Skocz do zawartości
IGNORED

Zmiana subwoofera w pokoju/Klipsch/Velodyne


lukitoki@gmail.com

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 

Mój sprzęt to Klipsch RP-280F, Klipsch RP-450C, Klipsch RP-240s, 2 głośniki w suficie Klipsch CDT-3650-C II, Velodyne EQ-MAX 15 i wzmacniacz Onkyo TX-RZ800

Pokój 20m^2(dość duża szafa na ubrania, więc fizycznie pokój trochę mniejszy). 

Problem polega na tym, że '' chyba? '' przesadziłem z subwooferem. Bass ma konkretny, aczkolwiek aby był słyszalny/odczuwalny to w amplitunerze trzeba rozkręcić głośność na 60-70minimum. A to jest bardzo głośno jak na ten pokój. Druga sprawa to jeśli głośność amplitunera mam na 40-45 to subwoofer się wyłącza(jest w trybie auto, większa głośność go dopiero budzi). Sam subwoofer mam ustawiony na 26 z 80 volume możliwych.

Tutaj dochodząc do sedna wątku.. Zastanawiam się czy nie lepiej sprzedać tego velodyne i kupić dwa suby Klipsch R110sw?

Pozdrawiam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się to sensowne ale lepiej zamiast Klipsch weź 2x SVS SB1000 lub SB2000. Powinny zagrać nieco niżej, bardziej miękko i sprężyście, z mniej dudniącym nalotem górnego basu w tym pomieszczeniu od tego Velodyne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, don111 napisał:

Wydaje się to sensowne ale lepiej zamiast Klipsch weź 2x SVS SB1000 lub SB2000. Powinny zagrać nieco niżej, bardziej miękko i sprężyście, z mniej dudniącym nalotem górnego basu w tym pomieszczeniu od tego Velodyne.

Dziękuję za odpowiedź, 

Tyle tylko, że do całości zestawu ładniej pasuje maskownica klipsch. Svs ma taki... Plastikowy przód(o ile dobrze zauważyłem) i średnio będzie się prezentować z resztą. 

Druga sprawa - zaproponowałeś 12'' czy nie będzie to nadal za dużo? 12, a 15 aż takiej różnicy chyba nie ma, a skoro mają być dwa.. ;) 

Zauważyłem że klipsch ma nową serię spl 100 i 120. Może dwa takie? Pytanie tylko czy uda mi się odsprzedać velodyne. Chyba rzadko ktoś taki sprzęt kupuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Takiego potwora jak można nie słyszeć, pobaw się z ustawieniami w ampli a nie już go sprzedawac chcesz . Jasne że 2 suby będą lepsze ale sporo stracisz na sprzedaży eq15. Jak kasa to nie problem to  2x 112 od klipscha lub 2 x pb2000 do kina ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[email protected]

Pytanie za 100 pkt dlaczego nie zwiększysz głośności sub?

Ja ci tylko podpowiem jeśli liczysz że kalibracja w onkyo wszystko ci ustawi poprawnie właśnie między innymi poprawne ustawienie głośności dla wszystkich głośników no to można sie grubo przeliczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, don111 napisał:

 

//muszę czekać na zatwierdzenie wiadomości przez moderatora.. 

Kalibracja była przeprowadzona w velodyne, a dopiero później w oknyo.  Swoją drogą w ampli dałem bass +4 treble +4 subwoofer +9.0 i faktycznie jest trochę lepiej podczas cichszego odsłuchu. Pobawię się jeszcze tymi ustawieniami może stworzę idealne ustawienie :) u mnie gorzej też z akustyką bo sufit mam podwieszany płyta gk i nie dałem żadnej waty ani nic. Jak już wspomniałem w suficie są też 2 atmosy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)
24 minuty temu, bl4ck napisał:

Pytanie za 100 pkt dlaczego nie zwiększysz głośności sub?

Dokładnie tak, albo pokrętłem w samym subie albo w ustawieniach amplitunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, [email protected] napisał:

Tutaj dochodząc do sedna wątku.. Zastanawiam się czy nie lepiej sprzedać tego velodyne i kupić dwa suby Klipsch R110sw?

