Skocz do zawartości
IGNORED

Szymona sprzętowe poszukiwania... Czyli jak dotrzeć do serca audiofila.


Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, venom200 napisał:

Kurna to już trąci jakaś sektą.

Nie mogę powiedzieć swojego zdania bo wydałem pieniądze na na sprzęt od S16HZ i jestem zadowolony.

Kurde muszę iść się leczyć bo prędzej miałem etykietowane marki i myślałem że wywalę sprzęt za okno z nerwów.

Szymon czekam na dalsze twoje opinie bo są ciekawe. Każdy sprzęt ma jakieś wady i zalety, kwestia który ma czego mniej a czego więcej

 

A najwięcej problemów w wątku robią Ci co rzekomo nie są z branży ich maile to "@znanysalommuzyczny.pl"

 

Ja rozumiem że można nie bardzo wqurrzyć że dzięgi uciekają bo sprzęt za pierdylion zeta z podobnym zyskiem się nie sprzedaje. A jakiś " garażowiec" zamiata rynek i robi sprzęt o wiele lepszy niż te wszystkie etykietki

 

To powiem Wam jedno cieszcie się że Grzegorz z S16HZ pokłada wiele czasu w każdą parę kolumn które wypuści, bo jakby miał większy przerób i masówkę byście "budy" zamykać musieli

Aż dziw bierze, że jeden wątek i kolumny S16Hz wywołują tyle emocji (tym bardziej, że jeszcze nie opisałem ich brzmienia, ba nawet nie miały premiery). Wszystkie wystawy, portale, fora, gazety, magazyny zawalone są reklamami najróżniejszych metek. Każda recenzja jest opłacona i poparta bonusami sprzętowymi jedynie słusznej opcji. Ile procentowo zajmują reklamy i testy S16Hz?

Jaki jest zatem realny poziom tego sprzętu skoro mała manufaktura wywołuje tyle emocji. Na to pytanie znają odpowiedź wszyscy, którzy pokusili się o odsłuch porównawczy w tym samym systemie. Po otwarciu salonów firmowych dopiero będzie się działo :)))

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minutes ago, Szymon said:

Cieszymy się Waszą radością i tym, że przybyłeś aby to osobiście zakomunikować. Ja mam największą radochę jak słucham tych Waszych zestawów, to jest dopiero żart :)

Typowa audiofilska reakcja. Słuchać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Tyle, że z tego słuchania nic konkretnego nie wynika, jedynie audiofilska poezja o kremowych średnicach, czyli mówiąc wprost zwykła grafomania.

Ale nie o to tu chodzi.

Każdy może pisać o swoich subiektywnych wrażeniach do woli i w taki sposób, jaki mu odpowiada. Każdy może też testować sobie sprzęt jaki chce i w dowolny sposób, nawet w taki, który wielkiego sensu nie ma.

Gorzej jest, gdy taki tester o bogatym doświadczeniu upatrzy sobie trzy,  cztery znaczki firmowe i zaczyna wyśmiewać wszystko co tych znaczków nie posiada, robiąc to na dodatek często w niezbyt wyszukany sposób. Każdy kto spróbuje mieć odmienne zdanie na ten temat jest atakowany i to nie tylko przez testera, ale także przez jego zaufaną i wierną świtę. Z reguły kończy się to wszystko donosem do moderacji i sytuacja wraca do normy. Oczywiście do normy akceptowanej przez jedynie słusznego testera.

Czy tak to powinno wyglądać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, venom200 napisał:

Kurna to już trąci jakaś sektą.

Nie mogę powiedzieć swojego zdania bo wydałem pieniądze na na sprzęt od S16HZ i jestem zadowolony.

Kurde muszę iść się leczyć bo prędzej miałem etykietowane marki i myślałem że wywalę sprzęt za okno z nerwów.

