Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki Streamer kupić?


zbyszek232
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem niedawno Bluesounda Node 2 w starszej wersji (bez i) z wyprzedaży i jestem bardzo zadowolony, tym bardziej że zapłaciłem sporo mniej niż za najnowszą wersję. Wszystkie opinie o tym sprzęcie się potwierdziły, świetny dźwięk, sprawnie działająca intuicyjna apka. Słucham ze spotify jak i plików z USB i jest całkiem fajnie. Polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha CX-1000, Yamaha MX-1, Yamaha CDX-1030, Yamaha T-80, Yamaha PF-800 (Yamaha MC-5), Yamaha NS-690II, Yamaha HP-3, Bluesound Node 2, Helion 1750 XP, okablowanie: 2x AudioQuest Quartz, AudioQuest Topaz, AudioQuest Indigo Blue, Nordost Moonglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Vampire_Lestat napisał:

Kupiłem niedawno Bluesounda Node 2 w starszej wersji (bez i) z wyprzedaży i jestem bardzo zadowolony, tym bardziej że zapłaciłem sporo mniej niż za najnowszą wersję. Wszystkie opinie o tym sprzęcie się potwierdziły, świetny dźwięk, sprawnie działająca intuicyjna apka. Słucham ze spotify jak i plików z USB i jest całkiem fajnie. Polecam.

Mnie w sumie najbardziej interesuje, czy Node podpięte po analogu zagra na poziomie Malina+irdac. Jeśli to ten sam poziom, to wybieram Noda. W sumie to dziwne, wątek o Malinie ma tysiąc kilometrów, a prawie nic w nim nie ma o brzmieniu zestawów i w zasadzie brak porównania z czymkolwiek. Wiadomo tylko tyle, że to dobry transport. Każdy transport będzie dobry, jak się go podepnie pod daca. Tu raczej chodzi o sprzęt, który dobrze gra po analogu, a takich niestety nie ma za wiele. Branża nastawiła się na osobne urządzenia. A przecież kiedyś odtwarzacze cd nie potrzebowały daca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hasos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem maliny (rozważałem zakup) więc nie udzielę odpowiedzi jak to się ma do Noda. Jak powiedziałem Node 2 gra fajnie ale... np. do mojego CD playera (Yamaha CDX 1030) trochę mu (brzmieniowo) jeszcze brakuje (co może być jednak moim subiektywnym odczuciem). Wybrałem Noda (a nie malinę) bo preferowałem kompletne, gotowe urządzenie, a przy malinie jest trochę zabawy z konfiguracją sprzętową i softem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha CX-1000, Yamaha MX-1, Yamaha CDX-1030, Yamaha T-80, Yamaha PF-800 (Yamaha MC-5), Yamaha NS-690II, Yamaha HP-3, Bluesound Node 2, Helion 1750 XP, okablowanie: 2x AudioQuest Quartz, AudioQuest Topaz, AudioQuest Indigo Blue, Nordost Moonglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, hasos napisał:

Mnie w sumie najbardziej interesuje, czy Node podpięte po analogu zagra na poziomie Malina+irdac. Jeśli to ten sam poziom, to wybieram Noda. W sumie to dziwne, wątek o Malinie ma tysiąc kilometrów, a prawie nic w nim nie ma o brzmieniu zestawów i w zasadzie brak porównania z czymkolwiek. Wiadomo tylko tyle, że to dobry transport. Każdy transport będzie dobry, jak się go podepnie pod daca. Tu raczej chodzi o sprzęt, który dobrze gra po analogu, a takich niestety nie ma za wiele. Branża nastawiła się na osobne urządzenia. A przecież kiedyś odtwarzacze cd nie potrzebowały daca.

Trochę mieszasz, "po analogu"  transporty, maliny itp, nie grają, ponieważ to tylko urządzenia "cyfrowe"

Node "po cyfrze" całkiem dobrze, "po analogu" bardzo bardzo ŹLE

Jeśli nie masz albo nie zamierzasz mieć dobrego DACa, raczej zapomnij o Node

Chyba że wystarcza Ci rozdzielczość brzmienia na poziomie 90dB, wówczas kup Node używaj jako DAC i ciesz się ....  funkcjonalnością ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, m4tech napisał:

Trochę mieszasz, "po analogu"  transporty, maliny itp, nie grają, ponieważ to tylko urządzenia "cyfrowe"

Node "po cyfrze" całkiem dobrze, "po analogu" bardzo bardzo ŹLE

Jeśli nie masz albo nie zamierzasz mieć dobrego DACa, raczej zapomnij o Node

Chyba że wystarcza Ci rozdzielczość brzmienia na poziomie 90dB, wówczas kup Node używaj jako DAC i ciesz się ....  funkcjonalnością ?

Nie mieszam. To jasne, że malina gra po cyfrze, dlatego podałem zestaw z irdac. Czyli porównujemy irdaca i node po analogu. Jak rozumiem, uważasz, że irdac z maliną wypadnie dużo lepiej? Opinie na temat node po analogu są pozytywne. Czy rzeczywiście jest tak źle?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, hasos napisał:

Czy rzeczywiście jest tak źle?

Może inaczej, prawdopodobnie DAC w Node to jakieś 10% ceny całego urządzenia,

więc jak na DACa za 250zł gra na miarę możliwości i rzeczywiście nie jest tak źle

Bardzo chcesz usłyszeć że Node to urządzenie kompletne i idealne, które ma wszystko co potrzeba w cenie 2500zł, niestety takich sytuacji w realnym audio nie ma w praktyce w ogóle, zawsze to jest sztuka wyboru. A sprawa DACa to ważny wybór

Streamujące DACi nawet w budżecie 20.000zł są kompromisem w stosunku do systemów dzielonych, chociaż pewnie mniejszym kompromisem niż w przypadku Node

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy np ja usłyszę różnice między dac za 500 czy za 5 tys...
Nie specjalnie słyszę różnice między Spotify i Tidal - więc pewnie takiej osobie jak ja wystarczy cokolwiek. Sluchawki/głośniki to co innego. Ale ja osobiście muszę mieć pilota do sprzętu. Telefon staram się trzymać z dala gdy wypoczywam. Wyświetlacz w sumie też miły dodatek. Ale to już kosztuje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj osób które mają lekko mówiąc "poprzestawiane" i świrują jak pawiany na punkcie dźwięku oni więcej zmieniają\testują niż po prostu słuchają muzyki taka mania rozumiesz.

Co do noda polecam już chyba dwa lata mija od kiego go mam, podłączasz i zapominasz cieszysz się muzyką a nie wiecznym kręceniem i szukaniem dziury w całym.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, w.p. napisał:

pytanie czy np ja usłyszę różnice między dac za 500 czy za 5 tys...

Różnica jest jak pomiędzy noclegiem w namiocie na dmuchanym materacu a noclegiem w trzy-czterogwiazdkowym hotelu w świeżej pościeli. Jeżeli tego kalibru różnicy nie usłyszysz, to albo reszta komponentów w systemie jest problematyczna, albo masz w nosie jakość/komfort i nie przeszkadza Ci spanie z rzycią na gumie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa........ Spanie w namiocie na polu biwakowym. Najlepiej nad jeziorem. Ognisko i te inne sprawy ? Kurde, człowiek kiedyś był młody.... Po cholerę komu cztery gwiazdki w hotelu skoro pod namiotem ma ich miliardy?

?

Natomiast wracając do tematu. Z przetwornika za 500 zł i za 5 tys usłyszysz w zasadzie to samo ale na pewno nie tak samo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem świadomy różnicy, to jasne, ale wciąż nie uzyskałem odpowiedzi, czy irdac za 2000 zł będzie znacząco lepszy niż dac w bluesound, czy też irdac to tak samo budżetowe granie i różnicy nie będzie. Na daca mogę wydać ok. 2000-2500 zł, ale wtedy do tego dokupię malinę, a nie bluesound. Reszta systemu, planowana, to Spendor A2 + Haiku (Bright lub lampa). Kolega wcześniej napisał, że w systemie z Labenem 600 Node sprawuje się całkiem ok, a testował też na innym systemie Chorda, który przepaści nie czynił - to zastanawiające.

