Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  99 członków

Gato Audio Klub
IGNORED

Gato Audio Klub


gatoseb

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, Marek K. napisał:

Konkretnie to link będzie jak sobie go sam napiszesz. Ja nie czytam głupich magazynów. Zadałem pytanie a jak sie nie umiesz odnieść to nie pisz.

Tyle

Po pierwsze pajaca zrobiłeś sam z siebie pisząc w stylu " jedna pani drugiej powiedziała"

Swoją drogą faktycznie nie potrafię się odnieść, zresztą mało kto potrafi się odnieść do takich jarmarcznych bzdetów ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, shureido napisał:

Po pierwsze pajaca zrobiłeś sam z siebie pisząc w stylu " jedna pani drugiej powiedziała"

Swoją drogą faktycznie nie potrafię się odnieść, zresztą mało kto potrafi się odnieść do takich jarmarcznych bzdetów ?

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
13 minut temu, Marek K. napisał:

?

 

                                                                                                                            ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Rozważam zakup Gato w wersji NMP. Źródłem będzie w 99% Tidal, dlatego moje pytanie. Jak oceniacie poziom "user friendly" dla rozwiązania Mconnect? Jak przyrównacie go to standardowej aplikacji Tidal, a może do dość słabo działającej pod Volumio?

Tidal, śladem Spotify wdraża funkcję Tidal connect, może coś słyszeliście jak Gato Audio się do tego odności. Czytałem że Lyndorf już zaimplementował tą funkcję w niektórych swoich urządzeniach.

Wbudowany DAC podobno jest b. dobrej jakości, czy faktycznie korzystacie z niego, czy jednak kupiliście, czy pozostaliście przy DAC zewnętrznym?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem bezpośrednio do Gato Audio. Jestem w szoku odpowiedź na email w ciągu niecałej godziny, szok. Nie często się to zdarza. Kolejny przykłąd na to jak mniejsze firmy podchodzą do klienta. 

Zapytałem jak wygląda sytuacja z implementacja funkcji Tidal connect. Odpowiedź poniżej

"Currently investigating the possibility. Tidal Connect has just recently been launched so everything is new and up in the air. We waiting for Tidal to return to us on hardware specification and certification details. Until we have that, we are not able to give any clear answer."

Mam nadzieję, że im się uda. Nawet jeśli Mconnect pracuje OK, to funkcja Tidal connect, będzie duzo wygodniejsza, jak to ma miejsce przy Spotify. Ponieważ będziemy korzystać z app Tidal a nie dodatkowej innej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
7 godzin temu, LOBO_M napisał:

Wbudowany DAC podobno jest b. dobrej jakości, czy faktycznie korzystacie z niego, czy jednak kupiliście, czy pozostaliście przy DAC zewnętrznym?

 

Korzystam z "gatowskiego" DAC'a , źródło Lumin U1 mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie do użyrkowników wzmacniaczy DIA. Jesli mielibyscie drugi raz dokonac zakupu, to kupilibyscie w wersji NPM, poniewaz...? A moze posiadacie NPM i drugi raz byscie wybrali jednak wersje bez i osobno kupili streamer ktory mialby waszym zdaniem lepsza funkcjonalnosc, jesli tak to jaki?

ja aktualnie rozwazam wszystkie opcje od DIA-250S az do 400S NPM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adamnl

(Konto usunięte)
W dniu 23.11.2020 o 09:35, LOBO_M napisał:

Pytanie do użyrkowników wzmacniaczy DIA. Jesli mielibyscie drugi raz dokonac zakupu, to kupilibyscie w wersji NPM, poniewaz...? A moze posiadacie NPM i drugi raz byscie wybrali jednak wersje bez i osobno kupili streamer ktory mialby waszym zdaniem lepsza funkcjonalnosc, jesli tak to jaki?

