Skocz do zawartości
IGNORED

Szymona sprzętowe poszukiwania... Czyli jak dotrzeć do serca audiofila.


Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, tb82 napisał:

W porównaniu do dCS NB, P03, kompa Rafałka czy CEC TL0x ten napęd tak właśnie gra, a porównywaliśmy bezpośrednio... może w odniesieniu do innych transportów tak nie jest, my akurat porównywaliśmy z tym co pisałem. Testowałeś  Reimyo z jakimś dCS w tym samym systemie w tym samym czasie? Jakie były konkluzje? Który dCs i jaki sprzęt towarzyszący?  

W razie wątpliwości co do intencji sprawa jest bardzo prosta.... wystarczy zabrać rzeczone Reimio i udać się do Szymka i wyjdzie szydło z worka ;) 

Nie robilem porownan leb w leb, slyszalem DCSa u jednego kolegi(u k. pmcompa np), a nawet dwoch , wiem mniej wiecej jaki ma charakter, i nie wydaje mi sie zeby az tak gorowal nad Reimyo, nawet w swojej koronkowej konkurencji jaka jest pewna przejrzystosc i precyzja brzmienia, o innych nie bede wspominal, bo nie o to w tej dyskusji chodzi. Akurat Reimyo, pomimo stawiania na barwe, to tez bardzo detaliczne i precyzyjne urzadzenie. Uwaga o basie zupelnie nietrafiona mz. I stad moje watpliwosci.

Jesli chodzi o zabranie sprzetu do kolegi Szymona, akurat nie jestem posiadaczem Reimyo, to tez nie jest to takie proste, jak sami dobrze wiemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hi_aro napisał:

a @Szymon jak dotąd nie jest uznanym recenzentem

Dla Ciebie nie jest dla innych jest, tu również widzę tą względność, uszanuj ją ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tb82 napisał:

W porównaniu do dCS NB, P03, kompa Rafałka czy CEC TL0x ten napęd tak właśnie gra, a porównywaliśmy bezpośrednio... może w odniesieniu do innych transportów tak nie jest, my akurat porównywaliśmy z tym co pisałem. Testowałeś  Reimyo z jakimś dCS w tym samym systemie w tym samym czasie? Jakie były konkluzje? Który dCs i jaki sprzęt towarzyszący?  

W razie wątpliwości co do intencji sprawa jest bardzo prosta.... wystarczy zabrać rzeczone Reimyo i udać się do Szymka i wyjdzie szydło z worka ;) 

Testowaliście sam naped Reimyo czy z dedykowanym przetwornikiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, pmcomp napisał:

Testowaliście sam naped Reimyo czy z dedykowanym przetwornikiem?

W testach, w których ja uczestniczyłem był sam napęd spięty z przetwornikiem dCS.

Jesli chodzi o zabranie sprzetu do kolegi Szymona, akurat nie jestem posiadaczem Reimyo, to tez nie jest to takie proste, jak sami dobrze wiemy.

 Myślę, że prędzej czy później nadarzy się taka okazja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek bardzo ciekawy, mimo, że z natury rzeczy będzie subiektywny o czym założyciel wspominał. Będzie można poczytać o wielu sprzętach, których sporo forumowiczów nie miało i z którymi nigdy nie będzie mieć do czynienia.  Z mojej strony tylko jedna prośba, żeby przy opisie  podawać, w miarę możliwości, konkretną  muzykę/utwory/wykonawców, będzie łatwiej wyobrazić sobie charekterystykę brzmienia danego urządzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, benio1208 napisał:

Widać więc jasno, że treści zawarte w takich wątkach są dalekie od obiektywizmu i wiarygodności, a jedynymi prawdziwymi informacjami są zdjęcia sprzętu. Ponieważ takowe można znaleźć bez problemu w innych miejscach, wartość takich wątków jest znikoma. I raczej nie należy oczekiwać by się to zmieniło.

Zaznaczam, że nie jestem związany w żaden sposób z branżą audio, ani też z żadną piszącą tutaj osobą. Miejsce, w którym ten wpis się znalazł jest przypadkowe - przyczyną jest dyskusyjny wpis moderatora i poprzedzające go pytanie o niezależność.

Przepraszam, a jakie to źródło jest bliskie obiektywizmu? Może handlowiec oferujący dany sprzęt? Czy sponsorowane recenzje, a może strony producenta? Jakie ma to znaczenie czy ktoś jest związany czy nie? 

