoleni są, że z powodu 2,5T mięsa, ktoś na arenie światowej robi pośmiewisko z ich własnego kraju.

Godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

Masz ochotę żreć padlinę...

Żresz to Ty, a ja mam nadzieję, że nie zjem. Tak czy inaczej jestem za rozwiązaniem sprawy za pomocą odpowiednich narzędzi, a nie jej tuszowaniem. Jak zwykle uroiło Ci się w łbie coś, czego ja nie pisałem.

Godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

Po za tym dziennikarze są od tego by pokazywać tego typu afery... 

Obudź się człowieku! Afery nie było, dopóki nie wykreowali jej dziennikarze. W każdym kraju zdaża się wycofywanie produktów z rynku, nie w każdym robi się z tego narzędzie do załatwiania własnych interesów i mącenia w głowach opinii publicznej.  Czytając Twoje bezmyślne wypowiedzi, to zmącić w głowach udało się baaardzo skutecznie. 

17 minut temu, hi_aro napisał:

Taki jest właśnie cel nagłaśniania spraw.  

A wiesz jaki jest cel załatwiania spraw bez ich nagłaśniania i rozkęcania afery? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, hi_aro napisał:

a co byś zrobił z księżmi pedofilami...

Czy Ty potrafisz odpowiadać na pytania...

17 minut temu, szymon1977 napisał:

nie w każdym robi się z tego narzędzie do załatwiania własnych interesów i mącenia w głowach opinii publicznej.

O czym Ty .... jakim trzeba być bezmyślnym, infantylnym jegomościem żeby takie bzdury pisać. Sam pisałem o koninie w wołowinie. Zawsze robi się z takich spraw wielkie halo, aby właśnie swoje interesy załatwić. Z Ire były pisane noty do UK, że jak można i akcja w telewizji, jedzmy tylko irlandzką wołowiną. 

15 minut temu, szymon1977 napisał:

A wiesz jaki jest cel załatwiania spraw bez ich nagłaśniania?

Taki sam jak z nagłaśnianiem...Załatwienie sprawy.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hi_aro napisał:

O czym Ty ...

Powtórzę, bo nie zauważyłeś:

1 godzinę temu, szymon1977 napisał:

...jako kierowca ciężarówki, a także pracownik pewnej fabryki, widziałem na własne oczy, jak wygląda to w innych krajach UE? Mógłbym kilka takich reportaży nakręcić.

A Wy bezmyślnie sami do siebie się przypier... Eksport mięsa w roku 2017 za 5,5mld euro, a Wy całemu swojemu krajowi mętkę z powodu 2,5T wystawiacie? Daliście się zmanipulować jak mohery Rydzykowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, szymon1977 napisał:

Wy całemu swojemu krajowi mętkę z powodu 2,5T wystawiacie

Co za ignorant, czyli jeden gwałt na nieletnim to nie pedofilia...A jedno pobicie kobiety to nie przemoc w rodzinie...No narodowiec pełną gęb.. sloganów z broszurek.

51 minut temu, szymon1977 napisał:

Daliście się zmanipulować jak mohery Rydzykowi.

Kto tu jest pociągany za sznurki :) My czy ten broniący beznadziejnej pod każdym względem sprawy. Oj "TV Trwam" widzę wchłaniasz całym sobą. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hi_aro napisał:

... jeden gwałt na nieletnim to nie pedofilia...A jedno pobicie kobiety to nie przemoc w rodzinie...

To akurat Twoje autorskie wymysły, które nic wspólnego z treścią moich postów nie mają. De facto z treścią moich postów są sprzeczne, ale żeby to zrozumieć, to... 

4 godziny temu, hi_aro napisał:

Kto tu jest pociągany za sznurki... 

Wy. A najlepiej o tym świadczy przypisywanie mi swoich własnych urojeń. Internetowy klasyk. 

2 godziny temu, janunio napisał:

Dasz dziecku wołowinkę od "polaczka" ? Bo ja już nie dam.

Dawałeś przed aferą, to dlaczego po aferze nie będziesz dawać? Tak przed, jak i po, na zgodność z normami nikt nie badał. Nie zgrywaj po fakcie kozaka, bo jak po fakcie się wyda, że tylko zgrywasz, to wyjdziesz na...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szymon1977 napisał:

De facto z treścią moich postów są sprzeczne, ale żeby to zrozumieć, to... 

to trzeba być Tobą, 

11 godzin temu, szymon1977 napisał:

a Wy całemu swojemu krajowi mętkę z powodu 2,5T wystawiacie?

2,5T to nic, jak jedna "piąchopiryna" wymierzona bliźniemu... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt..

"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) "

Narodowa potrawa... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, szymon1977 napisał:

A Wy bezmyślnie sami do siebie się przypier... Eksport mięsa w roku 2017 za 5,5mld euro, a Wy całemu swojemu krajowi mętkę z powodu 2,5T wystawiacie? Daliście się zmanipulować jak mohery Rydzykowi.