ja aktualnie rozwazam wszystkie opcje od DIA-250S az do 400S NPM

Witaj Marcinie,
wybrałbym 250S Dia NPM ponieważ jest kompaktowy, podoba mi się wygląd, w mojej akustyce i monitorami spełnia wszystkie potrzeby/odpoczynek. Przekonałem się, że to monitory i akustyka są dominującymi elementami w układance. Gato nie przeszkadza. 
Zapłaciłem 2100 euro z gwarancją. Żałuję, że brak w nim CD. 
pozdrawiam Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2020 o 09:35, LOBO_M napisał:

Pytanie do użyrkowników wzmacniaczy DIA. Jesli mielibyscie drugi raz dokonac zakupu, to kupilibyscie w wersji NPM, poniewaz...? A moze posiadacie NPM i drugi raz byscie wybrali jednak wersje bez i osobno kupili streamer ktory mialby waszym zdaniem lepsza funkcjonalnosc, jesli tak to jaki?

ja aktualnie rozwazam wszystkie opcje od DIA-250S az do 400S NPM

Cześć,

Kupiłem 250S DIA NPM (zastąpił lampę), właśnie po to żeby nie myśleć (drugi?) setny raz jakiego dokonać zakupu? Czy  DAC i streamer się wpasują w system,  czy interkonekty są właściwie dobrane... mam już serdecznie dość tych wszystkich "zmiennych".

Chciałem po prostu przestać gonić króliczka.

Wcześniej miałem steramer Cambidge Audio CXN - też Ok ale sygnatura brzmienia bardziej "techniczna", sprzedałem bo chciałem mieć system all in one. Zarzutów żadnych do CXNa nie mam... poza tym, że aplikacja do obsługi też nie jest wybitna jak mConnect ale obie dają radę. 

Kupując NPM  nie ograniczasz się na przyszłość do rozbudowy go o osobny DAC czy też streamer.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mialem plan, ale finalnie wczoraj w salonie stanal czysty 250S, uzywany, roczny, przekonala mnie roznica w cenie nowy NMP vs. Uzywany S. aktualnie gra z maliną po USB, jest bardzo dobrze, a jeszcze system nie jest skonczony, roznica wzgledem marantz pm16 na plus pod kazdym wzgledem. 

Taki mialem plan, ale finalnie wczoraj w salonie stanal czysty 250S, uzywany, roczny, przekonala mnie roznica w cenie nowy NMP vs. Uzywany. aktualnie gra z maliną po USB, jest bardzo dobrze, a jeszcze system nie jest skonczony, roznica wzgledem marantz pm16 na plus pod kazdym wzgledem. 

E343BE19-1988-46BC-9D42-08A9362D43A1.jpeg

Edytowane przez LOBO_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adamnl

(Konto usunięte)
4 godziny temu, LOBO_M napisał:

Taki mialem plan, ale finalnie wczoraj w salonie stanal czysty 250S, uzywany, roczny, przekonala mnie roznica w cenie nowy NMP vs. Uzywany S. aktualnie gra z maliną po USB, jest bardzo dobrze, a jeszcze system nie jest skonczony, roznica wzgledem marantz pm16 na plus pod kazdym wzgledem. 

Taki mialem plan, ale finalnie wczoraj w salonie stanal czysty 250S, uzywany, roczny, przekonala mnie roznica w cenie nowy NMP vs. Uzywany. aktualnie gra z maliną po USB, jest bardzo dobrze, a jeszcze system nie jest skonczony, roznica wzgledem marantz pm16 na plus pod kazdym wzgledem. 

E343BE19-1988-46BC-9D42-08A9362D43A1.jpeg

Marcin, 

Gratuluję i cieszę się z Tobą.

Jakie kolumny?

Co tam jeszcze dołożysz do systemu?

Dopiero co go ustawiłeś, jak odbierasz/słyszysz niskie tony?

