Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki Streamer kupić?


zbyszek232

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Doradźcie jaki Streamer kupić?

Chciałbym w domu słuchać jak najlepszej jakości muzyki. Ponieważ łapię się na tym, że już nawet nagrywać składanek na CD mi się nie chce (wiem, że nagrywanie to słaba jakość), kupować i spędzać czas w sklepie i Internecie na szukanie wykonawców i składanek też brak czasu to zainteresowałem się streamingiem muzyki (wygoda i chyba jakość w miarę ok?). Nie miałem okazji nawet posłuchać u kogoś, sprawdzić jak to się obsługuje itd...

Nie znam się na markach w tej kwestii. Miałem okazję zobaczyć jak działa Denon jakiś za ok 1600 zł z Multiroom i jakiś jeszcze jeden ale nie pamiętam nazwy.

Chodzi mi o DAC bez Multiroom (w zamian za Multiroom może będzie miał coś innego lepszego w tej samej cenie). Czy opłaca się "pchać" w DAC, który będzie czytał lepsze (nowsze) pliki od FLAC??? Czy opłaca się wydać więcej niż 1600 zł? Chodzi mi o optymalną cenę (cena vs jakość).

Mam wzmacniacz Marantz PM 7000, CD Technics 770 D kolumny castle knight 2. Lubię słuchać różnej muzyki. Częściej rockowej, spokojnej, alternatywnej... Z czasem chciałbym dokupić do tego zestawu jakieś dobre słuchawki do 1000 zł. Chyba nie muszę podłączać słuchawek prosto do DAC-a jeśli jest takie wyjście we wzmacniaczu? Czy lepiej prosto z DAC. Czy są takie bez wyjścia i super jakość? Wszystko rozbija się o cenę.

Słuchanie muzyki na kolumnach a w chwilach relaksu na słuchawkach.

Doradźcie na który zwrócić uwagę. Jeśli warto dołożyć kasę bo będzie zauważalna różnica to ok 3000-4000 też rozważę taki zakup.

Widziałem tylko tego DENONA ale zauważyłem, że są jeszcze jakieś takie marki: DACfirm Auralica, Aurendera, Lumina, Ifi Audio, DAC  Soekris... Zakup ma być na wiele lat (choć wiem, że te hnologia plików się zmienia). Nie chce co chwilę zmieniać i znów dopłacać, inwestować bez końca. Pozdrawiam wszystkich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprzedałem Marantz'a NA6005. Miałem go ponad 2 lata i byłem bardzo zadowolony. Uważam, że to fajny odtwarzacz. MA też DAC.

Pomyśl, z czego będziesz zapuszczał pliki, bo chyba nie bezpośrednio z dysku? Potrzebny będzie jakiś NAS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zakładka o muzyce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek chyba myśli że dać i streamer to to samo i pewnie szuka streamera bez multiroom ... bluesound node 2i polecam lub yamaha cdnt670 to drugie ciut taniej i pewnie minimalnie gorzej trzeba sprawdzić co się lepiej zgra z systemem

Jak chcesz na bardzo długo to pewnie są 2,3 razy droższe zabawki albo możesz do streamera dokupić porządny dac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak sprobowac czegos od cambridge audio. I streamer i dac. Moze streammagic v2?. Mozna uzywke kupic za niezle pieniadze. A moze ca 851n lub cxn? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto wypożyczyć na testy Bluesound Node 2i. Jedna z najlepszych aplikacji sterujących na rynku. Świetny stosunek ceny do jakości. Wbudowany DAC, jednak można to urządzenie wykorzystać także jako całkiem niezły transport. Stabilność działania i intuicyjność menu i sterowania stawia ten odtwarzacz w czołówce.

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji 2i poprawił się bodajże soft. W sumie ciekawie, jak mógłby zagrać jako transport?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako transport to jednak malinę ciężko pobić w stosunku cena/jakość.

Za 900zł z nakładką Digione i zasilaczem iFi + chociażby CA DacMagic za 600zł.

Całość 1500zł i ciężko o lepiej brzmiący, nowy streamer według mnie.

Warto dołożyć środki na lepszy dac, bo malina ma duży potencjał jako transport.

