Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie kolumny do ARCAM AVR 380


JANUSZ003

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w wyborze kolumn do Amplitunera ARCAM AVR 380 . Pomieszczenie w jakim będą grały to około 18m2 . Głównie slucham rocka Pink Floyd , Dire Straits troche pop . Z preferencji to lubie solidny bas. Jestem po odsłuchu Tannoy Revolution XT , 8F FYNE AUDIO F502 . Budżet to około 5-6 tyś.

 
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, JANUSZ003 napisał:

Proszę o pomoc w wyborze kolumn do Amplitunera ARCAM AVR 380 . Pomieszczenie w jakim będą grały to około 18m2 . Głównie slucham rocka Pink Floyd , Dire Straits troche pop . Z preferencji to lubie solidny bas. Jestem po odsłuchu Tannoy Revolution XT , 8F FYNE AUDIO F502 . Budżet to około 5-6 tyś.

 
 

 

I jakie wrażenia? Spójrz na Kef R500, ewentualnie R700, koniecznie Audio Academy Hyperion IV oraz Dynaudio Emit M30.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy i wyceny do naszego salonu.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P

21 godzin temu, JANUSZ003 napisał:

Jestem po odsłuchu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , 8F FYNE AUDIO F502.

Powtórzę pytanie Q21 - i jak wrażenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tannoye Revolution XT8 to przede wszystkim znakomita ponad przeciętna w tej cenie kolumn  przestrzeń i świetna stereofonia  mogło by być trochę więcej basu . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w takim razie Fyne Audio F502, może bardziej Ci się spodobają, Kef R także zagrają przestrzennie, ale na pewno z większą ilością basu. Do listy dopisałbym jeszcze Opera Grand Mezza (bardzo plastyczne, dociążone, swobodne) oraz Audio Physic Classic 8.

Zapraszam na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jakby zagrał Arcam z kolumnami Dynaudio Excite X36 . Mam ciekawą alternatywę kupić używane niedługo w dobrym stanie w moim budżecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za duże trochę te kolumny do tak małego metrażu? Duże podstawkowe, albo malutkie podłogówki. Polecam odsłuchać Elac BS 244.3 i B&W 706. Z Arcamem się polubią te kolumny ;)

Zapraszamy na odsłuchy

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym porównał Sobie Kefy R500 z Fyne Audio F501 (moim zdaniem 502 trochę za duże do 18mk2). Najlepiej wypożycz sobie na chwilę do domu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.