Skocz do zawartości
IGNORED

Szymona sprzętowe poszukiwania... Czyli jak dotrzeć do serca audiofila.


Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Silver_85 napisał:

Ale w przypadku tych kolumn (z tego co pisze Szymon) parametry głośników miały swoje odzwierciedlenie w brzmieniu. Czyli brak najniższego basu oraz góry.

na ucho spadek w najwyższych tonach jest bardzo delikatny i objawia się łagodnością prezentacji relaksacyjnym dźwiekim , i delikatnością przekazu, 

jesli chodzi o bas to lubię sporo mięska na dole, i dlatego dla mnie było go zdecydowanie za mało

nie sa to kolumny pełnopasmowe , ale jesli komus wystracza na dole 40hz to warto ich posłuchać w średnim pomieszczeniu tym bardziej że wyszedł nowszy model i kolumny z drugiej ręki na pewno będą tanieć a jesli cena oscylowała by w okolicy 50k za parę to tym bardziej warto sprawdzić je w swoim systemie

Dla tych, którym spodoba się brzmienie ,a  którym brakuje aury na górze pasma proponuje wziąc pod uwagę supertweeter w technologii Heila

a aplikacje powierzyć jednej z wielu firm głosnikowych

z tego co pamiętam charakterystyka isisów pozwala na łatwa aplikację takiego dodatku bez konieczności ingerowania w filtrację horna

 

nowe Isis

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Trenner-Friedl-ISIS-hangfal.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, slawek.xm napisał:

jesli chodzi o bas to lubię sporo mięska na dole, i dlatego dla mnie było go zdecydowanie za mało

Osobiście nie mam doświadczania z kolumnami na takich dużych estradowym głośnikach niskotonowych. Pomijając prezentacje na AS. W 2016 na AS słuchałem tych kolumny to postawiłem sobie + na nich. 

AS2016.jpg

 

Nawet nie pamiętam co to za kolumny (nazwa) , ale grały z fajna energią, szybko, rytmicznie, swobodnie. Zejścia super nie było z tego co pamiętam , ale całość była ok. Ale wiadomo AS to tylko pogląd. 

Ciekawe  jakby wypadły u Szymona nasze polskie Aida Acoustics. AS2018 posłuchałem Thaisis i Galatea. Na pewno kolumny lepiej wykonane niż  Isis. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, slawek.xm napisał:

Osobiście ich nie widziałem bo nie pozwolono mi sciągnać maskownic, opieram się na tym co konstruktor o nich opowiadał w róznych wywiadach

analiza drivera przystosowanego do grania w hornie bez uwzględnienia tego horna nic nie daje

bo pasmo ,zejście, przebieg charki zalezy od budowy tubki , jej średnicy i kształtu

w takich głosnikach nawet  filtrowanie samym kondensatorem powoduje lekkie podbicie ostatniej oktawy , choc nie jestem pewien jak w tym wypadku to wygląda

Twonk i misiomor robili pomiary isis , więc jesli chcesz potwierdzic swoje spostrzeżenia odnośnie spadku dwóch ostatnich oktaw wystarczy poprosić ich o potwierdzenie lub zaprzeczenie wniosków jakie przedstawiłeś

 

Dokładnie jest jak napisałeś ,równie dobrze można oceniać głośnik basowy wyjęty z obudowy , jak dla mnie duże nadużycie i nie profesjonalne podejście do sprawy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dzieciaka zmodyfikowałem sobie w komputerowym mini-subwooferku tunel bas refleks (bo mi furczał przy wyższych poziomach głośności), rozwierciłem dziurę i wstawiłem tam taki kartonik po papierze toaletowym - o dziwo furczeć przestało!
Wstydziłem się tego jednak więc odwróciłem BR w stronę ściany.
Tu jak widać rurka papierowa podobna, tylko ciut grubsza, można? Można ?
W zwrotnicy dobrze widzę, trytytki są?

