Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  98 członków

Gato Audio Klub
IGNORED

Gato Audio Klub


gatoseb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adamnl

(Konto usunięte)

Witam kolegów nocną porą. Wczoraj go przywiozłem, stolik dębowy za tydzień będzie gotowy.

Piknie to to z Xavianem Ambra gra. 
W styczniu/albo wcześniej? pojawi się CD także z tej firmy.
Pokój ok 25 metrów, trochę/9 metrów otwartej kuchni.

Adaptacja akustyczna w toku, za kilka dni powieszę kolejne jej elementy. 
 

Lektura treści postów  uczestników  tego klubu oraz przede wszystkim odsłuch plus kilka innych czynników zadecydowały o podjęciu decyzji takiego zakupu. 
Pozdrawiam serdecznie i do napisania.

 

F7557A2C-CDA0-409D-BD15-0243351F41FC.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
6 minut temu, adamnl napisał:

Witam kolegów nocną porą. Wczoraj go przywiozłem, stolik dębowy za tydzień będzie gotowy.

Piknie to to z Xavianem Ambra gra. 
W styczniu/albo wcześniej? pojawi się CD także z tej firmy.
Pokój ok 25 metrów, trochę/9 metrów otwartej kuchni.

Adaptacja akustyczna w toku, za kilka dni powieszę kolejne jej elementy. 
 

Lektura treści postów  uczestników  tego klubu oraz przede wszystkim odsłuch plus kilka innych czynników zadecydowały o podjęciu decyzji takiego zakupu. 
Pozdrawiam serdecznie i do napisania.

 

F7557A2C-CDA0-409D-BD15-0243351F41FC.jpeg

Witaj w krainie radości dla ucha i oka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, adamnl napisał:

Witam kolegów nocną porą. Wczoraj go przywiozłem, stolik dębowy za tydzień będzie gotowy.

Piknie to to z Xavianem Ambra gra. 
W styczniu/albo wcześniej? pojawi się CD także z tej firmy.
Pokój ok 25 metrów, trochę/9 metrów otwartej kuchni.

Adaptacja akustyczna w toku, za kilka dni powieszę kolejne jej elementy. 
 

Lektura treści postów  uczestników  tego klubu oraz przede wszystkim odsłuch plus kilka innych czynników zadecydowały o podjęciu decyzji takiego zakupu. 
Pozdrawiam serdecznie i do napisania.

 

F7557A2C-CDA0-409D-BD15-0243351F41FC.jpeg

Gratulacje ? 
Gato odsłuchiwałem z Xavianem i to jest bardzo dobre połączenie. Do tego jeszcze przykładowo kabelki Nordost Heimdall 2 i bajka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
7 godzin temu, muzaman napisał:

Gratulacje ? 
Gato odsłuchiwałem z Xavianem i to jest bardzo dobre połączenie. Do tego jeszcze przykładowo kabelki Nordost Heimdall 2 i bajka. 

Gato zagra poprawnie w wielu konfiguracjach ale nie kombinuję więcej

FM 50 zamówione, jpewnie zwrotnice już parują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość adamnl

(Konto usunięte)
Gato zagra poprawnie w wielu konfiguracjach ale nie kombinuję więcej
FM 50 zamówione, jpewnie zwrotnice już parują

W malowniczo/nad jeziorem, dawniej morzem, położonej miejscowości Hoorn udam się w połowie lipca, by mam nadzieję w spokojnej atmosferze posłuchać kilku utworów tych kolumn FM 50. Dostałem zaproszenie od pewnego pana, który sprzedał mi Dia-250.

Nie stać mnie na te kolumny i nie potrzebuję ich, jednak skorzystam z zaproszenia. Dobrze się czułem pośród osób, melomanów i po części audiofilów. To dla mnie fascynujące jak o tej samej pasji można różnie się wypowiadać.
U mnie Raz Dwa Trzy 25 gra z Gato i Ambra
Dobrego wieczoru życzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
9 godzin temu, muzaman napisał:

Ja będę przesiadał się na FM-30 i AMP-150 AE

 

Moim uchem, zestaw trudny do pokonania nawet w kategorii cenowej ( katalogowa ) sprzed dystrybucji bezpośredniej

FM 30 - 26.000 zł para

AMP 150 - 31.500 zł

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2020 o 20:58, muzaman napisał:

Piękny sprzęt. Na targach w Monachium w klasie dzielonek oraz dźwięku otrzymał ten zestaw nagrodę 

Wracałem do ich pokoju 3 razy. Świetnie to grało z pełnią emocji, wciągająco. Choć nie wiem jak przy dłuższych odsłuchach.

Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafa napisał:

Wracałem do ich pokoju 3 razy. Świetnie to grało z pełnią emocji, wciągająco. Choć nie wiem jak przy dłuższych odsłuchach.

Przy dłuższych odsłuchach super. Nic nie męczy. Muzykalność cudowna.

3 godziny temu, shureido napisał:

 

Moim uchem, zestaw trudny do pokonania nawet w kategorii cenowej ( katalogowa ) sprzed dystrybucji bezpośredniej

FM 30 - 26.000 zł para

AMP 150 - 31.500 zł

 

 

Gra to super.

Dystrybucji już nie ma na terenie Polski. Kiedyś miał ją Audioklan = sklepy TopHIFI. Teraz w Polsce oficjalnie jest tylko 5 dealerów.

Ceny spadły mocno, bo zrezygnowali z dystrybucji na rzecz sprzedaży bezpośredniej ale z czasem zdecydowali się na kilku dealerów w naszym kraju.

FM-30 w Polsce = 16.000 PLN brutto za parę https://www.audio-on.pl/kolumny/417-3374-gato-audio-fm-30.html#/175-kolor-orzech_wysoki_polsyk

FM-30 = 3495 Euro za parę https://www.gato-audio.com/eu/fm-30.html

AMP 150 AE w Polsce = 18.500 PLN brutto https://www.audio-on.pl/elektronika/406-3343-gato-audio-amp-150-ae.html#/175-kolor-orzech_wysoki_polsyk
AMP 150 AE = 3995 Euro https://www.gato-audio.com/eu/amp-150.html
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 godziny temu, muzaman napisał:

Przy dłuższych odsłuchach super. Nic nie męczy. Muzykalność cudowna.

Gra to super.

Dystrybucji już nie ma na terenie Polski. Kiedyś miał ją Audioklan = sklepy TopHIFI. Teraz w Polsce oficjalnie jest tylko 5 dealerów.

Ceny spadły mocno, bo zrezygnowali z dystrybucji na rzecz sprzedaży bezpośredniej ale z czasem zdecydowali się na kilku dealerów w naszym kraju.

FM-30 w Polsce = 16.000 PLN brutto za parę https://www.audio-on.pl/kolumny/417-3374-gato-audio-fm-30.html#/175-kolor-orzech_wysoki_polsyk

FM-30 = 3495 Euro za parę https://www.gato-audio.com/eu/fm-30.html

AMP 150 AE w Polsce = 18.500 PLN brutto https://www.audio-on.pl/elektronika/406-3343-gato-audio-amp-150-ae.html#/175-kolor-orzech_wysoki_polsyk
AMP 150 AE = 3995 Euro https://www.gato-audio.com/eu/amp-150.html
 

nigdzie nie ma i nie będzie dystrybutora, ten poziom dystrybucyjny jest pominięty

Gato jest w salonach audio ale to ten sam poziom cenowy jak na stronie firmowej, teoretycznie bo jak zwykle "geniusze" przeliczyli cenę za €/PLN w najwyższym, chwilowym kursie dnia i tak trzymają

Gato nie ma też i nie przewiduje jakichkolwiek umów z salonami, jak nazywasz dealerami

każdy może mieć na półce Gato jak sobie kupi, zresztą jak widać salony audio mają pojedyncze modele na półce i nie ma sensu zamawiać u nich, czekasz tyle samo czasu jak zamawiasz ze strony fabrycznej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, shureido napisał:

nigdzie nie ma i nie będzie dystrybutora, ten poziom dystrybucyjny jest pominięty

Gato jest w salonach audio ale to ten sam poziom cenowy jak na stronie firmowej, teoretycznie bo jak zwykle "geniusze" przeliczyli cenę za €/PLN w najwyższym, chwilowym kursie dnia i tak trzymają

Gato nie ma też i nie przewiduje jakichkolwiek umów z salonami, jak nazywasz dealerami

każdy może mieć na półce Gato jak sobie kupi, zresztą jak widać salony audio mają pojedyncze modele na półce i nie ma sensu zamawiać u nich, czekasz tyle samo czasu jak zamawiasz ze strony fabrycznej

 

Przepraszam ale oficjalnie na stronie Gato sami się chwalą 5 sklepami (dealerami) którzy sprzedają sprzęt Gato na terenie Polski. 
Dystrybutor a dealer to co innego i tak jak pisałem wcześniej dystrybucji nie ma.

