Skocz do zawartości
IGNORED

Szymona sprzętowe poszukiwania... Czyli jak dotrzeć do serca audiofila.


Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

 

19 minut temu, joachim39 napisał:

Następny mędrek - tu z kolei propagator slynnych Western Electric. Pęknąć ze śmiechu można ile ludzie tracą czasu na bzdury :D

Moje kable, mój czas, moje bzdury ... wolno mi. Jak będę miał ochotę użyje sznurówek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Sovereign napisał:

(...)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  

15 godzin temu, venom200 napisał:

Mnie bardziej zastanawia czy kolumny na tym zdjęciu reklamuję Adriana Chechik czyli kobieta z pasją do mikrofonu????emoji3.png

15 godzin temu, Szymon napisał:

Ty kinomaniaku :)))

...takie skojarzenia mają kinomaniacy z klubu S16Hz emoji3.png

 

Ja byłem, to wiem jak było...

W chłodną listopadową niedzielę, Pani (w sali Magnolia) na rozgrzewkę serwowała coś mocniejszego :-)

Na pewno od razu po otwarciu w niedzielę osoby z pierwszego rzędu zostały poczęstowane mocniejszym napitkiem - na rozgrzewkę. Inni co byli za mną, zapewne też coś tam dostali.

I na pamiątkę zdj. z mojej galerii :

Destination Audio NiKA Horn Speakers, Jadis SE845, Jadis JP 80MC, Studer A80, Audio Illuminati - AVS 2018 Warszawa.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zawsze kupując używane kable, warto się zapoznać co powinno być w komplecie i sprawdzić czy faktycznie wszystko jest. Zawsze można wysłać numery seryjne do sprawdzenia (są takowe w droższych kablach typu Siltech, TA, czy Kimber), ew. poprosić - nawet odpłatnie - o ocenę polskiego dystrybutora.

W przypadku podrobionych kabli TC Szymona, wystarczyło jedno zdjęcie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siltech sam często odpowie na pytanie czy to fake czy oryginał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcin_Sz napisał:

Siltech sam często odpowie na pytanie czy to fake czy oryginał.

To nie jest prawda i to tak nie wygląda. Już dawno temu zadałem takie pytanie firmom: Siltech, Tara Labs, MIT i jeszcze innej. Za każdym razem odpowiedź była dokładnie taka sama:

"Nie zajmujemy się oceną wiarygodności kabli oferowanych w sieci i kabli second hand z obiegu prywatnego. Prosimy o zakup u naszego autoryzowanego dystrybutora."

Po czym wskazywano lub nie dystrybutora. Dla mnie było to równoznaczne ze skreśleniem takiej firmy w ogóle i omijaniem jej produktów szerokim łukiem.

Jeżeli ktoś chce dokonać bezpiecznego z i uczciwego zakupu to przecież można postąpić inaczej. Są wieloletni i doświadczeni producenci kabli audio w Polsce, zarówno srebrnych jak i miedzianych i można kupić od nich produkt na pewno niepodrabiany, oryginalny i nowy, na poziomie dobrego HiFi każdy coś dla siebie znajdzie.  Można też kupić wysokiej jakości oryginalne kable i wysokiej jakości wtyki do DIY i zrobić kable samemu.

Jeżeli ktoś będzie chciał kupić oryginalny kabel to znajdzie drogę do polskiego producenta, do dystrybutora i jego autoryzowanego sprzedawcy. Jednak wielu lubuje się w poszukiwaniu okazji. Kupuje poza oficjalną siecią dystrybucji i nawet akceptuje produkt sfałszowany byleby tylko wyglądał jak oryginał. Słynny polski portal aukcyjny pełen jest podrabianej odzieży,  obuwia i zabawek, które nie mają nic wspólnego z produktami oryginalnymi. Polska to kraj utopiony wręcz w podróbkach. Ludzie kupują je masowo, w tysiącach sztuk. Są w stanie poświęcić nawet zdrowie i narazić życie własnych dzieci kupując podrabiane toksyczne i niebezpieczne zabawki.

Pozwoliliśmy na zniszczenie własnego przemysłu i teraz zbieramy tego żniwa w postaci niewyobrażalnej masy nisko wartościowych i podrabianych produktów z Azji. Temat rzeka i nie widać końca. Nie widać też opamiętania cywilizacji europejskiej w niszczeniu samej siebie przy aktywnym współudziale najwyższej rangi polityków.

Dlatego między innymi bardzo spodobał mi się argument @Szymona, że chce on pokazywać, że również w Polsce powstają wartościowe produkty audio, które mogą konkurować z najlepszymi. Mnie ucieszyła swego czasu wiadomość o przejęciu Martona przez Gigawatta. Właśnie dlatego, że są to polskie firmy. Znając specyfikę handlu zagranicznego, trudności związane z wejściem na rynki Europy Zachodniej podziwiam każdą polską firmę, która pod swoją własną marką jest tam w jakikolwiek sposób obecna.

