Skocz do zawartości
IGNORED

Marantz NR 1608 + Marantz PM 7004


Grzegorz68

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Nie ubliżając ci ale dałeś dupy... nowy vs. używany... wiadomo ze powinieneś testować nowy 5013 Marasia i 2500denka to sprzęty jednakowej klasy, mało tego w cenie 2500 miałbyś 4200 lub 4300 a to dużo dużo lepsze sprzęty i na nich mógłbyś wykorzystać kolumny w 80% teraz to zrobisz w 50% może i nawet w 40%... no ale to twoja wola ważne ze jesteś zadowolony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Tu kolega ma rację.  Tyle doczytałem na szybko że wybrałeś denona po testach ale nie że już to kupiłeś.  Kolega ma rację że w tej cenie będzie używany wyższy i mocniejszy model. Uważam właśnie że seria 4xxx w denku to takie monimum/ optimum . Oddaj przed upływem 2 tygodni i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Proponuje wrócić do własnego tematu bo w sąsiednim bałagan tylko powstał i nie wiadomo nawet kto komu odpisuje . 

Pytanie podstawowe , kupiłeś już naprawdę ten denon 2500? Na jakich trybach słuchałeś podczas testowania ? Pure direct czy surroud itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za zamieszanie z tym drugim wątkiem. Tak, kupiłem już tego Denon 2500, testowałem go w trybie zwykłym stereo chyba, dziś jak wrócę do domu to sprawdzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Jak to kupiłeś,  w sklepie na paragon czy przez net ? Od razu mówię spróbuj się to pozbyć tzn oddać do sklepu , wymyśl coś.  Pytam o tryb słuchania muzy bo w trybie Pure direct tzn w trybie dwukanalowym dostają najwięcej prądu ale też dużo go potrzebują jako że odtwarzają pełne pasmo ( z basem ) a nie są " cięte " na 80 hz na przykład. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Nie wiem dokładnie jak w tym sklepie co kupiłeś ale ja np w media expert oddawałem gdy kupiłem w sklepie stacjonarnym ( nie wiem dokładnie jak prawo na to się zapatruje). Poszukaj i poczekaj bo warto . Kiedy kupowałem swojego były chyba dwa czy trzy w podobnej cenie ( około 3 tyś) ja zerwałem 200 i kupiłem za 2800 model 4200. Jak chcesz możliwie najlepiej wykorzystać kolumny do muzyki to musisz to zrobić z możliwie jak najmocnjejszym ampli żeby nie mieszać w to wzmaka stereo. Po zakupie słabego ampli jest niemal pewne że usłyszysz różnicę co do wzmacniacza stereo i sam się postawisz w sytuacji konieczności jego zakupu,  można te prawdopodobieństwo zmniejszyć używając mocniejszego amplitunera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mam możliwości gdzieś pożyczyć takiego 4200 żeby usłyszeć różnicę. Myślałem że ten Marantz 6009 jest właśnie mocniejszym ampli i dlatego z nim porównywałem. Jakby była słyszalna różnica z tym 4200 to zawsze mogę sprzedać z jakąś małą stratą tego 2500.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

A stać cię na taką niechęć do mieszania? Wolisz zostać z nietrafionym zakupem bo nie chcesz namieszać? Ja już bym miał spakowanego 2500h i próbował wszystkiego aby go oddać, sklepy to instytucje którym nie musisz współczuć czy też wstydzić się wymieniać towar . Tam pracują ludzie którzy osobiście tego nie odbiorą i zapomną o twojej wizycie po wyjściu z pracy . Jak chcesz teraz cokolwiek poprawić w muzyce nie oddając 2500h to bez kitu bez wzmaka ani rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

 A all są dobre ampli do 3tys. Arcam-y idealne dla Monitor Audio kiedyś firma MA polecała właśnie arcamy do swoich kolumn, Denon 4520 pisz do @Yodas jak gra bo on chyba go ma, są Pioneery, Yamaha3010 tego używa @hifibloke ze swoimi MA Platinum popytaj jak to gra 

1 minutę temu, Grzegorz68 napisał:

To nie jest sieciowy sklep tylko mała firma.

To co z tego, pakuj, pod pachę i wypad z nim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Ja od stycznia bujam się ze sprzedażą Pioneer-a UDP-LX500 którego kupiłem nowego w grudniu i do dnia dzisiejszego nie mogę go sprzedać, a dlaczego bo przez branże która tylko namawia ludzi do trzech firm Ymaha, Denon,Onkyo Pioneer można powiedzieć ze jest tej klasy co Oppo ale w Polsce ta firma nie istnieje dla ludzi w zakupie, a co do pionka to dałem już cenę 3200 i nadal nic a nowy to 4 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem starej daty, nie potrafię tak, szkoda, że nie kupiłem przez internet to by nie było problemu ze zwrotem, muszę coś innego wymyślić. To prawda z tym Pioneerem, sam się właśnie zastanawiałem zanim cokolwiek kupiłem, dlaczego w ogóle nikt nie wspomina o tej firmie, która kiedyś była w Polsce tak znana i popularna. Najczęściej przewijają się nazwy Yamaha, Denon, Onkio i Marantz.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

O nawet zapomniałem że te dobroci zaczynają się od serii 3xxx słuszna uwaga co tylko pogarsza sytuacje autora. Pakuj ampli i leć szybko do sklepu i wymyśl coś,  że ci chomik zachorował czy córka w ciążę zaszła i kasa ci potrzebna bo stracisz sporo i od razu nie sprzedaż jeżeli to ci zostanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, subfan napisał:

wymyśl coś,  że ci chomik zachorował

Oj, to chyba nie przejdzie :) Chyba, że są fanami tych zwierzątek :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się światełko w tunelu, szwagier kupił równolegle ten sam amplituner co ja ale w MM a tam można zwrócić chyba do 30 dni. Gdyby się udało oddać to mój zostanie dla niego a ja będę miał kasę na lepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.