Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór subwoofera


Lebciu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Raz piszesz że wolisz 1205 od rela i to kupujesz a teraz że to o mniejszych piszesz,  przeczytaj jeszcze raz co napisałeś.  Mają więcej zwolenników niż przeciwników z racji na cenę,  kto wie czego szuka , szuka dalej . 115sw uważam za bdb sub w tej kwocie tzn ok 3tys do kina . Suby klipscha to ten sam zamysł producenta czyli max performance za minimum $$$ z naciskiem na kino i w tym spełniają się wzorowo .

A na marginesie to miło widzieć że rel wypuścił serię w miarę normalne , mocne i dobrze wycenione suby. Widać że celuje w konkurencję z sb2000 od svs( model 1205)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie radze jeszcze raz przeczytać co napisałem ze zrozumieniem. Sluchałem wszystkich wymienionych modeli od mniejszych do większych i wszystkie dla mnie są lepsze od 112 a kupuje 1205 bo jak sam napisałeś najbardziej mi się podoba.

Też byłem zdziwiony dwa nowe modele rela ht są moim zadaniem bardzo udane i smiało mogą konkurować z svs szczególnie jak ktoś słucha dużo muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ten 15 calowy fajnie się prezentuje ,  ale już widzę niepowodzenie . Wchodzi na to że Polska cena będzie podobna do pb4000 ale ... 800w vs 1200w, apką na telefon i dsp też pb4000 wygrywa . O ile 1205 i mały 1003 mogą nawiązać równą walkę z sb2000 i sb1000 o tyle 1508 będzie miał ciężki żywot ze wskazaniem na porache względem svs sb4000 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

1700 czy 1800 $ znalazłem w necie ale u nas wiadomo . Nawet jak tysiąc droższy svs to wolał bym dołożyć.  Ostra konkurencja w przedziale 7 -10k a dzięki temu że hsu, rythmik i psa nie są dostępne w Polsce to svs staje się faworytem albo jakieś grzebania i lepienia z projektów DIY. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.