Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  99 członków

Gato Audio Klub
IGNORED

Gato Audio Klub


gatoseb

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, adamnl napisał:

Chłopaki, udało się.
Dziękuję Wam serdecznie.

Mam w sypialni Harbethy P3 tą wersję 40th.
Na tydzień pożyczyłem od znajomego, jutro w pracy jak zombieemoji4.png po nieprzespanej nocce.

Jeszcze raz wielkie Dziękuję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

pomógł reset ustawień WiFi, zmiany w router czy poprawienie osadzenia w gnieździe anteny WiFi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adamnl

(Konto usunięte)

Pomógł reset ustawień.

Gdyby sypialnia była blisko salonu to kablem bym załatwił, niestety za krótki był.
Teraz gra na wifi.

Czy w salonie, bo tam będzie na stałe mam słuchać na wifi czy lepiej kablu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, adamnl napisał:

Mam w sypialni Harbethy P3 tą wersję 40th.
Na tydzień pożyczyłem od znajomego, jutro w pracy jak zombieemoji4.png po nieprzespanej nocce.

Adaśko, napisz proszę coś o tej słynnej średnicy P3, czy faktycznie jest bardziej angażująco i pięknie jak z Twoimi Xavianami Ambra? 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, adamnl napisał:

Pomógł reset ustawień.

Gdyby sypialnia była blisko salonu to kablem bym załatwił, niestety za krótki był.
Teraz gra na wifi.

Czy w salonie, bo tam będzie na stałe mam słuchać na wifi czy lepiej kablu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

połączenie kablowe

dobre połączenie kablowe, dobrze ekranowany kabel i solidne, złocone i ekranowane wtyki RJ45

 

image.thumb.png.52976b859a7c4d589c38df794d8f2d31.pngimage.thumb.png.3a1247b13acae52c830be59341d23186.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
20 minut temu, adamnl napisał:

Pomógł reset ustawień.

Gdyby sypialnia była blisko salonu to kablem bym załatwił, niestety za krótki był.
Teraz gra na wifi.

Czy w salonie, bo tam będzie na stałe mam słuchać na wifi czy lepiej kablu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pamiętaj,

że to jest kabel teleinformatyczny więc odległość od kabla energetycznego (np. YKY; YDY od kabli i przewodów zasilających) ilości obwodów od 1 do 3, ułożonego bez przegrody elektromagnetycznej powinna wynosić minimum 10 mm

a kabla teleinformatycznego bez ekranowania, minimalna odległość od kabla energetycznego (np. YDYp lub YKY) ilości obwodów od 1 do 3, ułożonego bez przegrody elektromagnetycznej powinna wynosić 60 mm

Kable ekranowane wymagają zdecydowanie mniejszej separacji od kabli energetycznych (np. YDY), niż kable nieekranowane. Dzięki temu, że ekran zapobiega powstawaniu zakłóceń elektromagnetycznych, negatywnie wpływających na przesyłanie sygnału – kabel ekranowany może pozostać w mniejszej separacji od energetycznego, który generuje dane zakłócenia, niż kabel nieekranowany, który nie posiada „ochrony” przed owymi zakłóceniami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shureido napisał:

dealer - pojęcie kluczowe, wywołujące problem, podobnie jak adidas to dla określenie każdego obuwia sportowego

pisałem Ci już kilkukrotnie, że polskie, potoczne pojmowanie słowa dealer jest amatorsko ogólnikowe j.w. 

 

znasz/słuchałeś "Aine" Angela Moyra ?

 

Kwestia o czym myślisz mówiąc dealer. Tobie chyba kojarzy się negatywnie. A komuś innemu nie.
Nie nie pisałeś kilkukrotnie tylko pisałeś aby nie używać słowa dealer nie dając żadnego wyjaśnienia tylko używać sklep.

Edytowane przez muzaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adamnl

(Konto usunięte)
Pamiętaj,
że to jest kabel teleinformatyczny więc odległość od kabla energetycznego (np. YKY; YDY od kabli i przewodów zasilających) ilości obwodów od 1 do 3, ułożonego bez przegrody elektromagnetycznej powinna wynosić minimum 10 mm
a kabla teleinformatycznego bez ekranowania, minimalna odległość od kabla energetycznego (np. YDYp lub YKY) ilości obwodów od 1 do 3, ułożonego bez przegrody elektromagnetycznej powinna wynosić 60 mm
Kable ekranowane wymagają zdecydowanie mniejszej separacji od kabli energetycznych (np. YDY), niż kable nieekranowane. Dzięki temu, że ekran zapobiega powstawaniu zakłóceń elektromagnetycznych, negatywnie wpływających na przesyłanie sygnału – kabel ekranowany może pozostać w mniejszej separacji od energetycznego, który generuje dane zakłócenia, niż kabel nieekranowany, który nie posiada „ochrony” przed owymi zakłóceniami.
 

