Jump to content
neron9

Jakie kolumny do 10000 zł?

Recommended Posts

22 godziny temu, neron9 napisał:

eszcze trochę cierpliwości mi zostało i powalczę jeszcze z akustyką pokoju, jeżeli będzie już dobrze to następnym krokiem będzie zabawa w wymianę kabli głośnikowych, zasilających, pewnie jakiś Dac z drugiej ręki do kwoty około 3000 zł, może modyfikacja odtwarzacza CD.

Pozdrawiam forumowiczów.

Dac plus ten CD jakos transport wystarczy. 

👉

W dniu 9.10.2019 o 15:35, neron9 napisał:

Witam.

Wreszcie zagościł u mnie dywan. No i wiele pozytywnego wniósł. Bas bardziej kontrolowany, niżej schodzi, jest go więcej, góra trochę złagodniała. Z źródła Marantz CD 6000 jest naprawdę b. zadowalająco. Materiał zapuszczony z Tidala przez dac w wzmacniaczu NAD C356 BEE jest trochę gorzej w porównaniu z CD. Jeszcze trochę cierpliwości mi zostało i powalczę jeszcze z akustyką pokoju, jeżeli będzie już dobrze to następnym krokiem będzie zabawa w wymianę kabli głośnikowych, zasilających, pewnie jakiś Dac z drugiej ręki do kwoty około 3000 zł, może modyfikacja odtwarzacza CD.

Pozdrawiam forumowiczów.

Kolego proponuje tańsze i efektywniejsze rozwiązanie. Modyfikację NADa c356. Szczegóły do znalezienia w sieci. Zdecydowana poprawa nieosiagalna żadnymi kablami.

• Haha 1

xavian
46 minut temu, Jan Żak napisał:

Kolego proponuje tańsze i efektywniejsze rozwiązanie. Modyfikację NADa c356. Szczegóły do znalezienia w sieci. Zdecydowana poprawa nieosiagalna żadnymi kablami.

Kolego. Nad c356 jak na wstępie w wątku napisałem, że jest już po modyfikacji u muda44.

Natomiast dywan bardzo dużo wniósł, do tego na ścianach umieszcze kilka paneli akustycznych i myślę, że będzie już ok.

• Confused 1

17 minut temu, neron9 napisał:

Kolego. Nad c356 jak na wstępie w wątku napisałem, że jest już po modyfikacji u muda44.

Natomiast dywan bardzo dużo wniósł, do tego na ścianach umieszcze kilka paneli akustycznych i myślę, że będzie już ok.

He, he słabo szukałem tej informacji. To mogę się tylko podpisać obiema rękami pod tym co piszesz. Miłego odsłuchu 👌

Witam.

Znalazłem przez przypadek rozwiązanie problemu.

Pod kolumnami miałem standy kamienne Rogoz 10 cm. Zdjąłem je i pod kolce podłożyłem podkładki.

Teraz to inne kolumny, zero ostrości na górze, wszystko gładziutkie, czarne tło i bas lepszy.

Eh.....

Ale proste rozwiązanie i to przez przypadek komuś pokazałem zdjęcie i powiedział abym usunął te standy

A już byłem po odsłuchach lamp Lebena CS300F i Ayon Spirit III.

Pozdrawiam

• Like 2

14 godzin temu, neron9 napisał:

Pod kolumnami miałem standy kamienne Rogoz 10 cm.

Ale z tego co wiem, to firma Rogoz nie produkuje kamiennych standów. Znam opinię właściciela o np. granicie i dlatego jestem troszkę zaskoczony.

6 godzin temu, Meloman napisał:

Ale z tego co wiem, to firma Rogoz nie produkuje kamiennych standów. Znam opinię właściciela o np. granicie i dlatego jestem troszkę zaskoczony.

Eh... kamieniarzem nie jestem nie znam się z czego one są. Możliwe, że granitowe.