Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz cd 300-500zł godny polecenia.


raprezezrana

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam,
Zastanawiam się nad zakupem odtwarzacza CD do 500zł, nie jestem jakimś super audiofilem, ale lubię wrzucić płytkę artysty w odtwarzacz, a niestety nie mam na razie gdzie z powodu awarii starego sprzętu. Lubię czysty wokal i głęboki bass, poleciłby ktoś jakiś odtwarzacz godny uwagi do 500zł ? Zastanawiam się nad Denonem dcd 520ae, ale niestety troszkę przekracza moje zasoby finansowe, a może ktoś poleci coś tańszego, lepszego ? :) 

Pozdrawiam i liczę na pomoc ! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, raprezezrana napisał:

Cześć Wam,
Zastanawiam się nad zakupem odtwarzacza CD do 500zł, nie jestem jakimś super audiofilem, ale lubię wrzucić płytkę artysty w odtwarzacz, a niestety nie mam na razie gdzie z powodu awarii starego sprzętu. Lubię czysty wokal i głęboki bass, poleciłby ktoś jakiś odtwarzacz godny uwagi do 500zł ? Zastanawiam się nad Denonem dcd 520ae, ale niestety troszkę przekracza moje zasoby finansowe, a może ktoś poleci coś tańszego, lepszego ? :) 

Pozdrawiam i liczę na pomoc ! :)

To podstawowy model, gra średnio. Górą i basem. Słaba średnica. W tej cenie lepiej jakąś uzywke. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2-3 miesiące temu sprzedałem cambridge audio c640 v2 w wręcz idealnym stanie z pudełkiem papierami pilotem  chyba za niecałe 600 pln. Ogólne ta seria ca  jak na "nowożytne" klocki wykonana jest rewelacyjnie. Warto cierpliwie czekać. 

Pytanie jak stary może być odtwarzacz? Ja osobiście wole stare fabryczne  "nosy" ale to to moja opinia. Celowo nie pisze modeli po co mają być jeszcze droższe.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krisldz napisał:

np. CA Azur 540 / 550C? Piszę o używce oczywiście

540c jest jeden na allegro, ale po wymianie napędu i laseru za 340 warto ? 550c nie znajduje. 

2 godziny temu, rafal735r napisał:

To podstawowy model, gra średnio. Górą i basem. Słaba średnica. W tej cenie lepiej jakąś uzywke. 

Co proponujesz? coś co można oczywiście nabyć w miarę możliwości, chodzi o dostępność.

Godzinę temu, MrSalieri napisał:

Miałem kiedyś Marantza CD 6003. W tym budżecie moim zdaniem bardzo dobry. 

Kiedyś... ciężko teraz coś takiego znaleźć jest 6006 za 1600zl...

Godzinę temu, zibi079 napisał:

Jakieś 2-3 miesiące temu sprzedałem cambridge audio c640 v2 w wręcz idealnym stanie z pudełkiem papierami pilotem  chyba za niecałe 600 pln. Ogólne ta seria ca  jak na "nowożytne" klocki wykonana jest rewelacyjnie. Warto cierpliwie czekać. 

 Pytanie jak stary może być odtwarzacz? Ja osobiście wole stare fabryczne  "nosy" ale to to moja opinia. Celowo nie pisze modeli po co mają być jeszcze droższe.   

Mówisz, żeby brać pod uwagę i szukać CA ? każdy model jest taki konkretny ? A gdzie sprzedawałeś, na forum czy jakieś allegro ? :) No i czy nie obawiać się tego, że sprzęt jest stary ? Jeśli wydam 500zl podziała miesiąc i laser padnie w używanym sprzęcie ? możesz jeden napisać dostępny na rynku wtórnym :P

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, żeby brać pod uwagę i szukać CA ? każdy model jest taki konkretny ? A gdzie sprzedawałeś, na forum czy jakieś allegro ? :) No i czy nie obawiać się tego, że sprzęt jest stary ? Jeśli wydam 500zl podziała miesiąc i laser padnie w używanym sprzęcie ? możesz jeden napisać dostępny na rynku wtórnym

Pozdrawiam!
Jak poszukasz, poczekasz to wyrwiesz, ja mam 550C, kupiony 4 lata temu za 350zł - przyfarciłem. 640C można teraz trafić do 6 stówek. CA jest tani w ew naprawie, tacka pada niestety najczęściej - nie wysuwa się, ale naprawa poniżej 100zł. Mnie to pewnie w końcu dopadnie, bo czasem przycina przy wysuwaniu.
Ale CA to zupełnie inna liga niż ten denon.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Ja od siebie polecę Nad c542 :-)
Nad też spoko

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznijmy od podstaw

Godzinę temu, raprezezrana napisał:

540c jest jeden na allegro, ale po wymianie napędu i laseru za 340 warto ? 550c nie znajduje. 

Co proponujesz? coś co można oczywiście nabyć w miarę możliwości, chodzi o dostępność.

Kiedyś... ciężko teraz coś takiego znaleźć jest 6006 za 1600zl...

Mówisz, żeby brać pod uwagę i szukać CA ? każdy model jest taki konkretny ? A gdzie sprzedawałeś, na forum czy jakieś allegro ? :) No i czy nie obawiać się tego, że sprzęt jest stary ? Jeśli wydam 500zl podziała miesiąc i laser padnie w używanym sprzęcie ? możesz jeden napisać dostępny na rynku wtórnym :P

Pozdrawiam!

 kolumny, wzmacniacz, źródło czyli (cd, dac itd.), kable, wg mnie w takiej kolejności poszczególne elementy odpowiadają za efekt końcowy, oczywiście pozostaje również pomieszczenie w którym słuchamy muzyki, ale tu wielkiego pola manewru zazwyczaj się nie ma (wytłumienie zawsze może pomóc). 

Co do samego cd moim zdaniem jest to ledwie kilka % całości systemu.  Ja specjalnych,   różnic  w brzmieniu cd nie słyszę  ale w przypadku bardzo starych cd nos (tzn bez filtra cyfrowego) lub opartych na prehistorycznych TDA 1540 da się usłyszeć różnicę w brzmieniu. W mojej opinii NOSy grają trochę inaczej jakby gęściej czy lepiej hmm co kto lubi ja wolę takie granie. Miałem bardzo starego sansuia taki unikat bardzo bardzo rzadko spotykany na tda 1540 porównywałem go bezpośrednio z kenwoodem dp-7060 i wg mnie grał lepiej bardziej naturalnie fortepian brzmiał bardziej naturalnie ale... nie jest to tak odczuwalna różnica jak zmiana wzmacniacza z onkyo tx-2500 mkII (onkyo to był akurat amplituner piękny takie dzieło sztuki użytkowej :)) na luxmana l-400 to już zupełnie inne granie. 

Co do starych cd to zależy od lasera np kss-123 jest praktycznie nie do zajechania (sam mam chyba 3 lub 4 cd z tymi laserami) przy ewentualnym "zgonie" dawców całe mnóstwo w granicach 50 pln a sama wymiana to nie jest wielka filozofia. Podobnie do napędów philipsa cdm jeżeli ktoś w nich nie grzebał ewentualne przywrócenie do życia nie jest a wykonalne. 

Przy szukaniu sprzętu polecam przede wszystkim cierpliwość co do samego ca serii azur uważam, że są wykonane naprawdę bardzo dobrze jedyny ewentualny mankament to styki przycisków ale w przypadku posiadania pilota to nie kłopot. Lasery w ca są tanie i dostępne także to niewątpliwy plus.  

Co do kali głośnikowych, interconektów, sieciowych ja różnic nie słyszę. 

Cały mój wywód to tylko moja opinia nie chcę wywoływać wojny nt. kabli itp. Są osoby które słyszą różnice ja do nich po prostu nie należę. 

Powodzenia:) 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zibi079

Ja rozumiem, że za całość odpowiada bardzo wiele rzeczy, do całości systemu to mi jeszcze bardzo daleko.. na razie nie mam na to funduszy, może kiedyś będzie mnie stać na zmontowanie jakiegoś dobrego sprzeciku.. Na razie mam ampli kd 5.1 thomsona, wiem, że to nie rarytas ale na moje uszy na razie wystarcza, no tyle, że brakuje mi właśnie odtwarzacza CD w miare rozsądnej cenie, bo i tak nie posiadam wzmaka ani daca także z niewiadomo jakiego CDka i tak bym nie wycisnął maxa możliwości. Hmm tak czytam o tej Twojej prehistorii, to ja właśnie miałem taka wieżyczkę baaardzo starą Philipsa, no i właśnie tam był odtwarzacz CD Philips AK 601 z tego co wyczytałem na TDA1543A (cokolwiek to znaczy, zaznaczałem, że audiofilem nie jestem, zaraz będę czytał). No i właśnie w tym CDku padł laser, zaczął strasznie przerywać odtwarzanie dźwięku. A może właśnie ten stary odtwarzacz CD Philipsa naprawić ? Orientuje się ktoś, czy da rade wymienić w tym antyku laser i jakie byłyby koszta tego ? :)

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi ! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Nada c542 który Ci polecałem i CA 640c v2 masz jeszcze opcje ich modyfikacji 

Ja posiadam właśnie c542 po modzie a znajomy nie dawno kupił i zmodyfikował 640c v2 także może niebawem porównam sobie oba CDki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto naprawiać kwestia dyskusyjna bo wart jest pewnie z 50 pln, ale jest spore prawdopodobieństwo, że to nie laser  padł (jest wypalony) tylko coś innego ma wpływ na takie zachowanie cd. Jeżeli chcesz budować system od zera to ja osobiście zacząłbym od kolumn a nie od cd. 

Jakiej wielkości masz pokój?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, naczesany napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Myślisz, że wystarczy to wymienić i odtwarzacz będzie żył ?

 

10 minut temu, zibi079 napisał:

Czy warto naprawiać kwestia dyskusyjna bo wart jest pewnie z 50 pln, ale jest spore prawdopodobieństwo, że to nie laser  padł (jest wypalony) tylko coś innego ma wpływ na takie zachowanie cd. Jeżeli chcesz budować system od zera to ja osobiście zacząłbym od kolumn a nie od cd. 

Jakiej wielkości masz pokój?

No wart pewnie nie jest za dużo, ale skoro mówisz, że na tym dac'u dobrze sprzęt się zachowuje to może warto :). Doceniam Twoje zainteresowanie i chęć pomocy, ale to jeszcze nie ten czas, żebym zaczął budować system, jeśli trochę gotóweczki wpadnie to się na pewno do Ciebie odezwę, no chyba, że ktoś również śledzi temat i jest zainteresowany budowaniem systemu, to możesz się wypowiedzieć, może mi też się przyda na przyszłość, pokój to bardziej kwadraciak, no tak 4x5 m, w przybliżeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu poszukałbym  cd czegoś do 100 pln i zbierał na kolumny 20mkw to raczej mniejsze podłogówki albo spore monitory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, zibi079 napisał:

Na Twoim miejscu poszukałbym  cd czegoś do 100 pln i zbierał na kolumny 20mkw to raczej mniejsze podłogówki albo spore monitory.

Byle jaki ? Właśnie wyjąłem z szafy tego starego cdika philipsa sprawdzić czy faktycznie nie działa i co mu się dokładnie działo, przypomniało mi się, że przewijał tak jakby płytę o kilka sekund co jakiś czas, sprawdzałem na sucho i przewijał, a potem nagle przestał jak już podłączyłem do kd tfutfu ;d, juz mnie tak drugi raz zaskoczył ale nie ma co chwalić dnia przed zachodem.(napisałem, ale już pare razy o 2 sekundy przyśpieszył, no ale wcześniej było tak non stop teraz co jakiś czas) Właśnie kumpel mi polecał podłogówki, ale zawsze marzyłem o monitorkach, podobno mega czysty dźwięk i bardzo dobry odsłuch. Jakie monitory masz lub polecasz ? :) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaj sobie trzy podstawowe pytania

1 Jaką kwotę pieniędzy chcesz przeznaczyć na naprawy tego odtwarzacza

2 Jak długo chcesz go używać

3 Zdecyduj się o co Ci chodzi. O odtwarzacz, kolumny czy monitorki.

Inaczej zaraz znajdzie się co najmniej kilku chętnych do ustrzelenia (przepraszam za wyrażenie - jelenia) i sięgnięcia po te 500 zł w zamian za wycignięty z piwnicy doje...ny sprzęt, którego przez roztargnienie nie wynieśli 10 lat temu na śmietnik. Do wyboru odtwarzacz CD, kolumny czy monitorki

Jeśli pozostaniesz przy odtwarzaczu, skreśl z listy najtańsze modele CA. Nie warto. Dozbieraj trochę i poszukaj Harmana HD3700. Nowy kosztuje 1500. Używany w granicach połowy ceny bez problemu powinien się znaleźć

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kejup napisał:

Wszystko zależy jaki masz budżet i jakiego brzmienia szukamy?

Tak jak pisałem w poprzednich postach, że na razie zbieram na cały system, ale skoro @zibi079 rozszerzył wątek, to powiedzmy, że hmm tak do 1k +/- ? Brzmienie, zależy mi na czystym, wyrazistym wokalu i głębokim, pełnym basie :)

12 godzin temu, piotrek7 napisał:

Zadaj sobie trzy podstawowe pytania

1 Jaką kwotę pieniędzy chcesz przeznaczyć na naprawy tego odtwarzacza

2 Jak długo chcesz go używać

3 Zdecyduj się o co Ci chodzi. O odtwarzacz, kolumny czy monitorki.

Inaczej zaraz znajdzie się co najmniej kilku chętnych do ustrzelenia (przepraszam za wyrażenie - jelenia) i sięgnięcia po te 500 zł w zamian za wycignięty z piwnicy doje...ny sprzęt, którego przez roztargnienie nie wynieśli 10 lat temu na śmietnik. Do wyboru odtwarzacz CD, kolumny czy monitorki

Jeśli pozostaniesz przy odtwarzaczu, skreśl z listy najtańsze modele CA. Nie warto. Dozbieraj trochę i poszukaj Harmana HD3700. Nowy kosztuje 1500. Używany w granicach połowy ceny bez problemu powinien się znaleźć

 

1. Myślę, że mogę przeznaczyć 100-150zł na naprawę tego odtwarzacza, bo skoro go mam za free i mogę go reanimować to czemu nie ? Lepiej chyba go naprawić i mieć świadomość, że pośmiga jeszcze trochę czasu, niż zamówić z allegro coś za 150zł a po miesiącu się rozsypie i będę musiał wydać kolejne 150 inwestując tym samym w antyk. No i tak jak mówisz, że ktoś wyciągnie z piwnicy sprzęt dojechany, który padnie mi po miesiącu użytkowania, a ja bede -500zł.. to wolę chyba naprawić ten mój z ''piwnicy'' i mieć pewność, że trochę jeszcze pośmiga.
2. Chcę go używać dopóki nie uzbieram na coś lepszego , przykładowo na tego Harmana o którym wspomniałeś, no ale to dopiero za jakiś czas, na razie po prostu chcę odtworzyć na czymś CD, na czymś co ma jakikolwiek sens w ogóle wrzucania cdeka do środka, bo ojciec ostatnio pozbywał się starego dvd belwooda czy coś takiego, no to jak to podłączyłem, mimo, że nie jestem jakimś profesjonalnym audiofilem, to myślałem, że mi uszy zaczną krwawić, po 2 minutach stwierdziłem, że może to wyrzucić. 
3. Wiesz co, jak wynika z nazwy tematu, chodzi mi oczywiście o odtwarzacz, wątek o kolumny/monitory rozszerzył @zibi079 więc z ciekawością również poczytam o kolumnach/monitorkach, przyda się na pewno na przyszłość, bo oczywiście też w dalekiej przyszłości myślałem nad monitorkami. A może komuś kto śledzi wątek i planuje składać system, też się przyda informacja o nagłośnieniu :) 
@piotrek7 to mówisz, żeby na razie spróbować naprawić, ten stary odtwarzacz CD za w miarę sensowną cenę, a następnie zbierać na tego Harmana ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, raprezezrana napisał:

zbierać na tego Harmana ?

Tak. Nie kupować śmiecia, którzy okazyjnie inni chcą Ci wcisnąć tylko kupić coś, co będzie grało DOBRYM dźwiękiem. Tego Harmana podałem jako przykład ale to najlepszy z najtańszych odtwarzaczy, jakie są w bieżącej ofercie. Mowa oczywiście o sprzęcie nowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, raprezezrana napisał:

Cześć Wam,
Zastanawiam się nad zakupem odtwarzacza CD do 500zł, nie jestem jakimś super audiofilem, ale lubię wrzucić płytkę artysty w odtwarzacz, a niestety nie mam na razie gdzie z powodu awarii starego sprzętu. Lubię czysty wokal i głęboki bass, poleciłby ktoś jakiś odtwarzacz godny uwagi do 500zł ? Zastanawiam się nad Denonem dcd 520ae, ale niestety troszkę przekracza moje zasoby finansowe, a może ktoś poleci coś tańszego, lepszego ? :) 

Pozdrawiam i liczę na pomoc ! :)

 

Marantz CD60 , NAD C542.

Arcamy jak np 540-640 to inny kierunek  brzmienia.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre Sony ES zaczyna się od serii 5 , na inne moim zdaniem szkoda kasy jeżeli ma być Sony .

Bardzo dobry jest 505ES ale to inne pieniądze .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję coś takiego -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bardzo dobry dźwięk z CD i jest nie do zdarcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale najpierw porównaj jakość dźwięku przyzwoitego odtwarzacza CD z jakością dźwięku z DVD. Pomijam odtwarzacze OPPO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie jeżeli takowe uczestniczą w wątku.  Autor szuka cd  do 500 pln, wzmacniacz to amplituner kd jeżeli dobrze pamiętam, kolumny bliżej nie określone, źródło - brak albo bliżej nieokreślone... W takiej sytuacji (moim zdaniem) zaczynanie budowy systemu od cd w granicach 500 pln to błąd. Na tą chwilę kupiłbym coś łatwo sprzedawlanego w granicach 100 pln. Następnie zbierał środki na: kolumny, wzmacniacz cd... w takiej kolejności o kablach nie wspominam bo moim zdaniem to voodoo ale to tylko moje zdanie i nice chcę nikogo urazić ani wywoływać "kablowej" wojny.  Chodź "słyszałem", że cieplejsze kabelki to najlepiej  te od żelazka takiego starego z bakielitową obudową, te chłodniejsze to najlepiej od  lodówki ... tylko nie przesadzać bo można zamrozić kolumny... Wybaczcie nie mogłem się powstrzymać :)  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nawet łatwo sprzedawalnego za 100zł to w 90% będzie ruina ale nawet zakładając że to coś będzie działać i wydawać dźwięki to wysyłka tego czegoś wyniesie z 20zł więc już 20zł jesteśmy w plecy . Sprzedaż tego później na np allegro to kolejne % , koszty opakowania i czas poświęcony na wystawienie , kontakt z potencjalnymi interesowanymi i czas poświęcony na wysyłkę ...

Później duże prawdopodobieństwo że kupujący nie będzie zadowolony ze złomu i przepychanki ...

 

Bez sensu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 31

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.