Nic nie sugeruję? Jestem bardzo ciekawy. 
Masz jak widzę dość solidnie wygłuszone/panele pomieszczenie. Jak wokale? 
Jest dynamika i wykop?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne godziny słuchania za nami, sceptyczna, a może po prostubardziej obiektywna żona, po przesłuchaniu swoich utworów, powiedziała, że jest lepiej, ze jest bardziej tresciwie na mniejszych poziomach glosnosci. Gato wycisnal z BMN chyba wszystko co są w stanie dać (bo to sredni model z gamy BMN). 

jest wiecej basu, jest bardziej zroznicowany, schodzi niżej, wokale, meskie, zenskie, instrumenty, poanino, gitara, przestrzen. Po prostu wszystko jest lepsze, wyrazniejsze, nie jest to tylko przeskok cenowy, jest wyrazna poprawa.

Przyznam ze wczoraj, przez to ze mialem szalony dzien, sam z trojka dzieci, gdzies pomiedzy ogarnianiem ferajny, podlaczylem gato, potem tylko hralem z BT, bo mialem problem z routerem i volumio. Wydawalo mi sie ze jest za cicho, ze cos glosnik rezonuje. Potem sie okazalo ze jeden zacisk w glosniku byl luzny i „dzwonil”, potem dzieci poszly spac i okazalo sie ze wcale nie jest cicho bo poziom 10-15 w skali 100 jest wystarczajacy, po podpieciu maliny i tidal hifi zaczely wychodzic smaczki. Dzisiaj na spokojnie posluchalem pierw sam a potem z żoną. Kazdy doslownie kazdy utwor, brzmial lepiej, albo wiecej basu, albo bardziej muzykalnie, bardziej naturalnie, przestrzennie.

Na dzien dzisisejszy tidal master jest podpoetu po USB z maliny do GATO.

po optyku smart TV ktory wraz z projektorem jest codziennie uzywany do filmow.

przyznam ze nie moge sie juz doczekac, jak bede mial docelowe kolumny (YB AUDIO), potem jeszcze troche drobiazgow i pozostanie tylko sluchanie muzyki.

dzisiaj Hozier, Mali, Bob Dylan, zagraly inaczej, lepiej.

3 godziny temu, adamnl napisał:

Marcin, 

Gratuluję i cieszę się z Tobą.

Jakie kolumny?

Co tam jeszcze dołożysz do systemu?

Dopiero co go ustawiłeś, jak odbierasz/słyszysz niskie tony?

Nic nie sugeruję? Jestem bardzo ciekawy. 
Masz jak widzę dość solidnie wygłuszone/panele pomieszczenie. Jak wokale? 
Jest dynamika i wykop?

Pozdrawiam

Sie rozpisalem, ale odpowiadajac na twoje pytania, to:

kolumny to technicznie YB zephyre S mk2, ale w obudowie Epic, w rozmiarze duzych monitorow, wiec jak by nie bylo projekt indywidualny

chce jeszcze kilka drobiazgow potestowac, ale o tym napisze jak sam sprawdze.

Wczoraj myslalem ze niskich jest malo, ale chyba to byl wplyw ciezkiego dnia, dzisiaj testowalem na wielu znanych mi utworach i jest go duzo, nisko i szybko w porownaniu do pm16.

co do wokali, instrumentow, przyznam ze trudno mi wyobrazic sobie ze z YB to ma zagrac duzo lepiej, teraz jest bardzo dobrze. Ja nie potrafie posac poeknych wywodow o synergii itd, dla mnie jest selektywnie, detalicznie, ale nic nie drazni, nie kłuje. Po prostu czekam co bedzie jak zmienie kolumny, bo zakup w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
W dniu 27.11.2020 o 21:37, LOBO_M napisał:

 poziom 10-15 w skali 100 jest wystarczający

 

poziom 10 i w górę na wyświetlaczu to już jest głośno, a 15 zdecydowanie głośno , przynajmniej powinno być

wrażenie niedostatecznego poziomu dźwięku może jest to efekt jak zauważył adamnl ( Masz jak widzę dość solidnie wygłuszone/panele pomieszczenie ) wytłumienia "na bogato", powierzchni pokoju ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach obserwacji. Poziom 8-10 na wieczor, 10-15 w ciagu dnia, 25-30 juz tylko do muzyki, bo z rozmowa ciezej, 50-60 jak rodziny nie ma. Gato po prostu ma calkowicie liniowa regulatcje, co po kilku dniach calkowicie mi odpowiada, po prostu ttzeba sie przestawic.

