Skocz do zawartości
IGNORED

AKG k812 + smsl m9


Krzych L

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie stworzyłem swój drugi zestaw audio i piszę, aby podzielić się doświadczeniami.

Zestaw to AKG k812 (2kpln nowe) + SMSL m9 (1300 kpln nowy, kupiony w Polsce) + ifi purifier 2 i ifi ipower (ifi wyjęte z szuflady gdzie leżały bezużytecznie, uznaję więc za gratisy).

System kupiłem nie słuchając, go wcześniej. Słuchawki bo mam już k701 i chciałem czegoś lepszego. DACa kupiłem w ciemno. Przed zakupem słuchawek zrobiłem research i wyszło, że zbierają mieszane recenzje. Z uwagi na dyskont ceny postanowiłem kupić i ewentualnie oddać jak się sparzę. Smsl kupiłem po pierwszych testach słuchawek, w których mi wyszło że mają zdecydowaną górę i lepiej nie kupować do nich ostrego DACa.

Rezultat daleko przekroczył moje oczekiwania (na duży plus).  Niczego nie zwracam.

Dźwięk jest bardzo angażujący, dobrze zdefiniowany konturami, masywny, barwny. Góra jest wyraźnie zaznaczona, bas sprężysty i nisko schodzący. Można mimo obaw, potwierdzam że można słuchać zestawu długo bez bólu głowy.

Wygląda na to że wolę słuchać, przynajmniej na razie, muzyki z tego systemu a nie z głównego systemu  (krell, T+A DAC, audio physics) W bezpośrednim porównaniu daców T+A DAC 8 DSD vs. SMSL m9 odsłuchiwanych przez AKG k812, SMSL nie odstaje. Różnice są bardzo małe a ‘fun’ ze słuchania muzyki jest taki sam.

AKG k812 to wysoko skuteczne słuchawki o nieobciążające wzmacniacza słuchawkowego (32 ohm) na innych słuchawkach byłoby zapewnię nie tak różowo.

Bardzo polecam kombo smsl+akg. Samych AKG k812 nie ma się co bać, choć nie wiem jak wypadają na tle słuchawek za 1000/15000  EUR.

 

  KL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

T+A DAC 8 DSD via Silencable Wizzard XLR do KRELL s550k a ten via Velum LS-G do Audio Physic Cardeas Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.