W przedziale do 2500zł, z gotowych streamerów jest jeszcze ciekawy Onkyo NS6170 lub wspomniany Bluesound Node 2i.  Powodzenia w wyborze!

12 minut temu, Nikimaj napisał:

W wersji 2i poprawił się bodajże soft. W sumie ciekawie, jak mógłby zagrać jako transport?

Spotkałem się ze skrajnymi opiniami na tym forum. Jedni chwalą inni twierdzą, że jako transport daje nienaturalny dźwięk, trochę "kartonowy" bas, itd. Pozostaje sprawdzenie we własnym systemie, bo co użytkownik to różna opinia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jak piszesz. Słuchałem przednio wersji Node2 w dwóch różnych systemach i stwierdzam, że brzmiał bardzo ładnie-choć wpięty był po analogach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nikimaj napisał:

Trochę jak piszesz. Słuchałem przednio wersji Node2 w dwóch różnych systemach i stwierdzam, że brzmiał bardzo ładnie-choć wpięty był po analogach.

Po analogu to się nie wypowiadam. Ale jako transport to przeróżne opinie. Chyba wiele zależy przede wszystkim od oczekiwań i reszty toru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Może zależy od reszty toru ale fakt bas ma nieco jakby poluzowany po rca przynajmniej szkoła grania nada jaka pamiętam z modelu 326 tylko dużo lepiej bardziej rozdzielczo dynamicznie.. bez zbędnej agresji.. dobrze mieć kable i wzmacniacz idące lekko w stronę konturu 

 Zaletą tego 2i że za chiny nie gubi sieci u mnie może ze 2 razy stracił połączenie ale po 2 sekundach wszystko wróciło do normy... wcześniejszy arcam miał ta bolaczke jedynie po kablu było stabilniej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że taki tani streamer stanie się szybko wąskim gardłem systemu. Masz niezły sprzęt a polecają Ci najtańsze streamery na rynku, które co tu dużo ukrywać, grają funkcjonalnością a nie jakością dźwięku. Ktoś rozsądnie polecił Malinę którą mozna sterować apką i do tego dobry przetwornik DAC. Dużo lepsze podejście. 

Pamiętaj, że każdy streamer przestanie działać bo producent zechce go wymienić na nowy model. 

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego rozpatrywać malinę tylko jako transport?Zabojady z audiophonics mają gotowy streamerek na malinie z dacem na najnowszej ESS.Aluminiowa obudowa,wyświetlaczyk,karta z preinstalowanym volumio.

Z minusów:

Brak zasilacza(pasuje praktycznie każdy do telefonu),no i trzeba go zlozyc(20 śrubek,żadnego lutowania).

Cena około 1000pln.Pogonił u mnie casm6 v.2.Zarówno ze względów sonicznych, jak i funkcjonalnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sklep.RMS.pl napisał:

Myślę, że taki tani streamer stanie się szybko wąskim gardłem systemu. Masz niezły sprzęt a polecają Ci najtańsze streamery na rynku, które co tu dużo ukrywać, grają funkcjonalnością a nie jakością dźwięku. Ktoś rozsądnie polecił Malinę którą mozna sterować apką i do tego dobry przetwornik DAC. Dużo lepsze podejście. 

Pamiętaj, że każdy streamer przestanie działać bo producent zechce go wymienić na nowy model. 

Są tańsze choćby yamaha wxad10 czy ieast m 30 dlatego z ta najtanszoscia to bym nie przesadzal... Z tym wąskim gardłem również.. chociaż wiadomo jak zbyszek zmieni sprzęt na 3-4-5 razy droższy to w końcu pewnie będzie musiał dokupić i porządnego daca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Svawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie wiedzą, że Volumio ma już w ofercie także swój autorski sprzęcik Volumio Primo, podobna liga brzmienia co Bluesound2i, lecz trochę taniej:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Obecnie na Allo.com jest promocja USBridge, teraz w cenie 162 dolary, to również sprzęt na poziomie Bluesonda2i tyle że kilkakrotnie tańszy, więc więcej zostaje na dobry dac.

Jeśli natomiast brać pod uwagę tylko bezwzględną jakość dźwięku, to polecam Allo Digione Signature zasilany bateriami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcin_75 napisał:

Tylko dlaczego rozpatrywać malinę tylko jako transport?Zabojady z audiophonics mają gotowy streamerek na malinie z dacem na najnowszej ESS.Aluminiowa obudowa,wyświetlaczyk,karta z preinstalowanym volumio.

