Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  99 członków

Gato Audio Klub
IGNORED

Gato Audio Klub


gatoseb

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kaaapa napisał:

Bardzo dobrze, to już wyższa szkoła brzmienia. Jakby nie moje 15m2 to dia 250 dalej by u mnie gościła. Nie sprawdziła się przy cichych odsłuchach. Amp 150 oraz mcintosh to już nie ukrywając high end. Który lepszy dla mnie gato, ale jeszcze odsłuch w moim pomieszczeniu. Amp 150 gra pełnym swobodnym ale też neutralnym brzmieniem, mac gra trochę ciemniej, ciepłej ale też świetnie. Obecnie jest 1:1

jak gra ciemniej ( ciemno), to jak można mówić o neutralności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Zbi_Rek napisał:

jak gra ciemniej ( ciemno), to jak można mówić o neutralności ?

Przecież neutralnym określił Gato a nie Maca 😉

Edytowane przez rafa
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. 

Ostatnio przemoledowuję system i padło na zmiany. Jest do wzięcia Gato CDD1. 

Głównie używany jako DAC więc szkoda by się marnował. Jest to model z białym „zegarem” i czarną płytą górną. 

https://www.olx.pl/d/oferta/gato-audio-cdd1-odtwarzacz-z-dac-CID99-IDKMP7h.html

BAT VK 500BAT-PAK + BATVK51SE + Lumin T2 + GATO CDD1 + Spendor D7.2, okablowanie FadelArt, Acoustic Zen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko bo czegoś albo nie kumam, albo nie rozumiem. Na tym filmiku koleś podpina prd3s do Amp 150. Tylko Amp działa jako końcówka na wejściu tape a on podpiął prd po xlr-ach. O co tu chodzi, on wzmacnia dźwięk z pre jeszcze na Amp przecież to nie ma sensu, albo ja czegoś nie rozumiem

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, tied napisał:

Albo obejrzałem nieuważnie albo wydaje mi się, że po xlr kablem audioquesta podpina cd-ka gato, a z amp 150 nie jest pokazane jak to jest spięte. 

CD podpiął coaxialem do pre a xlr do amp150 widać to na zblizeniu na Amp świeci się ikonka xlr. W pewnym momencie widać też różna głośność na 150. Przecież to co zrobił mija się z sensem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kaaapa napisał:

Panowie pytanko bo czegoś albo nie kumam, albo nie rozumiem. Na tym filmiku koleś podpina prd3s do Amp 150. Tylko Amp działa jako końcówka na wejściu tape a on podpiął prd po xlr-ach. O co tu chodzi, on wzmacnia dźwięk z pre jeszcze na Amp przecież to nie ma sensu, albo ja czegoś nie rozumiem

 

Widac ze na integrze ma wlaczone wejscie RCA (ale nie to od koncowki mocy) i glosnosc ustawiona na maksa. Ale kretyn z tego kolesia 😄 

Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rafa napisał:

Widac ze na integrze ma wlaczone wejscie RCA (ale nie to od koncowki mocy) i glosnosc ustawiona na maksa. Ale kretyn z tego kolesia 😄 

Ciekawe czym się sugerował, podpinając w ten sposób pre. Może te kefy za mało pary miały i trza było je rozkręcić 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam małych monitorów i zainteresował mnie ten najmniejsze szerokopasmowe nika mk3. Jak sprzedam chario to wezmę je na testy, może doczekam się w tym tygodniu amp 150ae a może nie 🙃. Fajnie wygląda wykończenie wersji art, ale może nie każdy lubi kolorowe głośniczki. Póki co Amp będzie grał z chario.

 

Edytowane przez kaaapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kaaapa napisał:

Szukam małych monitorów i zainteresował mnie ten najmniejsze szerokopasmowe nika mk3. Jak sprzedam chario to wezmę je na testy, może doczekam się w tym tygodniu amp 150ae a może nie 🙃. Fajnie wygląda wykończenie wersji art, ale może nie każdy lubi kolorowe głośniczki. Póki co Amp będzie grał z chario.

 

 

36 minut temu, kaaapa napisał:

Szukam małych monitorów i zainteresował mnie ten najmniejsze szerokopasmowe nika mk3. Jak sprzedam chario to wezmę je na testy, może doczekam się w tym tygodniu amp 150ae a może nie 🙃. Fajnie wygląda wykończenie wersji art, ale może nie każdy lubi kolorowe głośniczki. Póki co Amp będzie grał z chario.