Dziękuję. Toż to kopalnia wiedzy. Ale się przyda


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, adamnl napisał:

Pomógł reset ustawień.

Gdyby sypialnia była blisko salonu to kablem bym załatwił, niestety za krótki był.
Teraz gra na wifi.

Czy w salonie, bo tam będzie na stałe mam słuchać na wifi czy lepiej kablu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Super, że działa. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adamnl

(Konto usunięte)
Adaśko, napisz proszę coś o tej słynnej średnicy P3, czy faktycznie jest bardziej angażująco i pięknie jak z Twoimi Xavianami Ambra? 

Adamie, witam Cię.
Ilość, jakość, różnorodność tych sprzętów spadły jak grom z jasnego.
Ostatnio żyję/jadę na adrenalinie/serotoninie co trochę zakłóca spokojne słuchanie.
Postaram się ochłonąć, może więcej spać i wtedy ogarnę to w słowach, co słyszę.
Jest pięknie, napewno wciągająco/za bardzo.
Zanotuję, już słyszę coraz więcej, będzie jakaś relacja.
Spokojnego snu życzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, adamnl napisał:


Dziękuję. Toż to kopalnia wiedzy. Ale się przydaemoji4.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

kilka zdań i już jest się na innym poziomie wiedzy praktycznej...:-)

 

9 minut temu, muzaman napisał:

Kwestia o czym myślisz mówiąc dealer. Tobie chyba kojarzy się negatywnie. A komuś innemu nie.
Nie nie pisałeś kilkukrotnie tylko pisałeś aby nie używać słowa dealer nie dając żadnego wyjaśnienia tylko używać sklep.

nie ma w tym nic wspólnego z potocznym kojarzeniem negatywnym tylko o semantykę

możemy skończyć temat pojęcia dealer ?

bo potoczność rozumienia nijak się ma do semantyki

i szkoda wycierać klawiaturę , bo i tak wiesz swoje , nie wiedząc w dalszym ciągu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, shureido napisał:

 

kilka zdań i już jest się na innym poziomie wiedzy praktycznej...:-)

 

nie ma w tym nic wspólnego z potocznym kojarzeniem negatywnym tylko o semantykę

możemy skończyć temat pojęcia dealer ?

bo potoczność rozumienia nijak się ma do semantyki

i szkoda wycierać klawiaturę , bo i tak wiesz swoje , nie wiedząc w dalszym ciągu...

O co Tobie chodzi? ? 
 

Audio-On jest dealerem marki Gato Audio ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, shureido napisał:

?

papierowy nóż

a co z Angela Moyra "Aine" ?

a nie wiem, nie znam Angela Moyra.
Może nie w klubie Gato a ze specjalistami językoznawstwa powinieneś popisać ? albo jakieś forum filozoficzne odwiedzić hahahaha ?
WIem.... może chcesz się pochwalić jaki jesteś oczytany tak? hahahahah ? 




 

Mniejsza o to....

a jak sprawuje się sprzęt? kupiłeś go w TopHifi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, muzaman napisał:

a nie wiem, nie znam Angela Moyra.
Może nie w klubie Gato a ze specjalistami językoznawstwa powinieneś popisać ? albo jakieś forum filozoficzne odwiedzić hahahaha ?
WIem.... może chcesz się pochwalić jaki jesteś oczytany tak? hahahahah ? 




 

Mniejsza o to....

a jak sprawuje się sprzęt? kupiłeś go w TopHifi? 

 

pozostawię bez komentarza sarkazm i wrzutkę o oczytaniu...

Angela Moyra "Aine" nie chciało Ci się nawet posłuchać albo zapytać dlaczego proponuję ten utwór ?w

zestaw Gato bezkompromisowo rewelacja

Tak, w TopHiFi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, shureido napisał:

 

pozostawię bez komentarza sarkazm i wrzutkę o oczytaniu...

Angela Moyra "Aine" nie chciało Ci się nawet posłuchać albo zapytać dlaczego proponuję ten utwór ?w

zestaw Gato bezkompromisowo rewelacja

Tak, w TopHiFi

hahahah no nie spinaj się ??.... żartowałem przecież. Teraz ja mogę napisać, że źle interpretujesz to co ja piszę ? 

Dużo zażądali sobie za zestaw w TopHifi? Nie wolałeś zamówić nówki bezpośrednio od Gato? Podejrzewam, że taniej by wyszło.
Z tego co widzę na stronie tophifi to mają ceny przed obniżkami producenta.

w takich cenach to raczej nie sprzedadzą:

https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-mocy/gato-audio-pwr-222.html

https://www.tophifi.pl/stereo/przedwzmacniacze/gato-audio-prd-3s.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, muzaman napisał:

hahahah no nie spinaj się ??.... żartowałem przecież. Teraz ja mogę napisać, że źle interpretujesz to co ja piszę ? 