Z minusów:

Brak zasilacza(pasuje praktycznie każdy do telefonu),no i trzeba go zlozyc(20 śrubek,żadnego lutowania).

Cena około 1000pln.Pogonił u mnie casm6 v.2.Zarówno ze względów sonicznych, jak i funkcjonalnych.

Ale tu nie ma reguły.
W pewnym salonie Node 2 pogonił mojego CA 851N (CA dostał tam wręcz baty jeśli chodzi o jakość dźwięku), pomyślałem ale dobry ten Node! Wziąłem do domu i w moim systemie sytuacja odwrotna!
CA brzmieniowo zdecydowanie lepiej się wpasował.

Jaki więc z tego morał?
Kręcąc się w tym przedziale jakościowym nie można mówić w kategoriach absolutnych, że coś gra lepiej a coś gorzej.
Nie porównujemy tu chromecasta do Nerwork Bridge (a i pewnie znajdą się systemy, w których ten prostszy, tańszy, z pozoru grający na drugim końcu skali, zagra lepiej, jeśli ktoś ma np. skopany czy specyficzny system).

Tutaj urzadzenie musi się wpasować w resztę systemu (z akustyką i preferencjami włącznie) i pozostaje jeszcze kwestia funcjonalności: dla jednego malina funkcjonalna bo tak bardzo konfigurowalna czy coś tam innego a dla innych funkcjonalny Aries Mini, Node 2 czy tego typu urządzenia (fukncjonalnie lepsze bo gotowe, w kawałku, wyglądające po ludzku, ze stabilnym softem, wspierane latami przez producenta - tutaj uwaga do branży bo akurat te streamery, podobnie też jak CA, są wspierane już tak długo, że często ktoś je prędzej po prostu zajeździ czy wymieni z innych powodów niż producent przestanie je wspierać)).

A różnice cenowe?
Bądźmy poważni: 1000-1500 zł za malinę z dodatkami, których ona wymaga kontra 2000-2500 zł za gotowy streamer to często żadna różnica jeśli brać pod uwagę całkowity koszt systemu (czy nawet głupich kabelków kosztujących często więcej niż te streamery razem wzięte).
Różnice cenowe to można brać pod uwagę jeśli ktoś rozważa chromecasta za stówkę z DACkiem np. w posiadanym, budżetowym, używanym wzmaku wartości 1000 zł kontra streamer za 2-3 tys. Tu owszem, będzie różnica ogromna w cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda

Nie miałem na myśli, ze jest owa malina lepsza od casm6, tylko że u mnie sprawdziła sie lepiej i warto wziąść ją pod uwagę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marcin_75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2019 o 15:50, Sklep.RMS.pl napisał:

Pamiętaj, że każdy streamer przestanie działać bo producent zechce go wymienić na nowy model. 

To daleko zbyt duże uproszczenie.

Tym razem przesadziliście i to bardzo mocno.

To brzmi nieomal tak, jakby ruskie zakręcili kurek z gazem i tyle. A producent streamera zdalnie go unieruchamia, tak?

No pewnie, że z czasem starszy sprzęt sieciowy będzie mniej funkcjonalny, może nie wspierać nowych formatów (o ile będą) itd. Ale nie przestanie działać z dnia na dzień.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek11

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast kombinowania z jakimis wynalazkami

proponuje podstamowy model onkyo 6130 koszt ok 1000 pln

ma wszystko co potrzebne wifi usb blueutooth

i dobry dac

dobra aplikacje

i calkiem dobre brzmienie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ohmygod napisał:

proponuje podstamowy model onkyo 6130 koszt ok 1000 pln

Z tym,że zawsze jest tak,że lepiej dołożyć do...I wtedy budżet wzrasta nawet dwukrotnie.Tylko pytanie,czy jakość dźwięku też wzrośnie dwukrotnie?Onkyo 6130 to koszt 1000zł.Dokładając 400stówki mamy Yamahę WXA50.A skoro mamy już 1500zł,to może lepiej bluesound za niecałą dwójkę.Ale skoro mamy kupić streamer za dwójkę to może lepiej chiński DAC za tysiaka+6130,który może lepiej zagra jak Bluesound?