Szymon czekam na dalsze twoje opinie bo są ciekawe. Każdy sprzęt ma jakieś wady i zalety, kwestia który ma czego mniej a czego więcej

 

A najwięcej problemów w wątku robią Ci co rzekomo nie są z branży ich maile to "@znanysalommuzyczny.pl"

 

Ja rozumiem że można nie bardzo wqurrzyć że dzięgi uciekają bo sprzęt za pierdylion zeta z podobnym zyskiem się nie sprzedaje. A jakiś " garażowiec" zamiata rynek i robi sprzęt o wiele lepszy niż te wszystkie etykietki

 

To powiem Wam jedno cieszcie się że Grzegorz z S16HZ pokłada wiele czasu w każdą parę kolumn które wypuści, bo jakby miał większy przerób i masówkę byście "budy" zamykać musieli

 

 

Święte słowa. 

Powtórzę to i ja, po dsluchach : Trenner&Friend Isis, Wilson Audio, Magico czy też Davone Grand. Dla mnie  i moim zdaniem nic z tych konstrukcji nie pobiło w S16Hz. 

Wiec brawo Grzegorzu. 

To samo mogę napisać o amplifikacji. Amplifon WM300 póki co jest punktem odniesienia dla wszystkich wzmacniaczy jakie miałem okazję (dzięki uprzejmości Szymona) testować. 

Jest to moje zdanie i nic, nawet największe "ujadanie''tego nie zmieni. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, Szymon zaznaczył na początku i później jeszcze z kilka razy, że są to JEGO SUBIEKTYWNE OPINIE.

Wątek na tle innych na AS - ciekawy i żywy.

Prośba do PRZESZKADZACZY żeby nie robili BAJZLU a wypowiedzieli się konkretnie na temat Magico, Dana D'Agostino, jeśli słuchali w dopracowanym systemie.

Osobiście słuchałem Dana D'Agostino Momentum Stereo z Magico M3 w dopieszczonym systemie i profesjonalnie zaadoptowanym pomieszczeniu. Dla mnie zagrało na tyle rewelacyjnie że D'Agostino gra dziś u mnie a Magico M3 chodzi mi po głowie.

Każdy z nas ma przecież uszy, rozum i portfel.

Szymon za nikogo sprzętów na siłę nie kupi.

Doceńcie jego chęci, zapał i pracę jaką wykonał.

Najłatwiej krytykować - bo to przecież takie NASZE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon wracając jeszcze do firmy Magico może warto wziąść na warsztat model a3, który wygląda sensownie jeśli chodzi o sekcję niskotonową i cenowo wypadają bardzo korzystnie a może zagrają bardziej spójnym dźwiękiem niż s5.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, zibii napisał:

Szymon wracając jeszcze do firmy Magico może warto wziąść na warsztat model a3, który wygląda sensownie jeśli chodzi o sekcję niskotonową i cenowo wypadają bardzo korzystnie a może zagrają bardziej spójnym dźwiękiem niż s5.

Do mojego pomieszczenia stanowczo za małe. Lepiej je sprawdzić u Rafała, to odpowiednik cenowy małych Ethosów. Cena jest na tyle rozsądna, że moim zdaniem warto ich przynajmniej posłuchać. Jeżeli poprawili w nich motorykę i ilość wyższego basu to może być ciekawa propozycja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magico M3 i Dana Momentum Stereo słuchałem nie u Supremo.

Dla mnie to było wyczynowe granie: dynamika, całe pasmo jak pod linijkę, mnóstwo szczegółów, duża i stabilna scena, dobre barwy, wybitna szybkość i rytm oraz bardzo dobrze różnicowany bas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak do Ciebie za małe ale w realnych warunkach może być ciekawie może nawet lepiej niż w s5. Jeśli dało by radę przeprowadzić taki test to było by super i było by porównanie do ethosów ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ASURA napisał:

Wracając do tematu, Szymon strasznie obcmokiwał Esoterica, chętnie bym poczytał z czym Esoteric z obślinianym topowym VRDS-NEO VMK-3.5-20S zagra, myślę o MUZYCE a nie technikaliach i dlaczego tak a nie inaczej.

