Skocz do zawartości
IGNORED

Szymona sprzętowe poszukiwania... Czyli jak dotrzeć do serca audiofila.


Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. że jest gorąco w temacie :) - Zawierucha. A tak na serio to dużo wpisów w jakimś odstępie czasu i wtedy robi się gorący
Ostygnie jak częstotliwość wpisów zmaleje.
A może Ci co się wpisują po prostu się gotują ;D

Oznacza to ze większość wejść na Audiostereo to robota tematu Szymona

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miroslav1Po co czekać.  Pakuj swoje paczki, klocki i w drogę.  Będzie to ciekawe doświadczenie dla tak wytrawnego audiofila ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sovereign napisał:

Tzn. że jest gorąco w temacie :) - Zawierucha. A tak na serio to dużo wpisów w jakimś odstępie czasu i wtedy robi się gorący ?

Ostygnie jak częstotliwość wpisów zmaleje.

Dziękuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, konradwo napisał:

Ostatnio nie mam czasu ani większej potrzeby bywania na forum, gdyby nie ten wątek nie odpalałbym w ogóle audiostereo.

Podobnie w moim przypadku. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, arkadowski napisał:

To jest łamanie prawa w tym kraju i działanie na szkodę konkretnych firm - w tym tego miejsca! 

Jeśli ktoś tego nie rozumie - to pora by otworzył firmę i zjadł pierwsze zęby na rynku. Wtedy porozmawiamy o tym, co oznacza prawo w biznesie i zasady prawa mn. o uczciwej konkurencji.

Tak jak już pisałem wcześniej, argument o łamaniu prawa na szkodę konkretnych firm na podstawie wpisów Szymka i tego co mu gra bądź nie jest nie do obrony. Sąd to nie bajanie audio-pisarzy. Akurat tak się składa, że mimo młodego wieku "zjadłem" już cały zgryz na nie jednym a kilku biznesach...Ocierałem się również o różne sprawy sądowe wynikające z prowadzenia działalności i bardzo proszę nie pouczać mnie w takowej formie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Miroslav1 napisał:

...naprawdę ma ...no popatrz...wreszcie  przyszedł  czas i na mnie ;-)...szkoda że nie ma m40.2 są lepsze

  ale uważam że jedne i drugie są za małe do tak dużego pokoju jaki ma Szymon...

 Rafał, tyle razy mnie zapraszałeś że aż mi głupio....ale dziękuję serdecznie, na pewno kiedyś przyjadę

Mirek liczymy na Twoją pomoc w teście tych kolumn. Rozumiem, że metraż u Rafała będzie bardziej pasowny i tam mamy dokonywać ostatecznych odsłuchów? Będę miał te kolumny przez wiele tygodni więc mamy czas na wszelkie ruchy.

Oczywiście będzie nam niezmiernie miło jak zaszczycisz nas swoją obecnością i zabierzesz nowszy model.

Na tle ostatnio testowanych Davone nie ma możliwości żeby wypadły gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem wcześniej, argument o łamaniu prawa na szkodę konkretnych firm na podstawie wpisów Szymka i tego co mu gra bądź nie jest nie do obrony. Sąd to nie bajanie audio-pisarzy. Akurat tak się składa, że mimo młodego wieku "zjadłem" już cały zgryz na nie jednym a kilku biznesach...Ocierałem się również o różne sprawy sądowe wynikające z prowadzenia działalności i bardzo proszę nie pouczać mnie w takowej formie.
Ale AS to jest też biznes, konkretnych osób.
Pytanie jak sobie życzą, aby wyglądał ten biznes. Jest stwierdzą, że nie chcą pewnych rzeczy na SWOIM podwórku, bo choćby jest cień szansy na jakieś przykrości prawne to czego tu nie rozumieć.
Trzeba założyć bloga, zainwestować w jego renomę, zasięg w Internecie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, maciek36 napisał:

