Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  98 członków

Gato Audio Klub
IGNORED

Gato Audio Klub


gatoseb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adamnl

(Konto usunięte)
W dniu 27.06.2020 o 10:07, muzaman napisał:

Gratulacje ? 
Gato odsłuchiwałem z Xavianem i to jest bardzo dobre połączenie. Do tego jeszcze przykładowo kabelki Nordost Heimdall 2 i bajka. 

Słucham na Chordach Clearway shielded.Trzeci dzień Tingvall Trio/Beat, Jessie Ware/What’s your Pleasure? i Grzegorza Turnau/Bedford School.

Powiesiłem parę paneli na ściany, na pierwsze odbicia postawiłem metrowe 11cm/grubość na podłodze. Pode mną gruba i obita welurem kanapa. Za mną ściana szkła z cieniutką firanką. W poniedziałek wiercenie i zawieszę zasłony welurowe/10 kg jedna!! Okno 2.60 na 1.40 szerokie. 
Pojezdzilem monitorami tak na szybko. Prawie równoboczny. Monitory odsunięte na 1 metr/ściana przód, boki trochę więcej.

To co słyszę stało się miękkie, soczyste, bezpośrednie/nie ucieka. Zróżnicowanie basu, w końcu usłyszałem kontury. Czekam kiedy w utworach pojawiają się blachy i te szarpnięcia na kontrabasie. Głośność przy jazz na 7-12, Turnau około 10. 
Nieporównywalna rozdzielczość do Dayens z Ls3/5s. Dynamika jak u ciężarowców w rwaniu. 
 

Kilka utworów Pani Krall i Souza także było. Córeczka moja zamknęła oczy i chciała je dotknąć. W tych stały gdzieś na wyciągnięcie ręki.

to na tyle na razie, Xaviany z Gato się polubiły.
 

 

882FDA3A-05D7-42A9-B023-A537D53455E0.jpeg

24039770-29EE-4E4D-B562-91955A70ABAD.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość adamnl

(Konto usunięte)
Kurczaki, za doniczke duzy minus
Czy to jest pokoj odsluchowy, czy salon?
Jakie zasilanie?

Witaj
Jestem tatą prawie samotnie wychowującym 11 latkę. Jestem dumny, dobrze mi to wychodzi
WAŻ nie ma zastosowania

Wszystkie/4 pokoje są/mogą być odsłuchowe. Ten także.

Kwiatów będzie jeszcze więcej. Doniczki zmienię
Źródło, No cóż moim celem było by „ołtarzyk” był jak najmniej widoczny. Gato all in one, dac i streamer ze wzmacniaczem. Stoliczek pan stolarz zrobił, przywiozę w sobotę. Nośność 200 kg, ale tylko jedna półka będzie zajęta i zielskiem wokół zastawiony.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witaj
Jestem tatą prawie samotnie wychowującym 11 latkę. Jestem dumny, dobrze mi to wychodzi
WAŻ nie ma zastosowania

Wszystkie/4 pokoje są/mogą być odsłuchowe. Ten także.

Kwiatów będzie jeszcze więcej. Doniczki zmienię
Źródło, No cóż moim celem było by „ołtarzyk” był jak najmniej widoczny. Gato all in one, dac i streamer ze wzmacniaczem. Stoliczek pan stolarz zrobił, przywiozę w sobotę. Nośność 200 kg, ale tylko jedna półka będzie zajęta i zielskiem wokół zastawiony.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zasilanie, hmm prądem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAZ nie ma zastosowania, ale mnie oko zabolalo na widok tych doniczek ?  Brak WAZ nie zwalnia nas z budowania estetyki - szczegolnie, ze cala reszta wyglada spoko, czego gratuluje jak rowniez tego, ze zycia z 11 latka, trudny wiek sie zaczyna ?

Co do zasilania, pytanie jest na serio, jakas listwa, kondycjoner, przewod? Czy po prostu seryjny kabel do sciany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość adamnl

(Konto usunięte)
13 minut temu, hoobi napisał:
WAZ nie ma zastosowania, ale mnie oko zabolalo na widok tych doniczek   Brak WAZ nie zwalnia nas z budowania estetyki - szczegolnie, ze cala reszta wyglada spoko, czego gratuluje jak rowniez tego, ze zycia z 11 latka, trudny wiek sie zaczyna
Co do zasilania, pytanie jest na serio, jakas listwa, kondycjoner, przewod? Czy po prostu seryjny kabel do sciany?


Mieszkam w niedawno wybudowanym domku. Instalacja dobra, chyba. Wtyczka prosto do kontaktu w ścianie. Internet kablem.

Wklej proszę zdjęcie doniczki. Mówię serio, chciałbym, by było estetycznie.

kuchnia otwarta, mi się podoba a wam?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

D46DB159-8007-4202-A981-FB464CDFB1B5.jpeg

Edytowane przez adamnl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość adamnl

(Konto usunięte)

Dziękuję.
Córka coś chyba wspominała o doniczkach.
Mam sklep pod domem, tylko chyba doniczki z dziurką powinny być, by podstawka wypełniła się wodą.
Sorry, to chyba na innym forum


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, adamnl napisał:

doniczki z dziurką powinny być, by podstawka wypełniła się wodą

Nie ? to jest technika naszych babc. Teraz sa doniczki bez dziurek i bez podstawek (one naprawde nie sa ozdoba). Podlewasz swiadomie, zeby nie przelewac. Na dno donicy dajesz keramzyt, ktory stabilizuje wilgotnosc i temat zalatwiony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość adamnl

(Konto usunięte)
Nie  to jest technika naszych babc. Teraz sa doniczki bez dziurek i bez podstawek (one naprawde nie sa ozdoba). Podlewasz swiadomie, zeby nie przelewac. Na dno donicy dajesz keramzyt, ktory stabilizuje wilgotnosc i temat zalatwiony

Serce mi cieszy, będę dobrze spać, a w sobotę jadę po takie właśnie doniczki.
I keramzyt. Na liście jest także zraszacz do paproci. Nawóz w płynie do paprotek i innych kwiatów.
Dziękuję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
21 godzin temu, adamnl napisał:


Serce mi cieszy, będę dobrze spać, a w sobotę jadę po takie właśnie doniczki.
I keramzyt. Na liście jest także zraszacz do paproci. Nawóz w płynie do paprotek i innych kwiatów.
Dziękuję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Mógłbyś opisać swoje doświadczenia/wrażenia na temat funkcjonowania modułu NPM i aplikacji Mconnect ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sprawdzaliście FM-8 z mocnymi wzmacniaczami? Chciałbym wzmacniacz tranzystorowy mocny do tych kolumn bo już poległem. Lampa w konfiguracji z FM-8 zagrała u mnie dennie żeby nie powiedzieć, że hu.....o. Małe pomieszczenie 13m, najlepiej jeden klocek z wbudowanym DAC ale nie koniecznie.

Przypomnę, że w salonie gram na FM-15 z Luxmanem L590AXII za przetwornik cyfrowo/analog. robi Chord Hugo.

Myślę o Heglu H190 lub Pachtree audio nova 300. Dedykowanych wzmacniaczy Gato nie akceptuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marek K. napisał:

Czy sprawdzaliście FM-8 z mocnymi wzmacniaczami? Chciałbym wzmacniacz tranzystorowy mocny do tych kolumn bo już poległem. Lampa w konfiguracji z FM-8 zagrała u mnie dennie żeby nie powiedzieć, że hu.....o. Małe pomieszczenie 13m, najlepiej jeden klocek z wbudowanym DAC ale nie koniecznie.

Przypomnę, że w salonie gram na FM-15 z Luxmanem L590AXII za przetwornik cyfrowo/analog. robi Chord Hugo.

Myślę o Heglu H190 lub Pachtree audio nova 300. Dedykowanych wzmacniaczy Gato nie akceptuję.

norma audio revo ipa-140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość adamnl

(Konto usunięte)
 
Mógłbyś opisać swoje doświadczenia/wrażenia na temat funkcjonowania modułu NPM i aplikacji Mconnect ?

Mam Tidala hifi. W nim szukam co mnie interesuje, dodaje do ulubionych a w Mconnect wchodzę przez browser do ulubionych/ulubione z Tidala i wciskam play.

Siadam na kanapie, zamykam oczy i słucham.
I to moje doświadczenia z obsługi.

Poza pytaniem. Jestem „noga” jeśli chodzi o smartfony, aplikacje itp
Na poddaszu mam ciemnię analogową, na ogródku drążek do podciągania, setki książek, kolarzówkę. 15 letni tv, którego prawie nie włączamy.
Ale mam super stereo i nocki na słuchanie muzyki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam Tidala hifi. W nim szukam co mnie interesuje, dodaje do ulubionych a w Mconnect wchodzę przez browser do ulubionych/ulubione z Tidala i wciskam play.

Siadam na kanapie, zamykam oczy i słucham.
I to moje doświadczenia z obsługi.

Poza pytaniem. Jestem „noga” jeśli chodzi o smartfony, aplikacje itp
Na poddaszu mam ciemnię analogową, na ogródku drążek do podciągania, setki książek, kolarzówkę. 15 letni tv, którego prawie nie włączamy.
Ale mam super stereo i nocki na słuchanie muzyki

Chciałbym, by ten Mconnect był tak użyteczny/łatwy jak Spotify lub TIDAL. Byłoby mi łatwiej znajdować płyty pokrewne, podobne itp

Ale daję sobie głowę uciąć, że to zależy ode mnie/mojej niewiedzy i niefrasobliwości w posługiwaniu tą aplikacją.

Zadaję sobie pytanie, czy dla mnie nie byłaby lepsza opcja z Gato dia 250S z Node2i.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, adamnl napisał:


Mam Tidala hifi. W nim szukam co mnie interesuje, dodaje do ulubionych a w Mconnect wchodzę przez browser do ulubionych/ulubione z Tidala i wciskam play.

Siadam na kanapie, zamykam oczy i słucham.
I to moje doświadczenia z obsługi.

Poza pytaniem. Jestem „noga” jeśli chodzi o smartfony, aplikacje itp
Na poddaszu mam ciemnię analogową, na ogródku drążek do podciągania, setki książek, kolarzówkę. 15 letni tv, którego prawie nie włączamy.
Ale mam super stereo i nocki na słuchanie muzykiemoji4.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Czyli również nie jesteś zadowolony z funkcjonalności Mconnect

Node 2i - proponowałbym trzymać się od tego ustrojstwa z daleka... ( subiektywna opinia dotycząca walorów brzmieniowych, a raczej ich brakiem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość adamnl

(Konto usunięte)
 
Czyli również nie jesteś zadowolony z funkcjonalności Mconnect
Node 2i - proponowałbym trzymać się od tego ustrojstwa z daleka... ( subiektywna opinia dotycząca walorów brzmieniowych, a raczej ich brakiem )

Ta tęsknota do Node2i wynika z funkcjonalności/porównania do Mcontrol.
Gdy przywiozłem Gato, node wrzuciłem do pudełka i zapomniałem o nim. Posiadam od kolegi z forum interfejs do zasilania liniowego.
Gdy inaczej ułożę swój rozkład zajęć, sprobóję przełożyć ten interfejs do node. I podłączyć go tylko jako transport.
Ot taka zabawa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
12 minut temu, adamnl napisał:


Ta tęsknota do Node2i wynika z funkcjonalności/porównania do Mcontrol.
Gdy przywiozłem Gato, node wrzuciłem do pudełka i zapomniałem o nim. Posiadam od kolegi z forum interfejs do zasilania liniowego.
Gdy inaczej ułożę swój rozkład zajęć, sprobóję przełożyć ten interfejs do node. I podłączyć go tylko jako transport.
Ot taka zabawa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Mój dystans do node wyrażam w kontekście brzmienia

 Z mconnect nigdy nie korzystałem, z nodowej apki łikend, z prostej przyczyny odrzucenia przez zmysł słuchu tego co proponował node

Powtarzam, wrażenie subiektywne ale nie odosobnione... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Marek K. napisał:

Czy sprawdzaliście FM-8 z mocnymi wzmacniaczami? Chciałbym wzmacniacz tranzystorowy mocny do tych kolumn bo już poległem. Lampa w konfiguracji z FM-8 zagrała u mnie dennie żeby nie powiedzieć, że hu.....o. Małe pomieszczenie 13m, najlepiej jeden klocek z wbudowanym DAC ale nie koniecznie.

Przypomnę, że w salonie gram na FM-15 z Luxmanem L590AXII za przetwornik cyfrowo/analog. robi Chord Hugo.

Myślę o Heglu H190 lub Pachtree audio nova 300. Dedykowanych wzmacniaczy Gato nie akceptuję.

Może spróbuj odsłuchać je z Lyngdorfem, model 2170 lub 3400?. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, shureido napisał:

 

Mój dystans do node wyrażam w kontekście brzmienia

 Z mconnect nigdy nie korzystałem, z nodowej apki łikend, z prostej przyczyny odrzucenia przez zmysł słuchu tego co proponował node

Powtarzam, wrażenie subiektywne ale nie odosobnione... ?

To prawda Node2i na zasilaniu fabrycznym jest taki sobie. Zmienia się to gdy zastosujemy moduł do zasilania liniowego i dobry zasilacz liniowy. Oczywiście używająć Node2i jako transport.

Edytowane przez muzaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
5 godzin temu, muzaman napisał:

To prawda Node2i na zasilaniu fabrycznym jest taki sobie. Zmienia się to gdy zastosujemy moduł do zasilania liniowego i dobry zasilacz liniowy. Oczywiście używająć Node2i jako transport.

Ale czy koszty zasilania nie czynią inwestycji bezsensowną w stosunku do oczekiwanego efektu ?

Nie lepiej pozbyć się kukułczego jaja i pomyśleć np. poszukaniu Lumin D2 w atrakcyjnej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, shureido napisał:

Ale czy koszty zasilania nie czynią inwestycji bezsensowną w stosunku do oczekiwanego efektu ?

Nie lepiej pozbyć się kukułczego jaja i pomyśleć np. poszukaniu Lumin D2 w atrakcyjnej cenie ?

To zależy jak na to spojrzeć. Moim zdaniem DAC w Gato gra lepiej niż lumin D2 . Jeśli spojrzymy na możliwości odtwarzania gęstych plików typu DSD to tak racja Lumin D2 wygrywa. Dodatkowo dublujemy DACki, ale to faktycznie już sprawa indywidualna każdego z nas. Bardzo bym chciał posłuchać D2 na zasilaniu liniowym i przekonać się czy faktycznie jest jeszcze lepiej jak piszą.

Jeśli miałbym pozostać przy wbudowanym DACu Gato i nie zależało by mi na plikach DSD to poszedłbym w Node 2i jako streamer + zasilanie liniowe (naprawdę gra to bardzo dobrze). Wyszło by znacznie taniej niż rozwiązanie Lumina. Chyba, że Lumina U1 mini (którego również można przerobić na zasilanie liniowe ? ), bo zyskujemy możliwość odtwarzania plików gęstych DSD z możlliwością downsamlingu. Taki streamer na przyszłość ? 

No i apka Lumina jest super. Nie trzeba żądnych Roonów i takie tam ? 

Na tą chwilę do swojego Gato będę używał SOTM sms 200 Neo (czekam aż dojdzie dostawa do Polski) + Konwerter Audiobyte Hydra X+.  
Do AMP-150 będę celował w DAC zewnętrzny.

