Skocz do zawartości
IGNORED

Klub polskich kabli Solid Core Audio


DjTechnics

Rekomendowane odpowiedzi

No koledzy kabel zasilający solid core audio power no 2 pro pogonił z mojego systemu furutecha PC triple c TCS 31 na wtykach fi 28/38r. Fenomenalny kabelek ten no. 2 pro . Podjarany nim zamówiłem na testy głośnikowe solid core audio. No i tu już tak kolorowo nie było jak dla mnie za bardzo ocieplone brzmienie bardzo mało szczegółowe bas bez wybrzmień poprostu tylko dudnił. Góra słabo wyeksponowana.Wogóle cale pasmo i poddzwięki za bardzo posklejane ze sobą, zero transparentności. Oczywiście w moim systemie i w porównaniu do moich Tellurium q black 2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawel k napisał:

No koledzy kabel zasilający solid core audio power no 2 pro pogonił z mojego systemu furutecha PC triple c TCS 31 na wtykach fi 28/38r. Fenomenalny kabelek ten no. 2 pro . Podjarany nim zamówiłem na testy głośnikowe solid core audio. No i tu już tak kolorowo nie było jak dla mnie za bardzo ocieplone brzmienie bardzo mało szczegółowe bas bez wybrzmień poprostu tylko dudnił. Góra słabo wyeksponowana.Wogóle cale pasmo i poddzwięki za bardzo posklejane ze sobą, zero transparentności. Oczywiście w moim systemie i w porównaniu do moich Tellurium q black 2. 

Normalna reakcja  ? Jak się zamówi na testy i sprawdzi to już zostaje. Co do głośnikowego daj im czasu, niech sobie troszkę pograją. U siebie posiadam cały set i niczego mi nie brakuje, a już napewno transparentności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koledzy kabel zasilający solid core audio power no 2 pro pogonił z mojego systemu furutecha PC triple c TCS 31 na wtykach fi 28/38r. Fenomenalny kabelek ten no. 2 pro . Podjarany nim zamówiłem na testy głośnikowe solid core audio. No i tu już tak kolorowo nie było jak dla mnie za bardzo ocieplone brzmienie bardzo mało szczegółowe bas bez wybrzmień poprostu tylko dudnił. Góra słabo wyeksponowana.Wogóle cale pasmo i poddzwięki za bardzo posklejane ze sobą, zero transparentności. Oczywiście w moim systemie i w porównaniu do moich Tellurium q black 2. 

Przecież ten kabel nie ociepla, bardziej zakwalilfikowalbym go do kategorii neutralny, fakt bas ma podbity, jak chcesz wyraźnego dźwięku z piękna średnica i szczegółami wypozycz Rca No. 3. Posluchaj z tydzień tego głośnikowego daj znać co i jak.

 

 

 

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie/wątpliwość. Wraz ze znajomym zainteresowaliśmy się poleconym w rozmowach na AS IC marki  Solid Core Audio. Znajomy napisał do producenta w sprawie wypożyczenia tego kabla, ale z tego co własnie sprawdzam to chyba zaszła pomyłka.

http://www.solidcoreaudio.pl

http://www.solidcoreaudio.com

Odpowiedz ze strony solidcoreaudio.pl nie dotarła, więc chciałbym się upewnić, że to są dwie zupełnie inne firmy. Chyba, że polski solidcoreaudio jest jakimś odłamem tego zachodniego. Wygląda na to, że powstał niedawno i celuje w trochę inny przedział cenowy i wykonanie. 

