Skocz do zawartości
IGNORED

Klub polskich kabli Solid Core Audio


DjTechnics
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od roku posiadam 2 sieciowki Solid Core Audio no 2 pro .

Dzisiaj otrzymałem na testy no 1 .

Świetny pyton, jakość wykonania jak zawsze na wielkim poziomie.

Kabel tak wpasował się w system, że zostaje . Związku z tym do sprzedania no 2 pro cena na forum 600zl info pw .received_812467749513893.thumb.jpeg.fd2085c65f355f69ad59297878a4d193.jpegreceived_399332844414951.thumb.jpeg.a2f6900565e8c75f61f118930c9c8551.jpeg

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

received_458325825153845.thumb.jpeg.44998e7c5132de226b81b4a23df03a35.jpeg

Dobre zasilanie połowa sukcesu .

No 1 wpięty już w dac  i w końcówkę  bardzo duży progres względem no 2 .

Świetne kable, jakość cena nie do pobicia .

Edytowane przez Klecha86

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołączam do klubu, jako potencjalny użytkownik kabli SCA , z przyjemnością skorzystam z doświadczeń i porad. Przejrzałem ofertę producenta, opinie tam zamieszczone. 
Chciałbym teraz zapytać o to, czy miał ktoś okazję porównywać dwie wersje kabla No2 : pro oraz Premium ? Póki co zamówiłem na testowanie Premium , z uwagi na to, że jest bardziej elastyczny / ograniczenia z tyłu sprzętu oraz listwa sieciowa ustawiona na dolnej półce i maksymalnie 13-14 cm luzu na zagięcie kabla / . Najpierw sprawdzę, jak współpracuje ze wzmacniaczem hybrydowym o mocy 80 W / 8 Ohm/ , chętnie także z CDP Lector. Kabel będzie nowy, więc kilka dni pewnie musi być w użyciu, aby ocenić. 

Jak nie wpasuje się, to czy wersja No2. Pro mocno się różni ?

dziękuję za wymianę doświadczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ja mam w tej chwili na testach no. 2 premium. Miałem no 2 pro ale kilka tygodni temu więc nie mam bezpośredniego porównania tylko "pamięciowe" ? No 2 pro grał u mnie wąską sceną i miał trochę fałszywą górę. Ale za to scenę miał bardzo głęboką i fajny dociążony dźwięk. No 2. pro ma płytszą scenę ale szerszą i lepszą górę. Bas chyba trochę mniejszy. Ogólnie jeszcze się wygrzewa więc kolejne obserwacje niebawem. W porównaniu, Furutech S762 gra wyżej wyraźniej ( jakby zdjąć maskownice w kolumn) ale bardziej ściśniętym dźwiękiem na scenie. No 2 premium ma ciut więcej powietrza, dociążenia i lepsze 3D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj dostępny jest  nowy kabel glosnikowy Solid Core Audio No.1 

https://solidcoreaudio.pl/pl/product/solid-core-audio-speaker-no-1/

Mam go już w swoim systemie prawie miesiąc . received_712996016070144.thumb.jpeg.f3e34fcb8e6b6da309098725a2631237.jpeg

Pogonił Tellurium Q Black. Śmiało mogę napisać, że różnica między nimi jest olbrzymia dosłownie przepaść w każdym aspekcie .

Dynamika detal barwa przestrzeń głębia scena 3D a zarazem bardzo płynnie plastycznie brak jakiejkolwiek szorstkości . Dźwięk stał się bardziej namacalny pełniejszy bardziej otwarty, bas kontrolowany punktowy bardzo zróżnicowany z wielkim zejsciem . Jak zwykle jakość cena nie do pobicia . 

 

 

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny mam na sprzedaż najwyższy model interkonekt Solid Core Audio RCA No. 1

https://allegrolokalnie.pl/oferta/solid-core-audio-rca-no-1-interkonekt?utm_source=notification&utm_medium=01-newBuyNow&utm_campaign=01-new-buy-now-offer

Edytowane przez Robert84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj dostępny jest  nowy kabel glosnikowy Solid Core Audio No.1 
https://solidcoreaudio.pl/pl/product/solid-core-audio-speaker-no-1/
Mam go już w swoim systemie prawie miesiąc . received_712996016070144.thumb.jpeg.f3e34fcb8e6b6da309098725a2631237.jpeg
Pogonił Tellurium Q Black. Śmiało mogę napisać, że różnica między nimi jest olbrzymia dosłownie przepaść w każdym aspekcie .
Dynamika detal barwa przestrzeń głębia scena 3D a zarazem bardzo płynnie plastycznie brak jakiejkolwiek szorstkości . Dźwięk stał się bardziej namacalny pełniejszy bardziej otwarty, bas kontrolowany punktowy bardzo zróżnicowany z wielkim zejsciem . Jak zwykle jakość cena nie do pobicia . 
 
