Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  98 członków

Gato Audio Klub
IGNORED

Gato Audio Klub


gatoseb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, adamnl napisał:

Witaj w klubie. Gratuluję. Daj za jakiś czas/wygrzanie znać jak się brzmienie podoba.

Już mi się podoba a będzie jeszcze lepiej🎶 słychać już teraz, że lepiej panuje nad kolumnami niż lampa. Bas jest świetny a i reszta pasma też wyśmienita. Gato od pierwszego odsłuchu na audio show „wpadło mi w ucho”. W obecnych cenach w mojej opinii ciężko znaleźć konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość adamnl

(Konto usunięte)
1 minutę temu, tied napisał:

Bas jest świetny

Poczekaj jeszcze trochę, a usłyszysz jaki fajny może być „bas”😃

 

2 minuty temu, tied napisał:

W obecnych cenach w mojej opinii ciężko znaleźć konkurencję.

Jestem tego samego zdania. Takie 3 w jednym, to ze świeczką szukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 wpis osoby, z 5 letnim stażem i jeszcze mnie wymienił, muszę chyba to opić;-) 

Cieszę się że się z Gato polubiliście, choć nie miałem wątpliwości że to nastąpi.

PS. @tied od piątku moje życie toczy się w jazzowym rytmie i to dzięki Tobie. Propozycje które dostałem są naprawdę ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, adamnl napisał:

Poczekaj jeszcze trochę, a usłyszysz jaki fajny może być „bas”😃

 

Jestem tego samego zdania. Takie 3 w jednym, to ze świeczką szukać. 

Moim zdaniem kupić odpowiednik gato „osobno” tzn. Wzmak, dac i streamer to co najmniej 20 tys trzeba szykować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tied napisał:

Zgłaszam prośbę o przyjęcie do klubu. Nabyłem w Audio-ON gato dia-250 S NPM. Szczególnie chciałbym podziękować koledze LOBO_M i kaapa i panu Tomkowi za nieocenioną pomoc w rozwiewaniu moich wątpliwości. Gato grają z polskimi monitorami audiowave 141 SE. Duńczyk zastąpił lampę Triode TRV-88 SER. Będzie grał z cd Triode TRV-CD 5 SE. Mam również zamiar kupować mniej cd (obecnie ponad 1600 pozycji) i słuchać więcej z serwisów streamingowych ( w tej roli „piękna ósemka”😂 też się świetnie sprawdza). Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Fajny amp AIO w dzisiejszych czasach kiedy wszystko co kupujemy do słuchania jest w ‚powietrzu” i w dodatku przyjazny cenowo też.

Ten Triode „Made in Japan” to Cayin „Made in China” tylko 3x droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Marek K. napisał:

Fajny amp AIO w dzisiejszych czasach kiedy wszystko co kupujemy do słuchania jest w ‚powietrzu” i w dodatku przyjazny cenowo też.

Ten Triode „Made in Japan” to Cayin „Made in China” tylko 3x droższy.

Triode jest jednak lepiej wykonany niż Cayin, pomijam drewniane boczki ale w „japończyku” nawet kubki trafo są estetyczniej wykonane ( nie widać śrub na zewnątrz) jak i osłona lamp o zaciskach głośnikowych nie wspominając...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Marek K. napisał:

Racja. Audiosezon na Cayina już się skończył. 
słuchałeś Gato FM?

To z powodu tego sezonu nie udzielałem się wcześniej...wtedy wiadomo co z czym grało najlepiej (nazwy marek celowo pomijam, „starzy” forumowicze wiedzą o co chodzi), a Triode konkurencja to wiadomo jak by się to skończyło... a ja nie zalogowałem się tu w celu przepychanek słownych. Fakt też jest taki, że oba te wzmacniacze lampowe grają bardzo dobrze i w swojej cenie znaleźć „tranzystorową” konkurencję będzie ciężko. Gato słuchałem tylko to co było na audio show w ostatnich paru latach i przed zakupem miałem w domu do sprawdzenia swój wzmacniacz na parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników wzmacniaczy z opcją npm o możliwości słuchania radia internetowego ? Wiem, że po bluetooth można. Istnieje jakaś inna opcja? (Roona nie posiadam). Drugi temat to jak najprościej „ugryść” granie z plików? Na chwilę obecną nie posiadam nas-a (planuję zakup, jaki?), zależy mi na łatwym rippowaniu cd na dysk sieciowy. Na chwilę obecną słucham z cd i tidala. Z góry dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, tied napisał:

Mam pytanie do użytkowników wzmacniaczy z opcją npm o możliwości słuchania radia internetowego ? Wiem, że po bluetooth można. Istnieje jakaś inna opcja? (Roona nie posiadam). Drugi temat to jak najprościej „ugryść” granie z plików? Na chwilę obecną nie posiadam nas-a (planuję zakup, jaki?), zależy mi na łatwym rippowaniu cd na dysk sieciowy. Na chwilę obecną słucham z cd i tidala. Z góry dzięki za pomoc. 

Komputer do kina domowego tzw HTPC? Malina?

Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, tied napisał:

Na stronie gato audio jest preorder na amp 150 AE, cena mniejsza o 200 euro. Dostawa we wrześniu. Ktoś wie jakie zmiany we wnętrzu?

https://www.gato-audio.com/eu/amp-150.html

AE to wersja produkowana od ok. 3 lat 

masz na myśli zmiany w stosunku do AMP 150( biały zegarek ) ?

Edytowane przez Zbi_Rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, rafa napisał:

Ale musza miec zamowien teraz 🤪 ja czekalem 2 tygodnie tylko

Dobry towar👍 W swojej cenie bezkonkurencyjny. Włączasz gato…gra muza…

nie zastanawiasz się nad kablami, podstawkami i innymi gadżetami…a to chyba najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Bardzo dobrze, to już wyższa szkoła brzmienia. Jakby nie moje 15m2 to dia 250 dalej by u mnie gościła. Nie sprawdziła się przy cichych odsłuchach. Amp 150 oraz mcintosh to już nie ukrywając high end. Który lepszy dla mnie gato, ale jeszcze odsłuch w moim pomieszczeniu. Amp 150 gra pełnym swobodnym ale też neutralnym brzmieniem, mac gra trochę ciemniej, ciepłej ale też świetnie. Obecnie jest 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.