Szymon jest szansa na B&W 802D3?
Kiedyś dźwięk z osiemsetdwójek spodobał mi się, miałem na nie sporą ochotę, nie dane mi było tego odnieść do obecnych kolumn, chętnie bym poczytał jak one u Ciebie wypadają w stosunku do Arcad 3,5 (albo chociaż do Ethosów - zawsze to jakiś punkt odniesienia).
Bowersy nie tylko hi-endowa marka co też chyba rzetelna robota, dobre wykonanie, swoje przetworniki.
Tu chyba ciężko o takie kuriozia jak w testowanych przez Ciebie ostatnio paczkach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się skupić na dźwięki ale jak miałbym wydać 100kzł to na pewno nie na takie kobyły i wykonane z niedociągnięciami, spójrz na polskie kolumny Aida Thaisis można zrobić to zgrabnie i z jakością na najwyższym poziomie nie wiem jak grają isis ale Thaisis bardzo fajnie warto posłuchać.

Szymon jedziemy dalej z tematem :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, CEzAR21 napisał:

Czyżby mój link który ci podałem był niewidoczny ? ..... pytam ponieważ nie rozumiem sytuacji.

Wyjaśniony jest wpływ BR na dźwięk który zastosował KEF w swoich konstrukcjach.

Tam raczej chodzi o wpływ kształtu, a nie o materiał z jakiego zrobiono tunel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, pmcomp napisał:

Tam raczej chodzi o wpływ kształtu, a nie o materiał z jakiego zrobiono tunel.

Uważam, że jedno z drugim jest powiązane, ponieważ tunel BR cały czas pracuje tak jak widać to na materiale filmowym z symulacji i w tym też celu musieli użyć odpowiedniego materiału.

Wspomniałem o tym, ponieważ jestem posiadaczem LS50.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Luk77 napisał:

Szymon , Well come Back ?

czekam w kolejce na Davone Grande ?

Well come Luk77 ?

Test Davone najwcześniej w piątek. Oprócz audio i pracy mam jeszcze życie prywatne.

W tygodniu może dam radę wrzucić Wam opis preampu z najwyższej półki (z pewnością cenowej) Danish Audio Design PRE 75. Coś koło 90 000zł detal. Bardzo ciekawa konstrukcja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, CEzAR21 napisał:

Uważam, że jedno z drugim jest powiązane, ponieważ tunel BR cały czas pracuje tak jak widać to na materiale filmowym z symulacji i w tym też celu musieli użyć odpowiedniego materiału.

Wspomniałem o tym, ponieważ jestem posiadaczem LS50.

Jak sądzę nie jest to kluczowa sprawa warunkująca brzmienie tych monitorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Szymon napisał:

Jak sądzę nie jest to kluczowa sprawa warunkująca brzmienie tych monitorów.

Zgadzam się całkowicie. ?

Szymon jak oceniasz ich granie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, CEzAR21 napisał:

Zgadzam się całkowicie. ?

Szymon jak oceniasz ich granie ?

Nie znam tych monitorów, nie bardzo mam ich gdzie słuchać. Najmniejsze pomieszczenie odsłuchowe jakim dysponuje ma grubo ponad 30m2. W przyszłości ma być test drogich monitorów u Rafała, uśmiechnij się do niego i wpadnij z Kefami to coś o nich napiszemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szymon napisał:

Nie znam tych monitorów, nie bardzo mam ich gdzie słuchać. Najmniejsze pomieszczenie odsłuchowe jakim dysponuje ma grubo ponad 30m2. W przyszłości ma być test drogich monitorów u Rafała, uśmiechnij się do niego i wpadnij z Kefami to coś o nich napiszemy.

Spoko, zaproszenie od Rafała dostałem dość nie dawno przy okazji zakupu jcata, także jak czas pozwoli to na pewno skorzystam.

LS50 bardzo lubią prąd, także mogłyby być ciekawie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, CEzAR21 napisał:

LS50 bardzo lubią prąd, także mogłyby być ciekawie ?

Prundu na pewno nie braknie, mamy spory zapas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Szymonie, fajny temat. Bardzo czekalem na Twoja opinie odnosnie Isis'ow i jestem w zamieszaniu :) ...  Po przeczytaniu polskich recenzji, i teraz Twojej - nie rozumiem, o co chodzi w tych recenzjach. 

