Jump to content
IGNORED

Sklep firmowy Tonsila

Pelos

Recommended Posts

Ech,

Bylem Ci ja dzisiaj w sklepie firmowym Tonsila na 28 Czerwca 1956 w Poznaniu.

Poszukuje od jakiegos dluzszego czasu jakichs fajnych sluchawek (Na razie podobaly mi sie tylko jakies Sennheisery w M1 za 1600zl - nawet nie zapamietywalem modelu bo i po co tak nie kupie.)

a SD-426 podobno fajnie graja - bo wygladaja niezbyt (szczegolnie kabel i wtyczka). Co z tego skoro model wyswiechtany i przymierzany przez x klientow i na dodatek ostatni. Jestem tu drugi raz (pierwszy raz pocalowalem klamke bo inwentura), bo chce te Tonsile :)

Pani zgadadza sie na odsluch i proponuje redukcje. Po co redukcja do duzego jacka ??

Z mozliwych do podlaczenia sprzetu zostaje wybrany boombastic ze swiatelkami. Coz moze powinienem przestac chodzic z plecaczkiem, w starej kurteczce? Albo tak mlodo wygladam?

Nie, nie - ja chce do odtwarzacza CD. No to stala jakas wieza Technicsa (cd, preamp, koncowka). Najpierw wpielem sie w CD. Tak sobie to gra. Potem patrze ze we wzmacniaczu mozna dopiac sie ze sluchawkami. Leciala akurat Alizee - to poprosilem - moze cos z jazzu pani ma. Oczywiscie ma - pani wrzucila - hmmm... jakis dziwny standard :)

Jak sie rozkrecilo to sie okazalo, ze to muzyka powazna i na dodatek gral tylko jeden kanal w sluchawkach.

Podziekowalem - powiedzialem, ze przyjde kiedys ze swoimi plytami.

No i jak sie nie dziwic ze Tonsil upada.

--

Pelos

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Hidden Content

Zapomnij o odsłuchach Tonsila... To się nie uda. Na pocieszenie - w M1 też nie odsłuchasz słuchawek (ten dźwięk to tylko taka atrapa) - nawet jeśli kosztują 1600zł. :)))

SD-426A (jest na mały jask z dołączoną redukcją na duży) kup ze sklepu przez Allegro. Cena wszedzie jest taka sama - 190zł.

Hidden Content

coś w tym jest - wyrobów tonsila posłuchać się nie da ! Niezależnie od regionu kraju , oficjalni dystrybutorzy Tonsilu robią łaskę że nam coś zaoferują!Robiłem już kilka podejść i nigdy nic z tego nie wyszło.Ostatni przkład z dnia wczorajszego:pojechałem do sklepu , który jest oficjalnyym dystrybutorem Tonsila (informacja o tym widnieje m in. na ulotkach firmy) , z zamiarem odsłuchu maestro 2 - ktoś o nie pytał na forum , więc chciałem zrobić dobry uczynek , posłuchać , podzielić się wrażeniami , a przy okazji porównać ich dżwięk do moich maestro 1 .Na drzwiach sklepu widniał napis : Inwentaryzacja - sklep będzie czynny 5 stycznia. Który był wczoraj?5 styczeń!Wniosek : nie dość , że nie dotrzymali terminu , to nikomu nie chciało się wpisać nowej daty.Totalne olewanie klientów.To jeden z łagodniejszych przykładów , mógłbym ich przytoczyć jeszcze wiele.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.