I co taka operacja zmieni, skoro jak czytam nie do końca sam wiesz w czym jest problem...zmienic sub’a na większa ilosc zawsze możesz i masz jeszcze czas.

Jak dla mnie przyczyn jest kilka z tego co opisujesz.

Audyssey nie ścisza dlatego, ze jest do niczego, ale cześciej dlatego, ze kolumny sa kiepsko rozstawione kątowo w pomieszczeniu przez użytkownika i/lub z powodu ograniczeń życiowo-mieszkalnych i WAF; stad częste „błędy” kalibracji.

Kolejna przyczyna moze byc skrzaczona kalibracja i ustawienia w subie i/lub ampli przez Ciebie samego, czesta przyczyna, tzw. User error.

I ostatnim podejrzanym wg mnie jest ta „wielka szafa ubraniowa” zajmująca niezła cześć pokoju jak sam napisałeś. Robi za ogromny absorber wysysający by moze bas.

Teraz w zależności od tego jak to wszystko jest wzajemnie i w relacji do siebie ustawione w pokoju i skalibrowane tak tez i gra....

Natomaist daleki byłbym od obwiniania 15” sub’a jakby nie było uznanej firmy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zrabana kalibracje. 

 

Napewno bylo podbicie jakiejs czestotliwosci w pokoju i amplituner sciszyl calosc.  Zreszta onkyo ma problemy z kalibracja basu (nie jestes pierwszy na tym forum z tym problemem) .

 

Mysle ze wymiana subow moze nic nie dac. 

Albo sam musisz probowac z kalibracja i ustawieniami albo skozystac z profesjonalnych pomiarown

 

Czy robisz najpierw kalibracje subwoferem a nastepnie amplitunerem? Bo o ile kojaz eq-maxx ma swoja kalibracje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, will66 napisał:

Audyssey nie ścisza dlatego, ze jest do niczego, ale cześciej dlatego, ze kolumny sa kiepsko rozstawione kątowo w pomieszczeniu przez użytkownika i/lub z powodu ograniczeń życiowo-mieszkalnych i WAF; stad częste „błędy” kalibracji.

Kolejna przyczyna moze byc skrzaczona kalibracja i ustawienia w subie i/lub ampli przez Ciebie samego, czesta przyczyna, tzw. User error.

Wyżej napisałem odpowiedzi do poprzednich wiadomości - moderator musiał je zaakceptować, aby były widoczne...

Wiem, że klipsch maja bass reflex z tyłu i powinny być oddalone od ściany ale ja nie mam takich możliwości. Poza tym chodzi mi o sub :) 

Po zmianie ustawień jest trochę lepiej, ale akustyka pokoju pozostawia wiele do życzenia.. Pewnie przez ten sufit podwieszany z gk bez wygłuszenia. 

Pokój ma 4.5m x 4.35m

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sufit nie ma wpływu takie że basu będzie mniej. Zasadniczo to dalej nie wiem w czym problem mało ci basu to bo prostu podkręć do na subie.

A suba to przestaw mniej więcej tam gdzie kwiat najlepiej jak najbliżej środka pomieszczenia, lewa kolumna bardziej do środka, szafka bardziej wtedy w lewo bo miejsce po subie będzie a kwiata wywalić :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Weź przestaw ten kwiat pod ścianę z lewej strony w tedy z subem wyjedziesz bardziej w prawo dostanie więcej oddechu tak jak lewa kolumna, to raz dwa zrób tak jak koledzy piszą daj głośniej suba, ustaw wszystko na small i 80hz i sprawdź jak to gra...

 

ps. Mógłbyś wkleić fotkę jak to u ciebie wyglada i opisać co z czym gra w temacie Nasze kina Domowe - galeria zdjec ?? Byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam Marcin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, subfan napisał:

Masz tzw echo jak klaszczesz czy gwiżdżesz?

No w sumie to nie, albo nie końca potrafię to sprecyzować? 

31 minut temu, bl4ck napisał:

A suba to przestaw mniej więcej tam gdzie kwiat najlepiej jak najbliżej środka pomieszczenia, lewa kolumna bardziej do środka, szafka bardziej wtedy w lewo bo miejsce po subie będzie a kwiata wywalić :D

Kwiata zostawiłem ;) ale posłuchalem co do przestawienia całości i mam wrażenie, że w kwestii odsłuchu jest lepiej, co prawda bass stał się cichszy przez co musiałem zgłosić suba, ale bass jest wyraźniejszy - już tak nie dudni.

