Skocz do zawartości
IGNORED

Klub polskich kabli Solid Core Audio


DjTechnics

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Posiadam cały set. Głośnikowe, sieciowka oraz rca od Solid core, elegancko się to wszystko zgrywa. Najlepiej wypożyczyć, nic nie zastąpi testów na własnym sprzęcie w domowym zaciszu.

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

głośnikowe No2 pro sigle miałem u siebie, bardzo fajne przewody, przelicytowały VDH Magnum, a u innego kolegi VDH Winda, jednak moje głośnikowe Citrone Patterny okazały się lepsze więc zostały,

Tak jak pisze Dj pożycz, potestuj sam się przekonasz, tylko uwaga Solidy potrzebują solidnego wygrzania u mnie to było około 100h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.06.2019 o 17:33, tedi02 napisał:

No tatum ,z ciebie rzeczywiscie dobry kabareciarz.!?Nie czytasz uważnie tego co ludzie piszą ,gdubyś wiedział co to kierunkowość kabli to przypuszczam ze neotech byłby twoim kablem nr.1Nie słuchałem tych przewodów ,czytałem specyfikacje ,i uwierz że za te 600 zł jak wcześniej pisałem , a zwtykami z dwóch stron -750zł ,można zrobić kable HIGH END.! Oczywiście ,druty solid core,kierunkowe, przypuszczam ze te p. MATEUSZA są dobre ale to nie ten poziom, jak ktoś mieszka w okolicach swiętokrsyskiego ,mogę pożyczyć dla porównania .U mnie IC,głośnikowe,zasilające- solid core.Pozdrawiam

Witam serdecznie .Jestem z świętokrzyskie. Można pożyczyć kable do odsłuchu?Jestem poważnie zainteresowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Robert84 napisał:

I jak wrażenia?

Witam,

jak najbardziej pozytywne. Ładnie i solidnie wykonane. Cieszą też oko. Co do brzmienia to nie za bardzo lubię pisać o kablach bo wiadomo jakie to emocje wywołuje. Na szczęście producent daje możliwość wypożyczenia i tak na prawdę innej drogi nie ma przy zakupie kabli żeby sprawdzić czy warto. W skrócie mogę napisać , że już na drugi dzień wiedziałem , że u mnie zostaną. Dobrze wpisały się w mój system. To co na pierwszy rzut zaobserwowałem to bardzo ładna otwarta,  dźwięczna góra i przy tym gładka. Dobrze pokazane są mikrodetale. Bas jest soczysty nie ma mowy o odchudzeniu, średnica o neutralnej barwie. To tak na szybko po kilku dniach obcowania z  Speaker No. 2 PRO Single. 

19 godzin temu, Klecha86 napisał:

Od razu widać No 2 pro  ?

Dokładnie tak ?  Wczoraj ją wpiąłem. Dość sztywna. Trochę miałem gimnastyki , ale się udało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Silver_85 napisał:

Co do brzmienia to nie za bardzo lubię pisać o kablach bo wiadomo jakie to emocje wywołuje.

Napisz coś o sieciówce. Może być na priv. Podpiąłeś kabel do źródła czy do wzmaka?

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem paczkę od Pana Mateusza kabel głośnikowy i 2 interkonekty RCA. Potwierdzam już kolejny że jakość wykonania na 1 miejscu. Nie miałem okazji jeszcze posłuchać. W przyszłym tygodniu dostanę również do testów Albedo Monolith i oczywiście napiszę. 

Edytowane przez Robert84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.01.2020 o 14:42, Robert84 napisał:

Wczoraj dostałem paczkę od Pana Mateusza kabel głośnikowy i 2 interkonekty RCA. Potwierdzam już kolejny że jakość wykonania na 1 miejscu. Nie miałem okazji jeszcze posłuchać. W przyszłym tygodniu dostanę również do testów Albedo Monolith i oczywiście napiszę. 

I jak wrażenia ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Silver_85 napisał:

I jak wrażenia ?  

Wrażenia pewnie są wielkie skoro brak czasu na forum. Z swojego punktu widzenia (doświadczenia) mogę dodać że produkty solid Core audio są takie że jak się je wypożyczy to już zostają w systemie ? świetne kable w świetnej cenie w dodatku profesjonalne podejście do klienta mega !!!!! 

