Skocz do zawartości
IGNORED

Porada ZAKUP wzmacniacza Technics SU-G700 lub Yamaha AS-2100


_Kuben_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kieruje się ku zmianie posiadanego audio - wstępnie budżet na wzmacniacz 8/9 k zł - z czytanych recenzji oraz rad w sklepach pierwsza myśl dotyczy technics SU-G700 oraz Yamaha AS-2100 jednak jeśli odsłuch np. A-S3000 sprawi, ze wart jest tej różnicy cenowej i skłoni do odczekania i dozbierania to będę gotów odczekać.

Pomieszczenie 5 m na 4,5 m z tym, że jedna z 4 ścian jest w 3/4 otwarta - połączenie z jadalnią i kuchnią.

Najczęściej słuchane gatunki to blues, jazz, muzyka filmowa, rock - a jakby sprzęt poradził sobie od czasu do czasu z cięższym metalowym brzmieniem, też by było miło.

I Jakie polecalibyście kolumny do tych wzmacniaczy w cenie ok 12 k zł.?

Co sądzicie o wbudowanych w te wzmacniacze - przedwzmacniacze gramofonowe.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, _Kuben_ napisał:

pierwsza myśl dotyczy technics SU-G700

I powinna pozostać jedynie myślą. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technics wygląda bardzo porządnie, powinieneś posłuchać. Polujące tu na klienta sklepy będą odradzać i zalecać jedynie to, co mają w ofercie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mkm napisał:

Technics wygląda bardzo porządnie, powinieneś posłuchać. Polujące tu na klienta sklepy będą odradzać i zalecać jedynie to, co mają w ofercie.

Słuchałeś czy oglądałeś? Bo ja słuchałem każdego, łącznie z wycenionym na kosmiczne pieniądze najwyższym modelem. Sorry - nie jestem sklepem, nie mam interesu w tym, by coś się sprzedawało lub nie. Ale to nie gra tak jak kosztuje. Skoro to taka rewelacja to pytam się dlaczego ludzie nie kupują tego i nie chwalą się w sieci?

Nieliczne sklepy posiadają Technics'a w ofercie, a te co mają - po rok stoją te same sztuki. Faktycznie - tylko kupować!

Owszem - wykonanie obudowy to pierwsza klasa. Tego nie neguję!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2019 o 14:17, arkadowski napisał:

Ale to nie gra tak jak kosztuje.

Dla jednych nie gra, dla innych gra. Wiem jedno - gdyby taki na przykład Q21, reklamujący się tu niemal w każdym temacie miał to w ofercie, nagle pojawiłaby się mniej więcej taka recenzja  "To urządzenie grające bardzo plastycznie, dobrze wypełnionym i dociążonym dźwiękiem."  To u nich standard.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na odsłuch Yamahy 2100 i 3000 do nas. Mają całkiem niezłe pre gramofonowe na pokładzie, zdecydowanie powyżej przeciętnej. Co do Technicsa się nie wypowiadam, bo go nie mamy. Jakie kolumny? Nic o nich nie wspomniałeś...

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Top Hi-Fi Poznań Woźna napisał:

Zapraszamy na odsłuch Yamahy 2100 i 3000 do nas. Mają całkiem niezłe pre gramofonowe na pokładzie, zdecydowanie powyżej przeciętnej. Co do Technicsa się nie wypowiadam, bo go nie mamy. Jakie kolumny? Nic o nich nie wspomniałeś...

Wspominałem, ale rozwinę dokładniej. Zaznaczyłem że 12 k, ale je z takich osób, że jak np zamiast kolumn za 12k ktoś zaproponuje mi kolumny za 18k, a przeskok w dźwięku przekroczy te np. różnicę 6k to będe wolał poczekac i dozbierać. 

