Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Sveda Audio


S0nic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Bartekkw napisał:

Trzeba przyznać ze głos Igora jest wspaniały. Jeśli masz system spięty z TV to poniższy koncert jest swietnie zrealizowany 

 

Niestety, nie mam telewizora :)
I pełna zgoda, że głoś Igora jest na prawdę niesamowity, również bardzo dobry angielski co się ceni. Dzisiaj będzie znajomy z płytami który słucha muzyki elektronicznej i hip hopu, zobaczymy jak to brzmi.

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Po kilku miesiącach użytkowania WOMBATA stwierdzam, że ustawienie liniowe Arka jest ciekawsze i nie ma co zmniejszać dołu. Chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do brzmienia monitorów z wyciętym basem jakie miałem zawsze. Obecnie sub gra sobie na ustawieniu -9dB i cieszy i raduje dynamiką oraz głębią. Ostatnio, wiecie, tak dla sportu wyłączyłem go, żeby zobaczyć jak to grało kiedyś, po 5 minutach był znowu włączony :D

 

IMG_20200710_153809.thumb.jpg.5f8d2beab2998e5697e2ab525f4c7826.jpg

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, S0nic napisał:

Po kilku miesiącach użytkowania WOMBATA stwierdzam, że ustawienie liniowe Arka jest ciekawsze i nie ma co zmniejszać dołu. Chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do brzmienia monitorów z wyciętym basem jakie miałem zawsze. Obecnie sub gra sobie na ustawieniu -9dB i cieszy i raduje dynamiką oraz głębią. Ostatnio, wiecie, tak dla sportu wyłączyłem go, żeby zobaczyć jak to grało kiedyś, po 5 minutach był znowu włączony ?

 

IMG_20200710_153809.thumb.jpg.5f8d2beab2998e5697e2ab525f4c7826.jpg

Sonic pokaż całość systemu jeśli to nie problem ? może być na priv, jeśli tutaj nie chcesz zdjęć wstawiać. 

Edytowane przez Kukawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kukawa napisał:

Sonic pokaż całość systemu jeśli to nie problem ? może być na priv, jeśli tutaj nie chcesz zdjęć wstawiać. 

Nie ma tam żadnej filozofii, Lampi atlantic + Blipo w wersji Home ;)

 

Może kiedyś wrzucę zdjęcie jak ogarnę dyfuzory :)

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...


Ten album to petarda. Kropka.

Obłędna perkusja praktycznie na całej płycie, solówki palce lizać! Gitara w Pneuma przeszywająca. Realizacja - wzór grania metalu!

 

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Silver_85 napisał:

S0nic napisz lepiej jak dyfuzory ? ? Zainstalowane ? 

Tak ale zamówiłem jeszcze 2 hybrydowe i nie mam docelowo zamontowanego wszystkiego. Będzie przed świętami.

 

Efekt jest bardzo, bardzo dobry. To nie jest coś na pograniczu percepcji. Ustawiasz, siadasz i jest WOW. Niesamowita zmiana w gładkości brzmienia oraz scenie. Szczerze to nie spodziewałem się. Żona jak przyszła zobaczyć jaki efekt to stwierdziła od razu, że faktycznie jest różnica. Te moje dyfuzory mają 20cm głębokości i mają więcej studni niż standardowe co rozszerza pasmo ich działania. No i siedzę też daleko od nich więc wszystko ma ręce i nogi.

 

Ile bym dał żeby za plecami dać takich z osiem, niestety nie w tym pokoju. Kwota wydana w stosunku do poprawy jakości jest rewelacyjna. Szczerze polecam ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
W dniu 25.11.2020 o 09:08, S0nic napisał:

Obczajcie jak Lampizator robi teraz swoje urządzenia...

127235494_2895024427396143_2794388556139756773_o.thumb.jpg.4ed2dda54d45220c19e6a135e200e5c6.jpg127468820_2895024594062793_5394524960856655414_o.thumb.jpg.1916c33899e99d7aea0e207e6f763fed.jpg

 

No wreszcie to wygląda!

Wcześniejsze, bardzo częste awarie Lampizotrow wynikały głownie z niechlujnego montażu, przez co dochodziło do zwarć i spektakularnych awarii. Na tak wykonanych układach już raczej tego nie będzie. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.11.2020 o 13:40, plastik1989 napisał:

No wreszcie to wygląda!

