Skocz do zawartości
IGNORED

Problem z głośnością po podłączeniu streamera ieast M30


wociech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowym forumowiczem, który po 30-letniej przerwie wraca do słuchania muzyki wyższej jakości niż ze smartfona i miniwieży.

 

Zakupiłem po wielotygodniowych analizach informacji zawartych na tym forum zestaw dla początkującego:

Creek 4330 i kolumny Avance Omega 530.

Podłączyłem go poprzez dedykowaną aplikację do streamera iEAST SoundStream Pro M30 oraz wykupiłem abonament na muzykę najwyższej jakości w TIDAL.

Mój problem polega na tym, że muzyka przez streamer gra około dwukrotnie ciszej niż przez (pożyczony bardzo niskiej jakości) odtwarzacz cd.

Przy maksymalnej głośności w aplikacji i wzmacniaczu muzyka gra wg mnie za cicho.

Czy problemem może być stosunkowo niskiej jakości streamer (cena około 500,00PLN). Czy zmiana na droższy (tym samym, jak sądzę, lepszy) poprawi poziom głośności.

Proszę o radę i pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem został rozwiązany.

Wypożyczyłem  ze sklepu Bluesound Node 2i. Jakość dźwięku lepsza niż z iEAST M30, głośność bardzo duża - porównywalna jak  z odtwarzacza CD. Sprzęt gra tak jak oczekiwałem.

Node 2i został zakupiony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.