Średnio myślący potencjalny klient zbiera informacje z różnych źródeł na temat interesującego go produktu, jeśli nie jest w amoku, to z dystansem podchodzi do wszystkich i finalnie podejmuje decyzje. Ten temat jak każdy inny można potraktować jako źródło informacji, ale oczywiście jak każde inne subiektywne. Po tylu latach rozwoju rynku audio, internetu, prasy branżowej itd. większość potencjalnych osób ma większe lub mniejsze własne preferencje. Jedyne co pozostaje, to otwarta dyskusja czemu sprzyjają takie tematy jak ten. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, bubusia said:

No coz, nie wchodze w te kwestie, none of my business.

Co do klubow, tez naleze do jednego, i zawsze mamy zwyczaj zapraszac kolegow, nawet grupowo, jesli maja taka ochote, potem razem sluchamy, i czesto pokazujemy sobie palcem co nam sie podoba, a co nie. Oczywiscie kazdy jest pod wplywem tego lub tamtego, ale zawsze ma okazje wyrazic swoje niezalezne zdanie. I w tym kontekscie pytalem o niezaleznosc.

Nie twierdzę, że wszystkie kluby to oaza marketingu, więc nie chodzi o klub do którego należysz. Przepraszam, jeśli Cię uraziłem. Taki model zakładki bardzo sprzyja niezdrowym praktykom, a przykłady wątków, w których jest to nagminne można wskazać bez trudu. Nie chcę wymieniać konkretnych wątków, myślę, że każdy bez kłopotu je odnajdzie ;)

Just now, Roxi said:

Przepraszam, a jakie to źródło jest bliskie obiektywizmu?

Najlepsze źródło to osobiste doświadczenie, bez jakichkolwiek sugestii.

 

2 minutes ago, Roxi said:

Jakie ma to znaczenie czy ktoś jest związany czy nie? 

Wybacz, ale wszyscy jesteśmy tu dorośli i takie pytania są raczej zbędne.

3 minutes ago, Roxi said:

to otwarta dyskusja czemu sprzyjają takie tematy jak ten. 

J.w. nie traktuj czytelników jakby byli przedszkolakami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bubusia napisał:

Czy ktos niezalezny bedzie bral/lub bral udzial przy odsluchach. Porownanie i krotki opis chociazby Reimyo nie wydaje mi sie zbyt wiarygodny, wyglada jakby ktos chcial zbesztac jedno urzadzenie dodajac przy tym estymy drugiemu.

Sluchalem Reimyo w roznych warunkach, sluchalem tez DCS(innego urzadzenia niz bridge) i nigdy w zyciu nie wycignalbym takich wnioskow. Zamglenie, lejacy sie bas, karlowata scena, to po prostu nieprawda.

Stad moje pytanie o niezaleznosc.

Nie możemy używać słów prawda, nieprawda,bo różnica zdań zawsze będzie. Szymon na wstępie napisał wyraźnie, to są Jego subiektywne opinie. I każdy może  mieć odmienne zdanie. Pisząc,, nieprawda'' chcemy podkreślić że druga osoba kłamie, a to już oskarżenie. Unikajmy takich zwrotów. 

Tak Ty jak i Szymon macie rację, bo przecież wasze opinie biorą się z Waszego doświadczenia i co komu było dane testować i słuchać. 

Dla jednego to Nirvana a drugiego przeciętna jakość. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, benio1208 napisał:

Najlepsze źródło to osobiste doświadczenie, bez jakichkolwiek sugestii.

 

To jak samodzielnie zrobisz projekt, wysyłkowo zamówisz komponenty, zbudujesz to i odetniesz się od świata. Wtedy będziesz miał "prawdę absolutną" bez zewnętrznych sugestii :)

 

36 minut temu, benio1208 napisał:

Niezależność na tym forum nie istnieje od dawna.

A kiedyś była? To chyba przed urodzeniem Chrystusa. Takie rzeczy to właśnie dla przedszkolaków są.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Rafal M

Ok, slowo niewlasciwe, ale zostawmy juz ten konkretny przyklad. Chodzi mi o pewna otwartosc na ludzi z innym zdaniem, a moze czasami tylko innymi preferencjami, dopuszczanie ich do odsluchow. Wszystko byloby duzo bardziej wiarygodne. U Szymona dostrzegam  pewne zamkniecie na grona swoich najblizszych. A, jak wiemy, opinie w takim gronie zawsze beda mniej obiektywne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bubusia napisał:

Czy ktos niezalezny bedzie bral/lub bral udzial przy odsluchach. Porownanie i krotki opis chociazby Reimyo nie wydaje mi sie zbyt wiarygodny, wyglada jakby ktos chcial zbesztac jedno urzadzenie dodajac przy tym estymy drugiemu.

spodziewałem się takich odpalanych kontrastów, będzie ciekawie ;) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, tb82 napisał:

W testach, w których ja uczestniczyłem był sam napęd spięty z przetwornikiem dCS.

