Skocz do zawartości
IGNORED

Battle Royale: kable sieciowe AQ Hurricane HC vs Nordost Odin 2


Elberoth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff. Nareszcie Ktoś tupną nogą.

( tak z dwa tygodnie może, więcej odpoczynku dla AS)

 

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lebera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.02.2019 o 10:13, bum1234 napisał:

Życie ułudą jest charakterystyczne dla kogoś wierzącego w sieciówki. 

Musicie Panowie jednak mieć świadomość, że to co było inspiracją do założenia tego wątku (i zapewne paru innych) nie ma nic wspólnego z chęcią podzielenia się wrażeniami. Przyczyny są zupełnie inne. Nie ma wobec tego znaczenia co się w takim wątku napisze. Dla czytającego, który zna sprawę wszystkie te opisy są pozbawione wiarygodności w związku z czym, nie  ma znaczenia czy dotyczą rzeczywistych zjawisk, czy też czegoś co oparte jest na zwykłej audiofilskiej legendzie.

Pomijam już charakterystyczne dla pewnego typu ludzi sformułowania jak np.: "Battle Royale". 

Autorowi zapewne wydaje się, że takie obcojęzyczne wtręty dodają tekstowi wagi  dramaturgii, prawda jest jednak taka, że taki styl może wywołać jedynie uśmiech politowania jako że jest przykładem oklepanej, taniej sztuczki.

Kolego Ty naprawdę wierzysz w to co napisałeś ?  Czy zdajesz sobie sprawę, że w tym kraju większość ludzi aut nie mają w cenie za 100 tyś zł... Dane co prawda sprzed dwóch lat, gdzie średnia wieku aut w Polsce wyszła na poziomie  jak dobrze pamiętam  około 8 lat.. A tu kawałek kabla .....  za taką kwotę.. Myślisz, ze kolejki jak za PRL-u będą się ustawiać po takie kable? Po kable AQ nie ma i nigdy nie będzie kolejek w takim kraju jak Polska.. 

Kolega przetestował i bardzo fajnie, bo nie każdy ma możliwość wypożyczenia takiego kabla i  wskazał, który jest lepszy, ale patrząc na cenę o ile jest droższy, a  o ile jest lepszy  w stosunku do AQ, wniosek nasuwa się sam co jest lepszym wyborem.  A tym bardziej, że kable sieciowe AQ nowej serii przez wiele osób są wychwalane w stosunku cena - jakość. A przecież i Hurricana wiele osób nie wybierze, bo będą za drogimi kablami.. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.02.2019 o 09:06, lolek126 napisał:

Czy zdajesz sobie sprawę, że w tym kraju większość ludzi aut nie mają w cenie za 100 tyś zł... Dane co prawda sprzed dwóch lat, gdzie średnia wieku aut w Polsce wyszła na poziomie  jak dobrze pamiętam  około 8 lat..

To ja widzą zaniżam ... moje auto ma 10 lat, a żony 8 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to kable fajne testujesz :-) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata później...

Jestem zadziwiony wynikiem porównania hurricane do odin2. U mnie rezultat jest zupełnie odmienny, to znaczy te przewody różni wszystko i przepaść jakościowa jak i niestety cenowa, pomijając indywidualne upodobania. Porównania dokonywałem również z posiadanymi na stałe w systemie hijiri takumi, furu nanoflux ncf, furu v1 (gorąca nowość) oraz wypożyczonymi od wielu miesięcy shunyata omega i sigma, stealth Dream 20 a także Ansuz C2/D2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Profi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, sly30 napisał:

I jak wypadły poszczególne ?

Sylwku!

myśle ze również słuchałeś ich wszystkich i jak wiesz każdy ma jakieś zalety, a ja nie chciałbym publicznie dokonać nieobiektywnej oceny, tym bardziej ze ciagle uczę się i popełniam błędy - tym dalej mi do obiektywizmu. Dlatego proponuje kontynuować na priv. Mogę jedynie wskazać że przewody z tytułu wątku to dla mnie duże różnice jakościowe jak i stylowe. Z tego powodu zaskoczyła mnie całkowicie ocena różnic przez autora na jedyne 5% bo mnie wychodzi diametralnie inaczej już chociażby w kwestii stylu, barwy, etc. a gdzie kwestie jakościowe czyli te bardziej obiektywne w ocenie.

Odin 2 dotarł do mnie na samym finiszu kiedy myślałem ze wszystko już jasne i wywrócił mój porządek, zreszta interkonekt odin2 (mam go również na test) zrobił to samo z sygnałowymi …

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.