Póki co jakieś kolmuny mam - ale nie chcialem ich podawać by nie sugerować wyboru wzmacniacza pod ich parametry - są Monitor Audio Silver 8 - priorytetem jest wzmacniacz, i dobranie kolumn pod niego, które po upływie wymaganego czasu dokupię, a póki co spasowane lepiej bądź gorzej będa musiały wystarczeć slivery 8-ki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź sklep, który ma Technicsa i Yamahę, podjedź posłuchaj, albo wypożycz. Może okazać się, że ten pierwszy znacznie bardziej Ci się spodoba. Wygląd moim zdaniem i budowa są powalające, a trwałość i niezawodność wyrobów tej marki zawsze była na najwyższym poziomie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mkm napisał:

Znajdź sklep, który ma Technicsa i Yamahę, podjedź posłuchaj, albo wypożycz. Może okazać się, że ten pierwszy znacznie bardziej Ci się spodoba. Wygląd moim zdaniem i budowa są powalające, a trwałość i niezawodność wyrobów tej marki zawsze była na najwyższym poziomie.

Budowa nie jest powalająca wystarczy obejrzeć wnętrze. Obecnie technics jest robiony po za Japonia więc nie wyrokowałbym tak łatwo o ich niezawodności

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mkm napisał:

budowa są powalające

Obudowy jak najbardziej. Środek w konfrontacji z ceną... bez komentarza.

 

Jak rozumiem mamy użytkownika Technics'a, który będzie bronił tej marki do upadłego. Niestety - Technics jest tak dobry, jak dobrze się sprzedaje...

 

4 godziny temu, mkm napisał:

niezawodność wyrobów tej marki zawsze była na najwyższym poziomie.

Lepszego żartu nie słyszałem dawno, pamiętając lata 90 i firmę Technics.

 

 

Po wejściu R1 na rynek słuchałem zestawu wraz z dedykowanymi SB-R1 i wszystko wyglądało na brzmienie dobrej klasy HiFi do momentu, kiedy nie zobaczyłem cennik.

 

Sorry, to nie ta klasa brzmienia za te pieniądze. Seria G30 nie ma szans ze sprzętem Yamahy AS2100 w żadnym przypadku pod względem brzmienia.

AS2100 c.a. 8000 zł. Technics G30 - ok. 13000 zł.

Pytanie za co?! Technics G30 Polegnie nawet z AS1100 pod względem prezentacji muzycznej.

 

Poniżej środek Yamahy i Technics'a.

 

I by nie było - nie używam Yamahy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A91DEBE68A0C4B6987FBC81E95D87875_12075_735x735_d54a50d2ce39acf5765428a7412759bf.jpg

 

Opinia z którą się w 100% zgadzam:

"Technics SU-G30 stawia więc na ugodę, uspokojenie, odsunięcie nerwowych momentów, uprzejme "oczyszczenie" i zaokrąglenie dźwięków. Stosuje taryfę ulgową dla technicznie słabszych nagrań, konsekwentnie kreując dźwięk, który ma być co najmniej znośny, chociaż najczęściej - przyjemny"

 

"konsekwentnie kreując dźwięk, który ma być co najmniej znośny" za ponad 13K?! Żart, prawda?

Technics sprzedaje się marnie bo brzmi za te pieniądze marnie. Brzmieniowo to konkurencja dla segmentu w którym mamy takie "wybitne" wzmacniacze jak Pioneer A-50, czy Denon PMA-1600NE. A i ten ostatni w temacie środka wygląda jak o 2 klasy wyżej!

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technics zdaje się w klasie D. Yamahy to A/B więc co tu porównywać? Autor kierował się chyba wyglądem ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rafal735r napisał:

Ja się nauczyłem że niestety środek nie gra. 

W tym przypadku gra.

Godzinę temu, bob* napisał:

Technics zdaje się w klasie D. Yamahy to A/B więc co tu porównywać? Autor kierował się chyba wyglądem ...

W sedno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że D? Tym bardziej nie powinno się porównywać wnętrz, bo nie ma to sensu. Kiedyś zmieniłem Yamahe AS2000 na Primare i32 w D klasie. Natomiast teraz znów mam tranzystor. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, rafal735r napisał:

Co z tego że D? Tym bardziej nie powinno się porównywać wnętrz, bo nie ma to sensu. Kiedyś zmieniłem Yamahe AS2000 na Primare i32 w D klasie. Natomiast teraz znów mam tranzystor. 

Pytanie było: Technics czy Yamaha. Nie patrząc na nic co jest w środku, tylko na:

1. Brzmienie 

2. Cena

3. Wykonanie 

To Technics polegnie zawsze w punktach 1 i 2. Punkt 3 to kwestia gustu. 

Czyli odpowiedź jest prosta. A reszta naszych dywagacji wynika z faktu rzeczowego wyjaśnienia każdego z tych punktów.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, arkadowski napisał:

Jak rozumiem mamy użytkownika Technics'a, który będzie bronił tej marki do upadłego. Niestety - Technics jest tak dobry, jak dobrze się sprzedaje...

Nie zgadzam się z tą opinią. Dobrze się sprzedają produkty masowe, reklamowane tu do przesady przez sklepy, w tym wspomniane Yamahy, które swego czasu były dostępne też w Media Markt. Niech autor wątku posłucha i sam oceni brzmienie zamiast sugerować się cudzą opinią. Nie każdemu musi się podobać to samo. Nie jestem użytkownikiem wzmacniaczy Technicsa i nie będę bronił tej marki do upadłego, jednak nie będę też do tej marki zniechęcał na rzecz oferowanych tu przez całą Branżę popularnych wzmacniaczy Yamaha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mkm napisał:

Nie zgadzam się z tą opinią. 

Opinie są po to, by je weryfikować. W tym się zapewne zgadzamy. Jestem ciekaw wyboru osoby pytającej.

Miejmy nadzieję, że pochwali się swoimi wnioskami.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2019 o 14:17, arkadowski napisał:

Słuchałeś czy oglądałeś? Bo ja słuchałem każdego, łącznie z wycenionym na kosmiczne pieniądze najwyższym modelem. Sorry - nie jestem sklepem, nie mam interesu w tym, by coś się sprzedawało lub nie. Ale to nie gra tak jak kosztuje. Skoro to taka rewelacja to pytam się dlaczego ludzie nie kupują tego i nie chwalą się w sieci?

Nieliczne sklepy posiadają Technics'a w ofercie, a te co mają - po rok stoją te same sztuki. Faktycznie - tylko kupować!

Owszem - wykonanie obudowy to pierwsza klasa. Tego nie neguję!

Owszem, piękny jest ale za drogi. Choć te tańsze klocki wydają się być okey to i tak wolałbym poczciwą Yamahe. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Nikimaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2019 o 20:34, bob* napisał:

Technics zdaje się w klasie D. Yamahy to A/B więc co tu porównywać?

To tylko stereotypy. Nowe konstrukcje w klasi D nie odbiegają dżwiękowo od A/B. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, są do tego chłodne i oszczędne. Jeszcze trochę Yamaha zastoi się w A/B i będzie uchodziła za zwyczajnie przestarzałą. 

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tranzystory niedługo będą jak dziś lampy. Raczej w mniejszości, a rynek będzie głownie oferował klase D. Ale na pewno nie znikna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat idzie do przodu ;)

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2019 o 16:05, arkadowski napisał:

Miejmy nadzieję, że pochwali się swoimi wnioskami.

 

Wybaczcie opóźnienia, ale chciałem parę odsłuchów zrobić.

Zanim podam moje odczucia z odsłuchów poszerzę/wyjaśnię obrany na początku tematu kierunek, gdyż możliwe, że po wycieczkach i odsłuchach się trochę zmieni. Dotychczas korzystałem z amplitunera AV Yamaha RX-A860 i Monitor Audio Silver 8 był to mój pierwszy w życiu prawdziwszy sprzęt - (pare półek lepszy niż mój poprzedni - przeciętnie spotykana w domach polskich "wieże" kupowane nowe pod koniec lat 90-tych za ok 700-1000 zł.). Myślałem że ta Yamaha posłuży mi do końca życia, ale niestety z biegiem czasu zauważyłem, że miałem ochoty używać jej wyłącznie do oglądania filmów na blu ray - do tego jest to niesamowity sprzęt. Ale do muzyki... 