 

12 minut temu, Marcinos89 napisał:

ps. Mógłbyś wkleić fotkę jak to u ciebie wyglada i opisać co z czym gra w temacie Nasze kina Domowe - galeria zdjec ?? Byłbym bardzo wdzięczny.

Cześć Marcin! Nie ma sprawy ;) daj mi 2dni aż podłączę tylne głośniki, bo cały zestaw już mam z rok ale brakowało mi tylnych - głośniki sufitowe robiły za tylne, a kable przygotowane już rok ze ściany wystają :p zamówione mam. Jutro wyślą to we wtorek zdjęcia wrzucę. Pozdro! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko musisz sobie zdawać sprawę z tego że po zmianie miejsca sub ponowna kalibracja jest wymagana.

Jakie masz ustawienia zwrotnicy w ampli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Dobrze zrobiłeś ale zamień lewa kolumnę z kwiatem , będzie ona w tedy miała więcej powietrza wokół siebie, a tak od siebie dzięki wielkie za odpowiedz... będę bardzo wdzięczny no i trzymam kciuki by się w końcu udało ustawić tak jak byś tego chciał 

 

od siebie dodam iż skręć suba na godzinę 9 a następnie kalibracja jak ci ustawi suba na -4/-6 to w tedy daj na ampli więcej dB  lub dodaj na subie byś go słyszał wyraźnie ale z zrób wszystkie na 80hz i small gwarantuje ze sub będzie w tedy grał dwa razy głośniej ...

Ps.Jesscze raz dziekuje Ci za odpowiedz, pozdrawiam Cię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marcinos89 napisał:

od siebie dodam iż skręć suba na godzinę 9 

Tutaj głośność jest sterowana pilotem. 

12 minut temu, bl4ck napisał:

Tylko musisz sobie zdawać sprawę z tego że po zmianie miejsca sub ponowna kalibracja jest wymagana.

Jakie masz ustawienia zwrotnicy w ampli?

No tak, kalibracja oczywiście przeprowadzona. Subwoofer mam na 'direct' wcześniej miałem na max(40Hz) ale dziś się bawilem i lepiej brzmi na minimum-direct

W amplitunerze crossover wszystkich kolumn mam na 80Hz(THX) a LPF of LFE 120Hz, natomiast onkyo nie ma ustawień small large, które ma denon. Niestety. Włączony mam tryb Phase Matching Bass bo jak jest off to subwoofer jakby wcale nie działał ;) 

Pozdrawiam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bl4ck napisał:

Sub ma być ustawiony na tryb LFE sprawdź w instrukcji jak to ustawić się ciebie na subie.

Z tyłu mam opcje (low-pass crossover: Direct---80Hz---40Hz. Swoją drogą cały rok miałem na 40Hz dziś dopiero zmieniłem bo chcę mieć wkoncu wszystko jak być powinno i jak najlepiej aby było słychać. 

15 minut temu, subfan napisał:

Luki na foto z prawej jakieś łóżeczko widzę.  Maluch się chyba nie wysypia jak tata garuje nocami .:)))

Hehe słuszne spostrzeżenie, jak mały śpi to przeważnie oglądam filmy z dźwiękiem z TV, a jeżeli już z 'kina' to bardzo cicho gdzie subwoofer wcale się nie załącza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, [email protected] napisał:

Dziękuję za odpowiedź, 

Tyle tylko, że do całości zestawu ładniej pasuje maskownica klipsch. Svs ma taki... Plastikowy przód(o ile dobrze zauważyłem) i średnio będzie się prezentować z resztą. 

Druga sprawa - zaproponowałeś 12'' czy nie będzie to nadal za dużo? 12, a 15 aż takiej różnicy chyba nie ma, a skoro mają być dwa.. ;) 

Zauważyłem że klipsch ma nową serię spl 100 i 120. Może dwa takie? Pytanie tylko czy uda mi się odsprzedać velodyne. Chyba rzadko ktoś taki sprzęt kupuje?

