Skocz do zawartości
IGNORED

Czasopismo AUDIO


gramofonik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było, ale jak nie było to podaję  link.

AUDIO, amerykańskie czasopismo, miesięcznik, traktujące o świecie audio, w przystępny sposób.

Recenzje sprzętu, nowości techniczne, artykuły omawiające różne zagadnienia audio.

Plus reklamy, cenniki sprzętu audio, i wiele inny ciekawostek. 

Wszystkie, bodajże, numery tego czasopisma, od roku 1947 do roku 2000 (do roku 1956 noszące nazwę Radio )

Ciekawa lektura, magiczna podróż, wiedzy nigdy za wiele. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Clipboard01.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład, reklama nowej wkładki gramofonowej firmy Audio Technica 12XE, popularniej do dzisiaj, min na popularnym polskim serwisie aukcyjnym. Ciekawe ilu kupujących, używane egzemplarze tego modelu wie, że to wkładka z 1979 roku. Reklama jest z stycznia 1979 roku.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, power8000 napisał:

I tak zupełnie przypadkiem oferujesz ją na popularnym portalu aukcyjnym? ;)

Zupełnie. Na prawdę. Mylisz, że przy dużej ilości wszystkie je pamiętam? Nie sposób.

Posądzasz mnie, o tak tanią formę autoreklamy? Gdyby chciał to zrobić, to reklamowałbym coś za półki za kilka stówek, a nie klika dyszek. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bolo_senor napisał:

ojej jaka wtopa :)

 

Proponuję wziąć się za lekturę, wydawnictwa do którego podałem link. Masz jak na tacy podaną całą historię analoga. Zamiast wypisywać bzdury o ostrych szlifach igieł - nie ma takich -  które nie pasują do lampy - pasują. 

8 lat tutaj siedzisz a posługujesz się obiegowymi określeniami, które bardzo często są nieprawdziwe.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, gramofonik napisał:

Proponuję wziąć się za lekturę, wydawnictwa do którego podałem link. Masz jak na tacy podaną całą historię analoga. Zamiast wypisywać bzdury o ostrych szlifach igieł - nie ma takich -  które nie pasują do lampy - pasują. 

8 lat tutaj siedzisz a posługujesz się obiegowymi określeniami, które bardzo często są nieprawdziwe.  

Gerwazy a sio na czarną listę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi tu nie wyjeżdżaj z lampami , tylko czytać ze zrozumieniem nie naucz , zresztą po 12 dniach strasznie pyskaty się zrobiłeś.

Zielonego pojęcia o graniu lamp nie masz , a wymądrzasz się jakbyś wszystko wiedział. W innych kwestiach wyczytasz coś czasem w internecie i nie do końca wiedząc o co chodzi cytujesz , co widać bo nie podajesz istotnych informacji. 

Zresztą widzę , że po nieudanym debiucie z wkładkami , to teraz tak próbujesz .

44 minuty temu, gramofonik napisał:

Proponuję wziąć się za lekturę, wydawnictwa do którego podałem link.

Nie skorzystam z propozycji , bo jakoś historia analogu mnie nie interesuje zbytnio , ale dziękuję za troskę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, bolo_senor napisał:

Ty mi tu nie wyjeżdżaj z lampami ,

Nie wypowiadałem się na temat lamp.   

 

Cytat

Nie skorzystam z propozycji , bo jakoś historia analogu mnie nie interesuje zbytnio , ale dziękuję za troskę. 

Tutaj nie chodzi o historię, ale o wiedzę. W temacie winylowego analogu powiedziano już wszystko i było to dawno temu... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, gramofonik napisał:

Nie wypowiadałem się na temat lamp.   

 

Tutaj nie chodzi o historię, ale o wiedzę. W temacie winylowego analogu powiedziano już wszystko i było to dawno temu... 

Tobie Gerwazy to na pewno lekarz się przyda :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gramofonik napisał:

Zamiast wypisywać bzdury o ostrych szlifach igieł - nie ma takich -  które nie pasują do lampy - pasują. 

amnezja , czy mam więcej zacytować. Zresztą to było o tym , że nielampowo brzmiące lampy grają lepiej z ostrym szlifem. Ostrym , czyli wszystkie powyżej eliptyka tj. gygery , fine line , mikro line , shibaty , vitale , str-y , itp - to potoczne określenie , ale wiadomo o co chodzi.

ale skoro piszesz , że jednak pasują to promulguję  posłuchać se jakiegoś szybkiego ostrego metalu na wspomnianej przez siebie at440 i rdzennej el 34 w układzie SE. 