Ale AS to jest też biznes, konkretnych osób.
Pytanie jak sobie życzą, aby wyglądał ten biznes. Jest stwierdzą, że nie chcą pewnych rzeczy na SWOIM podwórku, bo choćby jest cień szansy na jakieś przykrości prawne to czego tu nie rozumieć.
Trzeba założyć bloga, zainwestować w jego renomę, zasięg w Internecie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Wiec może przydało by się do regulaminu Forum dopisać, że dosadne i krytyczne opinie na temat urządzeń z racji dbania o "kulturę biznesową" są zabronione. Będzie wtedy wiadomo jak patrzeć na zawarte tutaj treści i nie będzie niedomówień....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maciek36 napisał:

Ale AS to jest też biznes, konkretnych osób.
Pytanie jak sobie życzą, aby wyglądał ten biznes. Jest stwierdzą, że nie chcą pewnych rzeczy na SWOIM podwórku, bo choćby jest cień szansy na jakieś przykrości prawne to czego tu nie rozumieć.

To jest zbyt duże uproszczenie tematu ?

Forum podobnie jak np. YT czy google zarabia wtedy jak jest ruch na stronie. Wiąże się to zawsze z pewnym dualizmem i branie pod uwagę interesu poszukujących i czytających treści oraz tych którzy są skłonni płacić za wyświetlanie reklam na takim portalu. Część osób może nie rozumieć dlaczego dzieciaki mające kanały o grach na YT bujają się furami za kilkaset tysięcy... Owszem, możesz sobie założyć. To jest mój biznes i nikt mi tu nie będzie krytykował pana Józka i kolumn, które on sprzedaje, bo jest to mój ulubiony sprzedawca, ma zasady i nigdy słowa złego na nikogo nie powie ? Z tym, że później pies z kulawą nogą tu nie zawita... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, JuG napisał:

Fajna zachęta i przykład deklarowanej życzliwości.

Życzliwości do rzeczy martwych? Jeżeli jesteś życzliwy w stosunku do kolumn to moje gratulacje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek liczymy na Twoją pomoc w teście tych kolumn. Rozumiem, że metraż u Rafała będzie bardziej pasowny i tam mamy dokonywać ostatecznych odsłuchów? Będę miał te kolumny przez wiele tygodni więc mamy czas na wszelkie ruchy.
Oczywiście będzie nam niezmiernie miło jak zaszczycisz nas swoją obecnością i zabierzesz nowszy model.
Na tle ostatnio testowanych Davone nie ma możliwości żeby wypadły gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
A jakby tak wpierw posłuchać u Mirka, wiedzieć jak gra u niego ????
Może jeśli zechce Was zaprosić posłuchajcie u Niego, a dopiero test.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, JuG napisał:

Fajna zachęta i przykład deklarowanej życzliwości.

Powiem więcej....mowa nienawiści, której finał powinien znaleźć się w sądzie. Paranoi ciąg dalszy....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wole słuchać w przygotowanym pomieszczeniu.

Może prZetestujemy włoską końcówkę mocy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEST

Przedwzmacniacz liniowy Gryphon Pandora

 

Dane techniczne (wg producenta)

Klasa:

czysta klasa A z bardzo krótką ścieżką sygnału

Impedancja wejściowa:

50 kΩ, balanced

Impedancja wejściowa:

25 kΩ, single ended

Impedancja wyjściowa:

Wzmocnienie:

+18dB

Poziom zniekształceń (THD+N):

0.005% @ 1 kHz and 10 Hz – 30 kHz

Pasmo częstotliwości (-3 dB): 

0.1 Hz – 3 MHz

Wejścia:

pozłacane szwajcarskie gniazda neutralne XLR dla trzech zrównoważonych źródeł 

Wyjścia:

Pozłacane gniazda phono z izolacją teflonową dla dwóch wejść i wyjścia Tape

Pojemność zasilacza:

2 x 90,000uF

Pobór mocy w stanie gotowości

<1W 

Pobór mocy w stanie jałowym

 50W

Transformatory:

Dwa oddzielne, wykonane na zamówienie transformatory z rdzeniem C, po jednym dla każdego kanału

Pojemność kondensatorów:

90 000 pojemności microFarad na kanał

Wymiary,WxHxD: 

48 x40 x 13 cm, każdy element

Waga:

17.5 kg

 

Cena:  126 940zł

 

 

Budowa:

 