Edytowane przez muzaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, maciekplacek napisał:

Może spróbuj odsłuchać je z Lyngdorfem, model 2170 lub 3400?. 

Lyngdorfa sprawdzałem kiedyś ze swoimi większymi kolumnami. Nie ma możliwości wypożyczenia tego w chwili obecnej. Auralic fajny 2x końcówka mocy + DAC ale widzę, że tam też zaczynają już rzeźbić w gównie.       Bel canto, słuchał może ktoś? 
Troche to słabe jest u nas w kraju, że praktycznie wszyscy przerzucają te same klocki w kółko.

Parę lat wstecz byłem w posiadaniu Hegla H360. Pozbyłem się go i do tej pory żałuję ? Chętnie bym do niego wrócił. Neutralność, odtwarzanie wierne takie jak w nagraniu a nie podbite i na starydach jak w 80% sprzętu.

 

Edytowane przez Marek K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
18 minut temu, Marek K. napisał:

Lyngdorfa sprawdzałem kiedyś ze swoimi większymi kolumnami. Nie ma możliwości wypożyczenia tego w chwili obecnej. Auralic fajny 2x końcówka mocy + DAC ale widzę, że tam też zaczynają już rzeźbić w gównie.       Bel canto, słuchał może ktoś? 
Troche to słabe jest u nas w kraju, że praktycznie wszyscy przerzucają te same klocki w kółko.

Parę lat wstecz byłem w posiadaniu Hegla H360. Pozbyłem się go i do tej pory żałuję ? Chętnie bym do niego wrócił. Neutralność, odtwarzanie wierne takie jak w nagraniu a nie podbite i na starydach jak w 80% sprzętu.

 

 

Zapomniałbym o starych sentymentach heglowskich, tym bardziej jeżeli pojawił się impuls Nova 300, wziąć na odsłuch do domu i jest spora szansa, że Peachtree "zasadzi się" w domu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
28 minut temu, muzaman napisał:

To zależy jak na to spojrzeć. Moim zdaniem DAC w Gato gra lepiej niż lumin D2 . Jeśli spojrzymy na możliwości odtwarzania gęstych plików typu DSD to tak racja Lumin D2 wygrywa. Dodatkowo dublujemy DACki, ale to faktycznie już sprawa indywidualna każdego z nas. Bardzo bym chciał posłuchać D2 na zasilaniu liniowym i przekonać się czy faktycznie jest jeszcze lepiej jak piszą.

Jeśli miałbym pozostać przy wbudowanym DACu Gato i nie zależało by mi na plikach DSD to poszedłbym w Node 2i jako streamer + zasilanie liniowe (naprawdę gra to bardzo dobrze). Wyszło by znacznie taniej niż rozwiązanie Lumina. Chyba, że Lumina U1 mini (którego również można przerobić na zasilanie liniowe ? ), bo zyskujemy możliwość odtwarzania plików gęstych DSD z możlliwością downsamlingu. Taki streamer na przyszłość ? 

No i apka Lumina jest super. Nie trzeba żądnych Roonów i takie tam ? 

Na tą chwilę do swojego Gato będę używał SOTM sms 200 Neo (czekam aż dojdzie dostawa do Polski) + Konwerter Audiobyte Hydra X+.  
Do AMP-150 będę celował w DAC zewnętrzny.

ideą dla powstania wersji 2i był upgrade zasilania, wyszło jak wyszło więc dlaczego ciągnąć niereformowalny dla node 2 temat zasilania ?

natomiast Lumin U1, jest opcją godną rozważenia, jeżeli ktoś nie ma opcji kupić nowego  D2 za ok. 8kzł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, shureido napisał:

 

Zapomniałbym o starych sentymentach heglowskich, tym bardziej jeżeli pojawił się impuls Nova 300, wziąć na odsłuch do domu i jest spora szansa, że Peachtree "zasadzi się" w domu ?

Na stronie producenta znalazłem zestawienie Gato + Hegel więc pomyślałem sobie....