wygluszenia jest 14 z 24m2 jakie powinny byc wg wyliczen. Ja mam salon 9m x 6m, do tego jeszcze otwarat kuchnia. Wiec na zdjeciach widzicie tylko czesc. 

po dwoch dniach sluchania, jestem w nim zakochany. Kiedys zmiany wzmacniaczy powodowaly marginalne roznice, teraz jest przeskok, jest szokujaco lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, LOBO_M napisał:

Po kilku dniach obserwacji. Poziom 8-10 na wieczor, 10-15 w ciagu dnia, 25-30 juz tylko do muzyki, bo z rozmowa ciezej, 50-60 jak rodziny nie ma. Gato po prostu ma calkowicie liniowa regulatcje, co po kilku dniach calkowicie mi odpowiada, po prostu ttzeba sie przestawic.

wygluszenia jest 14 z 24m2 jakie powinny byc wg wyliczen. Ja mam salon 9m x 6m, do tego jeszcze otwarat kuchnia. Wiec na zdjeciach widzicie tylko czesc. 

po dwoch dniach sluchania, jestem w nim zakochany. Kiedys zmiany wzmacniaczy powodowaly marginalne roznice, teraz jest przeskok, jest szokujaco lepiej!

 

Nie Ty pierwszy i zapewne nie ostatni jesteś zadowolony z Gato  

Po wielu latach kompromisów z różnymi urządzeniami audio, sygnatura brzmienia, którą prezentuje G A w całej rozciągłości odpowiada moim oczekiwaniom ?

Wracając do poziomu głośności na skali wzmacniacza,  54m wiele wyjaśnia i nie budzi już więcej pytań. Wiele zależy też od jakości i dynamiki nagrania, a z tym na Tidal jest różnie, często słabo. Dlatego od kilku miesięcy cieszę z jakości zasobów Qubuz...

P.S.

Proszę, sprecyzuj  co masz masz na myśli pisząc "całkowita liniowość regulacji" z góry dziękuję

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adamnl

(Konto usunięte)
28 minut temu, shureido napisał:

Dlatego od kilku miesięcy cieszę z jakości zasobów Qubuz...

Witaj

Cieszę się od tygodnia. Jestem bardzo zadowolony. Słyszę różnicę w nasyceniu/dociążenie/dynamika w stosunku do tych samych utworów z Tidala. Tu już blisko do słyszenia różnicy - „kable”? 
Najbardziej mnie cieszy zdecydowanie większa ilość płyt aniżeli TIDAL. Klasyka/jazz.

Marcin Lobo_M napisał o poziomach głośności. Identycznie jest u mnie. Te 50-60 jest coraz częściej, po założeniu dyfuzorów zdecydowanie słyszę czyściej i nie wiem, łagodniej. 
pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, adamnl napisał:

Witaj

Cieszę się od tygodnia. Jestem bardzo zadowolony. Słyszę różnicę w nasyceniu/dociążenie/dynamika w stosunku do tych samych utworów z Tidala. Tu już blisko do słyszenia różnicy - „kable”? 
Najbardziej mnie cieszy zdecydowanie większa ilość płyt aniżeli TIDAL. Klasyka/jazz.

