Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Sveda Audio


S0nic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Silver_85 napisał:

Szukasz suba więc zmiany i tak będą ? A tak poważnie interesuje mnie z czym łączyłeś XN360 ? Wzmacniacz,  źródło ?  I jak to wypada w porównaniu z obecnym  systemem ? Jakie masz pre do obecnych kolumn ? 

To są te xaviany, które kiedyś szukałem, bardzo ciekawy projekt i dobrze wyceniony. Wczoraj miałem pogawędkę z Redorb81 (Krystianem) i potwierdził, że to fajne kolumny ale raczej jasne.

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
8 minut temu, miszaqs napisał:

Szanowni forumowicze,

Czy to jest również miejsce na to, aby ogłosić cheć sprzedaży swojego zestawu?

Pozdrawiam,

Michał

 

Cześć,

 

Jasne, wrzucaj co masz ze zdjęciami i w jakiej cenie. ?


Marcin

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia podrzucę wieczorkiem, góra jutro - mam na sprzedaż cały zestaw z Audioshow 2014, kupiony w 2016 od Musictoolz - czyli Dapo 2.0 w winylu + fronty ten "kosmiczny" nextel - oraz DAC Mytek DSD Digital 192, oraz ręcznej roboty (Akra Szwedy) kable do połączenia całości.

Rozważam cenę 50% oryginalnego zestawu.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, miszaqs napisał:

Zdjęcia podrzucę wieczorkiem, góra jutro - mam na sprzedaż cały zestaw z Audioshow 2014, kupiony w 2016 od Musictoolz - czyli Dapo 2.0 w winylu + fronty ten "kosmiczny" nextel - oraz DAC Mytek DSD Digital 192, oraz ręcznej roboty (Akra Szwedy) kable do połączenia całości.

Rozważam cenę 50% oryginalnego zestawu.

Michał

Co to?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, miszaqs napisał:

Jeśli pytasz co to ten Nextel - to była limitowana edycja z lakierem naturalnie matowym (faktura aksamitu, tych kilka lat temu - reklamowana przez Arka, jako farba na myśliwce stealth ; ) )

A to nie wiedziałem. Wrzuć zdjęcia, jestem ciekaw jak to wygląda ?

Zmieniasz kolumny na jakieś inne? ?

E: to te?

AudioShow2014-17.thumb.jpg.9c7861f0fa99b531c3c6940914b15fea.jpg

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, S0nic napisał:

Fajny taki grafitowy. Bardzo mi się podoba ?

Dokładnie : ) rozważam przejście na ciemną stronę mocy i pójście w prawie klasyczne stereo - mam na oku kolumny vintage, z 30cm wooferem, i wstęgami na średnim i wysokim paśmie, a do tego celuję w Wadię Intuition aby zachować choć trochę cyfrowość zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, miszaqs napisał:

Dokładnie : ) rozważam przejście na ciemną stronę mocy i pójście w prawie klasyczne stereo - mam na oku kolumny vintage, z 30cm wooferem, i wstęgami na średnim i wysokim paśmie, a do tego celuję w Wadię Intuition aby zachować choć trochę cyfrowość zestawu.

 

Nie lepiej dokupić suba? ?

Co Ci się w dapo nie podoba? Ja po porównaniu dapo z blipo na audio show zdecydowanie poszedłem w stronę blipo. Dapo to kolumny do studia albo dla osoby która lubi absolutnie neutralne granie (zwłaszcza w połączeniu z mytek).

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, S0nic napisał:

 

Nie lepiej dokupić suba? ?

Co Ci się w dapo nie podoba? Ja po porównaniu dapo z blipo na audio show zdecydowanie poszedłem w stronę blipo. Dapo to kolumny do studia albo dla osoby która lubi absolutnie neutralne granie (zwłaszcza w połączeniu z mytek).

I tak to dokładnie gra - analitycznie, studyjnie i beznamiętnie, z lekko przekłamną barwą. Testowałem też Blipo - ale mi nie podeszły - inna sprawa, że dostałem prototyp do testów... Co do suba - to za mało miejsca, a duże paczki w klasycznym audio - cóż - bedą podbarwiać i się popisywać (w przeciwieństwie do Sveda), ale chyba już mam trochę dość "porządnego brzmienia" na rzecz - efektownego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, miszaqs napisał:

I tak to dokładnie gra - analitycznie, studyjnie i beznamiętnie, z lekko przekłamną barwą. Testowałem też Blipo - ale mi nie podeszły - inna sprawa, że dostałem prototyp do testów... Co do suba - to za mało miejsca, a duże paczki w klasycznym audio - cóż - bedą podbarwiać i się popisywać (w przeciwieństwie do Sveda), ale chyba już mam trochę dość "porządnego brzmienia" na rzecz - efektownego

Dapo + mytek to na pewno studyjne granie, nie ma się co oszukiwać. Chyba bardziej analitycznie już się nie da ?

Pozostaje życzyć powodzenia w sprzedaży i zakupie nowych kolumn ?

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2021 o 14:27, miszaqs napisał:

I tak to dokładnie gra - analitycznie, studyjnie i beznamiętnie, z lekko przekłamną barwą. Testowałem też Blipo - ale mi nie podeszły - inna sprawa, że dostałem prototyp do testów... Co do suba - to za mało miejsca, a duże paczki w klasycznym audio - cóż - bedą podbarwiać i się popisywać (w przeciwieństwie do Sveda), ale chyba już mam trochę dość "porządnego brzmienia" na rzecz - efektownego

Nie dziwie się ze miales takie odczucia. Mytek to wyjątkowy suchotnik - szybciej sprzedałem niż kupiłem, a miałem Brooklyn+

Niewatpliwie z Lampizatorem zestaw brzmi bosko. Ja niezmiennie zachwycony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bartekkw napisał:

Nie dziwie się ze miales takie odczucia. Mytek to wyjątkowy suchotnik - szybciej sprzedałem niż kupiłem, a miałem Brooklyn+

Niewatpliwie z Lampizatorem zestaw brzmi bosko. Ja niezmiennie zachwycony ?

Dokupiłeś w końcu suba?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Panowie, dorzuciłem drugiego suba. Jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwości to je rozwiewam. 2 suby grają zdecydowanie lepiej niż 1. Piszę to z pozycji osoby która miała 1 suba kilka miesięcy i dorzuciła drugiego.

Mniejsze zniekształcenia, mniej słyszalne rezonanse, krótszy, szybszy bas. Gitara basowa, stopa perkusji, kontrabas z obłędna wręcz separacją. Jeden sub ładnie rozciąga pasmow w dół a drugi dodaje rozdzielczości i jakości niskim tonom. Tak, 15 calowe głośniki w 26 metrowym salonie z klatką schodową zagrają!

Coś niesamowitego, wracam do zakupów płytowych! 🙂

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Marcin, a te dyfuzory co stoją na ziemi, to one się tam nie marnują w takim ustawieniu? 

Chciałbym kiedyś posłuchać swoich płytek u Ciebie. To z pewnością byłoby zupełnie nowe doświadczenie. 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.