Pytam, bo nie spotkałem się nigdy z tym, żeby dwie firmy miały identyczne nazwy, produkowały asortyment tego samego rodzaju (kable), miały nawet podobny układ logo (jest to sprzeczne z logiką marketingu) i były całkowicie odrębnymi firmami. No, ale zawsze może być ten pierwszy raz. :)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Severance napisał:

Mam pytanie/wątpliwość. Wraz ze znajomym zainteresowaliśmy się poleconym w rozmowach na AS IC marki  Solid Core Audio. Znajomy napisał do producenta w sprawie wypożyczenia tego kabla, ale z tego co własnie sprawdzam to chyba zaszła pomyłka.

http://www.solidcoreaudio.pl

http://www.solidcoreaudio.com

Odpowiedz ze strony solidcoreaudio.pl nie dotarła, więc chciałbym się upewnić, że to są dwie zupełnie inne firmy. Chyba, że polski solidcoreaudio jest jakimś odłamem tego zachodniego. Wygląda na to, że powstał niedawno i celuje w trochę inny przedział cenowy i wykonanie. 

Pytam, bo nie spotkałem się nigdy z tym, żeby dwie firmy miały identyczne nazwy, produkowały asortyment tego samego rodzaju (kable), miały nawet podobny układ logo (jest to sprzeczne z logiką marketingu) i były całkowicie odrębnymi firmami. No, ale zawsze może być ten pierwszy raz. ?

 

 

 

 

 

 

Solidcoreaudio.pl

Witam wszystkich. Dołączam do klubu z no.6 wpietym do wzmaka Lyngdorf Tdai 3400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidcoreaudio.pl
Witam wszystkich. Dołączam do klubu z no.6 wpietym do wzmaka Lyngdorf Tdai 3400
Bierz dwójkę dla mnie jest the Best ;-)

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DjTechnics napisał:
2 godziny temu, szczypior88 napisał:
Solidcoreaudio.pl
Witam wszystkich. Dołączam do klubu z no.6 wpietym do wzmaka Lyngdorf Tdai 3400

Bierz dwójkę dla mnie jest the Best ?

Z czasem sobie kupie. Na razie ten no6 to taki kaprys. Kupiłem bo ladnie wyglada. Nie musialem w sumie nic zmieniać ? Ale tyle dobrego wniosl ze może sie pobawie z innymi seriami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2020 o 16:59, Severance napisał:

Mam pytanie/wątpliwość. Wraz ze znajomym zainteresowaliśmy się poleconym w rozmowach na AS IC marki  Solid Core Audio. Znajomy napisał do producenta w sprawie wypożyczenia tego kabla, ale z tego co własnie sprawdzam to chyba zaszła pomyłka.

http://www.solidcoreaudio.pl

http://www.solidcoreaudio.com

Odpowiedz ze strony solidcoreaudio.pl nie dotarła, więc chciałbym się upewnić, że to są dwie zupełnie inne firmy. Chyba, że polski solidcoreaudio jest jakimś odłamem tego zachodniego. Wygląda na to, że powstał niedawno i celuje w trochę inny przedział cenowy i wykonanie. 

Pytam, bo nie spotkałem się nigdy z tym, żeby dwie firmy miały identyczne nazwy, produkowały asortyment tego samego rodzaju (kable), miały nawet podobny układ logo (jest to sprzeczne z logiką marketingu) i były całkowicie odrębnymi firmami. No, ale zawsze może być ten pierwszy raz. ?

 

 

 

 

 

 

To chyba napisaliście do tej niemieckiej. Wjęc nie liczcie na to że wam odpowiedzą nie mówiąc już o wyporzyczeniu. Skontaktuj się z naszym solid core audio Pana Michała, w jego wypadku z wyporzyczeniem niema najmniejszego problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pawel k napisał:

To chyba napisaliście do tej niemieckiej. Wjęc nie liczcie na to że wam odpowiedzą nie mówiąc już o wyporzyczeniu. Skontaktuj się z naszym solid core audio Pana Michała, w jego wypadku z wyporzyczeniem niema najmniejszego problemu. 

Mateusza chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pawel k napisał:

To chyba napisaliście do tej niemieckiej. Wjęc nie liczcie na to że wam odpowiedzą nie mówiąc już o wyporzyczeniu. Skontaktuj się z naszym solid core audio Pana Michała, w jego wypadku z wyporzyczeniem niema najmniejszego problemu. 

