Skocz do zawartości
zbyszek232

Jaki Streamer kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

To jest do ogarnięcie przez aktualizacje softu tylko producentowi musi się chcieć. Raczej będzie wolał, żeby klienci kupili nowe za $ a nie za darmo aktualizowali soft ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, osiek napisał:

To się ciesz :) zreszta squuezebox to taki nietypowy przypadek: porzucony przez producenta, ale wytworzyła się społeczność, która grzebie. Ale wielu użytkowników płakało jak Spotify zmieniło protokoly. To samo może się wydarzyć z każdym serwisem. A wtedy będzie kolejny płacz, ze firmowe produkty zamieniają się w cegłę ;)

No bez przesady z tą cegłą. Może tak się stać, owszem, np. wobec jednego serwisu, ale czy Spotify jest jedyne? Nie tragizowałbym. Poza tym, z tego co pamiętam, cegła to zupełnie bezużyteczny sprzęt.

Edytowane przez tomek11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Volumio można postawić na komputerach pc z Intelem. Ja kupiłem mini PC po leasingowy Fujitsu za 380zł z 4GB Ram, zasilacz w środku , dysk HDD, porty USB, i karty SD. Uruchomiłem na razie z USB i śmiga jak miło. Czyta wszytko jak należy, DSD256 też i natywnie leci podpięty pod zewnętrzny DAC. Żadnej zawiechy sterowanie z telefonu , języki polski, dla mnie super. Tidal wymaga wykupienia abonamentu 3euro/miesiąc. Można to obejść przez aplikację Bubble ale u mnie to nie działa nie wiem czemu. Próbowałem stworzyć to na Androidzie nVidia Shild TV ale ciągłe zawiechy, apki pod telefon, tak że odpuściłem. To jak na razie jest ok. Są jeszcze inne programy tego typu lub podobne instalowane z obrazu sytemu lub na Win10.

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi