Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  99 członków

Gato Audio Klub
IGNORED

Gato Audio Klub


gatoseb

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
Teraz, muzaman napisał:

Tak, zdecydowanie tak. Osobiście bardzo mi się podobał U1 mini.

 

No to zamiast D2 wezmę jutro U1 mini

Ale chyba kogoś z audio opinion person poniósł entuzjazm gdy napisał , że U1 mini brzmi praktycznie jak U1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, shureido napisał:

 

No to zamiast D2 wezmę jutro U1 mini

Ale chyba kogoś z audio opinion person poniósł entuzjazm gdy napisał , że U1 mini brzmi praktycznie jak U1...

Mało co i też bym go kupił ale udało mi się dorwać Audiobyte Hydrę X+ za dobre pieniądze no i..... stało się.
Będziesz chciał do tego U1 mini zasilanie liniowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, muzaman napisał:

Mało co i też bym go kupił ale udało mi się dorwać Audiobyte Hydrę X+ za dobre pieniądze no i..... stało się.
Będziesz chciał do tego U1 mini zasilanie liniowe?

 

nie mam zdania jeszcze 

tym bardziej, ze trzeba pruć, żeby podłączyć się w środku, co skutkuje utratą gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe urządzenia AIO kosztują. Zawsze jak wynajdę coś konkretnego to drapę sie po głowie czy wogóle warto. Z tymi nowoczesnymi rzeczami jest tak, że szybko się starzeją. Co chwilę wychodzą nowe modele, nowe rozwiązania, nowe formaty odtwarzania muzyki czy przesyłania, producenci prześcigają się dokładając więcej gniazd, wejść cyfowych no i oczywiście cena też musi być wyższa. Bo jakże by inaczej. Moim zdaniem streamery starzeją się tak szybko jak smartfony. Sądzę, że nie warto wydawać kupę kasy na to a upolować coś w przyzwoitej cenie i dobrego graniczy z cudem w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adamnl

(Konto usunięte)

Wzmacniacz w „domu” ; dom dębowy, na wymiar, udźwignie wszystkie Gato’s z forum. 
Gdy będzie potrzeba, półkę na CD, czy inną zabawkę na dole wstawię.

Nie podobają mi się te tzw audio rack’s.


System dostał dobry kabel internetowy. Musi grać lepiej?

Kwiaty dostaną doniczki i wodę.

Odpoczynku i spokoju w sobotę/niedzielę życzę. 

36DBDC7C-BBE6-4746-95F8-0E37A9F6AE20.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, maciekplacek napisał:

tylko takie dzielonki nie wychodzą taniej a sprzęt i tak się starzeje.

 

To nie ma być tanie, tylko spełniać oczekiwania jako element/elementy w konfiguracji toru audio i być maksymalnie modyfikowalne modułowo a nie  całości

wówczas jest dostęp do aktualnej technologi kosztująca część zestawu a nie całe AiO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shureido napisał:

 

To nie ma być tanie, tylko spełniać oczekiwania jako element/elementy w konfiguracji toru audio i być maksymalnie modyfikowalne modułowo a nie  całości

wówczas jest dostęp do aktualnej technologi kosztująca część zestawu a nie całe AiO 

ja nie napisałem że ma być taniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
2 godziny temu, maciekplacek napisał:

ja nie napisałem że ma być taniej!

AiO w związku z kompromisowymi rozwiązaniami jest zawsze tańsze od dzielonek

Więc preferując AiO, preferujesz oszczędzanie kosztem czegoś istotnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzielony zestaw zawsze wychodzi drożej to oczywiste. Nie mówiąc o samym stramer + DAC,  bardziej jeśli ktoś decyduje się jeszcze na pre + amp. Ja osobiście uważam, że dobra integra (nie kombajn) jest na lata. Dla przykładu taki Gato kombajn lub inne AIO będzie do wymiany za kilka lat na nowszy model jeśli producent nie zrobi upgrade. Jak to było w przypadku Musical Fidelity. Dlatego inwestując duże pieniądze w AIO trzeba się poważnie nad tym zastanowić i mieć do tego trochę dystansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Marek K. napisał:

Dzielony zestaw zawsze wychodzi drożej to oczywiste. Nie mówiąc o samym stramer + DAC,  bardziej jeśli ktoś decyduje się jeszcze na pre + amp. Ja osobiście uważam, że dobra integra (nie kombajn) jest na lata. Dla przykładu taki Gato kombajn lub inne AIO będzie do wymiany za kilka lat na nowszy model jeśli producent nie zrobi upgrade. Jak to było w przypadku Musical Fidelity. Dlatego inwestując duże pieniądze w AIO trzeba się poważnie nad tym zastanowić i mieć do tego trochę dystansu.

Muszę się zgodzić że wszystkim co napisałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie mam problem ze znalezieniem tranzystorowego wzmacniacza do FM-8. Do pewnej kwoty nic mi nie pasuje. Naima już wykluczyłem (brak uniwesalności a raczej brak wyobraźni inżynierów zadecydował o tym).  Hegel H190 również wykluczony, idę dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RobG1974 napisał:

Spróbuj yamaha a-s2000 lub 2100. La gram na fm-15 z dayens ecstasy III. Ale wydaje mi się że yamaha może lepiej pasować. Niestety sprzedałem tuż przed zakupem Gato fm-15.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Wiem,  Yamaha dobrze się uzupełnia z Gato. Wolałbym coś innego raczej. Obecnie mam Luxmana, samo użytkowanie tego wzmacniacza sprawia mi przyjemność. Wyświetlacz z wycieraczkami, jakość wykonania... Kupując Yamahę nie będę zadowolony, jest taniej wykonana, biedniejsza jest. Znam siebie i wiem, że na długo miejsca u mnie nie zagrzeje ?  Ten Dayens dobrze sobie radzi z FM15?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Marek K. napisał:

A tak na poważnie mam problem ze znalezieniem tranzystorowego wzmacniacza do FM-8. Do pewnej kwoty nic mi nie pasuje. Naima już wykluczyłem (brak uniwesalności a raczej brak wyobraźni inżynierów zadecydował o tym).  Hegel H190 również wykluczony, idę dalej....

A co byś powiedział na takie Circle Audio A100 lub A200?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra fajnie ale trochę dynamiki yamahy mi brakuje. Ale jakość wykonania to nie Yamaha, więc też mie będzie Ci pasował. Możesz yamahę as3000 zawsze spróbować. Ja zamierzam do swoich Gato kupić leema tucana, ale ostatnio na ebay się naciąłem ma oszusta i walczę o kasę z ebay.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciekplacek napisał:

A co byś powiedział na takie Circle Audio A100 lub A200?

Fajne z wyglądu, podoba mi się. Przeczytałem lekturę tylko, że to polskie a ja do krajowego przetwórstwa audio mam OGROMNY dystans. 

25 minut temu, RobG1974 napisał:

Gra fajnie ale trochę dynamiki yamahy mi brakuje. Ale jakość wykonania to nie Yamaha, więc też mie będzie Ci pasował. Możesz yamahę as3000 zawsze spróbować. Ja zamierzam do swoich Gato kupić leema tucana, ale ostatnio na ebay się naciąłem ma oszusta i walczę o kasę z ebay.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Leema fajna, ciekaw jestem jak z Gato zagra. Ja chciałbym coś rasowego (nie pospolitego). Powinniśmy próbować różnych zestawień nie tylko dedykowanych Gato wzmacniaczy. Czasem się zastanawiałem z czym producent łączyłby swoje kolumny na AS gdyby nie produkował elektroniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marek K. napisał:

Fajne z wyglądu, podoba mi się. Przeczytałem lekturę tylko, że to polskie a ja do krajowego przetwórstwa audio mam OGROMNY dystans. 

Nie wiem gdzie mieszkasz ale nie powinno być problemu z dojechaniem wzmacniacza do Ciebie bezpośrednio na odsłuch, polecam. Chłopaki z tego co wiem nie oszczędzają na elementach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość

(Konto usunięte)
W dniu 3.07.2020 o 19:07, muzaman napisał:

Ja tylko napisałem, że Node 2i na zasilaniu liniowym gra jako streamer bardzo dobrze. Miałem wiem.
U1 mini fajna maszyna. Też testowałem.

Nie uważasz, że Ludwik H. popełnił strasznego gniota zamiast recenzji 400 S NPM

A w tym, przedmiotowym temacie było spore pole do popisu

Zauważyłem, że wyciągałeś do autora pomocną dłoń ale na swoją zgubę nie skorzystał z Twoich doświadczeń w kontekście 400 S...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, shureido napisał:

Nie uważasz, że Ludwik H. popełnił strasznego gniota zamiast recenzji 400 S NPM

A w tym, przedmiotowym temacie było spore pole do popisu

Zauważyłem, że wyciągałeś do autora pomocną dłoń ale na swoją zgubę nie skorzystał z Twoich doświadczeń w kontekście 400 S...

Trochę nie popisał się w recenzji. Wycena według niego DACa to jakaś pomyłka. Być może zrobił tą recenzję od niechcenia. Jeśli on ten DAC wycenia na 2000-2500 PLN to w moich oczach stracił jako recenzent.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
3 godziny temu, muzaman napisał:

Trochę nie popisał się w recenzji. Wycena według niego DACa to jakaś pomyłka. Być może zrobił tą recenzję od niechcenia. Jeśli on ten DAC wycenia na 2000-2500 PLN to w moich oczach stracił jako recenzent.  

Wyszedł z niego bloger a nie recenzent

Zresztą nie wiem za kogo trzeba się uważać, żeby nie wspomnieć ani słowem np. o wrażeniach w połaczeniu xlr vs rca

O bt zdawkowo, o module NPM jeszcze mniej

DAC kompromitacja

Brak słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.