Bardzo solidnie wykonany przedwzmacniacz z osobnym zasilaniem. Zasilacz podłączany tak jak końcówki mocy 2 osobnymi kablami zasilającymi. Całość jest łączona 3 grupami solidnych przewodów z jednostką główną. Regulacja głośności w 85 krokach oparta w całości na kontaktronach! Dzięki temu przełączanie odbywa się niezwykle cicho i bez najmniejszych "trzasków" jak ma to miejsce przy klasycznych przekaźnikach. Preamp jest wykonany w konstrukcji dual mono i należy korzystać z połączeń zbalansowanych. Konstrukcja wzmacniająca oparta jest o wysokiej jakości rezystory i ciekawy układ tranzystorowy zarówno w stopniu wejściowym jak i wyjściowym (wszystko wykonane na elementach dyskretnych). Na wyjściu kondensatory Mundorfa z serii Mcap. Stylistyka i wykonanie, łącznie z fikuśnym ale bardzo praktycznym pilotem przypadły mi do gustu. Mamy wrażenie obcowania z urządzeniem wysokiej jakości. Nie rozumiem jedynie zastosowania z przodu urządzenia nóżek a z tyłu gołych kolców. Postawienie sprzętu jeden na drugim spowoduje porysowanie pokrywy wierzchniej, należy o tym pamiętać!

 

Brzmienie:

Od pierwszych taktów słychać, że w tym przedwzmacniaczu drzemie bestyjka. Jest spokój i moc w jednym (coś jak WM300), to charakterystyczna cecha moich ulubionych urządzeń. Wreszcie preamp, w którym mamy nieskrępowaną dynamikę. Doczekałem się uderzenia niemal tak dobrego jak z Vivaldiego ale z innym charakterem basu. Nie wiem jak konstruktorzy Gryphona to zrobili ale charakter basu jest podobny do końcówki Antileona EVO. Bas z zakresu niższego i średniego jest mocarny, mięsisty ale lekko pogrubiony. Dzięki temu zwiększa się masa i dociążenie dźwięku, jest to zagranie nieco efekciarskie (zmienia nieco barwę tego zakresu) ale może się podobać. Ja hołduję całkowitemu wyrównaniu pasma ale wielu osobom taka prezentacja z pewnością przypadnie do gustu. Zwłaszcza w szczuplejszym zestawie będzie to wybawienie. Wyższy bas jest już "normalny" z świetną kontrolą i dynamiką. Średnica rześka i żywa, zwłaszcza jej górny podzakres. W ostrzejszych systemach trzeba uważać aby nie przedobrzyć, u mnie było w pewnych momentach bardzo głośnego odsłuchu na granicy akceptowalności. Niższy środek świetnie dociążony z piękną barwą ale i właściwym konturem. Góra pasma wybitna, nośna, rozdzielcza i przestrzenna. Świetnie kreowana przestrzeń i wyraźne źródła pozorne. Czuć, że dCS nie był w tym aspekcie ograniczony.

Plany zarówno w głąb jak i w szerz przedstawione w prawidłowy i bardzo sugestywny sposób. Nie ma charakterystycznego dla wielu przedwzmacniaczy spłycenia czy zawężenia sceny.

Pierwszy i drugi plan niezwykle czytelny, wielkość instrumentów i źródeł pozornych zgodna z wzorcem.

Póki co to najlepszy wraz z moim Jeffem przedwzmacniacz jaki miałem okazję słuchać. Z tego typu dźwiękiem spokojnie można żyć, jeżeli ktoś musi stosować zewnętrzny przedwzmacniacz to warto wziąć na test to urządzenie. Zwłaszcza fani analogu powinni się nad nim pochylić. Cechy charakterystyczne to nieskrępowana dynamika i świetna separacja instrumentów z nieco zadziornym środkiem i mocarnym basem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2.1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, maciek36 napisał:

A jakby tak wpierw posłuchać u Mirka, wiedzieć jak gra u niego ????
Może jeśli zechce Was zaprosić posłuchajcie u Niego, a dopiero test.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Niby to takie proste a zarazem bardzo skomplikowane ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szymon napisał:

Mirek liczymy na Twoją pomoc w teście tych kolumn. Rozumiem, że metraż u Rafała będzie bardziej pasowny i tam mamy dokonywać ostatecznych odsłuchów? Będę miał te kolumny przez wiele tygodni więc mamy czas na wszelkie ruchy.