Pamiętam kiedy to kupiłem H360, jaka była krytyka ze strony innych klubowiczów. Oczywiście nie zagrało mi to na początku bo kolumny B&W  nie spasowały - poleciały „do kosza” ale zraziłem się już w pierwszy dzień sądząc, że popełniłem szkolny błąd kupując w ciemno taki wzmacniacz. Nacisk niektórych naganiaczy spowodował iż sprzedałem po roku Hegla. Teraz żałuję bo chciałbym wrócić do tego grania, w dodatku jeszcze ta uniwersalność....   

Lampowy wzmacniacz ukrzyżowałem  i do tego już nigdy nie wrócę. Teraz do FM-8 szukam czegoś uniwersalnego.

Można w dobrej cenie teraz kupić Naim XS2 ale z ósemkami nie wiem jak to zagra no i ten brak wł/wył na przednim panelu mnie irytuje. Pachtree wezmę na odsłuch jak się uda (wygląd obrzydliwy). Bardzo utwierdziłem sobie w pamięci, że mój Hegel którego miałem nie grał dobrze po cichu dlatego chciałbym sprawdzić H190. Jeszcze do tego Devialet 140 tka, znów tam nie ma możliwości wyboru w menu Gato speakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
6 minut temu, Marek K. napisał:

Na stronie producenta znalazłem zestawienie Gato + Hegel więc pomyślałem sobie....

Pamiętam kiedy to kupiłem H360, jaka była krytyka ze strony innych klubowiczów. Oczywiście nie zagrało mi to na początku bo kolumny B&W  nie spasowały - poleciały „do kosza” ale zraziłem się już w pierwszy dzień sądząc, że popełniłem szkolny błąd kupując w ciemno taki wzmacniacz. Nacisk niektórych naganiaczy spowodował iż sprzedałem po roku Hegla. Teraz żałuję bo chciałbym wrócić do tego grania, w dodatku jeszcze ta uniwersalność....   

Lampowy wzmacniacz ukrzyżowałem  i do tego już nigdy nie wrócę. Teraz do FM-8 szukam czegoś uniwersalnego.

Można w dobrej cenie teraz kupić Naim XS2 ale z ósemkami nie wiem jak to zagra no i ten brak wł/wył na przednim panelu mnie irytuje. Pachtree wezmę na odsłuch jak się uda (wygląd obrzydliwy). Bardzo utwierdziłem sobie w pamięci, że mój Hegel którego miałem nie grał dobrze po cichu dlatego chciałbym sprawdzić H190. Jeszcze do tego Devialet 140 tka, znów tam nie ma możliwości wyboru w menu Gato speakers.

Sam napisałeś słowo klucz, słuchanie "po cichu"

Cicho słucha się zdecydowanie częściej i dłużej niż z większym natężeniem

A jak cicho dobrze brzmi, to tym bardziej gry odkręci się gałę ?

Hegel, Naim - preferencje, gust - a o tym nie dyskutuje się

Ale jak dobrze odbierzesz brzydala, to może coś przeformatuje się w preferencjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, shureido napisał:

ideą dla powstania wersji 2i był upgrade zasilania, wyszło jak wyszło więc dlaczego ciągnąć niereformowalny dla node 2 temat zasilania ?

natomiast Lumin U1, jest opcją godną rozważenia, jeżeli ktoś nie ma opcji kupić nowego  D2 za ok. 8kzł 

Ja tylko napisałem, że Node 2i na zasilaniu liniowym gra jako streamer bardzo dobrze. Miałem wiem.
U1 mini fajna maszyna. Też testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
10 minut temu, muzaman napisał:

Ja tylko napisałem, że Node 2i na zasilaniu liniowym gra jako streamer bardzo dobrze. Miałem wiem.
U1 mini fajna maszyna. Też testowałem.

 

czyli U1 mini + zasilacz to mogłaby być kropka nad "i" do PRD 3S / PWR 222 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.