Ale  mam pytanie z odnosnie serwera/NAS.. Jakiego rozwiazania uzywasz w Swoim systemie?

Czy uzywasz jakies LAN isolatory, audiofilski switch czy router itd ?

Aktualnie korzystam z nas Qnap i szukam audiofilskiej zamiany.. Pisales, ze miales na testach roznej masci servery/odtwarzacze. Moglbyc cos napisac o Fidacie (ale jako serwer/nas)?

Albo co  moglbys polecic? Jako streamer'a uzywam MSB IV generacji z renderem i chcialbym zostac przy MSB, ale chce zamienic Qnap'a na jakis  audiofilski nas, ktory naprawde  cos tam wnosi.

dzieki za odp.   

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marycz napisał:

czesc Szymonie, fajny temat. Bardzo czekalem na Twoja opinie odnosnie Isis'ow i jestem w zamieszaniu ? ...  Po przeczytaniu polskich recenzji, i teraz Twojej - nie rozumiem, o co chodzi w tych recenzjach. 

Ale  mam pytanie z odnosnie serwera/NAS.. Jakiego rozwiazania uzywasz w Swoim systemie?

Czy uzywasz jakies LAN isolatory, audiofilski switch czy router itd ?

Aktualnie korzystam z nas Qnap i szukam audiofilskiej zamiany.. Pisales, ze miales na testach roznej masci servery/odtwarzacze. Moglbyc cos napisac o Fidacie (ale jako serwer/nas)?

Albo co  moglbys polecic? Jako streamer'a uzywam MSB IV generacji z renderem i chcialbym zostac przy MSB, ale chce zamienic Qnap'a na jakis  audiofilski nas, ktory naprawde  cos tam wnosi. 

dzieki za odp.  

Napisz jaki konkretnie model używasz i jakie masz moduły wejściowe (chcesz grać po USB?). Można dokupić moduł LAN ale nie miałem z nim do czynienia. MSB wezmę na testy dopiero za parę miesięcy. Sprawdzę co jest dostępne w Polsce, chyba że wpadniesz wcześniej ze swoim egzemplarzem.

Poniżej znajdziesz kilka ważnych informacji w temacie. Obecnie używam NAS QNAP TS451+ 16GB RAM (obsługuje pomimo iż producent pisze o max 8GB).

Gdybym miał wybierać z obecnej oferty to polecam QNAP HS 453DX, 2 moich znajomych już je używa i są bardzo zadowoleni. 

Nie stosuję żadnych izolatorów ani ulepszaczy sygnału. Wchodzę bezpośrednio z QNAPa do DCS Vivaldi Upsampler Plus za pomocą kabla RJ45. Takie połączenie działa wyłącznie z ROON Audio. Czy używasz tej aplikacji?

Najlepszy serwer, jaki słyszłem na którym jest zainstalowany Roon to skomplikowany 3 częściowy komp u RafałaM (u niego zmiana softu z Jriver na Roona wniosła niesamowite zmiany).

Testowałem połączenie po USB z QNAP do DCSów i to jest słabe rozwiązanie. Dźwięk jest rozmyty, z pogorszoną dynamiką i zubożony barwowo. Dla mnie nie do przyjęcia. W sumie to nie znalazłem jeszcze wybitnie grającego serwera po USB, o dziwo najlepiej wypadały tanie Auralic Aries Femto + zasilacz liniowy  i Fidata. Jeżeli grałem z Roonem to wybieram Auralica, Fidata działa z softem ala Linn, Kinsky itp. W takim połączeniu Fidata grała mniej rozdzielczo i mniej dynamicznie niż Auralic, biorąc pod uwagę brzmienie to cena jest z sufitu. Plusem jest dobre dociążenie dźwięku i przyzwoita barwa, Fidata nie jest to typowy plikowy "cienias". Osobiście odradzam kupować cokolwiek bez wsparcia Roon Audio. Jest jeszcze takie coś jak Waversa ale nasz dystrybutor nie ma interesującego nas urządzenia do testów. Trzeba zamawiać w ciemno albo kupić za granicą. Do MSB wystarczy porządny NAS + zasilacz liniowy i Roon, to świetnie zbudowane urządzenia więc nie widzę potrzeby instalowania w torze kolejnych "uzdatniaczy" sygnału.  Po teście kolumn chciałbym zająć się czymś bardziej przystępnym cenowo do maksymalnie 40kzł.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie fajnie się tu bawicie. Ostatnio (tj. jakieś 2 miesiące) miałem okazję słuchać u siebie w domu dwóch modeli Trennerów, przy czym jednym z nich są właśnie ISISy. Mnie ten dźwięk - ta estetyka bardzo odpowiada. Gdybym grał z mocniejszego wzmacniacza, a nie z lampowej triody, to bardzo mocno bym rozważył pozostawienie ISISów na stałe.