Owszem jazz zagra bardzo dobrze , ale tylko jazz. Ostrzejsze kawałki rockowe będą brzmiały śmiesznie. Lampy , które nie grają ciepło są bardziej uniwersalne - czy to aż takie trudne było do załapania ? Zastanów się czasem i przeczytaj uważnie zanim znowu z czymś zechcesz wyskoczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięku płynącego z lamp to słuchałem, niech policzę, ponad 40 lata temu. Z jedynego w domu odbiornika radiowego. Dobrze wspominam ten czas.To wszystko co ma do powiedzenia w temacie lamp. Kropka. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tematu czyli czasopisma Audio. No cóż , typowe amerykańskie czasopismo nic nie wnoszące do mojej wiedzy o audio. Mam już trochę lat i sprzętu z tamtych lat też widziałem, słyszałem oraz miałem. Przejrzałem kilka roczników z różnych lat, konkretnych artykułów o audio jak na lekarstwo. Głównie reklama, w późniejszych rocznikach już chyba cienko przędli bo weszły reklamy papierosów i whisky. Generalnie strata czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, moltos napisał:

Odnośnie tematu czyli czasopisma Audio. No cóż , typowe amerykańskie czasopismo nic nie wnoszące do mojej wiedzy o audio. Mam już trochę lat i sprzętu z tamtych lat też widziałem, słyszałem oraz miałem. Przejrzałem kilka roczników z różnych lat, konkretnych artykułów o audio jak na lekarstwo. Głównie reklama, w późniejszych rocznikach już chyba cienko przędli bo weszły reklamy papierosów i whisky. Generalnie strata czasu.

Najbardziej to mi się podoba taki fakt. 

Pojawiają się w tymże czasopiśmie reklamy wkładek gramofonowych, min Empire EDR9, wtedy gdy się ukazała wywołała spore zamieszanie na rynku. Dzisiaj jest to jeden z tych modeli który zalicza się do kultowych  modeli, nowe oryginalne igły po 1000-1500 złotych, i raczej ta druga liczba.

Miałem ci ja do sprzedania taka wkładkę. Oferta wisiała, na popularnym polskim serwisie aukcyjnym, chyba z kwartał albo i pół roku, zainteresowanie, licząc ilością dodanych do obserwowanych, żadne, 1-2 osoby. Wystawiałem ofertę na popularnym zagranicznym serwisie aukcyjnym. Sprzedała się w 2 tygodnie od USA

Przeciętny Kowalski lub Nowak, posiadający gramofon to słyszał, o Audio Technica 95,  Ortofonie,  "Siurze" 

Jakie czasem ludzie zadają pytanie, na temat wkładek gramofonowych, to ja często muszę usiąść z wrażenia, i chwile pomyśleć o co pytający pyta. 

Cytat "No cóż , typowe amerykańskie czasopismo nic nie wnoszące do mojej wiedzy o audio." 

Jeśli ktoś posiadł całą wiedzę, z lat 1947-2000, to niech nie czyta, to nie dla niego. Dla innych i owszem.              

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, gramofonik napisał:

Miałem ci ja do sprzedania taka wkładkę. Oferta wisiała, na popularnym polskim serwisie aukcyjnym, chyba z kwartał albo i pół roku, zainteresowanie, licząc ilością dodanych do obserwowanych, żadne, 1-2 osoby. Wystawiałem ofertę na popularnym zagranicznym serwisie aukcyjnym. Sprzedała się w 2 tygodnie od USA

z taką renomą jaką sobie wyrobiłeś to dziwię się , że się dziwisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bolo_senor napisał:

z taką renomą jaką sobie wyrobiłeś to dziwię się , że się dziwisz.

Renoma lub jej brak, na forach o których myślisz nie ma kompletnie znaczenia, w przypadku sprzedaży na popularnym polskim serwisie aukcyjnym. Nie ta skala.

        

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, bolo_senor napisał:

o renomę na allegro mi chodziło . 

A to coś zmieniło się? Od kilku lat niezmiennie 4.5% niezadowolonych  i 94.5% zadowolonych, na około 950 opinii na rok. 

  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty 94,5% uważasz , że to dużo :D

Zresztą pomyśl ,czy sam byś kupił wkładkę za tysiaka od kogoś kto wkładki pod lupą ogląda . Pod lupą to wszystkie jak nowe , a kombinowanie zdjęcia to druga sprawa . zresztą jako małkow i te drugie konto na słupa widziałem cię kilkukrotnie w wątkach oszuści na allegro . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, bolo_senor napisał:

Z resztą... 

