Skocz do zawartości
IGNORED

atmos - głośniki sufitowe Taga


sudiero

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Rozglądam się za głośnikami sufitowymi raczej w budżetowym zakresie w ilości 4 sztuk. Często pojawiają się w poleceniach Magnaty IC62 oraz IC82, tylko że one maja po dwa głośniki wysokotonowe, a wydaje mi się że do atmosa powinien być po jednym z możliwością regulacji, tak aby był skierowany w miejsce gdzie słuchający siedzi.

 

Przeglądając dostępne głośniki trafiłem na głośniki od firmy Taga, w szczególności interesują mnie modele Taga TCW-280R, Taga TCW-300R, Taga TCW-550R.

Ktoś coś może o nich napisać, odnieść ich jakość np. do Magnatów, ewentualnie polecić inne w podobnym segmencie cenowym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sudiero napisał:

ewentualnie polecić inne w podobnym segmencie cenowym?

Hej popatrz jeszcze na te

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, catdragon napisał:

Hej popatrz jeszcze na te

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam 

 

Cześć, myślę że to ciekawe głośniki w szczególności BLI6 chętnie bym przygarnął, tylko cena to x 2 w stosunku do Tagi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może lepiej kupić dwa ale lepsze jakościowo? Ja bym tak zrobił

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Top Hi-Fi Poznań Woźna napisał:

a może lepiej kupić dwa ale lepsze jakościowo? Ja bym tak zrobił

jasne, też o tym myślałem a z czasem dokupić druga parę.

To co mnie interesuje a nie mogę odnaleźć to porównanie/opinie na temat głośników taga. To że głośniki które kosztuja 2 razy więcej to się domyślam że są lepsze, ale nie wiem jaka jest między nimi różnica, czy subtelna czy może przepaść.

Z tego co zauważyłem seria 2xx i 3xx nie ma zwrotnicy montowanej, ale seria 5xx już mają, 

Czytając parametry 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  specyfikacja wyglada ok, ale jak one naprawdę graja? Ma ktoś jakieś doświadczenie z tą firmą w sufitowych głośnikach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy instalacyjnych odwieczny problem to odsłuch niestety, a właściwie brak takiej możliwości

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)
2 godziny temu, Top Hi-Fi Poznań Woźna napisał:

przy instalacyjnych odwieczny problem to odsłuch niestety, a właściwie brak takiej możliwości

A właśnie ze taka możliwość powinna być, bo co to za problem postawić ścianę lub wykorzystać któraś i zamontować po jednej parze w stereo ? Ja go nie widzę... tu u mnie takie coś jest na porządku dziennym w sklepach ze sprzętem audio jest ściana z głośnikami ściennymi po jednej parze z każdej firmy, serii by moc przetestować jak to będzie brzmieć kiedy podłączymy w domu... tak wiec trochę zapału a klienteria się znajdzie na zakupy sama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Marcinos89 napisał:

A właśnie ze taka możliwość powinna być, bo co to za problem postawić ścianę lub wykorzystać któraś i zamontować po jednej parze w stereo ? Ja go nie widzę... tu u mnie takie coś jest na porządku dziennym w sklepach ze sprzętem audio jest ściana z głośnikami ściennymi po jednej parze z każdej firmy, serii by moc przetestować jak to będzie brzmieć kiedy podłączymy w domu... tak wiec trochę zapału a klienteria się znajdzie na zakupy sama...

Żeby to od nas zależało... góra twierdzi, że za małe zainteresowanie tematem... Nasz salon w Warszawie przy ul. Andersa ma jakieś B&W w suficie zainstalowane. 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

A no widzisz małe zainteresowanie nie jest dlatego ze za drogie czy coś innego tylko dlatego ze nie ma gdzie tego odsłuchać... a kto pojedzie do Warszawy np z Rawicza toz to 400km w jedna to raz a dwa B&W drogie są ludzie dziś kupują oczami a nie jakością, owszem jest dużo ludzi co stawia jakość na pierwszym miejscu ale królują właśnie ludzie typu przeciętnego Kowalskiego któremu zależy na tym żeby mieć coś, a nie iść w jakość i tylko powiedzmy 2ch bo na więcej go nie stać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.