Skocz do zawartości
IGNORED

Denon DCD 1450 AR czy jeszcze warto?


bilion11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!,

Czytałem dużo  pozytywnych opinii o 1450 AR. Nie wiem tylko czy na dzień dzisiejszy zakup + mod jest sensownym rozwiązaniem.  Budżet na CD + mod to 1000 zł.  Czy  jakiś inny wybór w tych pieniądzach?  Na znanym portalu aukcyjnym 1450AR jest za 500 zł a 1550 AR za 100O zł - trudno odnieść mi się odnieść do tych cen . Na dzień dzisiejszy mój zestaw to 

NAD C 320BEE  +  NAD 521BEE/oba po modach/ + Luxman T12 + Canton R-CL.  Gra to u mnie kilka lat ale chciałbym sprawdzić inne rozwiązania. Przymierzam się do zakupu NAD 356 BEE- spóźniłem się na promocję w Amazonie!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, ponoć 1550 gra nieco lepiej oryginalny, ale do tuningu to 1450 sie nadaje.  Dla mnie oba te modele są  srednie, dopiero 1650ar,  3000, s10 lub starszy 2560 to juz cos.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a może jak Denona to w tej kasie kupić już nowszego DCD-1500AE. Laser bez problemu dostępny i nie drogi, dodatkowo czyta płyty SACD, a i zagra myślę też dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2019 o 10:48, danielzy napisał:

Witam a może jak Denona to w tej kasie kupić już nowszego DCD-1500AE. Laser bez problemu dostępny i nie drogi, dodatkowo czyta płyty SACD, a i zagra myślę też dobrze.

Zagra tak samo jak 1550ar czyli średnio.  Jest ladniejszy ale za to okrojony z paru funkcji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rafal735r napisał:

Do tuningu to słabo. Jak chciałeś zaoszczędzić to mogłeś wziąć 655,755AR lub 685.

Tak zasugerował Piotr z forum. Teraz szukam pilota RC-235 lub RC-240 . Ewentualnie jaki zamiennik by pasował?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.