Np z tym co poniżej, zgrywa się wybornie. Topowe transporty CD Esoterica jak widoczny P01 można  bez problemu zamieniać z transportami dCSa. Esoteric to piorunująca dynamika skrajów pasma z nieco chłodniejszą średnicą. Na tle Vivaldi Upsampler gra odrobinę mniej gładko i z trochę słabszą barwą. Na tle transportów dCSa wypada bardzo korzystnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę dzisiejsze ceny. Osobiście jest w moim TOP3 najlepszych transportów cd świata. Esoteric jak mówi mój znajomy, który przebywa w Japonii jest tam notowany dużo powyżej Accuphase. Z pewnością tak transparentne źródło  nie nadaje się do źle wyważonych barwowo i ostrych systemów. Odradzam szczególnie początkującym adeptom sztuki audio, może napsuć sporo krwi zanim nauczymy się wykorzystywać jego wszystkie zalety. Bardzo pozytywnie reaguje na rubidowy zegar Jaysa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czytam z ciekawością i czekam na kolejne wrażenia z odsłuchów. Wierzę, że małe rodzime manufaktury mają ogromny potencjał - ich właścicielom się CHCE szukać, konstruować, kombinować... przerabiam to właśnie u siebie z przetwornikiem c/a.

Szymon, proszę rób dalej swoje i nie zważaj na przeszkody czy inne marudy. Pozdrawiam Wszystkich!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.02.2019 o 16:08, cwieku34 napisał:

1. Czy podstawowy Lumin D1 z jakims dobrym zasilaniem jest cos wart??

Gdybym miał zakupić nowe urządzenie to stawiam na Lumin U1 mini. Stanowczo warto zainteresować się transportami tej firmy.

Modele zintegrowane są znacząco słabsze w ogólnej ocenie brzmienia. Szczególnie cierpi dynamika, zróżnicowanie basu i gradacja planów. Dźwięk jest gładki ale nieco wyprany z barwy.

Olbrzymią zaletą jest wsparcie dla roon audio. Nie zalecam kupować niczego co nie wspiera tego softu.

Jeżeli możesz sobie pozwolić na połączenie z dobrej klasy przetwornikiem nawet chińskim typu Holo Audio, Denafrips, Jays Audio, Kinki Studio itd, to będzie optymalne rozwiązanie w założonym budżecie. W przyszłości będziesz mógł sam zdecydować czy wymienić sam transport czy zakupić lepszy przetwornik. Postęp w dziedzinie transportów plikowych jest na tyle dynamiczny, że wiązanie się na dłuższą metę z jednym sprzętem jest ryzykowne. Jeżeli ramy cenowe są sztywne to wybierz jak najlepszy przetwornik i transport typu Auralic mini, Bluesound w zależności czy chcesz bardziej rozdzielcze czy cieplejsze źródło.

 

3 minuty temu, Łukasz_62438 napisał:

Szymon, proszę rób dalej swoje i nie zważaj na przeszkody czy inne marudy. Pozdrawiam Wszystkich!

Dziękuję, tak zrobię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Miroslav1 napisał:

...ładny to za mało powiedziane ;- )

dobrze pamiętam.....wcześniej u tego gościa stały Harbethy m40.1 / 40.2 ?

Tak to były właściciel 40.1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ten pokój adaptacja obłędna brawo Szymon no i ten sprzęt wypas. Mam nadzieję, że akustyka w Kutnie będzie na podobnym poziomie bo jak tylko będzie otwarcie to wybieram się aby posłuchać topowych produktów s16Hz i Amplifona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracając do źródeł plikowych. Jeżeli zamierzacie podejść do tematu poważnie i chcecie grać z roon audio to warto pomyśleć o dysku sieciowym, na którym postawicie roon server. Pod koniec 2018 roku wszedł do sprzedaży PASYWNY model, można powiedzieć o audiofilskim wyglądzie Qnap HS453DX. Można go wyposażyć w dwa dyski talerzowe i dwa SSD (na oprogramowanie).

Jest odpowiednio szybki i można się delektować ciszą. Do kompletu wystarczy zasilacz liniowy i mamy bazę sprzętową pod szereg transportów i odtwarzaczy plików w całym domu. Lista obsługiwanych przez roona marek poniżej:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Opis serwera:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

qnap453dx.jpg

18 minut temu, zibii napisał:

Tak to jest ten pokój adaptacja obłędna brawo Szymon no i ten sprzęt wypas.

Poniżej kolejny ciekawy sytemik z monosami relentless.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

...

6.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Szymon napisał:

Np z tym co poniżej, zgrywa się wybornie. Topowe transporty CD Esoterica jak widoczny P01 można  bez problemu zamieniać z transportami dCSa. Esoteric to piorunująca dynamika skrajów pasma z nieco chłodniejszą średnicą. Na tle Vivaldi Upsampler gra odrobinę mniej gładko i z trochę słabszą barwą. Na tle transportów dCSa wypada bardzo korzystnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę dzisiejsze ceny. Osobiście jest w moim TOP3 najlepszych transportów cd świata. Esoteric jak mówi mój znajomy, który przebywa w Japonii jest tam notowany dużo powyżej Accuphase. Z pewnością tak transparentne źródło  nie nadaje się do źle wyważonych barwowo i ostrych systemów. Odradzam szczególnie początkującym adeptom sztuki audio, może napsuć sporo krwi zanim nauczymy się wykorzystywać jego wszystkie zalety. Bardzo pozytywnie reaguje na rubidowy zegar Jaysa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piękny pokój. Jaki metraż ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, pmcomp napisał:

Właśnie zauwazyłem że mój OPPO 203 tez wspiera Roona :).

Zrób z tego jakiś użytek, masz dCSa NB, Oppo czyli 2 strefy już są :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pmcomp napisał:

Roon na dCS NB juz gra.

Ma jak dla mnie jedyną ale podstawową wadę ... nie szuka po katalogach ;).

Rafał znalazł na to patent, podpytaj go.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko złoto co się świeci.

Pewnego pięknego dnia wpadłem wraz z 4 znajomych na wizytę u RafałaM, wziąłem stosowną reklamówkę z 3 koronkami i postanowiliśmy dokonać odsłuchu jednego z najdroższych kabli świata. Mowa o Siltechu i jego topowej serii triple crown. Do porównania były też 1 i 2 koronki, zasilające i kable właściciela systemu czyli MIT.

Siltecha od zawsze zaliczałem do światowej czołówki kablowej razem z Fadel Art, Mitem i Transparentem. Dwie pierwsze firmy stawiały na czystość przewodnika i dopieszczenie ekranowania.

Dwie ostatnie stawiają na wymyślną filtrację w puszkach, mającą na celu przeniesienie możliwie bezstratnie sygnału z wejścia na wyjście.

Pamiętam jak używałem wiele lat temu Siltechy z serii LS288 G3 oraz interkonekt FTM 4Gold G3 + cyfrówkę HF9 G3. Cyfrówkę mam nawet do dzisiaj. Dobrze pamiętam brzmienie serii Gold, było dość neutralne ale gładkie i przyjemne w odbiorze. Pasmo dobrze wyrównane, bez uprzywilejowania żadnej części. Z chęcią przystąpiłem zatem do testu, pierwsze co zrobiłem to wpiąłem najwyższe modele :)

 

Piękna siata, piękne pudło w skórce, piękne przewody z świecącymi złotymi puszeczkami ubrane w firmowe mundurki z weluru. Apetyt został zaostrzony!

Niestety uśmiech szybko zniknął z mojej twarzy, to co słyszę to chyba niemożliwe więc zabieram graty i umawiam się na spotkanie u Rafała. Łącznie było 5 osób na odsłuchu wpinamy najdroższy zestaw i konsternacja... Ilość góry i wyższej średnicy absolutnie przysłoniła resztę pasma. Tonalnie kable przesunięte strasznie w górę. Przez to dźwięk przy wyższych poziomach głośności robił się ofensywny i nieprzyjemny. Na wokalach czuć było mocne odchudzenie niskiej średnicy. Na szczęście bas się wybronił i pozostał na przyzwoitym poziomie, zwarty, dynamiczny o nieco chłodniejszej barwie ale w granicach normy. Przez większą ofensywność scena się przybliżyła a pierwszy plan zdominował resztę.  Później wpinaliśmy niższe serie i najlepiej zagrał kabel najtańszy. Później Rafał przyniósł jakiś interkonekt miedziany "za grosze" i ten zagrał jeszcze równiej. Na koniec znowu MIT i to było ukojenie dla uszu oraz powrót do przepięknej, barwnej i wyrównanej prezentacji z genialną wieloplanową sceną.  Sieciówek mieliśmy z 5 rodzajów ale tutaj różnice były już znacząco mniejsze.