 

Mnie charakterystyki i wykresy średnio przekonują, przekonuje mnie natomiast mój subiektywny odbiór wrażeń brzmieniowych i pod tym względem Trennery są w absolutnej czołówce wszystkich kolumn, jakie miałem okazję kiedykolwiek słuchać.

W mojej ocenie odbiór tak niszowych produktów determinowany jest w bardzo dużym stopniu osobistymi preferencjami. Przykładowo - jeśli komuś podoba się estetyka Magico nigdy nie polubi T&F. I na odwrót.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Milimetr napisał:

przekonuje mnie natomiast mój subiektywny odbiór wrażeń brzmieniowych

Mnie również dlatego ten wątek nosi taki tytuł a nie inny.  Każdy ma prawo do własnego wyboru i zakupu tego co mu się podoba. Moim obowiązkiem jest informować o rzeczach, które recenzenci skrzętnie ukrywają (w tym przypadku głównie skandalicznym wykonaniu). W moich warunkach kolumny wypadły słabo ale nie zamierzam odbierać przyjemności słuchania ich ewentualnym właścicielom. Tutaj nie chodzi o estetykę ale poprawność odtworzenia szerokiego spektrum gatunków muzycznych na realistycznym poziomie. Niestety Trennery tego nie potrafią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Milimetr napisał:

Panowie fajnie się tu bawicie. Ostatnio (tj. jakieś 2 miesiące) miałem okazję słuchać u siebie w domu dwóch modeli Trennerów, przy czym jednym z nich są właśnie ISISy. Mnie ten dźwięk - ta estetyka bardzo odpowiada. Gdybym grał z mocniejszego wzmacniacza, a nie z lampowej triody, to bardzo mocno bym rozważył pozostawienie ISISów na stałe.

 

Mnie charakterystyki i wykresy średnio przekonują, przekonuje mnie natomiast mój subiektywny odbiór wrażeń brzmieniowych i pod tym względem Trennery są w absolutnej czołówce wszystkich kolumn, jakie miałem okazję kiedykolwiek słuchać.

W mojej ocenie odbiór tak niszowych produktów determinowany jest w bardzo dużym stopniu osobistymi preferencjami. Przykładowo - jeśli komuś podoba się estetyka Magico nigdy nie polubi T&F. I na odwrót.

 

 

Przemek, myślałem że Twoje smoki (wzmacniacz) swobodnie  poradzą sobie  z każdymi kolumnami...a tu jednak...?

Umka kiedyś napisał że ISIS to podobna stylistyka co Harbeth 40tki....te  kolumn słuchałem  tylko na Audio Show

mnie się podobały - i to bardzo..

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Miroslav1 napisał:

Przemek, myślałem że Twoje smoki (wzmacniacz) swobodnie  poradzą sobie  z każdymi kolumnami...a tu jednak...?

Umka kiedyś napisał że ISIS to podobna stylistyka co Hatrbeth 40tki....te  kolumn słuchałem  tylko na Audio Show

mnie się podobały - i to bardzo..

 

Mirku, szukam kolumn do triody i w tym przypadku do obu par Trennerów podpinałem 20 Watowe monobloki Jadis SE845, a nie JA200. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Milimetr napisał:

Mirku, szukam kolumn do triody i w tym przypadku do obu par Trennerów podpinałem 20 Watowe monobloki Jadis SE845, a nie JA200. 