Oczywiście będzie nam niezmiernie miło jak zaszczycisz nas swoją obecnością i zabierzesz nowszy model.

Na tle ostatnio testowanych Davone nie ma możliwości żeby wypadły gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 Szymon, moja pomoc psu na budę się zda i mówię to bez fałszywej skromności....spokojnie dasz sobie radę...

mnie też będzie niezmiernie miło poznać Ciebie, Rafała i resztę chłopaków....nie wiem kiedy ale przyjadę - obiecuję

tylko nie naciskaj bo  zamknę się  w sobie ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był straszny kociokwik, że wkrótce media zawładną ludzkimi umysłami poprzez wyświetlanie przekazów podprogowych. Podobnie panikę szerzono na temat jakoby przejmowania kontroli nad czyiś umysłem poprzez stosowanie hipnozy. Czas to jednak wszystko zweryfikował i nikomu oprócz scenicznych hipnotyzerów takie numery nie wychodzą. Myślę Piotrze, że możesz być spokojny i wykazać więcej wiary w niezależność umysłów audiofilów. Zdrowy psychicznie człowiek nie jest w tak łatwy sposób zewnętrznie sterowalny
Niestety nie do końca się zgodzę z Tobą. Dziś każdy potencjalny nabywca zanim cokolwiek chce kupić (a zwłaszcza z tych droższych rzeczy) szuka opinii w mediach. Te znowu dwoją się i troją aby dogodzić zleceniodawcy chcącemu wypromować swój produkt. Stosując dzisiejsze nowoczesne techniki sprzedaży, często się zapomina się podstawowych zasadach zdrowej konkurencji. Ta ostatnia w niektórych kręgach wręcz powoli zanika porzez stosowanie różnych sztuczek psychologicznych oraz przekazywaniu nie do końca prawdziwych informacji na temat produktu lub zatajenia ich słabych stron. Wobec powyższego producenci mają nieco ułatwione zadanie, gdyż przez ostatnie kilkanaście lat pojawiło się mnóstwo pośredników, handlowców, którzy prześcigają się w pomysłach jak zdobyć klienta. To po części wymusza na nich "czarownie" klientów na różne sposoby - jak widzę z moich obserwacji nie do końca uczciwe. Ci najbardziej chciwi nie mają żadnych skrupułów ani nie uznają podstawowych zasad moralności.

Oczywiście dziś handel bez promocji, bez reklamy by nie istniał i ja to rozumiem lecz do tego są wyznaczone miejsca.
Forum dyskusyjne nie powinno do tych celów służyć. Chyba, że forum branżowe.
Na szczęście nie wszyscy handlowcy stosują tak drastyczne metody. Znam kilku naprawdę pożądnych i sumiennych i takich się lubię trzymać. Znałem też kilku znanych z tego Forum - lecz bardzo mnie zawiedli. Od takich trzymam się z daleka.
To proste pogrupowanie ludzi pozwala mi się czuć bardziej bezpiecznym, że nikt mnie nie wykiwa. Oczywiście czujnym trzeba być zawsze. I tego życzę Wszystkim na tym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z podjętymi decyzjami przez Administrację i Właściciela Forum:

- Forum AS jako miejsce OTWARTE do dyskusji i zdrowej polemiki (w ramach poszanowania wzajemnego, Regulaminu i netykiety) powinno dopuszczać wszelkie opinie, także te krytyczne (nie łamiące prawa).

- otwarcie na polemikę i dyskusję w zakresie poglądów musi być uszanowane z każdej możliwej strony, także przez założyciela danego tematu.

- Forum AS nie zamyka się na różne poglądy, Administracja wprost zaprasza do dyskusji oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami, poglądami czy wrażeniami dotyczącymi tematów audio.