Dużo zażądali sobie za zestaw w TopHifi? Nie wolałeś zamówić nówki bezpośrednio od Gato? Podejrzewam, że taniej by wyszło.
Z tego co widzę na stronie tophifi to mają ceny przed obniżkami producenta.

to jest nowy set, z pełną 5 letnią, rozszerzoną gwarancją i preferencyjną ceną w pakiecie z FM 50

kupiłem w TopHiFi ale Gato Audio ustaliło cenę sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shureido napisał:

to jest nowy set, z pełną 5 letnią, rozszerzoną gwarancją i preferencyjną ceną w pakiecie z FM 50

kupiłem w TopHiFi ale Gato Audio ustaliło cenę sprzedaży

Super. Teraz wszystko jasne. 
Ja obecnie mam DIA-400S i FM-15. Mimo, iż pojawi się FM-30 + AMP-150 AE to pierwszy zestaw pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Teraz, muzaman napisał:

Super. Teraz wszystko jasne. 
Ja obecnie mam DIA-400S i FM-15. Mimo, iż pojawi się FM-30 + AMP-150 AE to pierwszy zestaw pozostanie.

czy 400S też ma tak wspaniałą sprawność ?

teraz słucham na "4" spokojnej Shelby Lynne "Just a little lovin"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, shureido napisał:

czy 400S też ma tak wspaniałą sprawność ?

teraz słucham na "4" spokojnej Shelby Lynne "Just a little lovin"

Tak. Zanim podjąłem decyzję to rozmawiałem z chłopakami z Gato na Audio Show w Warszawie. Zadałem pytanie jak blisko z jakością dźwięku i parametrami jest w stosunku do AMP-150. Chodziło mi właśnie między innymi o tą sprawność. Powiedzieli, że AMP jest ich topowym modelem wśród zintegrowanych wzmacniaczy ale 400-tka mocno się zbliża. Dodatkowo w tamtym momencie chciałem wzmacniacz z dobrym zintegrowanym DAC-iem. Posłuchałem i wybrałem 400-tkę. Chociaż 400-tka z bardzo dobrym zewnętrznym źródłem rozwija skrzydła jeszcze bardziej.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
12 minut temu, muzaman napisał:

Tak. Zanim podjąłem decyzję to rozmawiałem z chłopakami z Gato na Audio Show w Warszawie. Zadałem pytanie jak blisko z jakością dźwięku i parametrami jest w stosunku do AMP-150. Chodziło mi właśnie między innymi o tą sprawność. Powiedzieli, że AMP jest ich topowym modelem wśród zintegrowanych wzmacniaczy ale 400-tka mocno się zbliża. Dodatkowo w tamtym momencie chciałem wzmacniacz z dobrym zintegrowanym DAC-iem. Posłuchałem i wybrałem 400-tkę. Chociaż 400-tka z bardzo dobrym zewnętrznym źródłem rozwija skrzydła jeszcze bardziej.



 

 

czyli moduł NPM nie jest wart zainteresowania ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shureido napisał:

przez cały następny łikend będę miał w domu Lumin D2

korzystałeś z modułu BT ?

Jeżeli tak, to czy dziwi Cię duży spadek mocy sygnału ?

 

Może ze dwa lub trzy razy korzystałem z BT. Gra to trochę ciszej. 
Lumin fajne ma zabawki. D2 słuchałem. Użytkownicy na innych forach zalecają wymianę wewnętrznego zasilacza na moduł + zasilacz liniowy i podobno D2-ka zaczyna grać znacznie lepiej - nie słuchałem takiej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
8 minut temu, muzaman napisał:

Może ze dwa lub trzy razy korzystałem z BT. Gra to trochę ciszej. 
Lumin fajne ma zabawki. D2 słuchałem. Użytkownicy na innych forach zalecają wymianę wewnętrznego zasilacza na moduł + zasilacz liniowy i podobno D2-ka zaczyna grać znacznie lepiej - nie słuchałem takiej wersji.

Trochę ciszej to łagodnie powiedziane ?

Jest dedykowany moduł zasilania w katalogiwej cenie 1.499 i podobno działa leoiej niż różdżka z Hogwarth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, muzaman napisał:

Zobaczymy, znaczy usłyszymy za tydzień ☺

albo i nie...

Z innej beczki, znalazłem dzisiaj stację radiową nadającą we flaku, o tyle dziwne że wyszykałem ją w streamer

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.