Posiadam jedno konto, wszystko jest opisane zgodnie z stanem faktycznym. Niezadowoleni byli, są i będą, szczególnie przy takiej ilości. Gdybym był oszustem, to dawno by mi Allegro konto zamknęło. 

Czy ja bym kupił za tysiaka wkładkę od kogoś kto ją pod lupą ogląda? 

Bardzo chętnie, bo 9/10 sprzedających używane wkładki to nawet wyraźnego zdjęcia nie potrafi zrobić, a lupy nigdy w rękach nie miało. Nawet nie przedmuchają  z kurzu.

                  

 

  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bolo_senor napisał:

to odważny , albo bogaty jesteś . 

Ja jak coś kupuję od Polaka na A, to zawsze zakładam wszystko co najgorsze, i zazwyczaj nie mylę się  

A wiesz ilu jest hazardzistów, co to kupują poza A.,  za  nie małe pieniądze? 

No ale to nie ten temat. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy strony w magazynach nie są posklejane "kropelką", jak te igły nieszczęsne we wkładkach Gerwazego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, tomekkk1 napisał:

Ciekawe czy strony w magazynach nie są posklejane "kropelką", jak te igły nieszczęsne we wkładkach Gerwazego...

Ktoś kto pisze idiotyzmy to idiota jest?  Chłopie przemiał jest taki, nie ma czasu aby z kurzu przetrzeć. 

Dzisiaj zeszło 100 igieł, w ciemno, poza aukcją. A ty jakieś bzdury wypisujesz o klejeniu igieł.        

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No biedny Gerwazy, taki ma zapierdziel że taczki nie ma czasu załadować.

O wątkach o Twoim klejeniu igieł klejem typu "kropelka", o Twoim rozbieraniu gramofonów młotkiem i przecinakiem, i robieniu ulepów krążą od lat legendy.
Na szczęście dla Ciebie jest jedno Forum, gdzie bez obaw możesz się wysilać - Twoje własne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, tomekkk1 napisał:

O wątkach o Twoim klejeniu igieł klejem typu "kropelka", o Twoim rozbieraniu gramofonów młotkiem i przecinakiem, i robieniu ulepów krążą od lat legendy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W każdej legendzie trochę prawdy zawsze jest.

W tym przypadku, prawdą jest że rozbieram na części gramofony, bowiem dla mnie jest to dużo bardziej opłacalne niż naprawianie tych trupów.  Nawet średnio inteligentny człowiek wie, ze nie robi się tego młotkiem i przecinakiem, tylko idiota może powtarzać takie idiotyzmy.

Teraz uwaga, bo nie każdy to wie, więc napiszę, w hurcie nieużywane igły zamienniki kupuje się, za około 1 (jeden) Euro, a bywa że trochę poniżej, więc klejenie igieł, nie ma kompletnie sensu. Każdy kto idiotą nie jest, nie pisze  bzdur, ze ktokolwiek robi to kropleką.

 

       

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gramofonik napisał:

Teraz uwaga, bo nie każdy to wie, więc napiszę, w hurcie nieużywane igły zamienniki kupuje się, za około 1 (jeden) Euro, a bywa że trochę poniżej

Teraz tylko trzeba to jeszcze napisać , że w oryginalne body igły kropelką , zamiennik trzeba wkleić i modlić się by kupujący mikroskopu nie miał . A jak miał skutecznie durnia udawać , że pod lupą się oglądało. I by była cała prawda o tym twoim biznesie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bolo_senor napisał:

Teraz tylko trzeba to jeszcze napisać , że w oryginalne body igły kropelką , zamiennik trzeba wkleić i modlić się by kupujący mikroskopu nie miał . A jak miał skutecznie durnia udawać , że pod lupą się oglądało. I by była cała prawda o tym twoim biznesie.

Nie masz nawet bladego pojęcia o czym piszesz. Na prawdę. 

Jak ci się kiedyś igła złamie, to weź nową igłę i spróbuj ją wkleić w miejsce złamanej z użyciem kropelki. Powodzenia.    

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie się udało, a niezadowoleni poszli z tym w świat. Po co kręcisz kota ogonem? Chcesz się wybielić? W branży Audio już dawno urosłeś do miana "legendy"  i tego nie zmienisz... Wystarczy wpisać "gramofonik" w google i wszystko robi się wiadome

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.