Tak więc po poczytaniu tego czy owego okazało się, że zupełnie co inne jest wzmacniacz stereo. Udałem się do jednego z salonów, umówić się na odsłuch i powiedziałem, ze mam amplituner AV Yamahe RX-A860 i Monitor Audio Silver 8. Tam Pan niezbyt pochlebnie wypowiedział się zwłaszcza o kolumnach - jak się teraz domyślam - Monitor Audio po prostu nie prowadzą ;) natomiast o Rx-a860 nie powiedział, że do muzyki za bardzo się nie nadaje, tylko obwinił kolumny - pewnie Yamahę prowadzą ;)

Ale umówiłem się na odsłuch 2100 i 3000 jak pisałem wcześniej z nastawieniem na nowe kolumny również bo tak mnie tam doradzono.

Słuchałem obu wzmacniaczy z 

ELAC FS407 - super basik, fajna szczegółowość, ściezki dźwiekowe, smooth jazz, lekki blues super wchodził, ale myślę, że na dłuższą metę męczyła by mnie zbyt ostra, sycząca góra, zwłaszcza talerzy perkusyjnych w metalowych czy cięższych rockowych kawałkach.

Proac DT8 - bas mi się mniej podobał, ale góra już delikatniejsza, nie dominowała nad resztą pasm.

Vienna Mozart Grant - zdecydowanie lepiej radziła sobie z mocniejszym graniem, choć tu znowu w druga stronę, na wykorzystywanych do odsłuchu np, ścieżkach dźwiękowych odnosiłem wrażenie, że uciekło trochę detali, które były zwłaszcza przy ELACach

Co do samych wzmacniaczy to a-s3000 wypadał zauważalnie lepiej, zwłaszcza w kategorii separacji instrumentów - czy warta różnica ok 8k? Ciężko mi ocenić, zależy jak na to patrzeć, jak sprzęt miałby być na np 10 lat i wiecej to pewnie tak, w końcu tyle kasy potrafią wydać palacze na papierosy w 2 lata.... A różnica między tymi dwoma wzmacniaczami może spotęgować przy kolumnach za np 40k, ja sprawdzałem na takich za ok 15k...

Po tym odsłuchu trochę byłem zasmucony, że ciężko będzie dobrać idealny zestaw dla osoby o tak szerokich gustach muzycznych. Niby już nie słucham tyle metalu co w młodosci, ale sporo płyt zostało i fajnie od czasu do czasu z sentymentu zapuscić Iron Maiden i nie irytować się, że przy takim wydatku coś za ostro góra atakuje. Ale w końcu nic jeszcze nie kupilem jest sporo kolumn, których m.in. np tam nie mieli a chciałbym spróbowac jak np. KEF, Dynaudio, Focal tec.

 

Następnie inny salon.

Powiedziałem jaka jest rzecz, - że w domu amplituner kina... -  że muzyka nie idzie jak należy.... 

Tam znowu usłyszałem coś innego - co uznałem za całkiem niegłupie - ale Wy się znacie i mam nadzieję całość ocenicie ;)

Powiedziano mi tam, że może nie ma sensu od razu wymieniać całości, kolumny ma Pan dobre, z wieloma wzmacniaczami sobie poradzą, a RX-A860 nie jest w stanie ich napędzić. Tam nie mieli już Silver 8 ale podstawili dwie silver 300 jako następcy o kosmetycznych zmianach i testowałem na 3 zaproponowanych wzmakach - tutaj już pólka cenowa tylko około Yamaha a-s2100 po przecenie czyli:

Technics SU-g700

Pioneer A70Da

Musical Fidelity ms5i

Pioneer i Technics praktycznie bez większej różnicy, pod mój gust lepiej technics, bo na cięższych kawałkach mniej detaliczny, góra łagodniejsza. Oczywiście technics wizualnie ładniejszy, fajne wskazóweczki, choć te a-s2100  a zwłaszcza 3000 fajniejsze ;)

Tutaj dodam walczącym w tym watku o za i przeciw marki Technics, że jak zaczynałem drążyć  temat zmiany na stereo i wstępnie pytałem we wrześniu to w tym samym salonie przy SU-G700 byla cena 8600, ale sprzedawca mówił, ze może zrobić 8000, a teraz po 5 miesiacach powiedział mi, że może zrobić cenę 7000.

Lecz to wciąż było 1000 więcej niż ten podobnie przynajmniej odsłuchowo brzmiacy pionner a70Da.