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam No 2 Pro, głośnikowy oraz interkonekt Rca no 3.
Super się to wszystko zgralo, dźwięk jest soczysty i wyraźny, góra jest gładka i przyjemna, jest dobry atak i emocje na wokalu. Mateusz powinien pomyśleć o jakimś nowym głośnikowym, ponieważ dawno nic nie było nowego w tej kategorii.

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2020 o 21:16, Silver_85 napisał:

I jak wrażenia ?  

Po rozpakowaniu (wizualnie coś pięknego) i pierwszych odsłuchać wiedziałem, że zostaną u mnie na dłużej. Nie miałem przyjemności porównania z Albedo, przesyłka bez przerwy się opóźniała, łącznie ponad miesiąc czekałem i odpuściłem. Finalnie wybrałem kable głośnikowe No2 pro i Interkonekt No1. Cały set łącznie z listwą wygląda niesamowicie.

Edytowane przez Robert84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
14 godzin temu, kaaapa napisał:

Dołączam do klubu z solid core no2 pro?

Mam pytanie odnośnie interkonektów dokładnie no3 oraz znacznie droższy no1. Proszę o opinię tych którzy je mają lub mieli jakie są między nimi różnice

Moje gratulacje ?

Mam wpięty u siebie no1. Miałem wypożyczony no3, ale nie porównywałem, niestety nie powiem Ci jakie są różnice. W skrócie no1 to kultura i neutralność przekazu i za to go kocham ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2020 o 15:37, Silver_85 napisał:

Listwę też będę chciał za jakiś czas wypożyczyć. Na razie muszę się zadowolić sieciówką oraz głośnikowym ? 

SCA.....jpg

A masz może porównanie do jakis głośnikowych np chord odyssey x lub tellurium q black 2? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam w domu tylko najtańszego blue i tylko te miałem okazję bezpośrednio porównać. Głośnikowe  solid core są dla mnie bardziej przejrzyste na górze. Tu była spora różnica. Średnica bardziej neutralna, nie tak miękka. Bas bardziej konturowy, ale nie odchudzony.  Generalnie tellurium blue bardziej zaokrąglone brzmienie, lekko rozmyte kontury. 

Ultra blue miałem okazje testować jak miałem inne kolumny i wtedy nie miałem jeszcze kabli od Mateusza. Góra już trochę bardziej rozdzielcza niż blue , ale myślę , że to nie będzie poziom SC no2. Jednak nie ma jak porównanie łeb z łeb. 

Mateusz bez problemu wypożycza. Myślę, że warto u siebie przetestować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Silver_85 napisał:

Aktualnie mam w domu tylko najtańszego blue i tylko te miałem okazję bezpośrednio porównać. Głośnikowe  solid core są dla mnie bardziej przejrzyste na górze. Tu była spora różnica. Średnica bardziej neutralna, nie tak miękka. Bas bardziej konturowy, ale nie odchudzony.  Generalnie tellurium blue bardziej zaokrąglone brzmienie, lekko rozmyte kontury. 

Ultra blue miałem okazje testować jak miałem inne kolumny i wtedy nie miałem jeszcze kabli od Mateusza. Góra już trochę bardziej rozdzielcza niż blue , ale myślę , że to nie będzie poziom SC no2. Jednak nie ma jak porównanie łeb z łeb. 

Mateusz bez problemu wypożycza. Myślę, że warto u siebie przetestować. 

Miałem kiedyś tellurium q black 2 wraz ze zworkami i przejzystosc w tych kabelkach była niesamowita. Sieciówke wezmę z solid core audio ale jeśli chodzi o głośnikowe to muszę spowrotem nabyć tellurium q black 2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakie wrażenia po w pięciu w system kabla zasilającego solid core audio no2 pro. Ciekawe czy poskromi mojego furutecha PC triple c TCS 31. 
Lekki szok wprawiający słuchacza w osłupienie, jak już dojdziemy do siebie pojawia się wielki banan na twarzy ;-)

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 15

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.