Można łatwo sprawdzić na stronie Gato klikając na Dealers i wybrać kraj Poland. Zapewne jakieś ustalenia są jeśli producent sam podaje na swojej stronie gdzie można kupić ich sprzęt - to przyjmuję, że między sklepem(dealerem) a nimi jest współpraca.

image.thumb.png.26fb13a1a25c04d0f7a94ec3f651d0a3.png

 

Jeśli chodzi o sens zamawiania u Polskiego dealera to już każdy decyduje. Ja osobiście wolę podjechać do takiego sklepu i rozpakować sprzęt w celu sprawdzenia. Miałem osobiście przypadek w FM-30 gdzie od spodu gdzie przykręca się podstawę było wszystko popękane. Zkładam, że stało się to gdzieś..... , bo kolumny nie były pierwszy raz rozpakowywane a na firmy kurierskie też trzeba brać poprawkę ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

 

użyli niezbyt szczęśliwie pojęcia  dealer co niezorientowanych wprowadza w błąd, więc zakładam że stąd Twoje kolejne opisowe tłumaczenie

seller, point of sales i byłoby po kłopocie ale to nie miejsce na repetytorium z organizacji i zarządzania sprzedaży ?

A z praktycznego punktu widzenia Audio On, Q21 czy inny sklep podobnie jak GATO gwarantuje Ci prawo bezpłatnego zwrotu w ciągu 30 dni, jeżeli odsłuch w domowych warunkach mija się z oczekiwaniami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, shureido napisał:

 

użyli niezbyt szczęśliwie pojęcia  dealer co niezorientowanych wprowadza w błąd, więc zakładam że stąd Twoje kolejne opisowe tłumaczenie

seller, point of sales i byłoby po kłopocie ale to nie miejsce na repetytorium z organizacji i zarządzania sprzedaży ?

A z praktycznego punktu widzenia Audio On, Q21 czy inny sklep podobnie jak GATO gwarantuje Ci prawo bezpłatnego zwrotu w ciągu 30 dni, jeżeli odsłuch w domowych warunkach mija się z oczekiwaniami ?

No ja się opieram na tym co podaje sam producent pisząc na naszym forum i nazywając ich dealerami i przyznaje się do współpracy (strona 10 #278). Skoro tak podają no to tak jest ? i chyba się nie mylą. Przyznając się do współpracy przypuszczam, że zachwują prawo bezpłatnego zwrotu w ciągu 30 dni ? . Czy możecie szanowni dealerzy potwierdzić to? @Audio-ON   @Q21

Dziękuję.
 

GATO.JPG

Edytowane przez muzaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, muzaman napisał:

No ja się opieram na tym co podaje sam producent pisząc na naszym forum i nazywając ich dealerami i przyznaje się do współpracy (strona 10 #278). Skoro tak podają no to tak jest ? i chyba się nie mylą. Przyznając się do współpracy przypuszczam, że zachwują prawo bezpłatnego zwrotu w ciągu 30 dni ? . Czy możecie szanowni dealerzy potwierdzić to? @Audio-ON   @Q21


 

GATO.JPG

odpuść słowo dealer i użyj słowo sklep, który ma w swojej ofercie Gato, niekoniecznie na półce 

np. kup w tej chwili co masz planach czyli  AMP 150 AE + FM 30 w Audio-On

i co udało się ? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, shureido napisał:

odpuść słowo dealer i użyj słowo sklep, który ma w swojej ofercie Gato, niekoniecznie na półce 

np. kup w tej chwili co masz planach czyli  AMP 150 AE + FM 30 w Audio-On

i co udało się ? ? 

Żaden sklep/dealer nie posiada na półkach całego porftolio danego producenta. Nie ma takiego w Polsce ? . Nie wierzę aby był nawet na świecie taki. Znasz taki? To jest zamrażanie dużej ilości gotówki bez gwarancji kiedy się to sprzeda ?
Dzwoniłem ostatnio do jednego sklepu/dealera/przedstawiciela danej marki X na Polskę i dostałem odpowiedź - możemy ściągnąć dla Pana ten model, który Pana interesuje. Zadzwoń przykładowo do Audiofast.pl i zapytaj czy na stanie czeka od tak sobie każdy model DCSa na półce ? . Zadzwoń do TopHifi czy mają każdy model Proac na stanie w Polsce ? 

Jak idziesz po auto do salonu to też każdy model z każdym rodzajem wyposażenia i z każdym rodzajem silnika stoi i czeka? ?

Jak zamawiałem swoje FM-15 to Gato też musiało je wyprodukować, bo aktualnie w tym danym momencie białe wszystkie zeszły, bo z nimi mailowałem w tym temacie.

Produkowanie na zapas to zamrażanie kasy bez gwarancji czy to zejdzie. Wielu małych producentów produkuje pod zamówienie.