 

Reimyo to podobno synergetyczny duet jest. Same pojedyncze klocki to już nie to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę niektórym jasno i dobitnie nie wystarczy. Temat ten jest SUBIEKTYWNĄ oceną doświadczeń założyciela tematu - Szymona. Wspomniał o tym już na samym początku. Kolejne lanie wody i udowadnianie, że ktos jest bezstronny, ktoś czegoś nie robi lub robi za dużo wykracza poza temat. Moderacja nie ocenia subiektywnych doświadczeń żadnego z Was! Istotą dla moderacji jest, by w tematach takich jak ten - nie dochodziło do wojen na tle subiektywnych ocen sprzętu. KAŻDY Z WAS ma prawo założyć sobie na Forum AS temat i chwalić się subiektywnymi spostrzeżeniami. I w każdym takim przypadku jeśli zostanie skierowana prośba do moderatora o objęcie opieką tematu PRZED NATARCZYWYM ATAKIEM HEJTU - taka prośba zostanie spełniona.

 

Moderacja nie wnika w subiektywne spostrzeżenia założyciela tematu - nie dyskutujemy z Szymonem czy ma rację, czy nie! 

Za to wylatuje z punktami @benio1208 - za słowa o brak niezależności na Forum! Niezależność na Forum polega na dzieleniu się własnymi spostrzeżeniam, spostrzeżeniami z którymi możecie się niezgadzać. Brak zgody na atakowanie subiektywnych doświadczeń Szymona to nie jest brak niezależności na Forum. 

Dlatego NIE - ten post benio1208 nie był merytoryczny, a Forum z natury nie będzie w 100% obiektywne, co zresztą w tym temacie już na wstepie zaznaczył Szymon. Ciężko bowiem subiektywne odczucia w temacie brzmienia sprzętu nazwac obiektywnymi opiniami!

 

Raz jeszcze przypominam - temat ten nie służy: OCENIE FORUM, OCENIE MODERACJI, OCENIE NIEZALEŻNOŚCI NA FORUM!

Każdy taki wpis = wylot z tematu wraz z punktami! Jeśli ktoś nie rozumie co oznacza "SUBIEKTYWNE ODCZUCIA PRZY ODSŁUCHU SPRZĘTU" musi sobie odpuścić każdy taki temat (czyli w 99% Forum), bo takie tematy z natury są SUBIEKTYWNĄ OPINIĄ.

 

Więcej tłumaczył nie będę, moderacja ma co robić - nie przepychać się z osobami, którym marzy się obiektywne patrzenie na świat tam, gdzie obiektywizm jest wręcz niemożliwy do osiągnięcia (audiofilia z natury opiera się na subiektywnym postrzeganiu tematu świata audio).

Moderacja w tym temacie spełnia rolę sprzątaczki - wchodzisz by hejtować = punkty+ban z automatu. Wchodzisz by dyskutować o Forum, moderacji, niezależności na Forum = punkty i ban, dyskutujesz merytorycznie o własnych, SUBIEKTYWNYCH spostrzeżeniach w poruszanym przez Szymonie temacie - moderacji NIC DO TEGO!

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pmcomp napisał:

Reimyo to podobno synergetyczny duet jest. Same pojedyncze klocki to już nie to.

Niekoniecznie. Sam DAC tez wypada dobrze. Oczywiscie ze swoim transportem najlepiej. Wyprobuj, z Jayem powinno byc ciekawie:). No i bedzie bezposrednie porownanie z DCEsem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bubusia napisał:

U Szymona dostrzegam  pewne zamkniecie na grona swoich najblizszych.

Chyba nie ma drugiego takiego usera na forum jak Szymon, który tak często zaprasza inne osoby do siebie :) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bubusia napisał:

Niekoniecznie. Sam DAC tez wypada dobrze. Oczywiscie ze swoim transportem najlepiej. Wyprobuj, z Jayem powinno byc ciekawie:). No i bedzie bezposrednie porownanie z DCEsem

Musze kiedyś poprosić Jacka żeby przywiózł oba klocki. Możemy zrobic takie porównanie w szerszym gronie osobowym i klockowym.

Set Reimyo vs. Jay + dCS Debussy vs. Jay + dCS NB i ew. potem wprowadzic do odsłuchu Audio Note DAC4. A jak ty przywieziesz swoją dzielonkę MBL to już w ogóle się zrobi ciekawie.

:)

Barek otwarty. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pmcomp napisał:

Musze kiedyś poprosić Jacka żeby przywiózł oba klocki. Możemy zrobic takie porównanie w szerszym gronie osobowym i klockowym.

Set Reimyo vs. Jay + dCS Debussy vs. Jay + dCS NB i ew. potem wprowadzic do odsłuchu Audio Note DAC4. A jak ty przywieziesz swoją dzielonkę MBL to już w ogóle się zrobi ciekawie.