Chcę złożyć system, który da mi przyjemność z grania i jestem świadom, że nie będzie to hi-end. Nie chcę wydawać na sam dac 5000, czynię to świadomie. Ale wiem też, że wraz ze wzrostem ceny nie zawsze idzie wzrost znaczącej jakości. To już sprawdziłem na przykładzie kolumn. Jasne, że chce się mieć najlepszy dźwięk w kwocie, którą się przeznacza na sprzęt. Ale mam też świadomość, że zawsze może być lepiej. Czym jest dac za 5000 względem daca za 25000? Kondycjoner Accuphase kosztuje 30000 zł, ale czy to oznacza, że mam zarzucić kupowanie sprzętu, bo tanio to nic nie zagra? 

Chętnie poznam wasze konfiguracje i propozycje alternatywne, może skorzystam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jestem świadomy różnicy, to jasne, ale wciąż nie uzyskałem odpowiedzi, czy irdac za 2000 zł będzie znacząco lepszy niż dac w bluesound, czy też irdac to tak samo budżetowe granie i różnicy nie będzie. Na daca mogę wydać ok. 2000-2500 zł, ale wtedy do tego dokupię malinę, a nie bluesound. Reszta systemu, planowana, to Spendor A2 + Haiku (Bright lub lampa). Kolega wcześniej napisał, że w systemie z Labenem 600 Node sprawuje się całkiem ok, a testował też na innym systemie Chorda, który przepaści nie czynił - to zastanawiające.

Chcę złożyć system, który da mi przyjemność z grania i jestem świadom, że nie będzie to hi-end. Nie chcę wydawać na sam dac 5000, czynię to świadomie. Ale wiem też, że wraz ze wzrostem ceny nie zawsze idzie wzrost znaczącej jakości. To już sprawdziłem na przykładzie kolumn. Jasne, że chce się mieć najlepszy dźwięk w kwocie, którą się przeznacza na sprzęt. Ale mam też świadomość, że zawsze może być lepiej. Czym jest dac za 5000 względem daca za 25000? Kondycjoner Accuphase kosztuje 30000 zł, ale czy to oznacza, że mam zarzucić kupowanie sprzętu, bo tanio to nic nie zagra? 

Chętnie poznam wasze konfiguracje i propozycje alternatywne, może skorzystam.

Skoro z jednej strony masz pełny streamer za 2500 zł a z drugiej, uważany za dobry w swojej cenie, DAC za 80% ceny tego streamera to raczej szanse streamera nie są duże. Inna sprawa czy malina przypasuje Ci od strony użytkowej. Najlepsza opcja to pożyczenie DACa oraz Node i podłączenie PC do tego pierwszego jeśli zagra lepiej od Node to z maliną też zagra lepiej. Jeśli nie będzie gigantycznych różnic - być może Node jest OK. Pamiętaj, że malina osiąga optymalną jakość razem z dodatkowym zasilaczem, robi się z tego zabawa w pudełeczka, kabelki i konfigurowanie softu. Jeśli poprawa dźwięku będzie wg Ciebie duża to pewnie warto. Jeśli jednak poprawa będzie nie za duża to może lepiej kupić Blue i cieszyć się wygodą? Nikt Ci nie odpowie co masz wybrać. Dla jednego poprawa rzędu 5% to ocean a dla innego kropla, a 15% to trzy krople. I tak dalej.

 

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, dzarro napisał:

Skoro z jednej strony masz pełny streamer za 2500 zł a z drugiej, uważany za dobry w swojej cenie, DAC za 80% ceny tego streamera to raczej szanse streamera nie są duże. Inna sprawa czy malina przypasuje Ci od strony użytkowej. Najlepsza opcja to pożyczenie DACa oraz Node i podłączenie PC do tego pierwszego jeśli zagra lepiej od Node to z maliną też zagra lepiej. Jeśli nie będzie gigantycznych różnic - być może Node jest OK. Pamiętaj, że malina osiąga optymalną jakość razem z dodatkowym zasilaczem, robi się z tego zabawa w pudełeczka, kabelki i konfigurowanie softu. Jeśli poprawa dźwięku będzie wg Ciebie duża to pewnie warto. Jeśli jednak poprawa będzie nie za duża to może lepiej kupić Blue i cieszyć się wygodą? Nikt Ci nie odpowie co masz wybrać. Dla jednego poprawa rzędu 5% to ocean a dla innego kropla, a 15% to trzy krople. I tak dalej.