 

I dalczego ma się nie udać ? ? Zamówię i przyjedzie.

Edytowane przez muzaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, muzaman napisał:

Żaden sklep/dealer nie posiada na półkach całego porftolio danego producenta. Nie ma takiego w Polsce ? . Nie wierzę aby był nawet na świecie taki. Znasz taki? To jest zamrażanie dużej ilości gotówki bez gwarancji kiedy się to sprzeda ?
Dzwoniłem ostatnio do jednego sklepu/dealera/przedstawiciela danej marki X na Polskę i dostałem odpowiedź - możemy ściągnąć dla Pana ten model, który Pana interesuje. Zadzwoń przykładowo do Audiofast.pl i zapytaj czy na stanie czeka od tak sobie każdy model DCSa na półce ? . Zadzwoń do TopHifi czy mają każdy model Proac na stanie w Polsce ? 

Jak idziesz po auto do salonu to też każdy model z każdym rodzajem wyposażenia i z każdym rodzajem silnika stoi i czeka? ?

Jak zamawiałem swoje FM-15 to Gato też musiało je wyprodukować, bo aktualnie w tym danym momencie białe wszystkie zeszły, bo z nimi mailowałem w tym temacie.

Produkowanie na zapas to zamrażanie kasy bez gwarancji czy to zejdzie. Wielu małych producentów produkuje pod zamówienie.

prosiłem o zakończenie temat dealer

proszę raz jeszcze, ostateczny bo to nie miejsce na wykładanie podstaw umów dealer'skich 

jak chcesz , dokształć się sam ?

 

skoncentruj się na beneficie kupowania od producenta czyli 30 day trial free and free return

czy opłaca  się czy nie

wielu zainteresowanym nie opłaca się ( w tym również mi ) palić gumy przez cały pisland do Audio On, Q21 czy czegoś tam jeszcze co jest x kilometrów od miejsca zamieszkania

i między innymi po to, GA zdecydowało się na direct distribution z benefitami producenta

 

Zresztą to tematy dodatkowe, jak widać uzależnione od przyzwyczajeń, fobii i innych preferencji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, shureido napisał:

prosiłem o zakończenie temat dealer

proszę raz jeszcze, ostateczny bo to nie miejsce na wykładanie podstaw umów dealer'skich 

jak chcesz , dokształć się sam ?

 

skoncentruj się na beneficie kupowania od producenta czyli 30 day trial free and free return

czy opłaca  się czy nie

wielu zainteresowanym nie opłaca się ( w tym również mi ) palić gumy przez cały pisland do Audio On, Q21 czy czegoś tam jeszcze co jest x kilometrów od miejsca zamieszkania

i między innymi po to, GA zdecydowało się na direct distribution z benefitami producenta

 

Zresztą to tematy dodatkowe, jak widać uzależnione od przyzwyczajeń, fobii i innych preferencji ?

Dlaczego każesz mi i narzucasz bym nie używał słowa dealer? Będę używał, bo mam do tego prawo. Napisz do Gato, że nie powinni sami używać tego słowa tylko SKLEP ? Dlaczego mam się dokształcać? Co ma teraz do rzeczy wykładanie umów dealerskich? ?
Wiesz lepiej jak przebiega współpraca przykładowo Audio-On z GA?

W jakim celu mam się skoncetrować na 30 day trial free?? MI TO LATA ? Jest to jest super fajnie - daje to możliwości sprawdzenia sprzętu. Jakby nie było to dla mnie też ok ? . Jak mi na czymś zależy to zrobię wszystko aby to sprawdzić.
Nie interesuje mnie co się Tobie opłaca a co nie ?
i czy Ty będziesz jechał czy nie. Nic mi do tego i mam to gdzieś ? . Możesz robić co Ci się podoba i nazywać miejsca gdzie sprzęt GA jest oferowany nawet kioskami.

Masz jakieś uczulenie na słowo dealer? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość adamnl

(Konto usunięte)

Proszę o pomoc właścicieli/i nie tylko Dia-250S ze streamerem.

Przeniosłem do innego pokoju/sypialni wzmacniacz, by podłączyć do innych monitorów, niż te, które mam w salonie.

Włożyłem antenkę wifi/USB i za cholerę, przepraszam, nie mogę załączyć funkcji sieciowych.

W salonie mam połączenie przez kabel.

U sprzedającego działało, u mnie nie działa.
Trzymam wciśnięty kilka sekund ten button z tylu, trochę dioda mruga i przestaje.
Na aplikacji mcontrol/telefon komunikat o braku połączenia.

Koledzy, pomożecie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 minuty temu, adamnl napisał:

Proszę o pomoc właścicieli/i nie tylko Dia-250S ze streamerem.

