Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wzmacniacz


przemyslaw.przew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was forumowicze jestem tutaj nowym członem tej grupy za wiele się nie znam dlatego postanowiłem zaczerpnąć wiedzy odnośnie wzmacniacz a mianowicie jaki wzmacniacz grałby najlepiej w połączeniu z glosnikami b&w dm603 S2 które wczoraj zakupiłem za całkiem przystępną cenę :)

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

umów się w kilku salonach na odsłuch i pojedź z własnymi kolumnami. Naprawdę warto. Przekonasz się przy okazji ile warto wydać na wzmacniacz do tych kolumn no i oczywiście posłuchasz różnej elektroniki. U nas do tych B&W polecałbym posłuchać Nadów, Roteli i może Yamahę ;)

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj więcej informacji - jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, jakie preferujesz brzmienie, w jakim budżecie możemy poruszać się. Na pewno do Twoich kolumn musisz zastosować wzmacniacz wydajny, ale także brzmieniowo raczej gęsty, plastyczny, dobrze dociążony. 

Czekam na szczegóły, oczywiście zapraszam na odsłuchy, poroównania.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Podaj więcej informacji - jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, jakie preferujesz brzmienie, w jakim budżecie możemy poruszać się. Na pewno do Twoich kolumn musisz zastosować wzmacniacz wydajny, ale także brzmieniowo raczej gęsty, plastyczny, dobrze dociążony. 
Czekam na szczegóły, oczywiście zapraszam na odsłuchy, poroównania.


Część
Bardzo przepraszam za nieobecność
Pokój odsłuchowy to bardziej salon 5m na 7m kolumny stoją w rogu że względu na mało miejsca. Podejrzewam że to nie jest najlepsze rozwiązanie aczkolwiek nie mam innej możliwości...
Jeśli chodzi o muzykę to najczęściej słucham
Funk, instrunentale, trochę swingu, oldschool 80s 90s hiphop, chill hop, typu np bonobo, mononome, lub kill Emil.
Mój budżet to max 2500zł ale oczywiście wolałbym wydać mnie ;)

Dziękuję bardzo

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.