Skocz do zawartości
IGNORED

Klub polskich kabli Solid Core Audio


DjTechnics

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od roku posiadam 2 sieciowki Solid Core Audio no 2 pro .

Dzisiaj otrzymałem na testy no 1 .

Świetny pyton, jakość wykonania jak zawsze na wielkim poziomie.

Kabel tak wpasował się w system, że zostaje . Związku z tym do sprzedania no 2 pro cena na forum 600zl info pw .received_812467749513893.thumb.jpeg.fd2085c65f355f69ad59297878a4d193.jpegreceived_399332844414951.thumb.jpeg.a2f6900565e8c75f61f118930c9c8551.jpeg

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

received_458325825153845.thumb.jpeg.44998e7c5132de226b81b4a23df03a35.jpeg

Dobre zasilanie połowa sukcesu .

No 1 wpięty już w dac  i w końcówkę  bardzo duży progres względem no 2 .

Świetne kable, jakość cena nie do pobicia .

Edytowane przez Klecha86

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołączam do klubu, jako potencjalny użytkownik kabli SCA , z przyjemnością skorzystam z doświadczeń i porad. Przejrzałem ofertę producenta, opinie tam zamieszczone. 
Chciałbym teraz zapytać o to, czy miał ktoś okazję porównywać dwie wersje kabla No2 : pro oraz Premium ? Póki co zamówiłem na testowanie Premium , z uwagi na to, że jest bardziej elastyczny / ograniczenia z tyłu sprzętu oraz listwa sieciowa ustawiona na dolnej półce i maksymalnie 13-14 cm luzu na zagięcie kabla / . Najpierw sprawdzę, jak współpracuje ze wzmacniaczem hybrydowym o mocy 80 W / 8 Ohm/ , chętnie także z CDP Lector. Kabel będzie nowy, więc kilka dni pewnie musi być w użyciu, aby ocenić. 

Jak nie wpasuje się, to czy wersja No2. Pro mocno się różni ?

dziękuję za wymianę doświadczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam w tej chwili na testach no. 2 premium. Miałem no 2 pro ale kilka tygodni temu więc nie mam bezpośredniego porównania tylko "pamięciowe" ? No 2 pro grał u mnie wąską sceną i miał trochę fałszywą górę. Ale za to scenę miał bardzo głęboką i fajny dociążony dźwięk. No 2. pro ma płytszą scenę ale szerszą i lepszą górę. Bas chyba trochę mniejszy. Ogólnie jeszcze się wygrzewa więc kolejne obserwacje niebawem. W porównaniu, Furutech S762 gra wyżej wyraźniej ( jakby zdjąć maskownice w kolumn) ale bardziej ściśniętym dźwiękiem na scenie. No 2 premium ma ciut więcej powietrza, dociążenia i lepsze 3D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj dostępny jest  nowy kabel glosnikowy Solid Core Audio No.1 

https://solidcoreaudio.pl/pl/product/solid-core-audio-speaker-no-1/

Mam go już w swoim systemie prawie miesiąc . received_712996016070144.thumb.jpeg.f3e34fcb8e6b6da309098725a2631237.jpeg

Pogonił Tellurium Q Black. Śmiało mogę napisać, że różnica między nimi jest olbrzymia dosłownie przepaść w każdym aspekcie .

Dynamika detal barwa przestrzeń głębia scena 3D a zarazem bardzo płynnie plastycznie brak jakiejkolwiek szorstkości . Dźwięk stał się bardziej namacalny pełniejszy bardziej otwarty, bas kontrolowany punktowy bardzo zróżnicowany z wielkim zejsciem . Jak zwykle jakość cena nie do pobicia . 

 

 

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny mam na sprzedaż najwyższy model interkonekt Solid Core Audio RCA No. 1

https://allegrolokalnie.pl/oferta/solid-core-audio-rca-no-1-interkonekt?utm_source=notification&utm_medium=01-newBuyNow&utm_campaign=01-new-buy-now-offer

Edytowane przez Robert84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj dostępny jest  nowy kabel glosnikowy Solid Core Audio No.1 
https://solidcoreaudio.pl/pl/product/solid-core-audio-speaker-no-1/
Mam go już w swoim systemie prawie miesiąc . received_712996016070144.thumb.jpeg.f3e34fcb8e6b6da309098725a2631237.jpeg
Pogonił Tellurium Q Black. Śmiało mogę napisać, że różnica między nimi jest olbrzymia dosłownie przepaść w każdym aspekcie .
Dynamika detal barwa przestrzeń głębia scena 3D a zarazem bardzo płynnie plastycznie brak jakiejkolwiek szorstkości . Dźwięk stał się bardziej namacalny pełniejszy bardziej otwarty, bas kontrolowany punktowy bardzo zróżnicowany z wielkim zejsciem . Jak zwykle jakość cena nie do pobicia . 
 