Marcin Lobo_M napisał o poziomach głośności. Identycznie jest u mnie. Te 50-60 jest coraz częściej, po założeniu dyfuzorów zdecydowanie słyszę czyściej i nie wiem, łagodniej. 
pozdrawiam

 

 

 

Dzień dobry 

cieszę się, że korzystasz z Qubuz chętnie wymienię się doświadczeniami praktycznymi dotyczącymi nawigacji i opcji użytkowania

Faktycznie zasoby klasyki i jazz są wyraźnie bogatsze niż w Tidal, no i sporo w 96-192 kHz

Temat adaptacji akustycznej, to aktualne plany po modernizacji salonu

Mam nadzieję, ze zdążę ukończyć ten projekt do końca roku, 50-60 u mnie to już odczuwalnie duże natężenie dźwięku

Adamnl, o ile pamiętam masz moduł NPM jakie są Twoje impresje praktyczne i czy porównywałeś walory brzmieniowe z innym/innymi  źródłami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adamnl

(Konto usunięte)
16 minut temu, shureido napisał:

Adamnl, o ile pamiętam masz moduł NPM jakie są Twoje impresje praktyczne i czy porównywałeś walory brzmieniowe z innym/innymi  źródłami ?

U mojej córki stoi Node2i liniowe/sbooster z Dayens i HarbethP3. Pokoik 10 mtr kwadr. Gdy tam odpoczywam, słucham muzyki to jest bardzo spokojnie, mniejsza dynamika, ubogo w niskie tony. Może i lepiej, nie ma kotłowania się basu itp 

Zasypiam tam przy cichej muzyce.

Nie podłączałem tam Gato. 
Innych cyfrowych źródeł do Gato w moim salonie nie podłączałem. 

Tylko dwa CD. Jeden Esoteric, drugi Lector. Usłyszałem takie nasycenie i „ciepełko”, że teraz już wiem o czym koledzy z forum piszą, gdy tak opisują. 

Jest trzeci na liście. To Gato CD. Na razie mnie na niego nie stać. Ale miejsce na niego już mam. 
Usłyszałem różnice. Miałem kilka płyt Komedy, wybrzmienia fortepianu wyraźnie dla mnie bardziej wiarygodne.

Może kiedyś gdzieś opiszę, gdy zawiozłem Xaviany do miejsca/salon audio, oraz miejsce prób studentów/fortepian.

Gram na pianinie, w moim salonie mój system nawet nie przybliżył się do brzmienia. Jestem świadomy występujących różnic/okoliczności, ale w tamtym miejscu ... to zagrało?

Akustyka, ale to temat na inny czas.
 

29 minut temu, shureido napisał:

Faktycznie zasoby klasyki i jazz są wyraźnie bogatsze niż w Tidal, no i sporo w 96-192 kHz

W Gato moim na wyswietlaczu pojawia się 96 KHz. Tego w Tidalu nie było. 

Moduł NPM w moim Gato to dla mnie same korzyści. Łączę się przez Mconnect, wcześniej na apce Qobuz zapisuję do ulubionych to co mnie interesuje. I tak to u mnie działa. Nie mam żadnych problemów, zerwań łączności/LAN. Al in one, kompakt, mniej kabli, mniej rozsterek/dylematów. 
 

Jestem przekonany, że to co u mnie w salonie decyduje o jakości/jak zwał tak zwał, to akustyka i monitory. 
Zachęcam Ciebie, byś popróbował różnych kombinacji. Masz doświadczenia i osłuchanie, więc dostrzeżesz różnice.

Ide do kuchni wstawić rosół?, ale o jeszcze jednym czynniku chciałbym tutaj z wami koledzy.

Zauważyłem/wbrew pozorom trudno, że tym co pomaga w odbiorze dla mnie jest ...cisza. A raczej brak tych „przeszkadzaczy”, które w ciągu dnia nie sposób wyłączyć.
pozdrawiam Ciebie i Was.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, adamnl napisał:

U mojej córki stoi Node2i liniowe/sbooster z Dayens i HarbethP3. Pokoik 10 mtr kwadr. Gdy tam odpoczywam, słucham muzyki to jest bardzo spokojnie, mniejsza dynamika, ubogo w niskie tony. Może i lepiej, nie ma kotłowania się basu itp 

Zasypiam tam przy cichej muzyce.

