Skocz do zawartości
Grzegorz68

Marantz NR 1608 + Marantz PM 7004

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiło się światełko w tunelu, szwagier kupił równolegle ten sam amplituner co ja ale w MM a tam można zwrócić chyba do 30 dni. Gdyby się udało oddać to mój zostanie dla niego a ja będę miał kasę na lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Upewnij się że szwagier nie przeczyta tego o czym tu piszemy .:))) w sumie szwagier to nie rodzina :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstępnie jestem umówiony na poniedziałek po południu na zwrot amplitunera, cofka kasy na kartę, pewnie we wtorek zaksięgują i kasa będzie, można będzie działać dalej :), oby wszystko gładko poszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrzę na zdjęcie tyłu tego Denona AVR X 4200 W, dodatkowy wzmacniacz stereo można podpiąć do tego pojedynczego złącza PRE OUT opisanego jako CENTER przewodem koaksjalnym? (nad złączami do subwooferów?)

40954-denon_avr_x4200w_fot4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A chcesz mieć centralny przez wzmacniacz stereo, napędzany?

Przecież obok jest front L/P....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaaa kumam teraz, czyli to cała sekcja wyjść z przedwzmacniacza i każde z tych wyjść można podpiąć pod dodatkowy wzmacniacz :D Człowiek się uczy całe życie... Podpowiedzcie jeszcze proszę, jest rzeczywiście różnica w jakości odtwarzania muzyki z odtwarzacza blu ray a z odtwarzacza CD? NA razie używam pożyczonego blu ray od zięcia ale kiedyś trzeba będzie oddać, jest w domu trochę płyt z muzyką i nie wiem za jakim odtwarzaczem się rozglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy jaki blu-ray kupisz.kiedy sprzedałem swój cd I nie miałem.na.czym słuchać, podłączyłem blu-ray  Panasonica .W uk kosztował chyba ze 110£.po kilku  godzinach okazało się że moje FIIO x3 spisuje się duzo lepiej niż Panasonic . Nie słyszałem  OPPO Ale sporo ludzi twierdzi że bije cd do 5kzl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Ronaldo9 napisał:

Nie słyszałem  OPPO Ale sporo ludzi twierdzi że bije cd do 5kzl

A ja słyszałem coś odwrotnego, czyli CD, i to za jakieś 2 tysiące zł, biją OPPO, i to znacznie. Wydaje mi się, że piszą to osoby, które są pewne, że osobny CD zagra na 100% lepiej od dobrego odtwarzacza Blu-Ray, nie testując, i porównując obydwu. Trochę to głupie moim zdaniem. 

Edytowane przez Adi777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 hours ago, Adi777 said:

A ja słyszałem coś odwrotnego, czyli CD, i to za jakieś 2 tysiące zł, biją OPPO, i to znacznie. Wydaje mi się, że piszą to osoby, które są pewne, że osobny CD zagra na 100% lepiej od dobrego odtwarzacza Blu-Ray, nie testując, i porównując obydwu. Trochę to głupie moim zdaniem. 

Według  mnie  sporo zależy od tego w jakim zestawie oppo.ma się wykazać.podejrzewam że w zestawie do 6k,oppo się nie rozkreci 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, subfan napisał:

I się zaczyna audio voodoo 

Dlaczego? Ciekawi mnie to, podejrzewam, że większość osób nie usłyszałaby większych różnic między np. OPPO 203 vs CD za 2000-3000zł. Jedno jest pewne, czyli testy, testy, i jeszcze raz testy porównujące obydwa urządzenia, i dopiero potem zakup danego urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie do tego pije,  jak ktoś stawia jedno urządzenie ponad drugim ważne jest żeby mógł udowodnić jego wyższość a wątpię w to że ktoś w ślepym teście to zrobi i tu wchodzimy w strefę "stereo voodoo " gdzie to nawet kolor wzmacniacza ma wpływ na jego brzmienie :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi