Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  99 członków

Gato Audio Klub
IGNORED

Gato Audio Klub


gatoseb

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ kilka osób mnie już pytało, czy wobec zakończenia współpracy z firmą Audio Klan Gato będzie na Audio Video Show w tym roku uspokajam - oczywiście że będzie, w tym samym pokoju co zwykle na Stadionie Narodowym (102).

 

 

AVS2018-028.jpg

AVS2018-030.jpg

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2019 o 17:00, bingant napisał:

od kilku godzin napędzają Huracany  YB-audio ?IMG_9492a.thumb.JPG.5b4e83f83315e39001c3f2c344a5b0b7.JPG

? GOOD CHOICE!

A u mnie na dniach FM-8 w kolorze orzech zawitają ?

Ps.

Kolumny masz też świetne.

Edytowane przez Marek K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2019 o 18:22, Elberoth napisał:

Ponieważ kilka osób mnie już pytało, czy wobec zakończenia współpracy z firmą Audio Klan Gato będzie na Audio Video Show w tym roku uspokajam - oczywiście że będzie, w tym samym pokoju co zwykle na Stadionie Narodowym (102).

 

 

AVS2018-028.jpg

AVS2018-030.jpg

właśnie szukałem informacji w tym temacie ? dzięki za info! dobrze, że będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
57 minut temu, kmirror napisał:

jakie standy polecacie pod FM-8 i FM-15?

Z racji tego, ze Gato już nie oferuje swoich formowych to zamówiłem z modyfikowana górna półka pod siebie z Rogoz Audio.

Posiadam białe monitory i takie też mam standy:

https://www.rogoz-audio.com/Products/28/43/ANTYWIBRACYJNE-STANDY-GlOsNIKOWE-ROGOZ-AUDIO-1PSPW90.html

 

 

IMAG0093_new.jpg

Edytowane przez muzaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kmirror napisał:

jakie standy polecacie pod FM-8 i FM-15?

Cóż tu polecać? Każde jedne solidnie wykonane i pasujące wizualnie będą dobre, które według Ciebie przypadną do gustu. Ja mam SolidTech o wys. 62cm i są niezłe. Do wyboru masz wiele producentów krajowych i nie, metalowych, drewno, MDF a nawet i u kamieniarza można fajne wyrzeźbić. Drewno jakbym miał kupować to pomyślałbym o HIFI Racks. Zrobią każdy wymiar, kolor, podstawe, nogi jakie tylko chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marek K. napisał:

Są na miejscu. Nic się nie wygrzewa, nie było czasu. Kolumny trafią do małego pokoju ok 11m., wzmacniacz nie wiem jeszcze jaki będzie (być może Gato) i podłączone wszystko do PC.

 

Jeśli dasz radę to zapodaj jakieś zdjątka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, muzaman napisał:

Jeśli dasz radę to zapodaj jakieś zdjątka ?

Oczywiście, że zrobię fotki. Jak już poustawiam wszystko i któregoś dnia wrócę do domu przy dziennym świetle :)

Jak możesz ocenić DAC w Twoim wzmacniaczu Gato? Masz może podłączone do niego „wszystko” (TV, PC)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marek K. napisał:

Oczywiście, że zrobię fotki. Jak już poustawiam wszystko i któregoś dnia wrócę do domu przy dziennym świetle ?

Jak możesz ocenić DAC w Twoim wzmacniaczu Gato? Masz może podłączone do niego „wszystko” (TV, PC)?

Sam DAC wbudowany, według mojej oceny, gra na poziomie premium cos w granicach DACów za około 7-10k. Nie ma się uczucia, że odstaje od wzmacniacza. Dźwięk jest gładki, nasycony - nic nie przeszkadza w nim i nie ma się czego wstydzić. Natomiast z lepszym podpiętym źródłem (inny DAC czy DACo-streamer) z wyższej półki cenowej wzmacniacz jeszcze bardziej rozwija skrzydła.

TV nie mam podpiętego pod niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Silver_85 napisał:

Niby sprzedaż miała być bezpośrednia. Jednak jest przedstawiciel u nas. 

 

 

I jest nadal sprzedaż bezpośrednia. Oficjalnie na stronie Gato Audio-ON nie widnieje jako dystrybutor. Być może ściągają Gato jako sklep.

Tylko się cieszyć, bo to bardzo dobre kolumny ? . Elektronika też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, miałem trzy podejścia do klamotów z Top xxxx i zawsze ten sam tekst - nie wypożyczamy osobom, które mieszkają poza miastami, gdzie znajdują się nasze salony... 

A z Audio-On można wypożyczyć wszystko bez względu na to, gdzie mieszkamy. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo jestem nowy na forum.

Z uwagą od kilku miesięcy jedynie jako czytelnik śledzę Państwa opinie na temat różnych produktów i od jakiegoś czasu interesuje się marką Gato audio. Przymierzam się do swojego pierwszego większego zakupu (większego oczywiście w mojej subiektywnej ocenie dla mnie i na miare moich możliwości). Jak większość ludzi zaczynających przygodę z audio mój budżet na sprzęt oscylował w okolicach 6k (głosniki plus elektornika) natomiast jestem po kilku odsłuchach i bogatszy o trochę doświadczeń i wiem że w tych pieniądzach nie otrzymam tego co mi się naprawdę podoba (np focal aria 926 tak wiem to inna cena podłogówka itd) natmoiast zmierzam do tego iż z racji ograniczeń pomieszczenia postanowiłem iść w kierunku czegoś mniejszego.Na szczycie moje  wishlisty  do przesłuchania jest Gato fm-15 lub fm-8.

Zdaje sobie sprawę iż do takiego sprzętu elektronika powinna być bardziej wydajna i zaawansowana ale nie mam dodatkowych 10 tys na wzmacniacz. Moje pytanie do Państwa jest następujące. Czym napędzić Fm15stki co nie zabije mojego portfela (jakiś wzmacniacz 5-6k z dac)      czy może jakieś inne pomysły. Z drugiej strony prawda może byc również taka,  że jeśli nie mam takiego portfela na wzmacniacz to  takich głośników również nie powinienem nabywać. Proszę o odpowiedź specjalistów . (pokoj tv oraz audio około 15m2 + z boku aneks kuchenny 7m2 około)

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, perlo napisał:

Szanowni Państwo jestem nowy na forum.

Z uwagą od kilku miesięcy jedynie jako czytelnik śledzę Państwa opinie na temat różnych produktów i od jakiegoś czasu interesuje się marką Gato audio. Przymierzam się do swojego pierwszego większego zakupu (większego oczywiście w mojej subiektywnej ocenie dla mnie i na miare moich możliwości). Jak większość ludzi zaczynających przygodę z audio mój budżet na sprzęt oscylował w okolicach 6k (głosniki plus elektornika) natomiast jestem po kilku odsłuchach i bogatszy o trochę doświadczeń i wiem że w tych pieniądzach nie otrzymam tego co mi się naprawdę podoba (np focal aria 926 tak wiem to inna cena podłogówka itd) natmoiast zmierzam do tego iż z racji ograniczeń pomieszczenia postanowiłem iść w kierunku czegoś mniejszego.Na szczycie moje  wishlisty  do przesłuchania jest Gato fm-15 lub fm-8.

Zdaje sobie sprawę iż do takiego sprzętu elektronika powinna być bardziej wydajna i zaawansowana ale nie mam dodatkowych 10 tys na wzmacniacz. Moje pytanie do Państwa jest następujące. Czym napędzić Fm15stki co nie zabije mojego portfela (jakiś wzmacniacz 5-6k z dac)      czy może jakieś inne pomysły. Z drugiej strony prawda może byc również taka,  że jeśli nie mam takiego portfela na wzmacniacz to  takich głośników również nie powinienem nabywać. Proszę o odpowiedź specjalistów . (pokoj tv oraz audio około 15m2 + z boku aneks kuchenny 7m2 około)

Dzięki za pomoc

Cześć @perlo

Miło, że interesujesz się Gato Audio ?. Jeśli chodzi o metraż jaki posiadasz to spokojnie FM-8 i FM-15 sprawdzi się. Osobiście testowałem u siebie oba te monitory na 20m2. Wybrałem FM-15 bo chciałem po prostu trochę niżej schodzący bas (FM-8 bas mają też dobry ). Najlepiej będzie jak wypożyczysz na testy z Audio-on.pl. Jeśli masz więcej pytań o te monitory to pisz do mnie na priv.

Natomiast wzmacniacz, to jeśli posiadasz budżet około 6K i dałbyś radę dołożyć troszeczkę to masz za 7999zł w tophifi.pl z outletu Gato Audio DIA-250S z DAC (gwarancja po rejestracji na stronie Gato 5 LAT) i będzie to grało wyśmienicie w połączeniu z ich monitorami (masz komplecik ?). https://www.tophifi.pl/outlet/dia-250s-bialy-outlet.html

Jeśli chodzi o inne wzmacniacze, które dla testów podłączałem do Gato monitorów to była Yamaha A-S2100 oraz Rotel RA-1592 i grało to dobrze. Nic tańszego nie testowałem, więc się nie wypowiem.

Osobiście posiadam wspomniane wyżej FM-15 ze wzmacniaczem Gato DIA-400S.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.