Ciekawe, czyżby Mateusz rozszerzył działalność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2020 o 00:04, pawel k napisał:

To chyba napisaliście do tej niemieckiej. Wjęc nie liczcie na to że wam odpowiedzą nie mówiąc już o wyporzyczeniu. Skontaktuj się z naszym solid core audio Pana Michała, w jego wypadku z wyporzyczeniem niema najmniejszego problemu. 

Dzięki za odzew. Chodziło o niemiecki kabel SCA z miedzianą taśmą a znajomy napisał do właściciela krajowego SCA. Otrzymał odpowiedź, właściciel sympatyczny wyjaśnił o co chodzi. Zainteresowałem się tymi "naszymi" kablami, ktoś mi zaproponował kupno modelu z miedzi posrebrzanej to jest chyba no. 1. Potestujemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Severance napisał:

Dzięki za odzew. Chodziło o niemiecki kabel SCA z miedzianą taśmą a znajomy napisał do właściciela krajowego SCA. Otrzymał odpowiedź, właściciel sympatyczny wyjaśnił o co chodzi. Zainteresowałem się tymi "naszymi" kablami, ktoś mi zaproponował kupno modelu z miedzi posrebrzanej to jest chyba no. 1. Potestujemy. 

Wzięłem te kable na test z czystej ciekawości . I w skrócie powiem tak sieciowy no. 2 pro pogonił z mojego systemu furutecha za 2500zl. No to myślę idę za ciosem wypożyczyłem głośnikowe i co? no i to że tellurium q black 2 wraz ze zworkami poszły na sprzedaż.Trza zaufać własnym uszom a nie marketingowym bełkotom zagranicznych firm. Jak to się mówi cudze chwalimy swojego nie znamy. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, pawel k napisał:

Wzięłem te kable na test z czystej ciekawości . I w skrócie powiem tak sieciowy no. 2 pro pogonił z mojego systemu furutecha za 2500zl. No to myślę idę za ciosem wypożyczyłem głośnikowe i co? no i to że tellurium q black 2 wraz ze zworkami poszły na sprzedaż.Trza zaufać własnym uszom a nie marketingowym bełkotom zagranicznych firm. Jak to się mówi cudze chwalimy swojego nie znamy. ?

A jednak, głośnikowe SCA zostały ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
38 minut temu, zycie_to_gra napisał:

Dziś otrzymałem do testów, no.2 PRO, no.1 PRO w wersji gold i rodowanej, oraz prototypową listwę, muszę przyznać, że produkty Solid Core Audio wyglądają bardzo solidnie.

To podziel się opinią między no2 pro a no1 pro. Ponieważ sam man dwójkę i  ciekaw jestem jedynki. Posiadam  też głośnikowe 2 pro które pogoniły z mojego systemu tellurium black2, nordost super flatline i chord odysey x. Jutro dostanę wersję bi wiring zobaczymy jak wypadną do wersji single. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, pawel k napisał:

To podziel się opinią między no2 pro a no1 pro. Ponieważ sam man dwójkę i  ciekaw jestem jedynki. Posiadam  też głośnikowe 2 pro które pogoniły z mojego systemu tellurium black2, nordost super flatline i chord odysey x. Jutro dostanę wersję bi wiring zobaczymy jak wypadną do wersji single. 

Chętnie, choć to trochę potrwa. Myślę, że czas na dokładne testy pojawi się dopiero na dług weekend majowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwa już wiem, że zostaje, fenomenalne urządzenie. 

