Skocz do zawartości
Piotr Seb

dodax i co dalej?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przepraszam za nowy/stary temat, ale może ktoś mi podpowie co robić dalej. Zamówiony winyl w dodax.pl, na stronie z moimi zamówieniami, zamówienie z 15.01.2019 wyświetlone jako zrealizowane.....Płyty nie mam. Co mam zrobić?

Dziękuję za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekać!

OK, sorry za lakoniczność. Dodax ma długie terminy dostawy, ale wszystko powinno być OK. Jeszcze nigdy nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem do dodax, odpowiedzieli że im przykro i prosili aby poszukać na poczcie. Jak nie znajdę to wyśą jeszcze raz....Obietnica piękna. No nic, poczekam jeszcze kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W wielu miastach Polski są problemy z listonoszami,czytaj brakuje ludzi do pracy co skutkuje obsuwą czasową. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Temat przerabiałem na własnej skórze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest. Mam...... długo ale nie zginęła. Przepraszam za alarm. Dodax niczego nie winien!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja odradzam dodax, mam z nimi obecnie dwie sprawy dot wyjaśnienia zagubionych przesyłek. Pierwsze zamówienie wyjaśniam już od 2 mieś. Nie chcą oddać pieniędzy za niedostarczone przesyłki. Mój kolega z forum również walczy z nimi o odzyskanie wpłaty. Generalnie nie polecam!

Edytowane przez mercandede

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi