Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników Stereophile


Chicago
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż audio już tak bardzo mnie nie kręci jak lata temu, to jednak taki magazyn jak amerykański Stereophile chętnie w necie przeglądam od czasu do czasu i czytam o nowinkach oraz testowanym i polecanym sprzęcie, który powiedzmy zwraca moją uwagę. Do założenia wątku sprowokował mnie ciekawy filmik o jednym z redaktorów właśnie Stereophile - Michael Fremer - który odsłonił swoje cztery ściany i pokazał co ma na stanie. Jestem pod wrażeniem ilości płyt jak i tego, z jaką pasją o tym opowiada. Uważam za super sprawę kombinację pasji z biznesem i o tym niech będzie m.in. ten wątek. Ludzie kochający muzykę, sprzęt audio i dodatkowo potrafiący połączyć te swoje zainteresowania z przynoszącym niezły dochód biznesem, zasługują na duże uznanie. Stereophile, to nie tylko polecany sprzęt audio, ale także rzetelne pomiary, ciekawe nagrania i ciekawi ludzie.

 

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata później...
  • 1 rok później...

Fakt! Najnowsze B&W 801 D4 Signature prezentują się spektakularnie. 805 D4, również są odjazdowe. W tym 20-minutowym filmie ukazano jak powstają te piękne zestawy. Jak pamiętam, zarówno 'beczki' 801 Matrix III jak i pierwsze N801 zawsze robiły na mnie wrażenie - i dżwiękowo i wizualnie. B&W N802 mam do dzisiaj - jedne z pierwszych egzemplarzy w US.

 

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.