Skocz do zawartości
IGNORED

Filharmonia


Allmr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam prośbę - ponieważ jestem raczej fanem rocka i blues'a, to niespecjalnie jestem zaznajomiony z muzyką tak zwaną poważną. A chciałbym spróbować na żywo, w sali koncertowej z dobrą akustyką. Prosiłbym o zaproponowanie miejsca i repertuaru z którym, jako początkujący mógłbym się zapoznać. Chciałbym posłuchać pełnego składu w repertuarze, który moglibyście zaproponować dla początkującego. Pierwsze co mi przychodzi na myśl to wyrażenie "lekko, łatwo i przyjemnie", ale nie chciałbym rozpoczynać dyskusji na temat zdefiniowania tego pojęcia. Miejsce (każde w Polsce) jest mi obojętne. Po prostu sobie spędzę gdzieś weekend. Terminarz - chętnie przed wakacjami, ale to nie jest priorytet. Będę wdzięczny za sugestie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Edycja - koncert jest w piątek wieczorem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ten koncert jest w całości wyprzedany. Filharmonia Szczecińska, choć to świetne miejsce, nie różni się w kwestii biletów od innych w kraju i w zasadzie najlepsze miejsca są wyprzedane zaraz po ogłoszeniu planu na dany sezon i uruchomieniu sprzedaży. Czasem daje się znaleźć jakieś ostatnie miejsca na bocznych balkonach. Dużo łatwiej jeśli chodzi o szczecińską filharmonię jest dostać się na koncerty w sali kameralnej. Są fajne cykle związane z elektroniką, żywe instrumenty ale wiadomo, to nie ta skala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepiej obserwować strony filharmonii i wybrać coś dla siebie. Jak chcesz pełnego składu, szukaj pt. Koncert Symfoniczny. Bilety bez problemu dostaniesz w mniejszych salach, np. Filharmonii Zielonogórskiej. "Lekko, łatwo i przyjemnie" - muzyka filmowa. Zachęcam do pójścia na koncert, na którym występują śpiewacy operowi. Wspaniałe doznanie. Cześć repertuaru instrumentalne, część z wokalizą.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.