Skocz do zawartości
IGNORED

Onkyo Tx 8250 czy Yamaha Mcr-n670 do kolumn Heco Aurora 300 do niezbyt glosnego sluchania muzyki ?


Canarino

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.  Ktora z tych dwóch wiez  będzie się lepiej nadawała do niezbyt glosnego sluchania muzyki z gatunku R"n'b do malego pokoju o wymiarach 3m x 3m ? Onkyo Tx 8250 czy Yamaha Pianocraft Mcr-n670 ? Zamierzam kupic  do amplitunera kolumny Heco Aurora 300 . 

Czytałem 2 tygodnie na temat wiez i właśnie często poleca mi się te dwie wieze ale sam nie wiem którą wybrać. Kolumn jestem raczej pewien bo jeśli chce się zmiescic w budzecie 3 000 zł to nic lepszego nie znajde

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównwanie micro wieży z pełnowymiarowym klockiem ma średni sens, na pewno lepiej kupić Yamaha bo zwyczajnie jest lepiej dopracowana i przyjemniejsza w obsłudze za sprawą systemu Music Cast. Z tym że lepiej pomyśl o popularnym kombajnie Yamaha R-N602

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepszą opcją będzie amplituner Onkyo TX-8250, zagra wyraźnie lepiej niż MCR-N670. Oczywiście można jeszcze ewentualnie pomyśleć o Yamaha R-N602 jako bezpośredni konkurent Onkyo. Yamaha jest bardziej efekciarska, wyraźniej eksponuje skraje pasma. Onkyo jest równiejsze, bardziej plastyczne.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Krzaku666 napisał:

Porównwanie micro wieży z pełnowymiarowym klockiem ma średni sens, na pewno lepiej kupić Yamaha bo zwyczajnie jest lepiej dopracowana i przyjemniejsza w obsłudze za sprawą systemu Music Cast. Z tym że lepiej pomyśl o popularnym kombajnie Yamaha R-N602

Nie jestem pewien czy Yamaha R-N602 będzie nadawała się do muzyki R'n'b . Generalnie słucham takich 4 wykonawców tego gatunku którzy mają świetny wokal i fajnie byłoby gdyby wieza tez potrafiła ten wokal podkreślić 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.