...to znaczy że masz JA200 i SE845 ? ...bo już się pogubiłem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szymon napisał:

W sumie to nie znalazłem jeszcze wybitnie grającego serwera po USB, o dziwo najlepiej wypadały tanie Auralic Aries Femto + zasilacz liniowy  i Fidata.

Chodzi Ci na pewno o Femto czy o aries mini ?  Z tego co pamiętam to mi kiedyś mówiłeś o mini. Wspominałeś też, że wszystkie auralici grają bardzo podobnie i nie warto dopłacać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MrSalieri napisał:

Chodzi Ci na pewno o Femto czy o aries mini ?  Z tego co pamiętam to mi kiedyś mówiłeś o mini. Wspominałeś też, że wszystkie auralici grają bardzo podobnie i nie warto dopłacać. 

Auralic Aries Femto + zasilacz liniowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szymon napisał:

Najlepszy serwer, jaki słyszłem na którym jest zainstalowany Roon to skomplikowany 3 częściowy komp u RafałaM (u niego zmiana softu z Jriver na Roona wniosła niesamowite zmiany).

Dokładnie takie same mam odczucia w we własnym systemie. Zmiana jaką wnosi Roon jest tak jak mówisz niesamowita.

Co ciekawe i zaskakujące dla mnie jest to, że nawet urządzenie sterujące np smartfon vs inny smartfon daje zmiany w brzmieniu.

Nie myślałem, że ma to znaczenie, ale używam losowo różnych telefonów jako remote'a  i ucho to wyłapało.

Np. miedzy Huawei P10 Lite a Xiaomi Redmi 4X jest różnica w rozdzielczości dźwięku. Źródła pozorne są lepiej ogniskowane, wyraźniejsze i przez to jakby delikatnie mniejsze przy użyciu P10 Lite.

Ktoś powie, ze to śmieszne, owszem dla mnie również, ale tak to wygląda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marcin_Sz napisał:

A mi sacd gra inaczej po wymianie baterii w pilocie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przecież pisałem, że to śmieszne, ale skoro słyszę różnicę to nie mogę temu zaprzeczyć, rozumiesz prawda ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
43 minuty temu, CEzAR21 napisał:

Co ciekawe i zaskakujące dla mnie jest to, że nawet urządzenie sterujące np smartfon vs inny smartfon daje zmiany w brzmieniu.

Jizaaas...ale masz dostęp do świetnego towaru ... 

Przepraszam Cezar ale to trafia do Audio mity...no inaczej się nie da...

Jeszcze raz przepraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ziko369 napisał:

Jizaaas...ale masz dostęp do świetnego towaru ... ?

No nie ?

Myślę, że niejedna osoba to wyłapie grając z roona.

Jestem odporny na krytykę, gdyż ufam tylko własnym uszom jeżeli chodzi o dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kompromituj się - jesteś przykładem autosugestii niczego więcej

A czy miałeś okazje mieć włączonego roona na obu telefonach jednocześnie? Ale to musiało grać

Ja często tak mam... tablet plus telefon

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Marcin_Sz napisał:

Nie kompromituj się - jesteś przykładem autosugestii niczego więcej

A czy miałeś okazje mieć włączonego roona na obu telefonach jednocześnie? Ale to musiało grać

Ja często tak mam... tablet plus telefon

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Co do kompromitacji to pamiętaj, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Tak masz rację, żeby sprawdzić wystarczy odpalić apkę roona jednocześnie na obu telefonach i wciskać play raz na jednym a raz na drugim włączając w ten sposób ten sam utwór od początku.

Myślałem, że w zakładce highend to nie magia, ale ok rozumiem, każdy ma prawo do własnego zdania.

Przeglądam ten wątek, gdyż cenie sobie bardzo takie osoby jak Szymon i podziwiam jego zaangażowanie i wytrwałość w tym co robi, bo nie jest łatwo rozmawiać o ciężkich tematach w tak licznym gronie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.