Jump to content
IGNORED

Klub Sveda Audio

S0nic
 Share

Recommended Posts

Godzinę temu, Adam 38 napisał:

Marcin, a te dyfuzory co stoją na ziemi, to one się tam nie marnują w takim ustawieniu?

Tak, powinny wisieć 4 sztuki obok siebie nad subami. Tam na ziemi to one niewiele działają.

Domówiłem jeszcze 2 sztuki i będą takie 3 kolumny między monitorami. Na razie powoli dokupuje (np. zamawiam jako prezent na urodziny 😄 ) panele i ustawiam je gdzie jest miejsce. W tym pokoju jestem bardzo ograniczony. W zasadzie to tylko ściana za kolumnami i z 1,5m po bokach mogę aranżować, na reszcie są drzwi, komody,szafki itp. Taki typowy salon w centrum domu.

Żona sugeruje, żebym nie zasłaniał jej pięknej cegły ale powoli dokładam po sztuce niezauważenie 😄

Te panele to skupuje bo jak kiedyś dobuduje pokój to się tam przeniosę z całym tym szaleństwem i będę już robił wg sztuki. Bez wrednej klatki schodowej.

Godzinę temu, Adam 38 napisał:

Chciałbym kiedyś posłuchać swoich płytek u Ciebie. To z pewnością byłoby zupełnie nowe doświadczenie.

na Panie, ile to ja już czekam na Ciebie 🙂

Edited by S0nic

10 minut temu, S0nic napisał:

niezauważenie

A u mnie od poniedziałku żona siedzi niezauważenie całe wieczory w kuchni bo w pokoju wygrzewa się Hegel i "telewizornia" została na najbliższe dwa tygodnie całkowicie wyłączona. Tylko ja i mój Henryk 😉

///TIDAL///ASTELL&KERN SR 25///AUNE E1///OPPO PM3///CYRUS///ATC///DYNAUDIO

Teraz, Adam 38 napisał:

A u mnie od poniedziałku żona siedzi niezauważenie całe wieczory w kuchni bo w pokoju wygrzewa się Hegel i "telewizornia" została na najbliższe dwa tygodnie całkowicie wyłączona. Tylko ja i mój Henryk 😉

Nieładnie tak żonę w kuchni trzymać ;]

Hegla kiedyś już chyba miałeś i Ci się nie podobał?

W dniu 17.05.2020 o 11:32, Bartekkw napisał:

GG zbalansowany jest ? I zdecydowanie warto. Pacyfika tez, ale po 50’tce ? Jeszcze mi trochę brakuje...a mam nadzieje ze i wtedy cena lamp stanie się drugorzędna ?

A lampy wsadzić można tam każde, także dramatu nie ma - zasadniczo GG pod tym względem to to samo. 

U22 podobno fajna wersja - trzeba będzie sprawdzić 

Bartek, testowałeś różne lampy w Twoim GG?

Mam 2 rozkminy:

1. Czy warto bawić się w GG i nie kupować tam bardzo drogich lamp KR audio?

2. Czy warto dopłacać do wersji zbalansowanej skoro niezbalansowana ma sporo niższe koszty użytkowania i sama cena zakupu też niższa. Zrobić takie krótkie przejściówki z tych XLR do RCA i tak grać? Wtedy całe urządzenie miałoby 3 lampy. Jedna w PRE i dwie w DAC.

• 3 weeks later...

IMG_20211011_184259.thumb.jpg.cbb45fa5198563a822bff2ac213242f8.jpg

Jeden
z moich ulubionych zespołów. Kameralnie, rewelacja!

E: wpadłem ostatnio na interesujący, luksusowy pomysł 😉

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edited by S0nic

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.