Kiedyś przyjdzie pora i na nie. Także drodzy audiofile cena nie gra, obowiązkowo sprawdzajcie przed odsłuchem wszystkie kable. Jak widać sama marka nie gwarantuje prezentacji, do której się przyzwyczailiście w starszych modelach.  Najnowsze Siltechy to kable do ciemnych i wolnych systemów z zachwianą równowagą tonalną, przeciążoną średnicą i bardzo spokojną górą pasma.

W równo grających systemach nie będzie z nich pożytku. Ja do dzisiaj jestem w szoku jak dużą degradację może spowodować  nawet wysokiej klasy przewód.  Jak kolega zdradził nam ceny tych kabelków to nastąpiła konsternacja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

1.jpg

2.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Szymon napisał:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2.jpg

No cóż, chyba musisz właściciela owych sieciowych kabli poinformować że to podrobione sztuki, bo oryginalne 3 korony miały konfekcje Furutecha FI-50NCF, a to co na zdjęciu to tania podróbka :) 

Oczywiście mogę się mylić, ale Furutech nigdy swoich wtyczek SCHUKO w miejscu mocowania bolca uziemiającego nie skręcał a nitował, o braku napisów NCF nie wspominając oraz innych oznaczeń typowych dla Furutecha, ktoś kto zna Furutecha z daleka rozpozna że to FAKE 

Jednym słowem pokazane kable sieciowe to na 100% podróbki 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisy sa w dwóch kolorach tłoczony czarny i nadruk niebieski NCF a tu nic nie widać , chyba ze foto takie słabe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, cir napisał:

napisy sa w dwóch kolorach tłoczony czarny i nadruk niebieski NCF a tu nic nie widać , chyba ze foto takie słabe

Ale widać że jest śruba krzyżak a nie nit/lub nito-imbus jak w oryginalnych wtyczkach, cały korpus też jest inny, używam Furutechów na co dzień i od razu mi się ta nieprawidłowość rzuciła w oczy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt i oryginalny  nit jest z kolorowego  metalu i lekko schowany  wglab

Szymon o co chodzi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, AudioPhase napisał:

No cóż, chyba musisz właściciela owych sieciowych kabli poinformować że to podrobione sztuki, bo oryginalne 3 korony miały konfekcje Furutecha FI-50NCF, a to co na zdjęciu to tania podróbka :) 

Oczywiście mogę się mylić, ale Furutech nigdy swoich wtyczek SCHUKO w miejscu mocowania bolca uziemiającego nie skręcał a nitował, o braku napisów NCF nie wspominając oraz innych oznaczeń typowych dla Furutecha, ktoś kto zna Furutecha z daleka rozpozna że to FAKE 

Jednym słowem pokazane kable sieciowe to na 100% podróbki 

Odnośnie sieciowych się nie wypowiadam, takie dostałem na testy. Reszta była w oryginalnych pudełkach z hologramami i nazwą dystrybutora więc zakładam że oryginał :) Opis nie dotyczył kabli sieciowych a szkoda, bo jeśli to podróby to grały całkiem przyzwoicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, venom200 napisał:

Mnie bardziej zastanawia czy kolumny na tym zdjęciu reklamuję Adriana Chechik czyli kobieta z pasją do mikrofonu????emoji3.png

Ty kinomaniaku :)))

15 minut temu, babatular napisał:

Szymon nie rób jaj. Trzy korony Siltecha w życiu nie grają tak jak opisałeś Ani zasilający ani interkonekt.. Coś na pewno było nie tak.

Niestety interkonekty na 100% oryginalne. Jak to mówią nie wpisały się w system :)

Wątpię żebyś kiedykolwiek je słuchał u siebie ale zawsze możesz wrzucić foto.

Godzinę temu, Sovereign napisał:

- Sveda Audio Blipo Home U22 Limited Edition + Sveda Audio Chupacabra Subwoofers

Podoba mi się nazwa woofera, chętnie posłucham.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.