Jak widać są tacy co wierzą, tylko ubojnia z reportażu trudniła się tym procederem. No ale jak widać znowu coś tam nie doczytałeś albo my głupki źle odczytaliśmy twój "tok rozumowania". 

 

6 godzin temu, szymon1977 napisał:

Dawałeś przed aferą, to dlaczego po aferze nie będziesz dawać? Tak przed, jak i po, na zgodność z normami nikt nie badał. Nie zgrywaj po fakcie kozaka, bo jak po fakcie się wyda, że tylko zgrywasz, to wyjdziesz na...

Widzisz nie każdy jest oblatanym po świecie szoferzyną, który każdy przekręt widział i wie jak go uniknąć.

Dla mnie np. ten reportaż był szokiem, bo do głowy by mi nie przyszło, że świadomie w takim procederze mogą brać udział weterynarze oraz, to że handel "leżakami" jest to coś powszechnego i akceptowanego przez rolników.  Nie jestem rolnikiem ani handlarzem żywca więc ogłoszeń tego typu wcześniej nie widziałem, bo to nie moja branża. Po za tym naiwnie wierzyłem, że kupując w sklepie nie "od chłopa", mam gwarancję tego, że towar nawet jeśli nie najzdrowszy to przynajmniej nie jest niebezpieczny, teraz wiem że takie rzeczy to nie w kraju krętaczy i cwaniaczków. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry cytat z reportażu

Były pracownik

wielokrotnie usiłował nakłonić odpowiednie urzędy do zajęcia się sprawą. Bez skutku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też dobre.

Podczas pracy nad materiałem ogłaszałem się w internecie i lokalnej prasie, że skupuję pourazowe i chore bydło. Dzisiaj zadzwoniła pani z Podlaskiego, że chce sprzedać mi takiego leżaka. Mówię jej, że jest afera, czy nie słyszała nic? W telewizji pokazali, że takich zwierząt nie wolno sprzedawać. “Jaka afera? Mam leżaka, 500 kilogramów, bierzesz pan?” (http://www.tvn24.pl)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz powspominajmy co by było gdyby to za Tuska.Swoja droga zawsze jak spotykam jakiegos idiote z PIC to zawsze prezentuje stanowisko bog honor ojczyzna.No chiba ze mieso zre jego dziecko.Tak na marginesie.I bardzo dobrze ze wyszło i pierdzi.Tak jest w Polsce i taka mentalnosc polaczka.Bog honor ojczyzna.Tak trzymac.

przyglupy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że znajdą się chciwi  i bezwzlęgni handlarze, rolnicy i rzeźnicy jest do przewidzenia. Sedno problemu tkwi w obojętności organów państwa.

Oni wiedzieli o tym od lat. i NIC nie robili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o czym mowił Sienkiewicz u Sowy.O tym wlasnie ze. Sluzby sobie a nikt tego nie laczy.No to bylo ze to wina PO.Tylko ze juz mamy czwarty rok milordzie.To juz nie jest PO.A te durne  wpisy durnych wpisywaczy swiadcza ze nic sie nie zmieniło mentalnie ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdy zagrozi im zakaz eksportu, zaczną działać. Tylko wtedy pewnie rolnicy wyjdą na ulicę. Z mentalnością polaczka ciężko jest walczyć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

europa powinna dupe wypiac i polaczek szybko sie nauczy.Jak wyjda to znowu szybko rzond sie nauczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, szymon1977 napisał:

Powtórzę, bo nie zauważyłeś:

A Wy bezmyślnie sami do siebie się przypier... Eksport mięsa w roku 2017 za 5,5mld euro, a Wy całemu swojemu krajowi mętkę z powodu 2,5T wystawiacie? Daliście się zmanipulować jak mohery Rydzykowi.

Tak sobie czytam, co piszesz i aż oczy wybałuszam, jak (wydawałoby się) niegłupi człek może takie idiotyzmy wydumać.

Nie mam czasu, zatem tylko jedno pytanie:

Czy znasz powiedzonko że "łyżka dziegciu beczkę miodu popsuje"?

 

A afera jest, skoro nawet moje ulubione radyjo FIP,  które wiadomościami raczy co godzinę przez trzy minuty, zaczyna od skandalu z 'viande polonaise' - polskim mięsie - znaczy, że dym wielki dopiero się podniesie i Polska (jej urzędasy) znowu dała dupska.

Kolejny przyczynek do upadku pizdniętych. I dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście "polaczki" powinni być potrząśnięci, jednak problemem jesteśmy My konsumenci. Ma być tanio i już. To powoduje wszystkie wałki, leżaki i koniaki.

Za jakiś czas kolejna afera i tak będzie miała miejsce, jednak ważne aby reagować i nie zamiatać... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.