Teraz to co zaskoczyło mnie najbardziej - Musical Fidelity ms5i. Jakoś tak ucieszył... Przyjemny jazzik, sciezki dźwiękowe, a to lekkie ciepełko najlepiej poradziło sobie z heavy metalem. Góra w tym wzmacniaczu też była, ale nie taka natarczywa i trzeszcząca. Zacząłem się poważnie zastanawiać nad tą marką i może jeszcze nad spróbowaniem posluchania wyższego modelu ms6i, który moze dłuzej by cieszyl i ewenualnie z biegiem lat pomyślec o lepszych kolumnach wtedy do tego wzmaka?

Ktoś może sie wypowiedzieć o tej marce, którą mało co znam, ale jak przeglądam zagraniczne opinie również są dobre. Oczywiscie pod mój gust te brytyjskie wzmacniacze wyglądają pare pozioomów gorzej niz japońskie, ale miło się zaskoczylem, ładne przecież moge kupić buty ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2019 o 16:05, arkadowski napisał:

Miejmy nadzieję, że pochwali się swoimi wnioskami.

Pochwalił się :)

"pod mój gust lepiej technics", co prawda nie od Yamahy, ale jednak okazuje się, że Technics nie taki zły jak go "malują" niektórzy recenzenci.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, mkm napisał:

Pochwalił się :)

"pod mój gust lepiej technics", co prawda nie od Yamahy,

 

"co prawda nie od Yamahy" - coś jeszcze w tym temacie? A porównywał do Yamahy. Stawiając klocki Yamahy obok kilku innych, wyjdzie na to, że można lepiej od Yamahy w tych pieniądzach - czyli Technics pomimo tego, że nie jest zły - wcale nie jest taki dobry.

Jak pisałem - od Technics'a można w tej kwocie znacznie lepiej, a Yamaha go zjada - a takie było  pytanie: czy Technics czy Yamaha.

Sorry - słuchałem WSZYSTKICH nowych Technicsów z oferty i to się nie broni.

I taką opinie po wielu odsłuchach miałem nie tylko ja. Stoją te klocki w Katowicach i szału nie robią. Taki mamy klimat...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, arkadowski napisał:

słuchałem WSZYSTKICH nowych Technicsów z oferty i to się nie broni.

Tak wydaje się że ta reanimacja technicsa to specjalnie dla Polaków . Jeszcze tylko do tego technicsa Tonsil musi wypuścić wersje kolumn z jakiejś limitowanej serii For Technics i przepis na kaszankę gotowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, arkadowski napisał:

"co prawda nie od Yamahy" - coś jeszcze w tym temacie? A porównywał do Yamahy. Stawiając klocki Yamahy obok kilku innych, wyjdzie na to, że można lepiej od Yamahy w tych pieniądzach - czyli Technics pomimo tego, że nie jest zły - wcale nie jest taki dobry.

Jak pisałem - od Technics'a można w tej kwocie znacznie lepiej, a Yamaha go zjada - a takie było  pytanie: czy Technics czy Yamaha.

Sorry - słuchałem WSZYSTKICH nowych Technicsów z oferty i to się nie broni.

I taką opinie po wielu odsłuchach miałem nie tylko ja. Stoją te klocki w Katowicach i szału nie robią. Taki mamy klimat...

technics wystartowal z cenami z kosmosu za te swoje klocki

tansza konkurencja gra rownie dobrze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bartosz_70659 napisał:

Tak wydaje się że ta reanimacja technicsa to specjalnie dla Polaków . Jeszcze tylko do tego technicsa Tonsil musi wypuścić wersje kolumn z jakiejś limitowanej serii For Technics i przepis na kaszankę gotowy

Nie wiem z jakiego pokolenia jesteś. Podejrzewam, że gdybyś w 1984 roku dał za wzmaka Technicsa 179,99$ w Pewexie ( przeciętny Polak zarabiał wtedy około 18$ lub bonów towarowych miesięcznie ), stał w kolejce społecznej pod sklepem firmowym we Wrześni przez 4 dni po wymarzone kolumny, pewnie też miałbyś sentyment do powyższych sprzętów. Ja to przeżyłem he he. Sorki za OT 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez japs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.