Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  98 członków

Gato Audio Klub
IGNORED

Gato Audio Klub


gatoseb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ kilka osób mnie już pytało, czy wobec zakończenia współpracy z firmą Audio Klan Gato będzie na Audio Video Show w tym roku uspokajam - oczywiście że będzie, w tym samym pokoju co zwykle na Stadionie Narodowym (102).

 

 

AVS2018-028.jpg

AVS2018-030.jpg

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.09.2019 o 18:22, Elberoth napisał:

Ponieważ kilka osób mnie już pytało, czy wobec zakończenia współpracy z firmą Audio Klan Gato będzie na Audio Video Show w tym roku uspokajam - oczywiście że będzie, w tym samym pokoju co zwykle na Stadionie Narodowym (102).

 

 

AVS2018-028.jpg

AVS2018-030.jpg

właśnie szukałem informacji w tym temacie ? dzięki za info! dobrze, że będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
57 minut temu, kmirror napisał:

jakie standy polecacie pod FM-8 i FM-15?

Z racji tego, ze Gato już nie oferuje swoich formowych to zamówiłem z modyfikowana górna półka pod siebie z Rogoz Audio.

Posiadam białe monitory i takie też mam standy:

https://www.rogoz-audio.com/Products/28/43/ANTYWIBRACYJNE-STANDY-GlOsNIKOWE-ROGOZ-AUDIO-1PSPW90.html

 

 

IMAG0093_new.jpg

Edytowane przez muzaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kmirror napisał:

jakie standy polecacie pod FM-8 i FM-15?

Cóż tu polecać? Każde jedne solidnie wykonane i pasujące wizualnie będą dobre, które według Ciebie przypadną do gustu. Ja mam SolidTech o wys. 62cm i są niezłe. Do wyboru masz wiele producentów krajowych i nie, metalowych, drewno, MDF a nawet i u kamieniarza można fajne wyrzeźbić. Drewno jakbym miał kupować to pomyślałbym o HIFI Racks. Zrobią każdy wymiar, kolor, podstawe, nogi jakie tylko chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, muzaman napisał:

Jeśli dasz radę to zapodaj jakieś zdjątka ?

Oczywiście, że zrobię fotki. Jak już poustawiam wszystko i któregoś dnia wrócę do domu przy dziennym świetle :)

Jak możesz ocenić DAC w Twoim wzmacniaczu Gato? Masz może podłączone do niego „wszystko” (TV, PC)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Marek K. napisał:

Oczywiście, że zrobię fotki. Jak już poustawiam wszystko i któregoś dnia wrócę do domu przy dziennym świetle ?

Jak możesz ocenić DAC w Twoim wzmacniaczu Gato? Masz może podłączone do niego „wszystko” (TV, PC)?

Sam DAC wbudowany, według mojej oceny, gra na poziomie premium cos w granicach DACów za około 7-10k. Nie ma się uczucia, że odstaje od wzmacniacza. Dźwięk jest gładki, nasycony - nic nie przeszkadza w nim i nie ma się czego wstydzić. Natomiast z lepszym podpiętym źródłem (inny DAC czy DACo-streamer) z wyższej półki cenowej wzmacniacz jeszcze bardziej rozwija skrzydła.

TV nie mam podpiętego pod niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Silver_85 napisał:

Niby sprzedaż miała być bezpośrednia. Jednak jest przedstawiciel u nas. 

 

 

I jest nadal sprzedaż bezpośrednia. Oficjalnie na stronie Gato Audio-ON nie widnieje jako dystrybutor. Być może ściągają Gato jako sklep.

Tylko się cieszyć, bo to bardzo dobre kolumny ? . Elektronika też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, miałem trzy podejścia do klamotów z Top xxxx i zawsze ten sam tekst - nie wypożyczamy osobom, które mieszkają poza miastami, gdzie znajdują się nasze salony... 

A z Audio-On można wypożyczyć wszystko bez względu na to, gdzie mieszkamy. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo jestem nowy na forum.

Z uwagą od kilku miesięcy jedynie jako czytelnik śledzę Państwa opinie na temat różnych produktów i od jakiegoś czasu interesuje się marką Gato audio. Przymierzam się do swojego pierwszego większego zakupu (większego oczywiście w mojej subiektywnej ocenie dla mnie i na miare moich możliwości). Jak większość ludzi zaczynających przygodę z audio mój budżet na sprzęt oscylował w okolicach 6k (głosniki plus elektornika) natomiast jestem po kilku odsłuchach i bogatszy o trochę doświadczeń i wiem że w tych pieniądzach nie otrzymam tego co mi się naprawdę podoba (np focal aria 926 tak wiem to inna cena podłogówka itd) natmoiast zmierzam do tego iż z racji ograniczeń pomieszczenia postanowiłem iść w kierunku czegoś mniejszego.Na szczycie moje  wishlisty  do przesłuchania jest Gato fm-15 lub fm-8.

Zdaje sobie sprawę iż do takiego sprzętu elektronika powinna być bardziej wydajna i zaawansowana ale nie mam dodatkowych 10 tys na wzmacniacz. Moje pytanie do Państwa jest następujące. Czym napędzić Fm15stki co nie zabije mojego portfela (jakiś wzmacniacz 5-6k z dac)      czy może jakieś inne pomysły. Z drugiej strony prawda może byc również taka,  że jeśli nie mam takiego portfela na wzmacniacz to  takich głośników również nie powinienem nabywać. Proszę o odpowiedź specjalistów . (pokoj tv oraz audio około 15m2 + z boku aneks kuchenny 7m2 około)

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, perlo napisał:

Szanowni Państwo jestem nowy na forum.

Z uwagą od kilku miesięcy jedynie jako czytelnik śledzę Państwa opinie na temat różnych produktów i od jakiegoś czasu interesuje się marką Gato audio. Przymierzam się do swojego pierwszego większego zakupu (większego oczywiście w mojej subiektywnej ocenie dla mnie i na miare moich możliwości). Jak większość ludzi zaczynających przygodę z audio mój budżet na sprzęt oscylował w okolicach 6k (głosniki plus elektornika) natomiast jestem po kilku odsłuchach i bogatszy o trochę doświadczeń i wiem że w tych pieniądzach nie otrzymam tego co mi się naprawdę podoba (np focal aria 926 tak wiem to inna cena podłogówka itd) natmoiast zmierzam do tego iż z racji ograniczeń pomieszczenia postanowiłem iść w kierunku czegoś mniejszego.Na szczycie moje  wishlisty  do przesłuchania jest Gato fm-15 lub fm-8.

Zdaje sobie sprawę iż do takiego sprzętu elektronika powinna być bardziej wydajna i zaawansowana ale nie mam dodatkowych 10 tys na wzmacniacz. Moje pytanie do Państwa jest następujące. Czym napędzić Fm15stki co nie zabije mojego portfela (jakiś wzmacniacz 5-6k z dac)      czy może jakieś inne pomysły. Z drugiej strony prawda może byc również taka,  że jeśli nie mam takiego portfela na wzmacniacz to  takich głośników również nie powinienem nabywać. Proszę o odpowiedź specjalistów . (pokoj tv oraz audio około 15m2 + z boku aneks kuchenny 7m2 około)

Dzięki za pomoc

Cześć @perlo

Miło, że interesujesz się Gato Audio ?. Jeśli chodzi o metraż jaki posiadasz to spokojnie FM-8 i FM-15 sprawdzi się. Osobiście testowałem u siebie oba te monitory na 20m2. Wybrałem FM-15 bo chciałem po prostu trochę niżej schodzący bas (FM-8 bas mają też dobry ). Najlepiej będzie jak wypożyczysz na testy z Audio-on.pl. Jeśli masz więcej pytań o te monitory to pisz do mnie na priv.

Natomiast wzmacniacz, to jeśli posiadasz budżet około 6K i dałbyś radę dołożyć troszeczkę to masz za 7999zł w tophifi.pl z outletu Gato Audio DIA-250S z DAC (gwarancja po rejestracji na stronie Gato 5 LAT) i będzie to grało wyśmienicie w połączeniu z ich monitorami (masz komplecik ?). https://www.tophifi.pl/outlet/dia-250s-bialy-outlet.html

Jeśli chodzi o inne wzmacniacze, które dla testów podłączałem do Gato monitorów to była Yamaha A-S2100 oraz Rotel RA-1592 i grało to dobrze. Nic tańszego nie testowałem, więc się nie wypowiem.

Osobiście posiadam wspomniane wyżej FM-15 ze wzmacniaczem Gato DIA-400S.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.