Wcześniejsze, bardzo częste awarie Lampizotrow wynikały głownie z niechlujnego montażu, przez co dochodziło do zwarć i spektakularnych awarii. Na tak wykonanych układach już raczej tego nie będzie. 

Tak, wygląda to teraz całkiem zacnie ?

 

sam bym nie kupił takiego lampizatora kiedyś a teraz wykonanie jest super 

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
11 godzin temu, Redorb81 napisał:

Witam. Od niedawna jestem w posiadaniu Sveda Audio Blipo Home i zastanawiam się nad uzupełnienie monitorów o subwoofer. Może ktoś ma doświadczenie z innymi konstrukcjami niż Wombat i tańszymi , np:velodyne spl-800 w uzywce za około 3kz sprostał by zadaniu lub inne

Po 1, wombat to wypasiony, bezkompromisowy sub i warto dozbierac.

Po 2, Bez pomiarów Arka na miejscu może być bardzo trudno to ustawić. Ja bym poczekał i dokupił do zestawu. Sam tak zrobiłem i jestem mega zadowolony.

 

Tam kwestia jest ile basu zjada Ci pomieszczenie i jak powinien być ustawiony podział.

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Redorb81 napisał:

Mogłem spodziewać się takiej odpowiedzi czyli jedynej słusznej. No nic może trafi się gdzieś w dobrej cenie Wombat. 

Może zrobimy zamówienie grupowe kiedyś ?

Co miałeś przed blipo? Co skłoniło Cię do zakupu?

?

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadałem dużo różnych systemów. Jbl Array 1000,xavian XN360, atc scm 20sl, kudos super 20, różne Dynaudio i wiele innych. Wzmacniacze Hegle, Krelle, McIntosh, i inne. Po pierwsze miałem już dość zmian. Po drugie polecił mi człowiek który ma i temat dobrze zna po trzecie słuchałem na Audio Show i trafiał do mnie ten przekaz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Redorb81 napisał:

Posiadałem dużo różnych systemów. Jbl Array 1000,xavian XN360, atc scm 20sl, kudos super 20, różne Dynaudio i wiele innych. Wzmacniacze Hegle, Krelle, McIntosh, i inne. Po pierwsze miałem już dość zmian. Po drugie polecił mi człowiek który ma i temat dobrze zna po trzecie słuchałem na Audio Show i trafiał do mnie ten przekaz. 

To niezły dorobek ?

kupiles nowki?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Redorb81 napisał:

Po pierwsze miałem już dość zmian.

Szukasz suba więc zmiany i tak będą ? A tak poważnie interesuje mnie z czym łączyłeś XN360 ? Wzmacniacz,  źródło ?  I jak to wypada w porównaniu z obecnym  systemem ? Jakie masz pre do obecnych kolumn ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, S0nic napisał:

To niezły dorobek ?

kupiles nowki?

Wszystko używane. ?

Godzinę temu, Silver_85 napisał:

Szukasz suba więc zmiany i tak będą ? A tak poważnie interesuje mnie z czym łączyłeś XN360 ? Wzmacniacz,  źródło ?  I jak to wypada w porównaniu z obecnym  systemem ? Jakie masz pre do obecnych kolumn ? 

Nie zmiany tylko dopełnienie systemu ?

XN360 grały z McIntosh MC402 i Dac LKS. Sveda Audio jest zbliżona do ATC scm 20sl w xavian XN360 jedynie to ilość basu nie jakoś była lepsza poza tym Blipo bardziej mi odpowiada. Na obecną chwilę nadal korzystam z pre w Dac myślę o czymś innym ale Lampizator jest poza moim zasięgiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Redorb81 napisał:

Wszystko używane. ?

Nie zmiany tylko dopełnienie systemu ?

XN360 grały z McIntosh MC402 i Dac LKS. Sveda Audio jest zbliżona do ATC scm 20sl w xavian XN360 jedynie to ilość basu nie jakoś była lepsza poza tym Blipo bardziej mi odpowiada. Na obecną chwilę nadal korzystam z pre w Dac myślę o czymś innym ale Lampizator jest poza moim zasięgiem 

Lampizator ma używki czasami, trzeba dzwonić i pytać ?

to super partner i zgrywa się to zacnie

skad jestes?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.