Przeniosłem do innego pokoju/sypialni wzmacniacz, by podłączyć do innych monitorów, niż te, które mam w salonie.

Włożyłem antenkę wifi/USB i za cholerę, przepraszam, nie mogę załączyć funkcji sieciowych.

W salonie mam połączenie przez kabel.

U sprzedającego działało, u mnie nie działa.
Trzymam wciśnięty kilka sekund ten button z tylu, trochę dioda mruga i przestaje.
Na aplikacji mcontrol/telefon komunikat o braku połączenia.

Koledzy, pomożecie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

... a przynajmniej postaramy się pomóc:-)

salon, połączenie LAN 

wróć z Gato do salonu i sprawdź czy tam działa opcja WiFi ( zapewne działa, bo masz tam router )

jak działa to w sypialni jest po prostu słaby sygnał WiFi

 

Do dzieła ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, shureido napisał:

sęk w tym, że wiem lepiej...

więc rób co chcesz

nic Ci nie narzucam tylko dyskutowaliśmy o korzyściach

ale bez napinki bo szkoda wcześniejszego, konstruktywnego klimatu

Peace on Earth i na forum też ?

Spoko ? ja się nie napinam tylko zaskoczyło mnie to, że nie mam używać słowa dealer  Skoro posiadasz taką wiedzę to proszę napisz.
GA określa ich jako dealerów. Nie wiem w czym problem.
Zawsze robię co chcę ? 

Nie gniewam się ani nie mam zamiaru się tutaj spierać. Dla mnie to miejsce gdzie można porozmawiać z miłośnikami tej marki ? ?


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość adamnl

(Konto usunięte)

Dziękuję.
W salonie także nie działa. Tzn kilka raz się pojawiło na telefonie/device, że jest, a kiedy rozkazałem grać Krallową to podał, brak połączenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ta antenka to licha i wątła jest a USB luźne, jak to USB.
Hmm, mam Gato od środy i od razu na kablu.

Z node nie było problemu na wifi. Telefony i tabletu też działają.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, adamnl napisał:

Dziękuję.
W salonie także nie działa. Tzn kilka raz się pojawiło na telefonie/device, że jest, a kiedy rozkazałem grać Krallową to podał, brak połączenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Być może pamięta ustawienia WIFI poprzedniego właściciela.

Spróbuj zrobic tak:

Factory Reset

If you want to remove the Wi-Fi settings (SSID and password), you need to perform a Factory Reset. Press and hold the Factory Reset button on the back panel of the amplifi er for 2-3 seconds. The NPM will then remove Wi-Fi settings and reset. This will take about a minute.

https://www.gato-audio.com/pub/media/content/downloads/GANPMMAN1,0_1812.pdf

 

Następnie zrób konfigurację WIFI według instrukcji na stronie 6 (link do dokumentu wkleiłem wyżej)

Wifi by App

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
12 minut temu, adamnl napisał:

Dziękuję.
W salonie także nie działa. Tzn kilka raz się pojawiło na telefonie/device, że jest, a kiedy rozkazałem grać Krallową to podał, brak połączenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ta antenka to licha i wątła jest a USB luźne, jak to USB.
Hmm, mam Gato od środy i od razu na kablu.

Z node nie było problemu na wifi. Telefony i tabletu też działają.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

sprawdź gniazdo anteny WiFi 

nie powinno się nic gibać

antena BT też ma takie luzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
17 minut temu, muzaman napisał:

Spoko ? ja się nie napinam tylko zaskoczyło mnie to, że nie mam używać słowa dealer  Skoro posiadasz taką wiedzę to proszę napisz.
GA określa ich jako dealerów. Nie wiem w czym problem.
Zawsze robię co chcę ? 

Nie gniewam się ani nie mam zamiaru się tutaj spierać. Dla mnie to miejsce gdzie można porozmawiać z miłośnikami tej marki ? ?


 

dealer - pojęcie kluczowe, wywołujące problem, podobnie jak adidas to dla określenie każdego obuwia sportowego

pisałem Ci już kilkukrotnie, że polskie, potoczne pojmowanie słowa dealer jest amatorsko ogólnikowe j.w. 

 

znasz/słuchałeś "Aine" Angela Moyra ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość adamnl

(Konto usunięte)

Chłopaki, udało się.
Dziękuję Wam serdecznie.

Mam w sypialni Harbethy P3 tą wersję 40th.
Na tydzień pożyczyłem od znajomego, jutro w pracy jak zombie po nieprzespanej nocce.

Jeszcze raz wielkie Dziękuję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.