 

Grają jak wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do posiadających amp150ae. Czy radiatory w waszych wzmakach mocno się nagrzewają. U mnie przy cichym odsłuchu są bardzo ciepłe. Wzmak nowy gra dopiero  druga godzinkę.

Gdzieś czytałem że Amp 150 w początkowej skali gra w klasie a o dopiero później przechodzi na ab, ale nie wiem czy to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tied napisał:

Gratulacje nowego nabytku. Skrobnij parę słów porównania do 250 npm. Z góry dzięki.

Zupełnie inny wzmak ciężko powiedzieć po dwóch godzinach grania, ale jest to zupełnie inne granie niż dia. W końcu wzmacniacz który potrafi zagrać bardzo cicho i nic mu nie umknie i ładnie zgrywa się z moimi chario ghibli. Jak pogra trochę to opiszę moje spostrzeżenia. 

Jak Amp rzeczywiście w początkowej skali gra w klasie A, to jak ktoś słucha cicho to w zimę ma grzejnik w cenie😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kaaapa napisał:

Zupełnie inny wzmak ciężko powiedzieć po dwóch godzinach grania, ale jest to zupełnie inne granie niż dia. W końcu wzmacniacz który potrafi zagrać bardzo cicho i nic mu nie umknie i ładnie zgrywa się z moimi chario ghibli. Jak pogra trochę to opiszę moje spostrzeżenia. 

Jak Amp rzeczywiście w początkowej skali gra w klasie A, to jak ktoś słucha cicho to w zimę ma grzejnik w cenie😁

Po to ma radiatory jak Sokół Milenium 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zbi_Rek napisał:

Dziwne kombinacje planujesz... 😏

Czemu? Jest to jedna z opcji która biorę pod uwagę. W grę wchodzi i nie będę ukrywał najbardziej interesuje mnie cxn v2, później 851n a na końcu prd3s npm, rose250 oraz lumina d2. Im mniej kosztownie tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kaaapa napisał:

Czemu? Jest to jedna z opcji która biorę pod uwagę. W grę wchodzi i nie będę ukrywał najbardziej interesuje mnie cxn v2, później 851n a na końcu prd3s npm, rose250 oraz lumina d2. Im mniej kosztownie tym lepiej.

w przypadku PRD3S NPM dublujesz pre, mConnect hmmm...

ROSE 250 tyłka nie urywa, no i to ciągle niewiadoma

Lumin kwestia brzmieniowa i funkcjonalności

Moim zdaniem 851N najlepszy wybór w aspekcie dla AMP 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mconect używałem na dia 250s npm dobrze u mnie działał nic się nie zawieszało, szkoda tylko że gato nie obsługuje tidal connect. Ciekawe czy ten 851n gra lepiej od cxn v2 series 2 to całkiem nowy sprzęt a 851n już parę latek ma.

11 minut temu, Zbi_Rek napisał:

w przypadku PRD3S NPM dublujesz pre

Nie kumam, przecież jak podłączysz go do amp150 to ten działa tylko jako końcówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kaaapa napisał:

mconect używałem na dia 250s npm dobrze u mnie działał nic się nie zawieszało, szkoda tylko że gato nie obsługuje tidal connect. Ciekawe czy ten 851n gra lepiej od cxn v2 series 2 to całkiem nowy sprzęt a 851n już parę latek ma.

Nie kumam, przecież jak podłączysz go do amp150 to ten działa tylko jako końcówka.

dublujesz w sensie funkcji pre

miałem 851N, zastąpił go Lumin U1 a Lumina zastąpił 851N 😇 który ma connect

reszta toru PRD3S/PWR222

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zbi_Rek napisał:

dublujesz w sensie funkcji pre

miałem 851N, zastąpił go Lumin U1 a Lumina zastąpił 851N 😇 który ma connect

reszta toru PRD3S/PWR222

Zobaczymy co z tego wyjdzie, 851n zagrał lepiej u ciebie od lumina? Jak będę miał zamiar nabyć streamer to przetestuje każdy wariant 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kaaapa napisał:

Zobaczymy co z tego wyjdzie, 851n zagrał lepiej u ciebie od lumina? Jak będę miał zamiar nabyć streamer to przetestuje każdy wariant 

i zagrał lepiej i zdecydowanie lepsza funkcjonalność użytkowa

w moim zestawie zagrał zdecydowanie najkorzystniej ale każdy ma swoje preferencje

po prostu dla 851N mnie jest bezkompromisowy

a miałem czas na decyzję o wyborze nie kilka dnia ale rok 851N, 1,5 roku Lumin, rok PRD3S NPM i teraz ponownie 851N

( tygodniowy epizod zagrał też EDGE NQ )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.