W związku z powyższym decyzją Administracji:

- przywraca się WSZYSTKIE zbanowane osoby w tym temacie,

- dopuszczone zostają wszystkie głosy w podejmowanym temacie, także mające odmienne poglądu od poglądów założyciela tematu,

- moderacja zaprzestaje stosowania swoistego "parasola ochronnego" - o co była podejrzewana przez niektóre osoby

- bany otrzymają osoby wprost piszące posty ad personam, łamiące tym samym Regulamin i netykietę, dlatego prośba o trzymanie POZIOMU dyskusji i nie wychodzenie poza ramy tematu.

Decyzja Administracji obejmuje wszystko co dotyczy tego tematu od tego momentu.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, piorasz napisał:

To proste pogrupowanie ludzi pozwala mi się czuć bardziej bezpiecznym, że nikt mnie nie wykiwa.

Widzisz, nawet własna matka jak człowiekowi rad udziela, to również nie jest wolna od jakiś własnych mniej lub bardziej świadomych motywów. A Ty byś chciał na forum audio od Szymona, by był takim aniołem stróżem i czuwał nad Tobą i prowadził Cię za rączkę ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Roxi napisał:

Widzisz, nawet własna matka jak człowiekowi rad udziela, to również nie jest wolna od jakiś własnych mniej lub bardziej świadomych motywów. A Ty byś chciał na forum audio od Szymona, by był takim aniołem stróżem i czuwał nad Tobą i prowadził Cię za rączkę ? 

Matki bym do tego nie mieszkał. Co do drugiej części Twojej wypowiedzi to myślę sobie właśnie odwrotnie. Nie życzę sobie aby ktoś z takim avatarem był moim aniołem stróżem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, piorasz napisał:

Nie życzę sobie aby ktoś z takim avatarem był moim aniołem stróżem ?

To teraz Panie już widzę jakie avatary będą obowiązkowe wśród handlowców ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, piorasz napisał:

Matki bym do tego nie mieszkał

Ja też nie, bo po pierwsze matka siedzi z tyłu :-)))))))))))))))).

A po drugie wybacz piorasz, ale wydaje mi się, że za bardzo się tym wszystkim przejmujesz. Serio i naprawdę. W końcu każdy ma  swój rozum, każdy sam podejmuje decyzje ( w tym zakupowe ) i jest to forum o aż i tylko pewnym hobby. Jednym z wielu. Nie jest to kwestia życia, śmierci, zakazu wytwarzania broni atomowej, ani czymś równie ważnym. Popatrz, nawet arkadowski w swojej nieocenionej opiece nad forum skumał czaczę ;-). Więcej luzu, albo dystansu, albo i jednego i drugiego.

2 minuty temu, Roxi napisał:

To teraz Panie już widzę jakie avatary będą obowiązkowe wśród handlowców ? 

Gdyby nie to, że żyjemy obecnie w Rydzyklandzie i mamy władzę, jaką mamy poświęciłbym kilka minut na retusz tego monidła, ale wolność zbyt bliska mi jest :-))))

38 minut temu, arkadowski napisał:

W związku z powyższym decyzją Administracji:

- przywraca się WSZYSTKIE zbanowane osoby w tym temacie,

- dopuszczone zostają wszystkie głosy w podejmowanym temacie, także mające odmienne poglądu od poglądów założyciela tematu,

- moderacja zaprzestaje stosowania swoistego "parasola ochronnego" - o co była podejrzewana przez niektóre osoby

- bany otrzymają osoby wprost piszące posty ad personam, łamiące tym samym Regulamin i netykietę, dlatego prośba o trzymanie POZIOMU dyskusji i nie wychodzenie poza ramy tematu.

Decyzja Administracji obejmuje wszystko co dotyczy tego tematu od tego momentu.

No to teraz mi arkadowski zaymponowałeeeeeś :-)!. Piątka !:-) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Panie i Panowie Szymon otworzył swojego bloga, więc jego dalsze wpisy będą na:

 

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy Szymonowi decyzji i życzę udanego rozwoju bloga! Trzymamy kciuki!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

W związku z założeniem bloga przez autora wątku temat zostaje zamknięty. Osoby chcące uczestniczyć w dyskusji niech wejdą na bloga - tam jest możliwość komentowania.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.