 

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Jasne, chodziło mi bardziej o to, czy ktoś już to porównywał. Wątek maliny ciągnie się od 4 lat, a dość podstawowej informacji w nim nie ma :) 

To dobry pomysł, by nie kupować na razie maliny, a przetestować dac w połączeniu z kompem względem node. Nie pomyślałem :)

Do maliny oczywiście kupiłbym albo zasilacz, albo zestaw z obudową i 2 zasilaczami. Tylko wtedy taki zestaw to ok. 2 tys. + dac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hasos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem w wątku o malinie o moich doświadczeniach. U mnie malina z digione signature wygrała z Node 2i jako transport do dac i była to duża różnica. Z tym, że mam daca, który to potrafił zróżnicować (Exogal Comet) . Samego Node uważam za super transport, a funkcjonalnie to już wogóle bajka. Porównanie Node po analogu vs jako transport do dac robiłem, gdy miałem jeszcze Gustarda a20h. Była różnica na korzyć opcji z dac zewnętrznym, ale nie była to przepaść. Node miałem z lepszym kablem zasilającym. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ciszyn11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ciszyn11 napisał:

Ja pisałem w wątku o malinie o moich doświadczeniach. U mnie malina z digione signature wygrała z Node 2i jako transport do dac i była to duża różnica. Z tym, że mam daca, który to potrafił zróżnicować (Exogal Comet) . Samego Node uważam za super transport, a funkcjonalnie to już wogóle bajka. Porównanie Node po analogu vs jako transport do dac robiłem, gdy miałem jeszcze Gustarda a20h. Była różnica na korzyć opcji z dac zewnętrznym, ale nie była to przepaść. Node miałem z lepszym kablem zasilającym. 

Dzięki za odpowiedź. Gdyby padło na Node, to też planuję inny kabel zasilający. Szkoda, że nie da się użyć innego zasilania. Ale rozpatruję teraz jeszcze opcję z dac: irdac, matrix i iFi Audio iDSD Micro BL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hasos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że Node reagował też na zmiany kabli cyfrowych tzn wymiana na lepszy dużo wniosła. Przy malinie, jakoś nie słyszę różnicy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie wierzę w cyfrowe kable poprawiające dźwięk. Kupa czasu minęła od mojego Technikum Elektronicznego a od studiów na Politechnice nieco mniej.... Do mnie to nie trafia :)
Ostatnio myślałem o porzadnym dac. Zacząłem od Nostromo Wolf za 800 a potem doradzili mi RME Dac za 4k. Duży plus za solidny wzmak sluchawkowy - bo taki mam odsłuch. No i bajeczny niespotykany i dzież zakres obsługi dźwięku. Bez magii. Producent jest z tych Pro.
No ale ok. Moim źródłem jest zwykle radio ze Spotify Connect firmy Revo. To nie Tidal ale ze względów mieszkaniowych ograniczam kubaturę sprzętu.
Druga opcja to mój mac mini ale nie mam dac i poza tym źródło powinno być wyspecjalizowane - jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre kable cyfrowe nie poprawiają dźwięku , one go mniej psują niż te tanie ...

 

NODE 2 ma fajną aplikację i dobrze gra ale jako transport plików do zewnętrznego DACa . I teraz trzeba sobie podliczyć ile wyjdzie NODE + kabel cyfowy + DAC i czy nie lepiej spróbować Cambridge SM6 czy  CXN .

Chyba że już mamy ddb DAC albo wzmacniacz z bdb wejściem  cyfrowym.

Node gra bardziej dociążonym brzmieniem ale nieco przewianą i mało plastyczną średnicą , Kambodże bardzo fajnie grają np Spotify ale z plików sterylniej , mniej dociążonym brzmieniem .

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, muda44 napisał:

Dobre kable cyfrowe nie poprawiają dźwięku , one go mniej psują niż te tanie ...

 

NODE 2 ma fajną aplikację i dobrze gra ale jako transport plików do zewnętrznego DACa . I teraz trzeba sobie podliczyć ile wyjdzie NODE + kabel cyfowy + DAC i czy nie lepiej spróbować Cambridge SM6 czy  CXN .