 
Porównywałeś może z głośnikowymi No 2 Pro?

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.01.2021 o 23:07, PILOT napisał:

Ogólnie jeszcze się wygrzewa więc kolejne obserwacje niebawem.

Pilocie

jakie wnioski możesz przekazać po dłuższymi czasie użytkowania No.2 Premium ?

W dniu 19.01.2021 o 23:07, PILOT napisał:

No 2 pro grał u mnie wąską sceną i miał trochę fałszywą górę. Ale za to scenę miał bardzo głęboką i fajny dociążony dźwięk. No 2. pro ma płytszą scenę ale szerszą i lepszą górę

Odnoszę wrażenie, że pisząc o płytszej, ale szerszej  scenie miałeś na myśli Premium, a nie Pro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 30.01.2021 o 15:39, Klecha86 napisał:

Nie ale słyszałem od osoby która porównywała, że przepaść    ? .

Różnica jest ale nie przesadzajmy bo napewno nie jes to przepaść.Dla mnie No 2 single grał bardziej dociążonym dźwiękiem ale za to z mniejszą ilością powietrza jak w No 1. 

Edytowane przez pawel k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
9 minut temu, leski napisał:

Zgłaszam akces do klubu SCA. Przemeblowałem zasilanie systemu, zakupiłem listwę i dwa kable: 2pro i 1pro. Testy jeszcze trwają, sprawdzam różne kombinacje z 2premium.

Moim zdaniem zakupiłeś dwa najciekawsze kable w ofercie tego producenta 🙂 

Jeżeli chodzi o listwę, to najwyższy model (PURIST) jest tym, czym Łukasz mnie zaskoczył, dla mnie to numer jeden z produktów SCA, przynajmniej na dzień dzisiejszy. 

Gratuluję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, leski napisał:

Dzięki Kuba ale to Twoja zasługa. Chwilę mi zeszło od kiedy je polecałeś. 2pro z LAR H-200 to faktycznie synergia. A 1pro jest super do źródła. Jeszcze nie zdecydowałem którym zasilić DAC-a. W tym miejscu 2premium jest dość blisko 1pro.

Jeżeli jest blisko, to po co przepłacać 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.04.2021 o 21:19, Przemek Bodo napisał:

Witam Wszystkich . Ostatnio zostałem posiadaczem zestawu kabli Solid Core No.1 głośnikowe oraz sieciowe No.2 Pro oraz No.1 Pro. Jestem jeszcze w trakcie odsłuchu ale raczej No. 2 Pro wraca z powrotem. Pozdrawiam 

No 2 pro, zamiast No 1 pro? 🤔Między tymi kablami jest spora różnica, to całkiem inne granie i oczywiście moim zdaniem na korzyść No 1 pro. Acz kolwiek w pierwszych odsłuchach po zmianie z No 2 pro na 1 pro też uważałem że dwójka jest lepsza. Lecz po dwóch tygodniach gdy wpiełem dwójkę zamiast jedynki, odrazu widziałem kto tu jest Królem 😁. Oczywiście No 1 pro. 🥇🥇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, leski napisał:

Napiszesz coś o głośnikowych? Z jakimi wygrały?

No 2 pro single poradziły sobie w bespośrednim starciu z Tellurium q black 2 i silver 2, Nordost super flatline mk2, Chord odyssey X, Clerway X, Odysey 2,Super twin, Audioquest rocket 33, Monkey cable clarity Diamond. No 1 pro są od nich lepsze lecz nie w każdym aspekcie. 🤷‍♀️🤷‍♀️

Edytowane przez pawel k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pawel k napisał:

No 2 pro, zamiast No 1 pro?

 

W dniu 8.04.2021 o 21:19, Przemek Bodo napisał:

No. 2 Pro wraca z powrotem.

Wyrażnie napisane że No 2 pro wraca (chyba do sprzedającego)  ....czyli zostaje lepszy No 1 pro. 

Pozdrawiam.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.