Skocz do zawartości
IGNORED

Pierwsze stereo do dużego pomieszczenia za 4000 zł


MateuszBright

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam pierwszego zestawu stereo do salonu z otwartą kuchnią, około 36m2. Budżet to 4000zł, preferowałbym nowy sprzęt. Zależy mi na białych kolumnach.

Przeznaczenie: Spotify (słucham muzykę tylko przez streaming) + TV/filmy online.

Słuchane gatunki: "muzyka śpiewana" od popu do hip hopu.

Wydaje mi się, że ciężko będzie nagłośnić taką powierzchnię w tym budżecie, ale... wierzę w Was :) 

Myślałem o Onkyo TX-8250, ale korci mnie też NAD C338 ze względu na gabaryty, ale wtedy na pewno nie zmieszczę się w budżecie. 

Wpadły mi w oko kolumny Dali Oberon 7, ale... same kolumny pochłaniają mój budżet. 

Czy da się dobrać coś sensownego na taki metraż, w takim budżecie, dla osoby zaczynającej swoją przygodę z stereo?

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

biorac pod uwagę założony budżet, pierwszą propozycją będzie wspomniany NAD C338 z białymi, dosyć potężnymi kolumnami Audio Pro Avanto FS 2.0. To zestaw, który zagra uniwersalnie z dobrą podstawą basową, dużą swobodą. Alternatywą może być Onkyo TX-8250 z kolumnami Q Acoustics 3050i. W tym przypadku uzyskamy trochę spokojniejszy, bardziej dokładny, plastyczny dźwięk.

Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.