I teraz bądź tu mądry i pisz wiersze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, c-k napisał:

I teraz bądź tu mądry i pisz wiersze.

Określasz budżet i wybierasz, co Ci pasuje. Oczywiście z pomocą kolegów z forum:)

Poza tym zawsze można snuć takie rozważania, masz 1000, dołóż 500, będzie lepiej. Masz 2000, dołóż 1000 i wejdziesz na inny poziom. Tak można w nieskończoność.

20 godzin temu, konradwo napisał:

Ale tu nie ma reguły.
W pewnym salonie Node 2 pogonił mojego CA 851N (CA dostał tam wręcz baty jeśli chodzi o jakość dźwięku), pomyślałem ale dobry ten Node! Wziąłem do domu i w moim systemie sytuacja odwrotna!
CA brzmieniowo zdecydowanie lepiej się wpasował.

Jaki więc z tego morał?
Kręcąc się w tym przedziale jakościowym nie można mówić w kategoriach absolutnych, że coś gra lepiej a coś gorzej.
Nie porównujemy tu chromecasta do Nerwork Bridge (a i pewnie znajdą się systemy, w których ten prostszy, tańszy, z pozoru grający na drugim końcu skali, zagra lepiej, jeśli ktoś ma np. skopany czy specyficzny system).

Tutaj urzadzenie musi się wpasować w resztę systemu (z akustyką i preferencjami włącznie) i pozostaje jeszcze kwestia funcjonalności: dla jednego malina funkcjonalna bo tak bardzo konfigurowalna czy coś tam innego a dla innych funkcjonalny Aries Mini, Node 2 czy tego typu urządzenia (fukncjonalnie lepsze bo gotowe, w kawałku, wyglądające po ludzku, ze stabilnym softem, wspierane latami przez producenta - tutaj uwaga do branży bo akurat te streamery, podobnie też jak CA, są wspierane już tak długo, że często ktoś je prędzej po prostu zajeździ czy wymieni z innych powodów niż producent przestanie je wspierać)).

A różnice cenowe?
Bądźmy poważni: 1000-1500 zł za malinę z dodatkami, których ona wymaga kontra 2000-2500 zł za gotowy streamer to często żadna różnica jeśli brać pod uwagę całkowity koszt systemu (czy nawet głupich kabelków kosztujących często więcej niż te streamery razem wzięte).
Różnice cenowe to można brać pod uwagę jeśli ktoś rozważa chromecasta za stówkę z DACkiem np. w posiadanym, budżetowym, używanym wzmaku wartości 1000 zł kontra streamer za 2-3 tys. Tu owszem, będzie różnica ogromna w cenie.

Brawo, ta wypowiedź powinna być dodana do wszystkich wątków typu "streamer do 2500 zł" i tym mu podobnych włącznie z wątkami typu "malina lekarstwem na wszystko".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, konradwo napisał:

Jaki więc z tego morał?
Kręcąc się w tym przedziale jakościowym nie można mówić w kategoriach absolutnych, że coś gra lepiej a coś gorzej.
Nie porównujemy tu chromecasta do Nerwork Bridge (a i pewnie znajdą się systemy, w których ten prostszy, tańszy, z pozoru grający na drugim końcu skali, zagra lepiej, jeśli ktoś ma np. skopany czy specyficzny system).

A ja mam zgoła inny morał! :)

Znajdą się też systemy (na pewno te nie skopane) może te bardziej transparentne, gdzie różnica między transportami/streamerami z tego przedziału cenowego będzie na tyle odczuwalna, że albo będziesz słuchał muzyki, albo będą do ciebie docierały dźwięki muzkopodobne. 

... a jeśli usłyszysz już muzykę to nie ma odwrotu i żadna marka, wygląd czy funkcjonalność słabszego brzmieniowo pudełka już cię nie przekona.

Ten element toru powoduje, że mogę słuchać muzyki, daje w muzyce relaks, oddech, daje detal, dynamikę dla całego przekazu, cechy brzmienia które dla mnie są chyba najważniejsze, żeby cieszyć się muzyką.