:)

Barek otwarty. 

O, to by bylo dobre:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bubusia napisał:

Czy ktos niezalezny bedzie bral/lub bral udzial przy odsluchach. Porownanie i krotki opis chociazby Reimyo nie wydaje mi sie zbyt wiarygodny, wyglada jakby ktos chcial zbesztac jedno urzadzenie dodajac przy tym estymy drugiemu.

Sluchalem Reimyo w roznych warunkach, sluchalem tez DCS(innego urzadzenia niz bridge) i nigdy w zyciu nie wycignalbym takich wnioskow. Zamglenie, lejacy sie bas, karlowata scena, to po prostu nieprawda.

Stad moje pytanie o niezaleznosc.

Wszystko jest kwestią punktu odniesienia. Jakich kolumn słuchasz u Siebie? Będzie wiadomo z jakim basem obcujesz na codzień.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szymon napisał:

Wszystko jest kwestią punktu odniesienia. Jakich kolumn słuchasz u Siebie? Będzie wiadomo z jakim basem obcujesz na codzień.

W domu slucham, jak wiadomo, podstawek SF 1ynki. Ale Reimyo sluchalem np z Isisami, czy 2 dni temu z Harbethami 40.2 - dosyc wnikliwie. Zreszta Reimyo sluchalem czesciej z naprawde dobrymi glosnikami, ktorym dolu nie brakowalo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bubusia napisał:

W domu slucham, jak wiadomo, podstawek SF 1ynki. Ale Reimyo sluchalem np z Isisami, czy 2 dni temu z Harbethami 40.2 - dosyc wnikliwie. Zreszta Reimyo sluchalem czesciej z naprawde dobrymi glosnikami, ktorym dolu nie brakowalo.

Jacek i jak Ci się te Harbeth podobały?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jamówię napisał:

Jacek i jak Ci się te Harbeth podobały?

Swietne glosniki. Moglbym je miec. Bardzo dobre wlasnie do Reimyo, moze nawet calego setu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Szymon napisał:

...

Przykład dCS Rossini, dCS Upsampler 1.0 z początku nie obsługiwały MQA oraz roon audio a po najnowszych aktualizacjach użytkownik otrzymuje pełne wsparcie. Dla mnie urządzenia, które nie są kompatybilne z roon audio nie mają przyszłości.  Jest to obecnie najdoskonalsza i najbardziej zaawansowana brzmieniowo aplikacja odtwarzająca. Co ważne język polski został wprowadzony jako 3 lub 4 na świecie! Wielu polskich programistów do dziś nie ma nawet strony w ojczystym języku (wstyd!!!)

...

Będę miał jeszcze prośbę o opisanie Twoich doświadczeń z Roonem, sam niedawno zacząłem korzystać z tego oprogramowania i jestem ciekaw Twojej opinii, mógłbyś np. opisać jaki jest setup, jakie urządzenie wykorzystujesz jako Roon Core, czy stosujesz moduł DSP itp.
Oczywiście rozumiem, że liczba próśb z recenzjami/opiniami się powiększa, więc mam prośbę o umieszczenie tego aspektu software'owego gdzieś na liście następnych tematów. Będę obserwował wątek!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bubusia napisał:

Swietne glosniki. Moglbym je miec. Bardzo dobre wlasnie do Reimyo, moze nawet calego setu.

I relatywnie tanie. Koniec off top:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bubusia napisał:

W domu slucham, jak wiadomo, podstawek SF 1ynki. Ale Reimyo sluchalem np z Isisami, czy 2 dni temu z Harbethami 40.2 - dosyc wnikliwie. Zreszta Reimyo sluchalem czesciej z naprawde dobrymi glosnikami, ktorym dolu nie brakowalo.

To wszystko jasne. 

14 minut temu, Jamówię napisał:

Jacek i jak Ci się te Harbeth podobały?

Panowie, proszę nie w tym wątku. Chyba, że wpadniecie z nimi posłuchać różnic:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szymon napisał:

To wszystko jasne. 

Co masz na mysli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymonie, jeśli już w tym wątku dotrzesz do amplifikacji D'Agostino, to prośba o parę słów na temat różnic między Progression a Momentum. A może grają identycznie? Ja jestem na razie zabujany w Momentum :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Szymon , że się zdecydowałeś. Sprzęty poza moim zasięgiem, ale będę tu oczywiście zaglądał. Myślę, że jest szansa na jeden z lepszych/ciekawszych wątku u nas na forum.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pojawiło się na liście urządzenie takie jak Oppo 105 to pewnie tak. Pytanie czy sprzęt j.w. może mieć pozytywne noty w tej zakładce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.