Być może są osoby, firmy i organizacje, którym zaczyna przeszkadzać fakt, że młode polskie firmy z branży audio odzyskują polski rynek wewnętrzny i próbują swoich sił na świecie. Przecież włożono tyle wysiłku żeby szybko, skutecznie i bezpowrotnie zniszczyć polski przemysł w ogóle, również ten elektroniczny, ten audio. Wmówiono Polakom, że nie umieją nic wartościowego wyprodukować, że to się w Polsce nie opłaca. W ten sposób np. polskie cukrownie i cementownie są dzisiaj w rękach niemieckich lub francuskich. Zniszczono stocznie, które produkowały słynne na cały świat statki, które pływają do dzisiaj po morzach i oceanach świata. Napuszczono Polaków wzajemnie na pewne grupy zawodowe, niszczy się polskie rolnictwo.

Dlatego może zamiast szukać okazji i podrób okablowania w Azji, zamiast zachwycać się sprzętami obcych marek skierujmy swoją uwagę na sprzęt i wyroby polskich firm. Chociaż dajmy im szansę i porównajmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeno wyjmij mi z tych oczu szkło bolesne - obraz dni, które czaszki białe toczy przez płonące łąki krwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowiłem się nad kwestią zamieszczonego przez Szymona testu podróbki Silltecha Triple Crown.

Jestem oburzony i nie zmienia tego kiepska laurka wystawiona w recenzji, jak się później okazało, podróbie.

Siltech Triple Crown, co wszyscy wiemy, jest kablem za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Grono audiofili nabywców, bądź potencjalnych nabywców tego kabla w naszym kraju jest bardzo ograniczone. Czy audiofil mogący realnie kupić sobie Siltecha Triple Crown może być kimś o takiej niewiedzy, że łudzi się możliwością kupna oryginału na Alliexpress ?

Szymon zaprosił do siebie osobę, która przynosi dla niego do testu zakupiony przez siebie kabel Siltech Triple Crown. Z pewnością zna tę osobę dość dobrze i powinien potrafić ocenić z kim ma do czynienia.

A Wy? Czy nie bylibyście ciekawi i nie zadali kumplowi pytania gdzie kupił i za ile T A K I  kabel ?

 Tym bardziej, jeśli zamierzalibyście napisać recenzję z zamiarem upublicznienia !   

Szymonie, jesteś oznaczony jako branża. Jesteś więc profesjonalistą i jesteś bardzo znany w środowisku jako jeden z kilku najaktywniejszych na forum AS od lat. Jako profesjonalista założyłeś wątek w którym opisujesz swoje doświadczenia i kierujesz je do rzeszy wielu set osób. Jako publikujący profesjonalista masz obowiązek być staranny.   

Jedyną okolicznością, która może cię tłumaczyć byłby fakt, że twój kolega, wiarygodny co do możliwości posiadania Siltecha, sam padł ofiarą oszusta kupując ten kabel w świadomości kupna oryginału. W takim razie stanowczo nalegam, dla oczyszczenia się z podejrzenia bycia oszustem, oraz dla uchronienia innych audiofili, abyście wraz z kolegą ujawnili źródło pochodzenia tego kabla i cenę nabycia. Wtedy każdy samodzielnie oceni po kwocie zakupu i po sprzedawcy, jaki z ciebie człowiek i jaki jest twój kumpel.

Czy kolega zgłosi oszustwo na policję ? To jego sprawa.

Szymonie, inaczej patrzę teraz na twój awatar.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz ale podróbka miał byc tylko sieciowy , interkonekt to  demko z polskiej dystrybucji ?

Szymon zajmij ostatecznie stanowisko w kwestii pochodzenia i testu z kablami  bo kolejny dzien bicia piany sie szykuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jamówię napisał:

Jeszcze chwila i ludzie zaczną się z okien rzucać z powodu Siltecha. Wiem,że w Polsce od paru dni świeci słońce,ale że aż tak? Ustalono przecież,że IC to orginał,to z czym masz problem Trab?

Skoro opublikowano opis oryginalnych kabli, to nie ma sprawy.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, cir napisał:

zaraz ale podróbka miał byc tylko sieciowy , interkonekt to  demko z polskiej dystrybucji ?

Szymon zajmij ostatecznie stanowisko w kwestii pochodzenia i testu z kablami  bo kolejny dzien bicia piany sie szykuje

Przecież już wszystko jest wyjaśnione, opisane interkonekty to 100% oryginały z Nautilusa. Sieciówki okazały się nieoryginalne dlatego ich opisu nie będzie. Dla kolejnych osób powtarzający kłamstwa Elberotha proponuję bana w wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jamówię napisał:

Trab to tylko test kabli w chorych cenach,nic od tego testu nie zmieni się w Twoim życiu. Walnij lufę,posłuchaj muzyczki i pamietaj,że luz i tolerancja potrzebna jest nie tylko w mechanice :))

Dokładnie tak. Test się odbył na oryginalnych ic. Siltecha, z moim systemem zagrały się porostu źle.

