Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Sveda Audio


S0nic

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.02.2020 o 17:50, Wuelem napisał:

Fajna wykładzina, po kropkach można ustawić dokładnie - bez miarki.

Widać też, że... w tym przypadku są jednak trochę skręcone do środka.

Cześć Wojtek ?

Patrząc wg dywanu faktycznie wydaje się, że są skręcone. Pierwszy raz widzę takie ustawienie. Może mało miejsca mają.

Edytowane przez stench
wniosek autora

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bartekkw napisał:

Na razie obecny Atlantic ale może w połowie roku uda sie wymienić na Golden Gate. Posłucham jeszcze Big7 

Super minimalistyczny system. Mi osobiście brakowałoby jeszcze suba do pełni skali, tzn szczęścia ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jest jak to połączenie potrafi rozwalić system. Słuchałem wielu różnych wzmacniaczy, kolumn i konfiguracji ale Sveda z lampizatorem bije je w moim odczuciu. Nieprawdopodobny dźwięk. Z GG Svedy odlatują jeszcze dalej tworząc niesamowita przestrzeń.  

Jak pisałem wcześniej, Atlantic daje radę ale GG to majstersztyk. I do tego obydwa produkty to nasza polska, rodzima produkcja. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bartekkw napisał:

Niesamowite jest jak to połączenie potrafi rozwalić system. Słuchałem wielu różnych wzmacniaczy, kolumn i konfiguracji ale Sveda z lampizatorem bije je w moim odczuciu. Nieprawdopodobny dźwięk. Z GG Svedy odlatują jeszcze dalej tworząc niesamowita przestrzeń.  

Jak pisałem wcześniej, Atlantic daje radę ale GG to majstersztyk. I do tego obydwa produkty to nasza polska, rodzima produkcja. 

 

No GG to jest były flagowy DAC Lampizatora więc musi grać. Połączenie jest super, kupujesz kolumny i DAC i zamykasz temat.

Pamiętaj, że jest jeszcze Pacific ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

IMG_20200410_093841.thumb.jpg.a8db391f1bc3f27325e1727a60d12c59.jpg

Mark Knopfler niezły ale żona kupiła Kwiat Jabłoni - bardzo ciekawie nagrane, super dynamika i niesamowicie prawdziwy wokal.  Polecam!

W dniu 6.04.2020 o 13:03, Bartekkw napisał:

Będą home, ale muszę się wyprzedać ze starego systemu. Special 40 i Rogue Magnum II na sprzedaż ?

Bartek wrzuć kilka utworów na których testujesz kolumny ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, S0nic napisał:

IMG_20200410_093841.thumb.jpg.a8db391f1bc3f27325e1727a60d12c59.jpg

Mark Knopfler niezły ale żona kupiła Kwiat Jabłoni - bardzo ciekawie nagrane, super dynamika i niesamowicie prawdziwy wokal.  Polecam!

Bartek wrzuć kilka utworów na których testujesz kolumny ?

Tej płyty najlepiej słuchać przy odpowiednim trunku.....  ?

4bfc3dd644bfa5afc821533e2028.thumb.jpeg.cf63efb60ced69e499031ef1c0d5408f.jpeg

Mi również żona z córką ich podrzuciły i muszę przyznać że mi się spodobało.

Niestety przez wirusa odwołali mi ich koncert w Toruniu. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bartekkw napisał:

Tak na szybko, aczkolwiek playlista zmienia sie ciagle ?

 

 

F1441E55-E27A-48AE-B251-7A1F47075588.jpeg

Muszę dorwać płytę CD z tym midnight blues. Rewelacja! Resztę obyczaje z laptopa. Dzięki!

13 godzin temu, lorecci napisał:

Tej płyty najlepiej słuchać przy odpowiednim trunku.....  ?

4bfc3dd644bfa5afc821533e2028.thumb.jpeg.cf63efb60ced69e499031ef1c0d5408f.jpeg

Mi również żona z córką ich podrzuciły i muszę przyznać że mi się spodobało.

Niestety przez wirusa odwołali mi ich koncert w Toruniu. ?

Hehe trunek ciekawy. No płyta jest nagrana moim zdanie bardzo neutralnie. Delikatne wokale i zjawiskowo brzmiące gitary. Do tego czasami odzywa się stopa perkusji. Bardzo przyjemnie się tego słucha. 

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zdecydowanie polecam tę płytę. Jak na grunge czy rocka to nagrana rewelacyjnie.

Pearl Jam ‎– Vitalogy

119223942.thumb.png.31552d0ebe88c8d5cb0eb49c15150fda.png


Dzisiaj muszę jeszcze porównać na spokojnie z moim ulubionym albumem Pearl Jam - Ten.

 

unnamed.thumb.jpg.2440e5f080ddec2dbf896d5ccb95143c.jpg

 

 

Ciekawa opcja która ostatnio wjechała. Nie jest to poziom dynamiki z koncertu symfonicznego Hansa Zimmera The Classics ale i tak klimat niesamowity. Polecam ?

the-last-samurai-ostatni-samuraj-w-iext43215292.thumb.jpg.18a423ab8e2af8837c6bd9fce3189a64.jpg

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S0nic napisał:

 

 

Ciekawa opcja która ostatnio wjechała. Nie jest to poziom dynamiki z koncertu symfonicznego Hansa Zimmera The Classics ale i tak klimat niesamowity. Polecam ?

the-last-samurai-ostatni-samuraj-w-iext43215292.thumb.jpg.18a423ab8e2af8837c6bd9fce3189a64.jpg

To jest dobre SOnic ale musiałbyś tego posłuchać na paczkach ATC, to jest dopiero klimacik ? 

 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Adam 38 napisał:

To jest dobre SOnic ale musiałbyś tego posłuchać na paczkach ATC, to jest dopiero klimacik ? 

 

Dla sportu chętnie porównałbym ATC do Svedy jeszcze raz, tylko nie łączyłbym ich kolumn z całą ich elektroniką. ?

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20200505_214233.thumb.jpg.8c6d7fe5e0b61caef8f6eaa8a7c6aa46.jpg

TOOL 10 000 days - jeden z lepiej zrealizowanych albumów metalowych które mam obecnie na półce. Polecam!

RAMMSTEIN - mało osób wie ale premiera nowej płyty Rammstein'a w Polsce odbyła się w Studio U22 na głośnikach SVEDA AUDIO BLIPO U22 z subami CHUPACABRA ?

 

Dziś też pogrzebałem w starych pozycjach i jaka mnie radość ogarnęła kiedy znalazłem to:

3.thumb.jpg.66e848b05b6cebf34c8894cd0d31f9b4.jpg

Niestety Joey Jordison nie może zagrać o 23:00, więc poczekam do jutra ?

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.