To co zostaje zgubione na tym etapie, żaden inny element toru nie jest w stanie odzyskać.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, m4tech napisał:

A ja mam zgoła inny morał! :)

Znajdą się też systemy (na pewno te nie skopane) może te bardziej transparentne, gdzie różnica między transportami/streamerami z tego przedziału cenowego będzie na tyle odczuwalna, że albo będziesz słuchał muzyki, albo będą do ciebie docierały dźwięki muzkopodobne. 

... a jeśli usłyszysz już muzykę to nie ma odwrotu i żadna marka, wygląd czy funkcjonalność słabszego brzmieniowo pudełka już cię nie przekona.

Ten element toru powoduje, że mogę słuchać muzyki, daje w muzyce relaks, oddech, daje detal, dynamikę dla całego przekazu, cechy brzmienia które dla mnie są chyba najważniejsze, żeby cieszyć się muzyką.

To co zostaje zgubione na tym etapie, żaden inny element toru nie jest w stanie odzyskać.

 

Zgoda, różnice pomiędzy często opisywanymi przeze mnie grajkami są u mnie bardzo słyszalne (skopane systemy były przykładem bo takich mają ludzie też sporo i u nich mogą wychodzić przeróżne kwiatki a tym samym oceny danych urządzeń). Akurat np. malina nie wnosi u mnie nic lepszego, za to Network Bridge już tak...

W moich systemach obecnie posiadane źródła może ekstremalnie wysokich lotów nie są ale grają bardzo dobrze i słuchanie sprawia wielką frajdę, choć wiem, że np. z głównych kolumn można wycisnąć o wiele więcej, chociażby jeszcze lepszym źródłem, ale to już zabawa na przyszłość i nie malina a raczej dcsy, jeśli budżet pozwoli...

A jakby nie było, radość z muzyki najważniejsza! Tutaj się można czasem zakręcić, goniąc za sprzętem, nowinkami, porównując, cudując, testując i nagle się okazuje, że czasu na relaksujące słuchanie wtedy juz brak :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daleko zbyt duże uproszczenie.
Tym razem przesadziliście i to bardzo mocno.
To brzmi nieomal tak, jakby ruskie zakręcili kurek z gazem i tyle. A producent streamera zdalnie go unieruchamia, tak?
No pewnie, że z czasem starszy sprzęt sieciowy będzie mniej funkcjonalny, może nie wspierać nowych formatów (o ile będą) itd. Ale nie przestanie działać z dnia na dzień.

To poszukaj sobie na forum jak to Spotify coś pozmieniało i wycofało wsparcie dla starszych streemerow niektórych marek. Producent miał w D... aktualizacje i właściwie niemal z dnia na dzień strrmery przestały obsługiwać Spotify. Pewnie, ze jak wykorzystujesz tylko do grania z plików w lokalnej sieci to będzie działać dopóki się nie zepsuje, ale jeśli chodzi od trening to już tak fajnie nie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, osiek napisał:


To poszukaj sobie na forum jak to Spotify coś pozmieniało i wycofało wsparcie dla starszych streemerow niektórych marek. Producent miał w D... aktualizacje i właściwie niemal z dnia na dzień strrmery przestały obsługiwać Spotify. Pewnie, ze jak wykorzystujesz tylko do grania z plików w lokalnej sieci to będzie działać dopóki się nie zepsuje, ale jeśli chodzi od trening to już tak fajnie nie jest.

Nie jest tak złe wprawdzie spotify nie słucham bo to stratna muzyka słucham tylko tidal i mój squezebox touch który ma już około 10 lat wciąż odtwarza z tidal. I wciąż wszystko działa. A sprowadzalem go na premierę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez antymalkontent

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się ciesz :) zreszta squuezebox to taki nietypowy przypadek: porzucony przez producenta, ale wytworzyła się społeczność, która grzebie. Ale wielu użytkowników płakało jak Spotify zmieniło protokoly. To samo może się wydarzyć z każdym serwisem. A wtedy będzie kolejny płacz, ze firmowe produkty zamieniają się w cegłę ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ze Spotify, był w Denon taki serwis i już nie ma. Piszesz że zmieniły sie protokoły. Czy to nie jest do poprawienia kolejną aktualizacją? zresztą same zlikwidowanie konta tam to wyzwanie, chyba 3 potwierdzenia + ostateczne, na maila, dostarczone następnego dna, łatwo nie jest. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.