Nie podłączałem tam Gato. 
Innych cyfrowych źródeł do Gato w moim salonie nie podłączałem. 

Tylko dwa CD. Jeden Esoteric, drugi Lector. Usłyszałem takie nasycenie i „ciepełko”, że teraz już wiem o czym koledzy z forum piszą, gdy tak opisują. 

Jest trzeci na liście. To Gato CD. Na razie mnie na niego nie stać. Ale miejsce na niego już mam. 
Usłyszałem różnice. Miałem kilka płyt Komedy, wybrzmienia fortepianu wyraźnie dla mnie bardziej wiarygodne.

Może kiedyś gdzieś opiszę, gdy zawiozłem Xaviany do miejsca/salon audio, oraz miejsce prób studentów/fortepian.

Gram na pianinie, w moim salonie mój system nawet nie przybliżył się do brzmienia. Jestem świadomy występujących różnic/okoliczności, ale w tamtym miejscu ... to zagrało?

Akustyka, ale to temat na inny czas.
 

W Gato moim na wyswietlaczu pojawia się 96 KHz. Tego w Tidalu nie było. 

Moduł NPM w moim Gato to dla mnie same korzyści. Łączę się przez Mconnect, wcześniej na apce Qobuz zapisuję do ulubionych to co mnie interesuje. I tak to u mnie działa. Nie mam żadnych problemów, zerwań łączności/LAN. Al in one, kompakt, mniej kabli, mniej rozsterek/dylematów. 
 

Jestem przekonany, że to co u mnie w salonie decyduje o jakości/jak zwał tak zwał, to akustyka i monitory. 
Zachęcam Ciebie, byś popróbował różnych kombinacji. Masz doświadczenia i osłuchanie, więc dostrzeżesz różnice.

Ide do kuchni wstawić rosół?, ale o jeszcze jednym czynniku chciałbym tutaj z wami koledzy.

Zauważyłem/wbrew pozorom trudno, że tym co pomaga w odbiorze dla mnie jest ...cisza. A raczej brak tych „przeszkadzaczy”, które w ciągu dnia nie sposób wyłączyć.
pozdrawiam Ciebie i Was.  

Tło ciszy to oczywista oczywistość 

Takie mam właśnie plany po zakończeniu face liftingu w salonie, mam już koncepcję co zastosować i w jakich miejscach. W przyszły łikend będę miał okazję posłuchać brzmień w zaadoptowanym akustycznie pokoju, sprzęt zdecydowanie inny niż mój, ortodoksyjny-analogowy czyli gramofon/wzmacniacz lampowy/kolumny Harbeth. Ale będę miał wreszcie możliwość brzmienia w pokoju, z ustrojami akustycznymi

Udanej przygody kulinarnej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kasz76 napisał:

Czy między modelem 250S i 400S jest jakaś konkretna różnica w budowie czy ogranicza się tylko do różnicy w samym module PASCAL (kl. D)?

Tutaj masz opis roznic miedzy pierwszymi wersjami 250 vs 400

https://6moons.com/audioreviews/gato3/6.html

 

 

co do tidala i plikow 96kHz i wiekszych, staralem sie dzisiaj znalezc jakis zeby ocenic co wyswietli sie na gato i nic poza 48kHz nie udalo mi sie znalezc, ktos ma jakis konkretny przyklad?szykam bardziej z ciekawosci anizeli szukania roznic w jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
31 minut temu, RobG1974 napisał:

Roon 96khz.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

W zależności od pliku mqa

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

mqa 96kHz ?

przy jakim bitrate 16 czy 24 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kasz76 napisał:

Czy między modelem 250S i 400S jest jakaś konkretna różnica w budowie czy ogranicza się tylko do różnicy w samym module PASCAL (kl. D)?

Czy ktoś z szanownego grona doradzi czy jest sens dopłaty do 400S NPM czy 250S NPM w zupełności wystarczy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 15

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.