Ale piszesz tak, jakby różnica w subach była tylko w designie i wyglądzie. SVS zagra lepiej od Klipscha, po prostu a cenowo przepaści nie ma. Możesz spokojnie przyjąć że 10" SVS dorówna 12" Klipscha. Do tego ja pisałem o 10 lub 12" ale zamkniętych SVS (SB, nie PB),.Ja mam dużego suba 12" od SVS i jako zamknięty gra potężnie w ok 17m.  

Tak abstrahując od tych rozważań o wymianie suba, aż dziwne że najpierw nie spróbowałeś zmienić ręcznie głośności suba, przyjąłem za pewne że to zrobiłeś i nadal jest niedobrze. Bez tego nie ma co dyskutować o wymianie suba bo może rozwiążesz problem w ten najprostszy sposób. Czy z innymi subami byłoby lepiej - to zależy jaką masz charakterystykę basu z tego Velodyne u siebie, czy jest dobre zejście czy za dużo dudnienia itd. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, [email protected] napisał:

Po zmianie ustawień jest trochę lepiej, ale akustyka pokoju pozostawia wiele do życzenia.. Pewnie przez ten sufit podwieszany z gk bez wygłuszenia. 

Przyczyny braku optymalnegop grania: sufit podwieszany z pustką (jak wysokie jest pomieszczenie do tego sufitu z K-G i ile ma wysokości ta pustka?) bez wypełnienia wełną, goła podłoga, pustawe ściany, no i ta szafa, której nie widać na zdjęciu (jk to wygląda?), a zapewne stoi z tyłu pomieszczenia. Do tego opisane już wyżej bardzo niskie odcięcie sub'a - poniżej 40 hz naprawdę nie dzieje się za wiele na bardzo dużej ilości ścieżek dzwiękowych, w każdym bądz razie nie dzieje się tam "ciągle" :))

Nie odbieraj tego jako krytyki, a raczej jako suche fakty o pomieszczeniu w odniesieniu do audio problemu.

Ponadto kolumny frontowe ustawione niesymetrycznie na ścianie frontowej - jak nie możesz ich odsunąć cokolwiek to możesz sporóbwać wstawić z tyłu, na próbę coś pochłaniającego: grube koce, kołdry, materace :) tylko tytułem testu, aby choć trochę zminimalizować odbicia od ścian z woofer'ów.

Koniecznie pobaw się ustawieniem sub'a, np. ustaw go na środku frontowej ściany, przed szafką tv, a nawet podnieś go i postaw na taborecie/krześle - zaobserwuj zmiany jakie to wniosło.

Pytanie: gdzie siedzisz/oglądasz w relacji (odległość od tylenj ściany) w pokoju?

Ostatecznie zawsze dobrą metodą bez pomiarów jest ta angielska: sub w miejscu gdzie słuchasz/ogladasz, a Ty chodzisz po pokoju i szukasz najlepszego basu....

Powodzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, will66 napisał:

(jak wysokie jest pomieszczenie do tego sufitu z K-G i ile ma wysokości ta pustka?)

Pomieszczenie ma może 2.2m max 2.3m na wysokość do płyty gk od parkietu. Głośniki w suficie maja gł. montażową bodajże 13.72cm więc pustka ma 14-15cm max. Bez żadnej wełny itp. Tylko stalki i płyta. 

2 godziny temu, will66 napisał:

Ponadto kolumny frontowe ustawione niesymetrycznie na ścianie frontowej - jak nie możesz ich odsunąć cokolwiek to możesz sporóbwać wstawić z tyłu, na próbę coś pochłaniającego: grube koce, kołdry, materace :) tylko tytułem testu, aby choć trochę zminimalizować odbicia od ścian z woofer'ów

Dzięki! W wolnej chwili spróbuję tak zrobić. Na podłodze jest parkiet więc też pewnie 'odbija' fale akustyczne. Ponadto pół szafy ma lustro więc też coś pewnie odbija. Wrzucam zdjęcia pokoju-z tyłu za sofą jutro dojdą dwie kolumny surroundowe Klipsch RP-240s.

//zdjęcia były zrobione wczoraj zanim zamieniłem suba z kwiatem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG_20190211_101913.jpg

IMG_20190211_101951.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.