Co do kabli to mam zagwozdkę, bo u mnie nie okazały się uniwersalnymi kabelkami tzn nie wszędzie chciały grać. No no. 1 z lampową końcówka mocy się nie sprawdził, za to w listwie odwrotnie i tutaj był znacząco lepszy od no.2. Na źródle obydwa kable miały cechy na tyle pożądane, że po pierwszym dniu odsłuchów ciężko mi wybrać który lepiej pasuje. No. 1 na źródle w moim systemie daje bardziej ekspansywną scenę, ale uspokaja nieco przekaz, no. 2 takiej sceny nie posiada, ale pierwszy plan ma fantastyczny i na nim dużo się dzieje. Na listwie no. 2 nie miał co szukać przy no.1 ten drugi pomnożył pozytywne cechy dwójki i wniósł mniejszą nerwowość w dźwięku (mowa o wersji Gold) i lepsze tło, to spory krok w przód. Na wersję rodowaną nie mam jeszcze pomysłu, przepinam to tu, to tam.... testy trwają. Na dzień dzisiejszy zachowam nową listwę i pewnie no. 1 w wersji gold od ściany do listwy. ale poczekam jeszcze z tydzień, dwa do ostatecznego werdyktu

Kable ogólnie są mocnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę ich cenę nie widzę sensu budowania produktów DIY, a mam ich cały worek. Gdybym wcześniej wiedział, że napotkam SCA na swojej drodze nie zaczynał bym budować przewodów zasilających. Tam gdzie się sprawdzą robią bardzo dobrą robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2020 o 17:31, zycie_to_gra napisał:

Dziś otrzymałem do testów, no.2 PRO, no.1 PRO w wersji gold i rodowanej, oraz prototypową listwę, muszę przyznać, że produkty Solid Core Audio wyglądają bardzo solidnie.

 

53 minuty temu, zycie_to_gra napisał:

Listwa już wiem, że zostaje, fenomenalne urządzenie. 

Co do kabli to mam zagwozdkę, bo u mnie nie okazały się uniwersalnymi kabelkami tzn nie wszędzie chciały grać. No no. 1 z lampową końcówka mocy się nie sprawdził, za to w listwie odwrotnie i tutaj był znacząco lepszy od no.2. Na źródle obydwa kable miały cechy na tyle pożądane, że po pierwszym dniu odsłuchów ciężko mi wybrać który lepiej pasuje. No. 1 na źródle w moim systemie daje bardziej ekspansywną scenę, ale uspokaja nieco przekaz, no. 2 takiej sceny nie posiada, ale pierwszy plan ma fantastyczny i na nim dużo się dzieje. Na listwie no. 2 nie miał co szukać przy no.1 ten drugi pomnożył pozytywne cechy dwójki i wniósł mniejszą nerwowość w dźwięku (mowa o wersji Gold) i lepsze tło, to spory krok w przód. Na wersję rodowaną nie mam jeszcze pomysłu, przepinam to tu, to tam.... testy trwają. Na dzień dzisiejszy zachowam nową listwę i pewnie no. 1 w wersji gold od ściany do listwy. ale poczekam jeszcze z tydzień, dwa do ostatecznego werdyktu

Kable ogólnie są mocnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę ich cenę nie widzę sensu budowania produktów DIY, a mam ich cały worek. Gdybym wcześniej wiedział, że napotkam SCA na swojej drodze nie zaczynał bym budować przewodów zasilających. Tam gdzie się sprawdzą robią bardzo dobrą robotę. 

A jakie masz porównanie no.1 pro między wersją rodowaną a gold. I czy prubowałeś podłączać bez listwy bezpośrednio z gniazda ściennego oba kable ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, pawel k napisał:

 

A jakie masz porównanie no.1 pro między wersją rodowaną a gold. I czy prubowałeś podłączać bez listwy bezpośrednio z gniazda ściennego oba kable ? 

Ja bardzo lubię kable rodowane, ale no. 1 nie do końca mi leży względem wersji gold, może został mniej "wygrzany" przez producenta. Poczekam więc jeszcze chwilę z ostateczną opinią. 

Nie próbowałem podpinać do ściany, mam osobną linię do audio, do niej wpinam listwę i resztę urządzeń. 

Polecam przetestować nową listwę, w moim odczuciu wniosła więcej do systemu niż no.1 bez względu na wersję, ten produkt udał się bardzo Panu Mateuszowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Silver_85 napisał:

A wrzucisz fotki tej nowej listwy ? 