 
Porównywałeś może z głośnikowymi No 2 Pro?

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2021 o 23:07, PILOT napisał:

Ogólnie jeszcze się wygrzewa więc kolejne obserwacje niebawem.

Pilocie

jakie wnioski możesz przekazać po dłuższymi czasie użytkowania No.2 Premium ?

W dniu 19.01.2021 o 23:07, PILOT napisał:

No 2 pro grał u mnie wąską sceną i miał trochę fałszywą górę. Ale za to scenę miał bardzo głęboką i fajny dociążony dźwięk. No 2. pro ma płytszą scenę ale szerszą i lepszą górę

Odnoszę wrażenie, że pisząc o płytszej, ale szerszej  scenie miałeś na myśli Premium, a nie Pro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 30.01.2021 o 15:39, Klecha86 napisał:

Nie ale słyszałem od osoby która porównywała, że przepaść    ? .

Różnica jest ale nie przesadzajmy bo napewno nie jes to przepaść.Dla mnie No 2 single grał bardziej dociążonym dźwiękiem ale za to z mniejszą ilością powietrza jak w No 1. 

Edytowane przez pawel k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
9 minut temu, leski napisał:

Zgłaszam akces do klubu SCA. Przemeblowałem zasilanie systemu, zakupiłem listwę i dwa kable: 2pro i 1pro. Testy jeszcze trwają, sprawdzam różne kombinacje z 2premium.

Moim zdaniem zakupiłeś dwa najciekawsze kable w ofercie tego producenta 🙂 

Jeżeli chodzi o listwę, to najwyższy model (PURIST) jest tym, czym Łukasz mnie zaskoczył, dla mnie to numer jeden z produktów SCA, przynajmniej na dzień dzisiejszy. 

Gratuluję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kuba ale to Twoja zasługa. Chwilę mi zeszło od kiedy je polecałeś. 2pro z LAR H-200 to faktycznie synergia. A 1pro jest super do źródła. Jeszcze nie zdecydowałem którym zasilić DAC-a. W tym miejscu 2premium jest dość blisko 1pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, leski napisał:

Dzięki Kuba ale to Twoja zasługa. Chwilę mi zeszło od kiedy je polecałeś. 2pro z LAR H-200 to faktycznie synergia. A 1pro jest super do źródła. Jeszcze nie zdecydowałem którym zasilić DAC-a. W tym miejscu 2premium jest dość blisko 1pro.

Jeżeli jest blisko, to po co przepłacać 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2021 o 21:19, Przemek Bodo napisał:

Witam Wszystkich . Ostatnio zostałem posiadaczem zestawu kabli Solid Core No.1 głośnikowe oraz sieciowe No.2 Pro oraz No.1 Pro. Jestem jeszcze w trakcie odsłuchu ale raczej No. 2 Pro wraca z powrotem. Pozdrawiam 

No 2 pro, zamiast No 1 pro? 🤔Między tymi kablami jest spora różnica, to całkiem inne granie i oczywiście moim zdaniem na korzyść No 1 pro. Acz kolwiek w pierwszych odsłuchach po zmianie z No 2 pro na 1 pro też uważałem że dwójka jest lepsza. Lecz po dwóch tygodniach gdy wpiełem dwójkę zamiast jedynki, odrazu widziałem kto tu jest Królem 😁. Oczywiście No 1 pro. 🥇🥇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, leski napisał:

Napiszesz coś o głośnikowych? Z jakimi wygrały?

No 2 pro single poradziły sobie w bespośrednim starciu z Tellurium q black 2 i silver 2, Nordost super flatline mk2, Chord odyssey X, Clerway X, Odysey 2,Super twin, Audioquest rocket 33, Monkey cable clarity Diamond. No 1 pro są od nich lepsze lecz nie w każdym aspekcie. 🤷‍♀️🤷‍♀️

Edytowane przez pawel k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pawel k napisał:

No 2 pro, zamiast No 1 pro?

 

W dniu 8.04.2021 o 21:19, Przemek Bodo napisał:

No. 2 Pro wraca z powrotem.

Wyrażnie napisane że No 2 pro wraca (chyba do sprzedającego)  ....czyli zostaje lepszy No 1 pro. 

Pozdrawiam.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 17

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.