Chyba że już mamy ddb DAC albo wzmacniacz z bdb wejściem  cyfrowym.

Node gra bardziej dociążonym brzmieniem ale nieco przewianą i mało plastyczną średnicą , Kambodże bardzo fajnie grają np Spotify ale z plików sterylniej , mniej dociążonym brzmieniem .

 

 

U mnie na pewno byłoby granie z dysku po usb, a czytałem, że Cambridge niezbyt sobie dobrze radzi z plikami 192.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po cholerę Ci 192 ?

Mój DAC czyta max 48 a gra wybitnie ...

Ja z Kambodży grałem właśnie wprost z dysków tak jak i gram NODE ale to nie jest poziom wybitny . Nie te pieniądze chociaż Kambodże jako DAC są bdb więc transporcik  CD i gramy też z płytek .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, żeby zamiast kombinować, lepiej przyczaić się na używanego Auralic Altair. To urządzenie zgrabnie łączy wszystko po kolei - transport, DAC oraz pre-amp, plus kieszeń na dysk.

Ja przykładowo czekam na nowy model Auralic Altair G1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G1 to dycha , kolega od którego kupiłem DAC na takim gra waśnie z DACem zewnętrznym ...

AA to 7kzł . Node ,  SM6  czy CXN to przedział 1600-3700zł za nowy CXN V2 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może , natomiast czytałem w kilku miejscach że właśnie NODE jako transport niewiele odbiega od tych kilka razy droższych i ponoć dopiero taki G1 też jako transport robi różnicę ale my tu nie o takich pieniądzach ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problemem jest to, że chcę kupić cały zestaw, składam wszystko od podstaw, i na tym etapie nie chcę wydawać wiele na dac. Stąd te kombinacje. Bo gdybym mógł wydać z 5-6 tys. na dac to nie byłoby tematu. Powiedzmy na całość "źródła" mogę przeznaczyć te 3-4 tys., czy sam streamer czy np. malina plus dac, ale możliwości są dość ograniczone, niestety. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SM6 używany za około 1700zł + modyfikacja . Używasz go jako DAC albo do Spotify a pliki wciskasz mu  np Maliną  ?

Zmieścisz się w tej kwocie .

Ja tych modyfikowanych kambodży sam używałem przez wiele lat ( najpierw SM6 a później CXN ) do niedawna a to brzmienie wyraźnie przeskoczyłem dopiero DAP-999EX.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem JFenga MX Pro i gra najlepiej jak na razie.
Lepiej niż Malina lepiej , znajomy ma Altair nie mówi że to ten sam poziom

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, venom200 napisał:

Ja kupiłem JFenga MX Pro i gra najlepiej jak na razie.
Lepiej niż Malina lepiej , znajomy ma Altair nie mówi że to ten sam poziom

Jest gdzieś dostępny w kraju ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.07.2019 o 20:16, WuMike napisał:

Mówię o używce AA 1. Na bank będzie lepszy od wszystkich Cambridge’ów, malin i Bluesound’ów.

Z tym na bank to nie byłbym taki pewny. 

Na forum roona jeden gość opisywał że taka malina z kartą digione signature u niego wysadziła takiego AA z systemu jako transport.  Całościowo urządzenie ciekawe. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Jakiś gościu na jakimś forum. Moim zdaniem liczy się co kto słyszy (albo co chce usłyszeć;)) Już gdzieś pisałem że dla mnie napis "Made in China" radykalnie pogarsza dźwięk. Niestety w moim przypadku pozbywanie się chińszczyzny przebiega bardzo powoli. Tak samo u kogoś innego lepiej zagra sprzęt za grube tysiące, albo kabel zasilający.

Malinka jest spoko. Ogromny plus że jednak minęły lata od kiedy bawiłem się w takie rzeczy a projekt nadal żyje. Jak ktoś wspomniał u dużych producentów nie jest to wcale gwarantowane. Dostawca muzyki zmieni protokół i zostaniemy na lodzie.
Ale cena Volumio Primo mnie zaskoczyła - ponad 2k to dość dużo.
Dla mnie osobiście największy problem z takimi rozwiązaniami to brak pilota. Akurat z tego nie chcę rezygnować. Choć możliwe że i na to jest jakieś obejście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.