Jest na stronie głównej Solid Core Audio, w kolorze szarym. Bardzo chętnie bym wrzucił, ale mam wersję testową i musiał bym zapytać o zgodę właściciela, bo nie wiem, czy chciałby abym ją tu umieścił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, zycie_to_gra napisał:

Bardzo chętnie bym wrzucił, ale mam wersję testową i musiał bym zapytać o zgodę

Narazie nie wolno udostępniać zdjęć nowej listwy . Właściciel narazie nie pozwala. Sam dodam, że jest to produkt PREMIUM  ?

Na stronie głównej  jej propotyp docelowo będzie DUZO LEPSZA..... 

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.04.2020 o 19:52, zycie_to_gra napisał:

Ja bardzo lubię kable rodowane, ale no. 1 nie do końca mi leży względem wersji gold, może został mniej "wygrzany" przez producenta. Poczekam więc jeszcze chwilę z ostateczną opinią. 

Nie próbowałem podpinać do ściany, mam osobną linię do audio, do niej wpinam listwę i resztę urządzeń. 

Polecam przetestować nową listwę, w moim odczuciu wniosła więcej do systemu niż no.1 bez względu na wersję, ten produkt udał się bardzo Panu Mateuszowi. 

I jak masz już jakieś porównanie między rodowaną a złoconą wersją kabla no1 pro.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, pawel k napisał:

I jak masz już jakieś porównanie między rodowaną a złoconą wersją kabla no1 pro.? 

Podczas testów końcówek mocy spaliła mi się berylowa wysokotonówka, kable pożyczyłem znajomemu i teraz nie chce oddać ? 

W przyszłym tygodniu ma zwrócić, sprawdzę ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2020 o 13:22, pawel k napisał:

I jak masz już jakieś porównanie między rodowaną a złoconą wersją kabla no1 pro.? 

Słychać, że to ta sama rodzina kabli. Najbardziej łączy je sposób budowania sceny, za linią kolumn w głąb, nie na lini, nie przed, taką prezentację trzeba lubić. Najbardziej dzieli otwartość wyższej średnicy, tu zdecydowanie więcej ma do powiedzenia wersja rodowana. Rod ma dla mnie więcej pazura, ale jak wszystkie kable Solid Core Audio nie ma w nim nerwowości, tylko większa otwartość. 

Podsumowując, kable SCA stosunkowo mocno ingerują w brzmienie.  Jeżeli ktoś jest sceptykiem kabli zasilających może bardzo się zdziwić. Wersję Gold polecam do systemów, w których chcemy dodać powietrza, pogłębić zasięk sceny dźwiękowej, nieco uspokoić czy załagodzić brzmienie, zdecydowanie do "nerwowych" systemów. Wersja rodowana w moim przypadku miała zalety no.1 Gold, ale ten dodatkowy pazur, ciut większe różnicowanie wyższej średnicy i góry przechyliło szalę i ostatecznie do źródła jakim jest Lumin T2, wybrałem rod. W innym miejscu mogło by być inaczej. Na listwie została no. 1 Gold a do końcówki mocy no.2. 

Pozdrawiam ? 

W dniu 16.05.2020 o 09:18, Sebian napisał:

Witam, a czy ktoś miał już okazję porównać prototypową listwę (Premium) ze standardową Power Supply? Czy są duże różnice w brzmieniu ?

Jak masz różnicujący system to będą duże, nowa listwa jest zdecydowanie lepsza, właściwie w każdym aspekcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy posiadający Solid core audio power no1 pro a wcześniej no2 pro. Czy mieliście lub macie wrażenie że w no2 pro bas jest głębszy i schodzi nieco niżej. Miałem wcześniej no2 pro na rodzie teraz mam no1 pro na złocie i o  ile średnica i góra są wyśmienite to bas wydaje mi się bardziej twardszy, konturowy mniej głębszy jak w no2.A gra już z jakieś 100 godzin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 19

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.