Co nie znaczy że tam być musi zawsze. Jeżeli komuś sygnatura kabla wkomponuje się w Jego system dobrze, jest z niego zadowolony i co najważniejsze jest w stanie przełknąć kuriozalną cenę, to nic nam do tego. 

Moim zdaniem ceny kabli bez względu na firmę osiągnęły obecnie poziom abstrakcyjny, i nie ma ani jednego argumentu brzmieniowego który mógłby to tłumaczyć. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest prawda i to tak nie wygląda. Już dawno temu zadałem takie pytanie firmom: Siltech, Tara Labs, MIT i jeszcze innej. Za każdym razem odpowiedź była dokładnie taka sama:
"Nie zajmujemy się oceną wiarygodności kabli oferowanych w sieci i kabli second hand z obiegu prywatnego. Prosimy o zakup u naszego autoryzowanego dystrybutora."
Po czym wskazywano lub nie dystrybutora.

No zobacz... a mi Siltech odpisał zawracając uwage np na konfekcję we wtyki których nie używali w danej wersji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bluesboss napisał:

zamiast zachwycać się sprzętami obcych marek skierujmy swoją uwagę na sprzęt i wyroby polskich firm. Chociaż dajmy im szansę i porównajmy.

...tylko problem polega na tym, że my wszyscy znając " polską pomysłowość " w robienie w wała bliźniego też możemy mieć kryzys zaufania, czy np. kable, które sprzedaje są zrobione z tego o czym producent pisze. Moim zdaniem to nie jest żadna złota ścieżka rozwiązująca problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje moderacji wycięcie wpisów o Silitechu i założenie oddzielnego wątku ntt. A nam wszystkim powrót do meritum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pmcomp napisał:

Western Electric 16GA.

Sprobuj duelunda dca 16 ga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, electro napisał:

Sprobuj duelunda dca 16 ga.

Po co?

Jak napisałem wszystkie moje kable to Western Electric.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam teraz pytanie. Jak oceniasz ISIS.

słuchałem tych kolum i byłem zachwycony. Miałem orgazm muzyczny. Ale przez najbliższe 10 lat są poza moim zasięgiem finansowym.

 

inne kolumny tej firmy to Ra. Tez genialne.

 

 

Bardzo proszę o wypowiedz na ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
3 godziny temu, zibii napisał:

Cwieku

Ale trenner-friedl isis czy avalon isis :-).

Zibii

Trenner & Friedl Isis skoro napisał o Ra ;-)

5 godzin temu, cwieku34 napisał:

inne kolumny tej firmy to Ra.

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
10 godzin temu, pmcomp napisał:

Po co?

Jak napisałem wszystkie moje kable to Western Electric.

Ponieważ istnieją opinie, że są "lepsze" od WE. W tym tygodniu spróbuje je zweryfikować przynajmniej z wersją WE 16ga i 10ga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Seyv napisał:

Ponieważ istnieją opinie, że są "lepsze" od WE. W tym tygodniu spróbuje je zweryfikować przynajmniej z wersją WE 16ga i 10ga.

Zawsze cos jest lepsze. pamiętaj, że kabel w różnych systemach i w różnych miejscach systemu zachowuje się róznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
10 minut temu, pmcomp napisał:

Zawsze cos jest lepsze. pamiętaj, że kabel w różnych systemach i w różnych miejscach systemu zachowuje się róznie

Dlatego słowa lepsze użyłem w cudzysłowie. Ostatnio sam zachwyciłem się WE16ga ale tylko na "zimnym" systemie po wygrzaniu "lepszym" okazał się 10ga a po porządnym nagrzaniu (3 godzinnym) jeszcze inny kabel (wtedy już 16ga nie dało się zbytnio słuchać był zbyt "jazgotliwy"). Zobaczę jak wypadnie duelund bo któryś z WE na pewno chciałbym mieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis wrażeń po kilku tygodniach spędzonych z Trenner Friedl Isis najprawdopodobniej ukaże się w przyszłym tygodniu bo obecnie mam ogrom prac zawodowych.

Żebyście się nie nudzili to razem z Rafałem i kolegami mamy dla Was małą niespodziankę, jaką niebawem się dowiecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magico Q1. Małe  ale ciężkie, komplet 120kg. Topowy monitor że stajni firmy. 

Leży i czeka na weekend - owy test. 

Szymona komnata trochę przepastna dla nich. Dlatego postanowiliśmy je wpasować w moje18m. Myślę że wystarczy. 

Cdn. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę je mieć w cenie małych ethosow... ale czy wato?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rafał.M napisał:

To fakt cena jak za monitor wysoka. 

Zobaczymy jak wypadną przy nich trzy krotnie tańsze  Ethosy Ultimo. - :) 

Takie porównanie jest nie odpowiednie. 

Pasowało by porównać np. z Canto Grand signature+

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można wyczytać na forum to Q1 nie mają szans ze Studio16Hz. Zresztą podobnie jak inne "metkowce" - jak to pogardliwie się tutaj mówi na marki o zasięgu światowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.